Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
kvik, aj mne bolo povedané že treba stredná znalosť z angličtiny, ale nakoniec p. Walter mi povedal že nám bohato stačia základy, aby sme sa dohovorili. netreba si z toho robiť stresy. Inak čo sa týka tých šiat, tak bola aj jedna baba čo mala tiež krátke, takže je to na tebe čo ty chceš.
Odpovědět
Kvik taky mám obyč lehké plážové šaty za 1090Kč. Spousta nevěst na staré diskusi měla i krátké šaty. :-)
Odpovědět
Tak jsem holky právě zaplatila letenky a ted se budem chodit pást :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som vcera poslala peniazky, prave som pozerala, ze mi stihli pekne poplatky strhnut za platbu do ciech ]-( no co uz, hlavne, ze uz je cast zaplatena, este si pojdem na postu pre ten katalog, co poslali...uz sa tesim 8-) kvik ja tiez nevam nejake ozajstne svadobne saty, len take jednoduchsie za 56eur co som nasla na nete a nad topankami tiez rozmyslam, asi si dam len nejake zabky aj priatel
Odpovědět
no aj ja som to platila včera, idem kuknúť tie poplatky. dúfam že tam nebudem mať vysoké
Odpovědět
a vyzerá to tak že poplatky nemám žiadne. zrejme to mám zahrnuté v balíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas a na ktory ucet si im posielala, na ten eurovy? mne to strhlo aj poplatky ich banky, som to tak zaklikla a prave ten bol ten vyssi :-| no co uz ;-)
Odpovědět
@kata13 hej posielala som to na ich eurový, ale dala som poplatky každy svojej banke
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas :-p ja som prave nevedela, ci to mam zaplatit ja alebo nie. tak pri druhej fakture zakliknem kazdy svoje a hotovo :-D
Odpovědět
rawenna: ahoj, rupie si vyměň na letišti, tam je nejlepší kurz. A slib ti předříkává pomalu oddávající, ty ho po něm jenom opakuješ, takže je to fakt v pohodě. A pak když se navlíkají prstýnky, tak taky říkáš slib, ale ten ti taky předříkává. Takže nemuší mít vůbec obavy. kvik1: já měla šaty jako LUcil, jsou super a na fotkách vypadají krásně a svatební to nejsou. A manželovi jsme objednali bílou košili v Nextu s krátkým rukávem a kalhoty přes net v Bonprixu. No a co se týče úřadů, tak v pohodě, stačí když se domluvíte, víceméně tam řekneš akorát I swear, jak říkala Leňule. Leňule: fotky jsem se snažila nahrát předevčírem a uprosřed jim to zase celý spadlo, skoro jako každý večer. Tak to musím zkusit znovu. Ale ty fotky jsou moc velké, mají asi 9MB jedna, tak ani nevím, jestli to půjde. Ty si to nějak zmenšovala?
Odpovědět
jé deni tys je nakonec měla taky ty šatky??jsou průhledné tak přemýšlím jaké kalhotky pod ně-zatím jsem si koupila brazilky. Ale podprdu pod ně ještě nemám. A botky musím sehnat-oblečení pro přítele koupíme na jaře.
Odpovědět
@denisonek asi by bolo dobre keby tie fotky v nejakom programe upravíš na menšiu veľkosť a potom si myslím že by ti to malo ísť. Už sa na ne teším ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucil: no jasně, si mi na ně dala tip, tak jsem si je objednala a jsou super....je pravda, že kalhotky trochu prosvítali, podprdu jsem nakonec sehnala i se silikonovými ramínky. Boty jsem měla ve stejné barvě jako šaty, ale po obřadu na focení jsme stejně byli naboso, takže jsem je ani moc neunosila :-)
Odpovědět
Deni tak to je dobře že jsem ti dobře poradila ;-) Já chci bot stříbrné, potřebuji totiž nové plesovky a nechci ty svatební mít jen na jeden den-takže si koupím nějaké, které budou vhodné tak i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil ja tiez stale rozmyslam nad tymi co mas ty. tie moje mi este stale neprisli, snad buduci tyzden, tak uvidime ked pridu. uz sa nemozem dockat. davala som na vyber priatelovi, ked som sa rozhodovala ktore, a on ukazal na tie co som objednala. po novom roku sa do vsetkeho pustim naostro, obrucky chcem ist pozriet a priatelovi nieco musim popozerat a tiez aj plavky budem nove potrebovat a nejake letne veci :-p do aprila chcem mat vsetko pripravene, nech sa ten posledny mesiac uz len tesim a doladujem detaily 8-) viete niekto o nejakej stranke, kde maju velky vyber topanok? surfujem tu po nete, ale nic moc som zatial nenasla
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem konečně zvítězila nad technikou a nahrála ty fotky...
Odpovědět
Kate na netu jsme žádné boty nenašla-věřím že budou brzo v obchodech společenské botky a na nějaké narazím. Jiank my prstýnky máme, šaty taky, fotograf je objednaný. Ted jen nějaké plavky a příteli oblečení.Noa taky bychom pomalu mohli začít s těmi dokumenty-nechat přeložit a potvrdit a já potřebuji nový pas a pak vypsat tu žádost o manželství.
Odpovědět
Deni nádherné fotky, je vidět jak jste si to užívali a byli jste uvolnění a štastní. Taky je poznat že to nefotil Ellie-že jsou fotky zase úplně jiné a ty se západem slunce jsou super. Moc hezké fakt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni jeej konecne sme sa dockali fotiek, naozaj su super, vidno na vas, ze ste si to uzivali. s vyberom fotografa som teda spokojna, som rada, ze som vybrala steeveho duboisa :-D inak, ta prva fotka v albu, to je vase oznamenie, ktore vam robil? tie saticky su fakt pekne, stale mi vrtaju v hlave :-p lucil asi budem musiet obehat obchody s topankami, snad nieco po novom roku najdem. a s tymi dokumentami, asi to tiez vybavim hned po novom roku, zmluvu si mu uz poslala spat? ja este nie, ale asi budem teraz platit tu druhu fakturu a potom mu poposielam ten zbytok. nastastie my mame pasy este platne, mne konci az 2012, takze stiham. mam pocit, ze si asi budem musiet zacat pisat, co vsetko mam este spravit, lebo inak nieco zabudnem ;-)
Odpovědět
kata13: ne to není, udělal nám asi 6 takovýchto montáží, oznámení vypadá jinak, jestli chceš, můžu ti ho poslat nebo přidat do fotoalba
Odpovědět
Kate já jsem blb-úplně jsme zapomněla že tu smlouvu musíme poslat :-o Taky jsem s výběrem fotografa spokojená.Pas mám právě do září a kvůli 2 týdnům si musím udělat nový a po svatbě zase.
Odpovědět
Profilova fotka
@denisonek ak sa ti da tak by si mohla, rada by som ho videla
Odpovědět
@denisonek máte pekné fotky aj kytičku si mala veľmi peknú.
Odpovědět
kata13: máš ho tam, je jako poslední...trochu netradiční, že? :-) Je to fotka, která je vlepená v otvírací kartě. Nechal nás vybrat asi ze 7 barev papíru. Dodal i obálky, takže jsme nemuseli nic shánět. Oznámka už některým došla, takže máme odezvy...všichni jsou překvapení, ale hrozně se jim ten nápad líbí.
Odpovědět
Deni to je super-hlavně ten výrok A je to :-D žádné okecávání a jedoduše a struně řečeno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni vyzera velmi pekne a jednoducho...take nieco si predstavujem aj ja...oznamko ste si u neho objednavali dopredu, alebo ste sa dohodli az tam? luci to nemyslis vazne, ze kvoli 2 tyzdnom si musis robit novy, myslis, ze si to tam niekto vsimne? ale zase na druhej strane radsej neriskovat
Odpovědět
lucil: přesně tak, první nástřel byl takový ty okecávačky, tak nám to poslal a když jsme to viděli, tak nám to přišlo děsně trapný...tak manžel prohlásil "A je to" a bylo to....všichni pochopili o co jde, takže to splnilo účel naší tajné akce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave to "A je to..." to uplne vystihuje, asi to tiez pouzijeme ;-) :-D
Odpovědět
kata13: rozhodli jsme se až tam, vlastně nám to nabídnul, tak jsme říkali proč ne...chtěl euro za jedno, takže v pohodě a hlavně bez starostí
Odpovědět
Holky bohužel musím, pan walter říkal že to nemám riskovat-má být platný 6 měsíců po návratu a fakt to envyjde o 2 týdny. Takže ted za 600 nový a po návratu zase :-| Fakt dobrý nápad Deni a jak se cítíš co by mladá paní???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?