Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ahak kviku-my zase měli mít svatbu 4. května (příjezd máme 1. května a nakonec jsme ji dali o den dřív-tj 3. května abychom měli pak co nejvíc dní na úžívání líbánek:) Jinak mi zítra přijdou plavky od Victoria secret-jsem vzědavá jak mi padnou, snad ta posilovna a slorko ponesou své ovoce.
Odpovědět
@lucil07 No nam este po svadbe ostava 6,5 dna na libanky tak snad to postaci :D Drzim paste aby ti tie plavky sadl!!! Urcite kombinacia posilovna+solarko urobia vela. Ja som to veru odflakla...ale snad sa trochu opalim a to trochu zamaskuje to sadlo...spolieham na to :D
Odpovědět
@kvik1 No jo vy jedete na víc dní-tak to máte super. To se is tihneš opálit. my kdyby jeli na 7 nocí-a svatba byla 4. tak jsme měli líbánky jen 3,5 dne:) Nakonec jedem na 9 nocí a s tím posunem máme nakonec taky 6,5 dne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame svadbu na treti den a potom mame este 4,5 dna. snad si to stihneme uzit ;-) mne sa v noci snivalo, ze som bola na plazi, krasne more, piesok....uz mi sibe z tych priprav :-D :-D :-D 8-) inak aj ked som nechcela, predsa len som si vcera kupila z bazaru svadobny podvazok...zajtra by mi mal prist, tak som zvedava, bol len za 3eura s postovnym...no nekup to :-p
Odpovědět
@kata13 No pravda je, ze som tie topanocky pozerala koncom leta, zaciatkom jesene, teraz to moze byt problem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi prave som pozerala tvoje obrucky v albume, to su tie co ste si objednali? velmi pekne, presne taky styl sa aj mne paci
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab noo ved to, ale aj si pojdem kupovat topanky, tak to popozeram ci maju aj zabky. ale uz by podla mna postupne mohli mat aj letne veci, tak snad sa postasti ;-)
Odpovědět
@kata13 tie žlto biele sme si objednali. najlepšie nám obom sadli :-)
Odpovědět
No taky už čekám kdy začnou mít v obchodech letní věci:)
Odpovědět
Ahojky holky @kata13 nad hotelem uvažujeme buď Oberoi a nebo Les pavillons, tak ještě nevím no, Oberoi se mi zdá lepší, ale je na západě a spíš si myslím zase že je lepší jih. Tak nevím no, poraďte prosím
Odpovědět
jinak s oblečením nevím kde shánět, chtěla bych pro miláčka černou košili a bílé kalhoty a umě je hlavně problém, že já nemůžu mít na pláži páskové boty nebo žabky, vyloženě nesnáším, když mám v otevřených botech písek. Takže musím sehnat buď bílé plátěné boty a nebo budu na svatbě bosa, ale to se mi zase moc nechce :-))
Odpovědět
@janek83 Oba dva tyto hotely jsou nádherné. Holky napadla mě taková blbina-nevíte jak je to s jídlem když pojedem na celý den na výlet?? My jsme to v Egyptě měli tak že když jsme jeli na výlet hotel nám nachystal balíček, myslíte že to tak bude i na MAuriciu. přece jen by bylo škoda nechat All inclusive a na výletech ještě platit za stravu. :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Janko a vy tam jedete na svatebníc cestu? Vidím že svatba byla loni:)
Odpovědět
lucil, měla být loni, jenže jsme ji museli zrušit, měla být velká, tady v ČR, jenže po určitých okolnostech jsme nuceni ji udělat malinkou, a nejlepší nám přijde to udělat ve dvou na tom Mauriciu. Jinak to si mi moc neporadila s tím místem :-p :-D
Odpovědět
Aha, to jsme nepostřehla. Tak si zedej recenze na hotel-ale oba jsou luxusní.
Odpovědět
no já hlavně zapoměla na to, že to tam mám uvedený, měla jsem jiný nick, jenže tenhle používám na koníkovi, takže jsem se vrátila k tomuto, nebo spíš musela aniž bych to věděla :-D Jinak hotely vím že jsou luxusní, mě jde spíš o ty oblasti, jeden je na západě a druhý na jihu a nevím která oblast je spíš lepší
Odpovědět
Mně se líbí ty s horou Le Morne v pozadí.
Odpovědět
jj, ta hora je super, přijde mi to tam hrozně romantický, jenže zase oberoi má samostatné vily s bazénem, ach jo to je děs 8-(
Odpovědět
@janek83 Ahojky, zkus se zeptat pana Waltera, určitě Ti poradí, má ty hotely objeté a přesně ví co a jak je kde pěkné. :-)
Odpovědět
@lucil07 Na to jsem se pana Waltera ptala, prý dávají s sebou koš s jídlem na celý den. takže v poho, určo nebudete mít hlad :-)
Odpovědět
petik, jenže já hotel Oberoi jsem u nich vůbec nenašla, tak ani nevím jestli ho zprostředkují
Odpovědět
@petik83 JJ díky to jsem klidnější. Já jsem dnes poslala dokumenty k překladu. Janko mně se líbí Pavilons už dávno-ten Oberoi BM ani nemá na stránkách.
Odpovědět
@lucil07 v hotelu vám zabalí balíček na výlet - nápoj, sušenky, ovoce, bageta ( hlásí se většinou den předem u večeře).. na lodních výletech jsme měli oběd v ceně :-)
Odpovědět
lucil, já vím že je nemá na stránkách, mají ho SVJ
Odpovědět
@nora.z Díky moc. A chci se tě zeptat jaké výlety bys mi doporučila?? a jeli jste přes cestovku nebo na vlastní pěst např jen taxíkem??Pan W, doporučuje ten mystický jih. No a taky chceme na ten rybolov, jestli došetříme a co výlet na Jelení ostrov? stojí za to??
Odpovědět
holky blbá otázka, berete si někdo něco pod prstýnky? Měli jsme, nebo teda spíš ještě máme polštářek, ale to je mi blbý brát, přemýšlela jsem, že bychom koupili mušli a dali do ní písek
Odpovědět
janek83 tiež som rozmýšľala nad nejakým vankúšikom...., ale ta mušľa sa mi páči, super nápad ;-)
Odpovědět
Holky tam prý takové věci mají-dávají to většinou do mušle s pískem.
Odpovědět
jenže já bych si to pak ráda přivezla zas domu :-)
Odpovědět
@nora.z Jej ty si mala svadbu tiez vo februari, a svietilo vam slniecko :) Krasne fotky!!! Chvalabohu ze aspon niekto sa tam bral vo februari, uz som myslela ze som jedina sialena co tam ide v obdobi cyklonov :-p Inak baby uz som si objednala a zaplatila delfiny+vylet na Benetiers cez tie mauritiusattractions. Islo to zaplatit aj debetkou (visa electron), peniazky sa mi hned strhli a obratom mi doslo predbezne potvrdenie tak teraz cakam na to finalne, to by malo prist do 2-3 dni. Ale vyzeraju seriozne ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?