Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
lucil07: my měli 60 fotek ve fotoalbu velikosti 13X18 za 12000 rupií. Na CD bylo asi 200 fotek. A oznámení jsme si nechali udělat navíc a to stálo 1euro za každé včetně obálky. Fotky určitě dám, akorát teď pracuju na pozvánce na večírek, který máme v lednu. Včera jsme to oznámili rodičům, takžde dneska chci všechno odeslat. Pak si sednu a v klidu nahraju fotečky.
Odpovědět
A jak to vzali rodiče Deni?? My máme ten balíček za 8000 rupií máme větší formát fotek ale jen 40 i tka to bude stačit. přítel to pózování nesnáší:)
Odpovědět
lucil: no celkem v pohodě, až jsem byla překvapená z jejich reakce. MOc se jim líbily fotky a video z obřadu...to je samozřejmě dojalo...je to děsně romantický :-) Hlavně, že už to máme za sebou, docela jsem se toho bála
Odpovědět
Tak to je dobře, že to je v pohodě, pro mě je problém to utajit-naši to ví ale přítel chce jeho rodiče překvapit. Jinak nám dnes přišel poštou průvodce a mapa Mauricia.
Odpovědět
Vy jste ted byli Deni vlastně v sezonu tak už bylo pořádné teplo a moře taky bylo teploučké že??
Odpovědět
Vladi: Pokud nechcete mít profi foto u moře, tak určitě půldenní stačí-teda já myslím, že ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisonek tak mooooc gratuluju novomanželko!!!! jsem ráda, že jste si to užili a můj oblíbený zelený ráj vás nezklamal ;-) koukej napsat na FB nebo mail, jak bylo...a těším se na fotky, jsem hroooozně zvědavá!!!!! :-) :-) :-) pa pa
Odpovědět
lucil: to si piš, že utajit to, byl pořádnej oříšek. Zítra rozešleme oznámení a pozvánky na večírek, tak jsem zvědavá na reakce všech známých...ty budou čubrnět :-) No přesně tak, je tam léto a ve stínu bylo cca 33 stupňů a moře bylo jako kafíčko. Místní říkali, že už se moc těší na zimu...když jsem jim ukázala mms, jak to vypadá tady, tak jim málem vypadli očíčka. simass: čauves, díky moc....Mauricius opravdu nezklamal, ba naopak nadchnul...řadím se mezi další oblíbenkyně tohoto úžasného místa. Určitě ti napíšu víc, nebo se sejdeme a pokecáme :-)
Odpovědět
leni, tak práve som čítala, p. Walter mi písal, že sa môže stať že nám bude zrovna poobede pršať, tak že nie je na škodu využiť celodenné fotenie nech máme aj pekné slnečné fotky. tak asi dáme to celodenné, aj keď to pózovanie celý deň ... tak hádam to bude zábava a nejako to zvládneme :-)
Odpovědět
No tak tomu už se říká pech, když by pršelo zrovna v to odpoledne:) človkě jede tak daleko že to bude romantika na pláži a pak bude pršet :-o
Odpovědět
Deni pro mě je to těžké se v rodině nepochlubit že už máme pstýnk a šaty a tak. nemám to s kým prožívat. 8-)
Odpovědět
Taky se chystáme na Mauritius, ale až na svatební cestu. Takže budeme fotit celodenně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@luuuciee : ja ale riešim fotenie svadby s fotografom. nie naše súkromné fotenie, to budeme fotiť stále :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dufam, ze prsat nebude, hlavne v den svadby ]-(
Odpovědět
tak to dúfame všetky baby, ale počasie si nevyberieme. tak budem si pre nás všetky priať aby nám všetkým svietilo slniečko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bola tu uz nejaka nevesta, co jej prsalo v den svadby? ze ako to bolo s fotenim a pod..
Odpovědět
hej kati, jedna tu bola, len neviem si spomenúť teraz na meno. spomínala, že to mali tak, že ich presťahovali niekde dovnútra na obrad a čo som videla pár fotiek tak mali to aj s dáždnikmi, ale tuším im nepršalo celé fotenie.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si přečetla všechny Vaše příspěvky a už jsem konečně na konci. S přítelem se 9.5. bereme na Mauriciu - La Canonier. Chtěla bych se poradit ohledně fotografa. Elli fotí jende a hotelového nechcem, kde najdem jiného a za kolik.
Odpovědět
Profilova fotka
@monenkaj ahoj, na nete urcite najdes nejakych, my mame steeveho duboisa, najdes ho aj na nete. ja som okrem neho kontaktovala este dalsich dvoch, ak chces tak mi posli mailovu adresu do IP a mozem ti preposlat ponuky co od nich mam
Odpovědět
Ahoj holky ;-) deni:som rada, ze ste mali take krasne zazitky ;-) este by som sa ta chcela opytat, video vam kto tocil? dakujem :-)
Odpovědět
Ahojte, nechce sa mi citat spatne 58 stran, vy sa tu uz asi poznate. Berie sa niektora z vas na Mauriciu vo februari 2011? Pripadne mate skusenosti s Le Mauricia? Ja uz mam zabookovane zaplatene a teraz sa uz len tesim a zacinam trosku nervozniet co a ako... 2 mesiace a nemame ani saty, ani nohavice, ani nic :D
Odpovědět
Vladi: Tak přesně tímto argumentem nás p.W taky dostal :-D Původně jsme chtěli půldenní a pak nám řekl přesně co Vám a tak jsem začali přemýšlet nad celodenním, které nakonec vyhrálo (manžel chtěl i profi foto dopo v plavkách). Focení bylo super ;-)
Odpovědět
kvik: Buď v klídku vše stihneš. My měli svatbu taky narychlovku :-) Manžel se rozhodl a za necelé 2měsíce jsme se brali. Tím že na Mauricius potřebuješ jen šaty a prstýnky je to pohoda. Holky: Jinak určitě všem bude svítit slunko ;-)
Odpovědět
kvik: ahoj, já měla svatbu teď a vše jsme vyřídili během dvou měsíců, takže buď v klidu lucil: vím o čem mluvíš, bylo to hrozné, nikomu nic neprozradit, ale vydrželi jsme to. Včera jsme rozeslali oznámení a pozvánky na večírek, tak čekám dnes-zítra reakce všech kamarádů a příbuzných :-) monenkaj: večer ti napíšu do IP
Odpovědět
@lenule26 + denisonek: Super dakujem za ukludnenie. Nejako to snad stihnem, prstienky su objednane len so satami asi bude problem kedze je zima a lahke letne biele saty a biele lanove nohavice pre priatela je teraz problem dostat :) Skusim nejake internetove obchody a snad budem mat stastie... A este som sa na tu anglictinu chcela spytat, trosku ma v agenture strasia ze na tych uradoch co budeme obehavat sa budu vela pytat a ze treba naozaj vediet anglicky a rozumiet im. Ja problem nemam ale priatel ma anglictinu slabsiu; ked musi sa nejako dohovori ale plynule to urcite nieje. Su tam v pohode, trpezlivi? Nechce sa nam platit 200 eur za tlmocnika, uz aj tak to stoji cele dost.. dakujem :) a tesim sa ze sa mam s kym podelit o problemy a neskor aj zazitky :)
Odpovědět
kvik, neboj, s angličtinou to vôbec nie je také hrozné. ani my sme na tom neni úplne najlepšie, ale myslím že sa nejako dohovoríme. a v ktorej agentúre ťa strašia s tou angličtinou? nie náhodou svadby v raji?
Odpovědět
@vladenas presne :) teda nie tak strasia v pravom zmysle slova, ale zdoraznovali mi ze musi mat STREDNU anglictinu a rozumiet co hovoria alebo si mame zobrat prekladatela..len kazdy pod "strednou" rozumie nieco ine, a zeby ma zrovna upokojili ze nech sa nestresujem s tym sa povedat neda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Deni, prosím Tě, jak vlastně probíhá samotný obřad? Říká se ten slib v angličtině? A rupie jste si měnili už tady, nebo až tam? Zítra jdu platit letenky, tak už pomalu sháním info :-)
Odpovědět
kvik: nestresuj-úřady jsou rychlovka. Postačí základní znalost :-) My na úřadech řekli jen I swear a bylo hotovo. Takže v klidu :-) Raw: Můžeš si říct, že si chcete říci slib v češtině-ale záleží na oddávajícím, zda Vám to dovolí. my chtěli vše v angl. a on na nás najednou vybalil, ať si řekneme něco česky :-) My rupie měnili až tam. Deni-kdy budou fotečky??? :-)
Odpovědět
@lenule26 Tak to mi odlahlo :) dakujem!!!!! Baby, a ja pozeram, vy ste tam vsetky mali normalne svadobne saty.. ja som si to predstavovala ze budem v lahkych bielych letnych satickach, asi aj kratkych...je to v pohode?? Boli tam aj take nevesty? Nechce sa mi zhanat svadobne saty, a uz vobec nie kupovat alebo platit za 2 tyzdne pozicovne... najradsej by som fakt bola lezerne a idealne naboso. Je to tam normalne? Bola som prekvapena so vsetkych tych fotiek kde su vsetci nastylovani...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?