Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profil mám registrován na mojasvadba.sk, tak dávám něco málo sem.... ;-)
Odpovědět
@zuzineckah Nadherne fotky, moc Vam to slusi a gratuluji!
Odpovědět
@martina2904 díky ;-) hned bychom si dali repete :-D ...hlavne teda té dovolené, svatba byl třešnička na dortu pro nás :)
Odpovědět
@zuzineckah My mame uplne to same! :-)
Odpovědět
@zuzineckah o kolkej ste mali obrad? a ako ste mali fotografa? Trosku mam strach z toho, ze nestihneme po obrade pofotit mimo plaz, lebo zacne zapadat slnko a to chceme fotos na plazi.. Boli ste aj na nejakom vylete, ci len vyvaleni na plazi? :-D A ako prebiehal vyber svadobnej kytice? Dali katalog s hotovymi kyticami, alebo len nejake typi viazania kvetov a potom katalog kvetin? My uz o chvilu letime, takze zacinam stresovat a potrebujem vyotazkovat vsetkych s uzitocnymi infos 8-)
Odpovědět
@sara22 nestresuj! Pohoda :-D Fotografa sme mali jedného domorodca, kontakt rada pošlem, ak budeš chcieť...dorazil tým 5 ľudí, skoro som odpadla :-D máme teda aj video :) Fotky prekrásne, skoro 200, všetky jemne upravené, video aj v blue-ray. S týmto som bola max spokojná! Kyticu som si vyberala hneď po prílete (jemne k.o. po tom dlhom lete :-D), kytičku som si vybrala z katalógu, príplatkovú, dali sme za ňu asi 25 eur. Výzdobu sme nechceli, prišlo nám to na tej divokej pláži úplne zbytočné, ale videli sme potom aj s výzdobou a bolo to tiež pekné. Chceli za to od 6 tisíc hore, podľa náročnosti, a ja som po tom nijak netúžila... Moja, nohy hore, a teš sa!!! Bude to paráda, i keď neviem ako s počasím, de facto im už začala "zima" :-D (znie to vtipne, lebo stále je min.24-25 v tieni), ale častejšie sa vyskytujú dažde. Ale ak budete mať tak super koordinátorov jako my, tak nič nie je problém - ani posunúť obrad, ak by o vašej hodine náhodou spŕchlo :). My sme mali o 15.tamojšieho času, ideálne! Fotili sme sa na pláži, v rezorte, v spa...západ slnka sme nestihli, ale s tým sme tak nejak počítali. Ak ho chcete stihnúť, tak odporúčam dať si obrad skor, lebo tam hrozne rýchlo zapadá slnko, o 18.je tma...
Odpovědět
@zuzineckah My uz mame rezervovaneho Andyho, sme s nim dohodnuti na 5h, ale ja by som chcela aj pripravy, aj fotky na golfovom ihrisku, aj na plazi pri zapade a bojim sa, ze to nepostihame :-D Takze asi aby sme si dali obrad na 14.. 8-) Dobre na tom cele je to, ze stresovat budem len do odletu- vcera som sa zacala balit a neviem, ako sa pomestim do 1 kufra s vahou 30kg :-D uplny des, uz len vsetky tie svadobne paksametle pobalit je dobra vaha, topanky, ktore budem mat na sebe len na obrade a podobne veci.. :-S a ked priletime, uz nie je co ovplyvnit, cize to si budeme uz len uzivat a co sa zabudlo doma, to ostane doma, alebo napisem rodicom, aby nam to priniesli :-D Len dufam, ze vsetky dolezite dokumenty budeme mat.. S dazdom nestras, preto sme si vyberali toto obdobie, lebo by malo byt najmenej dazdive, takze verim, ze svoju mrtvolne bielu pokozku dostanem za tych 10 dni aspon do odtienu biela cokolada a budeme mat pekne slnecno :-D
Odpovědět
Ahoj, ráda bych se zeptala... Zda má někdo zkušenosti se svatbou na ostrově, ale na vlastní pěst... Ne přes cestovku a nějaké agentury. Předem moc díky za odpověď.
Odpovědět
@zuzineckah úžasný fotky úžasná nevěsta :o)) jééj jak já bych se vrátila ..:)
Odpovědět
@mishap Ahoj, snažila jsem se před svatbou přečíst celou tuto diskusi. Nečetla jsem každé slovo, ale prošla jsem všechny stránky a někde se o tom psalo. Jestli si dobře pamatuju, tak někdo zkoušel napřímo kontaktovat hotel s vyřízením svatby atd a tam byli odkázáni na některou z cestovních agentur, která se tímto zabývá. Na přímo se zřejmě nedohodli.
Odpovědět
@anetkaerik děkuji :) co ti budu povídat, já takyyyy!!!! 8-) Ráj na zemi a svatba bezkonkurenčně pohodová :-p
Odpovědět
@martina2904 Ahoj, moc Ti děkuju za radu... Taky zjišťujeme, že to sami nezvládneme A přes cestovku Emotions.com, která je přímo na Mauritiusu?
Odpovědět
Článek se načítá
@mishap Emotions nám v podstatě zařizovala svatbu - měli jsme tam odtud delegátku i paní co s námi běhala po úřadu.. Takže s ní spolupracují Svatby v ráji.. :) Tak zkusit na ně.. budu mít kdyžtak kontakt i na česky mluvící Anitu. Ale obávám se, že mají úmluvu s českýma agenturama a napřímo ti to nebudou moct udělat...
Odpovědět
@ anetkaerik Vážně? No já jsem je přímo kontaktovala a zaslali nám nabídky. Ale přijde mi, že mají celkem natežené ceny související se svatbou, to přes českou agenturu tolik nezaplatíš. Můžu se zeptat, kde jste měli svatbu a na jak dlouho jste letěli?
Odpovědět
@anetkerik Koukala jsem na vaše video a fotky a opravdu nádherné... Koukala jsem, že jste měli svatbu na zahradě, můžu se zeptat pročpak? Koukala jsem, že jste byli v Coin De Mire Attitude, je to tak? přemýšleli jsme o něm taky, můžeš mi prosím napsat "veškeré" zážitky, dojmy, zkušenosti a takhle?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@kikal Já mám svatbu přes měsíc za sebou :-) Také jsme to měli přes svatby v raji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme s manželem koukali na Nově na film Hotel snů: Mauritius, který se natáčel v našem Paradisu a Dinarobinu. Ach ta nostalgie, hned by jsme se vrátili! :-)
Odpovědět
@mishap fakt ? :) my byli Coin de Mire Attitude :) takový klidný hotýlek uprostřed zahrady :) svatbu jsme nakonec měli v té zahradě na písku...mrkni na fotky ;) byli jsme tam 12 dní :)
Odpovědět
@mishap ano ano přesně tak :o) nejdřív jsme chtěli na pláži ale u hotelu se nám zas tak nelíbila a hlavně bylo by tam úplně hrozný vedro tady to bylo aspoň trošku ve stínu palem :o) a v té zahradě byl kousek toho písku takže ideál byli jsme moc spokojeni :o) Jinak hotel jídlo výborný, u bazénu vždy volná lehátka, milý personál, čisto může jen doporučit :) jestli máš jakýkoli otázky klidně napiš do zprávy ;)
Odpovědět
@monikaxoxo a my sme prave tu,tak posielam pozdrav z Paradisu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Jé děkuju, tak to závidím ;-) A jak se vám tam líbí? Užijte si to! :-)
Odpovědět
@monikaxoxo je tu uzasne,my sme golfisti a toto ihrisko je neskutocne krasne..najvacsia dilema je,ci plaz alebo golf :-D su tu skveli ludia,velmi usluzni a mili,necitim z nich silenost,ale prirodzenost.. Urcite sa sem raz chceme vratit.. Svadba nas caka v pondelok,tak snad dopadne dobre :-D :-D a potom uz len veget,more,slnko a golf 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Jojo golfové hřiště je tam pěkné. U nás ale vedla pláž. Přesně tak, lidé jsou tam skvělí a pokud máte koordinátorku Lauru, tak ta je úžasná. My hodně vzpomínáme také na výborné jídlo. Tak držím palce, aby se svatba povedla a vše dopadlo podle představ a hlavně jste si to užili! 8-)
Odpovědět
@sara22 uz v pondelok??? Myslim na teba , dievca :-D bude to nadhera .... my tu mame teraz tiez cez 30 a zrovna dnes sme chlupkali vyborne juhoafricke vinko, ktore sme si zamilovali prave na Mauriciu a spominali na tie uzasne 2 tyzdne... :-D
Odpovědět
@zuzineckah Jop,uz zajtra,dnes ideme za rodicmi na sever,trosku ich nainstruovat :-) a zajtra sa svadbuje..len nam zatial predpoved ukazuje jemny dazd :-( ale este sa to urcite zmeni :-D
Odpovědět
@sara22 Sári, prajem Vám krásny svadobný dník! :) Počasie bude ok, uvidíš. Prípadne si to posuniete o hodinku, to Vám určite umožnia. U nás to teda šlo :) Ale ja myslím, že nebude treba 8-) Moc si to užite!!! ♥
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat na nějaké recenze k fotografům :-) vím, že se tady toho člověk dočte dost, ale informací je taky hodně a mám v tom guláš.... Odlétáme na Mauritius 1. 9. září do hotelu Zilwa Attitude se svatbou, která se koná 9. 9. 2014. Budu ráda za každou radu.
Odpovědět
@mishap My jsme meli Exotica Fotos, skvela spoluprace, strasne mili lide ( fotograf s manzelkou ), dobra cena, nechteli ani posilat zadnou zalohu dopredu. Fotky jsme ale dostali pouze na CD, zadne tistene.
Odpovědět
@martina2904 Děkuji za odpověď. To jsou ty, co nabízí Svatby v ráji, je tak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?