Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 29. dubna 2014
    Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 @mishap Exotica Fotos nám ve Svatbách v ráji určitě nenabízeli - tam nám nabízeli svého fotografa, který stál o hodně víc. Tyto jsem na šla na doporučení na této diskusi a rovnou jsem si našla jejich stránky a napsala jim na email.
17. čer 2014 v 11:43  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
Registrovala se 29. května 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
Registrovala se 29. května 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @martina2904 No tak nám je tam nabízejí emoticon nebo spíš je doporučují. Máš hezké fotečky... Začínám mít depku z těch nevěst tady. emoticon Všechny jste byly v naprostém luxusu, my to pojali obyčejněji emoticon
18. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @martina2904 A prosím poslala bys mi odkaz na jeho webovky?
18. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
 @mishap Tak to uz asi ve Svatbach zmenili, my to objednavali loni v prosinci, tak to treba jeste bylo jinak... Na stranky se ti podivam, ale kdyz zadas do vyhledavace exotica fotos, tak ti to urcite najde taky. Ty fotky co tady mam jsou jen z naseho fotaku, ty profi fotky jsem sem nedala, protoze manzel nechce byt na fotkach na netu emoticon Kdybys mela zajem, muzu ti je poslat na soukromy mail. Jinak my nemeli taky zadny super luxus a bylo to nadherny. Trvali jsme akorat na all inclusive.
18. čer 2014 ve 12:05  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
 @mishap www.exoticafotos.com
18. čer 2014 ve 12:13  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @martina2904 už jsem to našla, děkuju emoticon jako fotky musím uznat má nádherné a nejsou předražené, jako ostatní. No byla bych ráda, když bys mi fotečky poslala, ale jestli nechceš nemusíš, chápu to emoticon Můžu se zeptat, jak si byla spokojená s agenturou? Už jsem strašně nedočkavá emoticon
18. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. prosince 2014
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Liberec.
    Mauritánie
 Ahoj všem, jsem na začátku rozhodování o svatbě, máte tip jak se ve všech informací vyznat emoticon))) Nevíme hotel, agenturu ani termín... předem děkuji emoticon
21. čer 2014 ve 23:32  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 @finchovka a co by tě zajímalo? My měli svatbu 13.5. v hotelu Shandrani. Podle nás výborná volba. Jeli jsme přes Blue Marlin. Pokud se rozhodnete, nečeká vás opravdu nic složitého, spíš naopak, oproti klasické svatbě téměř nulové starosti emoticon Jediné, co je potřeba jsou peníze emoticon
22. čer 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pe04czpl
3
Registrovala se 12. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
pe04czpl
3
Registrovala se 12. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @mishap ahoj, my jsme měli kluky z backlight, trochu jiný styl než všichni ostatní, podle mě, mrkni na stránky
http://www.backlight.mu/
22. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
 @zuzineckah Ahoj,děkuji Ti za reakci, zajímaly by mě celkové náklady na svatbu emoticon Vyčíslení od BM máme, dokonce na hotel Shandrani emoticon Kolik se cca pohybují další výdaje? Ti fotografové jsou všichni tak drazí ? tvoje fotografie jsou senzační, takové jiné než mají ostatní....
22. čer 2014 v 09:49  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @finchovka Díky emoticon měli jsem úplně jiného fotografa než je běžně "k dostání" emoticon Tady mám fotek jen pár, jinak jich bylo téměř 200... emoticon
Shandrani je senzačné, už jen kvůli kulinářským zážitkům bych si to zopákla emoticon a tamní divoká pláž a také spa...no nádhera! Rozpočet ti zašlu do IP emoticon
22. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @pe04czpl Děkuji Ti za tip... nějak se nemůžu dopátrat Tvých foteček, myslíš, že bys mi mohla alespoň jednu dvě poslat... A kolik stáli kluci? Vypadá to zajímavě.
23. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pe04czpl
3
fotoportrét
fotoportrét
pe04czpl
3
 @mishap jinak, stejného fotografa měla i rozzaa
rka, mrkni na
http://www.beremese.cz/blog/rozzaarka/
23. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @pe04czpl Tý jo, to jsou krásný fotečky...
24. čer 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
Registrovala se 1. února 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
Registrovala se 1. února 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, jaké jste volily boty pro partnera?
5. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuzineckah
Ahoj, take odletame v zari na Maur. Shandrani, mame to take pres Blue Marlin. Mohu se te zeptat, jak vypadaji pripravy pred svatbou a samotny obrad tam, jak je dlouhy slib......pritel neumi anglicky, tak mam obavy, zda to zvladneme. Budu rada za jakekoliv info. Diky
5. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
Registrovala se 30. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
Registrovala se 30. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky,

chtela jsem se zeptat zda se nekdo vdaval v obdobi zari na Mauriciu? - zajima me hlavne teplota ( aby nahodou nebyla zima ) emoticon Vdaval se nekdo v hotelu Lux Le Morne ?
Diky za info
6. črc 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. září 2014
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. září 2014
    Mauritius
 Ahoj,my letíme také v záříemoticon)Le Victoria,fotograf-kluci z Backlight.Na obřad zvolíme žabky,ale nejradši bychom šli na bosoemoticonv sobotu jedem pro prstýnky a příští týdem skáknu na nějaký ty šaty.
Právě zařizujeme formality,rodné listy,překlady.Letíme 14.9. ,svatba 19.9.2014.
Krásné přípravy všem!emoticon
6. črc 2014 v 10:22  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
  • Neví, kdy bude svatba
 @yannya
Ja bych take nejradeji sla na boso,ale bojim se, aby to nebylo hloupe. Tak to mate termin par dnu pred nama, my letime 21.9. Take jeste nic nemame zarizene, v pondeli chceme sjet na rodne listy, v tydnu chci jit na saty, nakonec si je necham asi usit a prstynky musime uz take nekde zadat, abych pak nebyla ve stresu.
6. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
 @tabicek Nebyli jsme sice v Shandrani, ale chtěla jsem ti napsat o té angličtině - manžel taky neumí a všechno bylo v pohodě. Slib nam říkali tak po 3-4 slovech abychom to zvládli v pohodě opakovat a nikdo neřešil jestli nějaké slovo zopakuješ špatně něbo s jinou výslovností.... já jsem z této věci taky měla obavy, ale bylo to naprosto v pohodě.
7. črc 2014 v 09:07  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
 @tabicek Manžel měl světlé žabky a byl spokojený. Bylo mu to pohodlné a k bílé košili a kalhotám se to hodilo.
7. črc 2014 v 09:10  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @tabicek Ahoj, no upřímně ti závidím, střihla bych si to klidně ještě jednou emoticon V Shandrani budete určitě spokojeni, po příletu se v hotelu setkáte se svoji svatební koordinátorkou, ta vám sdělí vše potřebné. Před samotným obřadem se neděje nic mimořádného, my jsme byli dopoledne ještě na člunu emoticon já pak šla ke kadeřnici/vizážistce na 13.hodinu (obřad byl v 15.00), předtím jsme si dali oběd a drink emoticon Protože byly volné pokoje, manžel dostal vlastní apartmán na přípravu, hned vedle našeho, kde jsem se připravovala já. Měli jsme dvě svatební koordinátorky, v den svatby to docela bodlo - jedna zajišťovala věci související s obřadem, druhá nám pomáhala (ženichovi s myrtou, nechtěla držet emoticon), mě se šaty... Pak na místo odvezla golfáčem ženicha, poté přišla pro mě emoticon Měli jsme obřad na divoké pláži, v pozadí otevřený oceán, podle nás nejhezčí místo, ale to má každý jinak emoticon Obřad trval asi 35 minut i s krájením dortu, v Shandrani oddávající povoluje slib v Češtině - to znamená, že na její otázku odpovíte Yes, I do a pak při výměně prstýnků si řeknete slib jaký chcete emoticon Ona vás pak zase anglicky prohlásí za manželé emoticon Nás oddávala úřednice, se kterou jsme vybavovali papíry na úřade před svatbou, velice sympatická paní emoticon

Pokud by tě něco ještě zajímalo, písni klidně IP.
9. črc 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markisek_
2
Registrovala se 8. března 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
markisek_
2
Registrovala se 8. března 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, mám na vás dotaz. Samozřejmě jsem si tady toho přečetla mraky o přípravách ve svatební den,ale přece jen-je k ruce vždy nějaká šikovná pomocnice, která vás našněruje do šatů??Mám klasické svatebky se šněrovacím vrškem a ačkoli jsou celkem jednoduchého střihu,tak bez pomoci se do nich ani nenavleču,natož cokoli jiného emoticon) tak z toho mám trochu trauma,aby prostě šaty držely tak, jak mají,aby bylo vše super emoticon jo a svatbu máme v Le Victorii..
9. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendycc
1
Registrovala se 22. března 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 30. dubna 2014
    L, Maledivy
fotoportrét
fotoportrét
vendycc
1
Registrovala se 22. března 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 30. dubna 2014
    L, Maledivy
 @yannya
ahojky,
brali jsme se bosí v Le Victorii-bylo to krásné!!
10. črc 2014 ve 22:42  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @markisek_ předpokládám, že budete mít svatební koordinátorku, určitě ti ráda pomůže emoticon my měli dvě (ale jinde), jedna pomáhala mě, druhá dohlížela na manželovi přípravy emoticon
11. črc 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markisek_
2
fotoportrét
fotoportrét
markisek_
2
 @zuzineckah jj,koordinátorku máme emoticon tak snad to bude v pohodě..Byla jsem právě na zkoušce šatů a přede mnou tam svědkyni a mamince nevěsty vysvětlovali,jak nevěstu našněrovat,upravit a přišlo mi to hrozně komplikovaný emoticon)) tak jsem získala pocit,že já tam na to budu úplně sama a bude to hrozné emoticon tak díky za info emoticon
11. črc 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
Registrovala se 12. ledna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 29 příspěvků, 1 album a 1 článek. Ruzinov, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
Registrovala se 12. ledna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 29 příspěvků, 1 album a 1 článek. Ruzinov, Region Bratislava.
 @mishap tak mna by to tiez zaujimalo, uz som sa to na forach pytala, ale odpoved ziadna emoticon ja to prave skusam vsetko zariadit sama, s cestovkami som nebola na dovolenke ani raz v zivote, takze si verim aj v tomto emoticon A ty ako?
15. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @shmoulinka1 Můžu Ti dát odpověď za sebe. Snažila jsem se opravdu hodně, abychom to zvládli sami, ale nakonec jedeme přes cestovní kancelář. Jelikož cestovka, kterou jsem kontaktovala přímo na Mauritiusu, nám udělala opravdu super nabídku, perfektní přístup a opravdu dokonalá komunikace, jenže se to zaseklo ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jen za vyřízení svatebních formalit chtěji skoro 800 EUR, což tady v cestovce dáš za svatební balíček a vše za Tebe zařídí. Proto jsme to nakonec zavrhli.
16. črc 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
 @mishap no ja riesim Seychelly, letenky sme kupili len tak na dovcu, lebo bola super akcia a nakoniec sme sa rozhodli aj na svadbu. Co som videla, tak cestovky svk a cz riesia len drahe hotely, my to ideme trochu low-costovejsie poriesit. Kontaktovala som miestne agentury (asi 6), fotografov, rozoslala som asi 100 ludom emaily (guesthousom, hotelom) a samozrejme aj miestny Civil Office. Ozvalo sa ludi dost s ponukami, tak sa rozhodujeme. Akurat horsia komunikacia je s tym uradom, lebo ti ma rovno odkazali na miestne agentury.
16. črc 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishap
  • Neví, kdy bude svatba
 @shmoulinka1 Tak to mění situaci, tam nevím jak to bude... ale podle toho co píšeš, tak to vypadá, že bude taky problém s úřadem a takhle stejně se chovají na Mauritiusu. Přesně takhle jsme se k tomu postavili i my... Ano agentury mají jen luxusní hotely, ale svatby v ráji právě mají v nabídce i méně luxusní hotely, proto jsme nakonec volili tuto cestu, protože cenově to vyšlo na stejno. Tak musíš potom napsat, jak to dopadlo a kdy to plánujete?
17. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš