Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kvik1 Elie stojí na celý deň 700€ cca 600 fotiek na dvd-čku
Odpovědět
@kvik1 My měli za 900euro celý den. Máme cca 1000fotek na dvd z toho je 100 retušovaných. K tomu DVD prezentace 100nej fotek a album se 40ti fotkama a spousty malých dárečků od Elieho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladenas: prosím Tě, mohla by jsi mi sem dát odkaz na to rozmístění sedadel v letadle? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes som pisala p. W, ci mu prisli peniaze, kedze vam uz posielal aj letenky. uz som mala obavy, ze som to zle poslala, nastastie mu vsetko prislo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj a zmluvu ste uz posielali spat? dnes mi prisli jedny letne saticky, co som si objednavala, tak sa tesim, dufam, ze aj tie svadobne mi pridu este tento tyzden 8-)
Odpovědět
@rawenna ja neviem kde som to našla, to len náhodou som sa dostala k tomu obrázku, vyhladávala som to cez google. a už máš miestenky?
Odpovědět
@kata13 ja som zmluvu posielala ešte minulý týždeň podpísanú a oskenovanú späť 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas to fakt?, snad to stihnem aj ja este tento tyzden, ak nie tak buduci, kedze teraz este aj behacky okolo vianoc ;-)
Odpovědět
@kata13 to je záležitosť max. 5 minút ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas viem, len ze by som na to nezabudla ;-)
Odpovědět
ahoj holky, hrozně se stdím, že se připojuji po tak dlouhé době. Ještě k tomu to jsou nové stránky :-S Jinak walter mi poslal faktury i smlouvu. Vám určitě taky. Určitě to chtěl stihnout do konce roku kvůli DPH :-D :-D V práci nestíhám a nosím si jí i domů, do toho mám promáčenou ložnici díky obrovské vrstvě sněhu ]-( takže fakt pakárna.
Odpovědět
Profilova fotka
barci to tam mate tolko snehu? u nas sa uz vsetko roztopilo a inak kde ste vsetky, posledne pripravy na Vianoce :-D ja si to este uzivam v praci aj zajtra :-S
Odpovědět
Článek se načítá
no tak ja už v práci len dnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ja dufam, ze zajtra zdrhnem skor :-p
Odpovědět
@kata13 posledný deň by to nemal byť problém ;-)
Odpovědět
Ahoj já mám nemocné obě děti a dnes je přítel konečně doma tak žehlím a dodělávám resty. Ale máme tu čurbes jako hrom.
Odpovědět
@lenule26 Jej tak to je celkom dost teda, ale hlavne som mu pisala a nieje k dispozicii. Nevadi, budem mat len hoteloveho a usetrim 600 eur na vyletiky. Uprimne, tolko by som za tie fotky aj tak nedala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucil tak dufam, ze sa deti co najrychlejsie uzdravia ;-) dnes mi konecne prisli letenky, uz som aj nasla ten plan lietadla, je to aj na stranke emirates, kto si to chce pozriet. nastastie sedime pri okne ;-) inak to lietadlo vyzera zvnutra super, teda aspon bodla fotiek co maju na stranke ;-)
Odpovědět
ahoj holky, přeji vám krásné pohodové Vánoce, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky v Novém roce. No a hlavně krásné svatby plné nezapomenutelných zážitků, jako jsme měli my :-)
Odpovědět
Deni díky za přání a taky vám přejeme všem krásné Vánoce.Už se těším až si zítra rozbalíme pod stromečkem prstýnky.
Odpovědět
lucil: tak to bude moc hezký dáreček, viď?
Odpovědět
Ahoj holky, aj ja vam prajem krasne prezitie Vianocnych sviatkov ;-) ...my sme cakali na svadobne oznamenia, mali byt dorucene do Vianoc, aby sme ich mohli dat ako darcek pod stromcek rodine, no nedorazili :-( skoda...tak dufam, ze do Silvestra ich uz budeme mat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja dodatocne prajem vsetkym krasne Vianoce mauri tak to je skoda, ze ste to nestihli, tak snad budu mat aspon novorocne prekvapko ;-)
Odpovědět
Ahojky, všem Vám přeji krásné svátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme rozdali pár oznámení a všichni: " a to jako fakt s tím Mauriciem???" Proč si všichni myslí, že si děláme srandu? :-) Ale potom byly nadšení a přáli nám to!
Odpovědět
Tak jsem se po roce od naší svatby v Le Victoria zase podívala na toto forum...pokračuje pořád ve stejném duchu, stejné obavy i dotazy...holky těšte se, je to krásný zážitek, všichni o Vás budou pečovat jako o nevzácnější květinku. My jsme měli tajnou svatbu, oznámení jsme poslali až v den svatby. Pro rodinu celkem překvápko :) Manželský slib proběhl v češtině a musím říct, že se manžel se slibem opravdu vytáhl, poté co ho řekl, jsem si já nemohla vzpomenout co jsem vlastně chtěla říct :-) Takže Vám všem přeju krásný zážitek - na Mauriciu to asi ani jinak nejde.
Odpovědět
Jé ahoj Luci, toto letí že?? My máme taky svatbu ve Victorii. už ted si říkám co nachystat a nezapomenout a tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to som rada Luci, ze sa tu objavil zase niekto kto bol spokojny s Victoriou. tiez budeme vo Victorii a samozrejme sa nemozem dockat, ale vzdy to dobre padne, ked sa tu ozve niekto kto bol spokojny ;-)
Odpovědět
Kate kdy vy vůbec přijedete do Victorie??My odjíždíme v úterý 10. května večer z Mauricia tak to se tam asi potkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 my odchadzame v sobotu 7.5. z Prahy, takze 8.5. doobeda by sme mali byt tam. Takze urcite sa stretneme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?