Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
My máme to oznamko objednané už dopředu, je to levné a bude to hned hotové
Odpovědět
lucil: zatím pořád stejně, hlavně ještě nemám žádný papír o novém jméně, tak musím zatím používat staré. Ale už se na tom pracuje a oddací list z Mauricia je teď u překladatele. kata13: klidně použij, řeknu manželovi, jak se jeho výrok ujal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni a oddaci list vam dali este na mauriciu, alebo vam ho poslali do CR
Odpovědět
kata13: oddací list nám stačili dát ještě na Mauriciu
Odpovědět
Ahoj holky ;) ...tak dneska nam prislo platit za letenky a poistenie, ostatne az do 18.6. staci...oznamka nam maju prist buduci tyzden, takze budu ako vianocny darcek pre rodinu, priatelov, znamych :-D deni:pozerala som fotky, su krasne, uz sa aj my moc tesime na Mauricius :-)
Odpovědět
mauricius: díky moc, teď jsem koukala, že ty fotky jsem jsem zmenšovala z 9MB jsou pěkně rozostřené...ve skutečnosti jsou krásně čisté a ostré, ale v tý původní velikosti mi sem prostě nejdou nahrát. Tak to máš radost, vid? To budou kamarádi koukat :-)
Odpovědět
Deni: Jjo fotky jsem zmenšovala v programu Malování. Ale koukám, že už fotky máš. Moc Vám to sluší a to oznámené "A je to" je super!
Odpovědět
lenule: fakt? a jak se to tam dělá?
Odpovědět
@denisonek Fotku otevřeš v tom programu a pak už jen klikneš na změnit velikost-tam zadáš jakou chceš (já většinou 25% na 25%), uložíš a je to :-)
Odpovědět
ahoj holky, letenky zaplacené a brzy nám je pošlou-tak je to plánování hend zase lepší. A jak se jinak máte. A holky pořizujete si id do tepla nějakou sexy košilku na první svatební noc?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil - hned mame lepsi pocit, ked to mame uz iste hmm 8-) a jasne, na svadobnu noc nieco urcite zoberiem, jednu uz mam v zasobe :-p
Odpovědět
No je to úplně jiný pocit, sice ted máme vymetený účet ale konečně je to jistější. Já žádnou nemám, přítel pořád tvrdí že nejhezčí jsem nahá :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D ja chcem hlavne nejake prekvapko vymysliet
Odpovědět
Toho mého jde těžko něčím překvapit. :-| Takže nevím nevím............
Odpovědět
Profilova fotka
urcite si to uzijeme, ci s prekvapkom, ci bez ;-)
Odpovědět
Určitě Kate:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky už jsem platila letenky. Ohledně košilky nevím nevím, na jak dlouho by pak nakonec byla :-D Spíš si koupím pod šaty krásné spodní prádlo a podv. pás a to bude stačit :-) Jinak s tou směnou - pochopila jsem to správně, že tady jste si proměnili na eura a ty pak na letišti na mauriciu na rupie?
Odpovědět
Holky, viděla jsem na netu, že od 25.1-15.2. je na Mauriciu fotograf Jan Tůma s vizážistkou-takže kdo ještě nemá fotografa ;-) Fotky od něho budou jistě luxusní! Ale myslím, že ani jedna v tento termín neletí...
Odpovědět
Ahojte :) Tu to celkom zije :) Denisonek krasnu svadbu si mala!! Ja uz mam obrucky, strasne rychlo nam to urobili, a uz aj 1 saty som si kupila dlhe, celkom su ok, este sa poobzeram ci nenajdem nejake este lepsie ale ked nie myslim ze tieto ucel svadbnych siat splnia :) Este topanky a pre priatela nohavice, asi kupim tiez tie z bonprixu, uz som ich pozerala len som nevedela co od nich ocakavat ale ako pozeram na fotky, su fajn :) Tak sa nam to blizi, prvych 50% zaplatene, letenky vystavene, preklady snad budu bud.tyzden a ani sa nenazdam a letiiiim. Ozaj ktora je teraz dalsia na rade? Da sa urobit nejaky prehlad kto kedy? A tych fotografov si vy zajednavate separatne? mne ponukli len nejaky standard, asi hoteloveho, vobec netusim meno ani nic..
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 ak ides cez svadby v raji tak oni maju asi len hoteloveho v ponuke, ale urcite si mozes zajednat aj nejakeho separatne ak nechces hoteloveho. niektore z nas si zajednavali separatne, na nete najdes niekolko fotografov na mauriciu, niektore mali toho ellieho, co sa tu v diskusii dost spomina.toho si tiez vies zajednat separatne, keby si chcela. a ake saticky, daj foto ;-)
Odpovědět
kvik1: díky, moc jsme si to užili...teď se těšíme na svatební večírek :-) To bude velký.... rawenna: přesně tak, vem si eura nebo dolary a ty si vyměň hned na letišti, je tam nejlepší kurz
Odpovědět
Profilova fotka
Deni, prosím Tě, je nějaká možnost si vybrat v letadle místa na sezení? :-)
Odpovědět
Ahoj hoky, tak nám přišly letenky a jsou tam přímo místa v letadle, která máme rezervovaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě jsem si žádná nerezervovala, tak jestli je to automatický? My bychom chtěli sedět u okna :-)
Odpovědět
Raw: Pokud letíte s BM, tak p.Walter má nějaká přednostně rezervovaná a vždy to jsou 2místa u okna-tedy tak to říkal nám.
Odpovědět
rawenna: Je to přesně tak jak říká Lenule p.Walter už vám nějaké určitě rezerervoval u okna... :-o
Odpovědět
ahojte, mne už prišli aj miestenky, máme 47,48 rad a sedadlá A, B alebo J, K. baby, ktoré ste už boli aké je to sedenie? našla som na nete rozloženie lietadla a podľa toho je to na konci lietadla po dve miesta vždy pri okne.
Odpovědět
Profilova fotka
vam uz prisli aj letenky? nam zatial nie, tak snad buduci tyzden sa dockame :-p
Odpovědět
@kata13 Ahoj, ano idem cez svadby v raji takze zjavne budem mat hoteloveho. Ono by to bolo ok keby som aspon videla nejake jeho diela....takze ak viete o niekom kto mal svadbu v Le Mauricia a ma odtial fotky velmi ma potesite :) Taki externi cca kolko stoja? Ten hotelovy vraj 280Eur.. Saticky odfotim snad koncom tyzdna, este pojdem pozriet do 1 pozicovne a uvidim ci najdem nieco lepsie alebo si necham tie co mam ;)
Odpovědět
Dievcata, ktore ste mali toho Ellieho, kolko ste zan zaplatili? Fotky ma fakt krasne. Viete cenu? Dakujem!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?