Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
Registrovala se 12. ledna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 29 příspěvků, 1 album a 1 článek. Ruzinov, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
shmoulinka1
Registrovala se 12. ledna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 29 příspěvků, 1 album a 1 článek. Ruzinov, Region Bratislava.
 @mishap letime 5. 10. emoticon to hej, zrejme tie urady beru provizie....
inak uz som v inom fore akurat spomenula, tak mame to za 50e/noc izba v guesthouse, velmi prijemna majitelka, letime z Viedne na ostrov Mahe a odtial tiez letecky na ostrov Praslin, z letiska nas odvezu zadara, je to self-catering, akurat mame welcome drinky, ovocie a speci veceru v svadobny den, takze 7 noci bude 350 eur. Jest budeme v miestnych take-away apod., nie sme narocni, ja som z tych backpackerov, co spavali v aute alebo pod sirakom emoticon
Letenky na hlavny ostrov nas stali 1130 eur spolu pre troch (vratane nasho baby emoticon, k tomu este bude treba pripocitat za prelet a trajekt na dalsie dva ostrovy (cca 300 eur) Saty som si dala usit namieru - vyzdrazene cez ebay, vlasy si tam len natocim, makeup minimalny. Teraz uz len vybrat cez koho zorganizovat svadbu, vela hotelov to zariadi, alebo lokalne agentury, ceny za papierovacky, Bridal Arc, kyticu, sampus, tortu aj s fotografom mali tak cca 700 eur, ale zatial este cakam na dalsie ponuky.
18. črc 2014 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
Registrovala se 30. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
Registrovala se 30. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky holky, mam několik dotazu emoticon

vdava se někdo v zari v Lux Le Morne?
Jak prevazite svatebni saty? v zavazadlovem prostoru ci s sebou na palubu letadla???
Sliby musí byt receny v AJ ci mohou byt v cestine?
v kolik hodin je nejlepší mit obrad? a co hudba ? mate nejaky tip ?

dekuji za kazde info emoticon
23. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 @pfanner123 pokud mas saty objemnejsi dej je do obalu a vem na palubu. Pokud jednoduche, muzes do kufru. Ale my meli pro jistotu vsechno svatebni s sebou na palube, kdyby se ztratily zavazadla ;) k satum jsem povesila manzelove veci ;)
Nevim jak jinde, ale my si rikali slib v CJ, jinak byl cely obrad samozrejme v AJ, vcetne Yes, I Do emoticon protoze tam velice brzy zapada slunce je lepsi mit obrad nejpozdeji v 15.h., pokud tedy chcete foto i se zapadem slunce .
Hudbu jsem mela na prichod. Ale to zalezi jak vypada misto obradu, jak dlouho kracis k zenichovi atd... asi bych si vzala par pisnicek s sebou a rozhodla se na miste
25. črc 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
Registrovala se 1. února 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tabicek
Registrovala se 1. února 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, poradte ktery?
http://www.korbicka.com/cs/snubni-prsten-044/
http://www.korbicka.com/cs/snubni-prsten-048/
28. črc 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. září 2014
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
    Mauritius
 @tabicek první!jsou krásnýemoticonmy už taky máme..
28. črc 2014 ve 13:07  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
 @tabicek .. me se libi ty druhe emoticon

mate jeste nekdo nejaky tip na stranky na snubni prsteny? diky emoticon
28. črc 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martym
11
Registrovala se 21. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martym
11
Registrovala se 21. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 7 přátel.
 @tabicek o slib se neboj, manžel také neuměl anglicky a zvládl to. Dohodli jsme si s koordinátorkou malou změnu, místo opakování slibu ho ona dala do otázky a my odpovedeli jen Yes, I do. Takže manžel se nemusel stresovat emoticon
28. črc 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinapat (41 r.)
1
Registrovala se 16. března 2014 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Region Beroun.
  • Svatba byla 12. července 2014
    Zahrada Lisý, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
martinapat (41 r.)
1
Registrovala se 16. března 2014 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Region Beroun.
  • Svatba byla 12. července 2014
    Zahrada Lisý, Region Beroun
 @tabicek ty první. Máme také tuto barevnou kombinaci a vypadaji na ruce krásně emoticon
28. črc 2014 v 16:33  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 29. dubna 2014
    Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
martina2904
1
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 29. dubna 2014
    Mauricius, Česká republika
 @tabicek Mně se líbí ty druhé emoticon
28. črc 2014 v 17:06  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. prosince 2014
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 4 přátele. Region Liberec.
    Mauritánie
 Ahoj všem, zdravím a hlásím se do klubu mauricijských nevěst, 12.12. 2014 Le Victoria svatba emoticon doporučte prosím služby fotografa, chtěla bych i video...
26. srp 2014 ve 14:48  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
Registrovala se 26. března 2013 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
Registrovala se 26. března 2013 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @finchovka Za nas rozhodne Backlight, delaji podle me nejrasnejsi fotky s atmosferou a i videa!!
26. srp 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
    Mauritius
 @finchovka ahoj,my máme svatbu 19.9 v Le Victoria,chtěli jsme Ellieho,ale nakonec se uvolnili Backlight,tak je máme!!!Moc se těším.Tak ti pak mohu něco poslatemoticon
31. srp 2014 v 18:07  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na prezentáciu služieb slúži profil Profesionála.”
15. zář 2014 v 19:39 • inatali1
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky,

minulý týden jsem se vrátila z Mauricia. Pokud se někdo chystáte do hotelu Lux Le Morne ... je to ráj. Nenašla jsem jedinou chybu, neskutečně milý personál, hotel nádherný, moře azurové - překrásné. Svatební koordinátorka úžasná, ochotná. Byli jsme jako ve snu...
29. zář 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
 @yannya Janičko prosím o nějaké fotečky od kluků z Backlight emoticon jinak gratuluji emoticon
1. říj 2014 v 08:55  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
 @pfanner123 Gratuluji, jaký je návrat do reality? kdyby byla nějaká fotečka pro inspiraci ...emoticon
1. říj 2014 v 08:57  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
yannya
3
    Mauritius
 @finchovka pošli mi mailik,zašlu ti naši prezentaci z fotek od Backlightemoticon
1. říj 2014 v 09:10  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
fotoportrét
fotoportrét
finchovka
    Mauritánie
 @yannya lenka@acsolar.cz emoticon
1. říj 2014 ve 12:55  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirushkaa
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 inzerát. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
mirushkaa
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 inzerát. Má 2 přátele.
 Ahoj, holky. Prosím o radu. Jak přesně se postupuje při překladu rodného listu. Vystaví vám duplikát na matrice, ten pak necháte ověřit na poště a ověřenou kopii zašlete překladatelce? Děkuju moc.
9. říj 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvie_z
Registrovala se 20. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
silvie_z
Registrovala se 20. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @mirushkaa už je to několik let, co jsem to vyřizovala, ale myslím, že duplikát mít nemusíš - stačí obyčejná kopie ověřená na úřadě
22. říj 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
novomangelka
Registrovala se 8. října 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 13. května 2014
    Mauritius
fotoportrét
fotoportrét
novomangelka
Registrovala se 8. října 2014 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 13. května 2014
    Mauritius
 @mirushkaa musíš mít vystavený originál, ten se pak ověřuje a dává přeložit. Udělají ti ho na matrice v místě narození za 100 kč. Může to vyřídit i rodinný příslušník, pokud ty nemůžeš emoticon
22. říj 2014 v 15:17  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirushkaa
fotoportrét
fotoportrét
mirushkaa
 Děkuju emoticon A to ověření stačí na poště nebo musí být od notáře?
27. říj 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
 @pfanner123
ahojky,mohla bych te poprosit o info ke svatbe v hotelu Lux Le Morne? Uvitala bych jakekoliv rady a tipy. Svatbu mame domluvenou na brezen.
3. led 2015 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky,

co konkretne te zajima? vse probiha bez stresu emoticon jeden den musite do hl. mesta na urad, kde urednik kontroluje vypsane papiry ke svatbe - jmeno, narodnost, cislo pasu..po-te v blizkosti hotelu je dalsi zastavka, kde vydate prohlaseni o vire a rozdeleni majetku pred svatbou.

v hotelu v den prijezdu s Vama svatebni koordinatorka ( Manie . je uzasna..) vse probere, vyberete si misto k obradu, menu k veceri, misto k veceri, cas obradu, cas prijezdu fotografa domluvi casy zkousky make-up + uces. ( pokud si potrebujes tocit vlasy, vezmi si s sebou kulmu ci zehlicku na vlasy - nemaji je..)
Nevim, pres kterou CK jedete..kazda ma jiny svatebni balicek. My jeli pres BM..vse bylo splneno emoticon))

Hotel je nadherny, plaz uzasna ,jidlo vyborne.,drinky skvele emoticon AI se urcite vyplati ..( v hotelu je draho )
Az Vam zavidim..hned bych jela znovu emoticon

pokud jeste neco chces vedet - napis
Nikol
3. led 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
 @ssimaju
viz nahoře emoticon
5. led 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
 @pfanner123
Ahoj Nikol. Díky moc za rychlou odpověď. Já teď začínám řešit šaty (už jsem měl jedny vyhlédnuté, ale momentálně se rozhoduju, zda nezvolit něco opravdu jednoduchého, aby se pak z focení nestala noční můra:o). Tak jsem se tě chtěla zeptat, zda by jsi mi neposlala fotku, co jsi měla za šaty ty (koukala jsem na různé fotky z obřadů u moře a holky volí většinou něco jednoduššího). A to rozdělení před svatbou, jak zmiňuješ, musíš mít písemně (smlouvu)? Nebo stačí ústně, že se snoubenci dohodli? A ještě by mě zajímalo, za jak dlouho vám tady u nás v ČR potvrdili manželství? Simča
6. led 2015 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pfanner123
  • Neví, kdy bude svatba
 @ssimaju
ahojky,

šaty jsem měla hodně úzké a foceni bylo opravdu náročné :D , měli jsme štěstí, že v září se teplota pohybovala okolo 26 st. , čili jsem se nepotila emoticon většina nevěst v hotelu měla obrovské, vlečkové šaty . Šaty jsem si vzala s sebou na palubu letadla a letušky mi je schovaly u sebe. V hotelu ti také zapůjčí žehličku pokud budeš chtít.

stran potvrzení majetku stačí jen ústně, sepíše se to a vy to podepíšete. Opravdu neměj stresy, probíhá to pohodově..celý svatební den.. a hotel Lux Le Morne je nádherný emoticon

PS: pošli mi email večer přepošlu fotku emoticon
Nikol
7. led 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @ssimaju Ahoj, že vám do toho vstupuji... zachytila jsem, že řešíš šaty. Já jsem si nechávala šít, sice byly o hodně lehčí než klasické svatební šaty, protože byly bez kruhu, ale dnes bych volila jiné. Brali jsme se v květnu, bylo kolem 30 celý den a ačkoliv jsem je měla na sobě jen pár hodin, tak jsem se těšila až je sundám. Slavnostní večeři už jsem absolvovala v jiných šatech emoticon Mít tu zkušenost, volím rovnou šaty, které jsem měla pak na oslavě s rodinou - lehké, antické. Přikládám foto pro představu emoticon A co se týče legalizace svatby, tak nám poté, co jsme nechali OL přeložit a zaslali je do Brna, přišel asi po měsíci český OL.
Přeji příjemné přípravy. emoticon
7. led 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
 @pfanner123
Můj mail: ssimaju@gmail.com. Ještě mě napadá, jak moc draho je v hotelu draho? Nepamatuješ si? Zajímají mě hlavně nápoje, protože nemáme all.
9. led 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ssimaju
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuzineckah
Díky za info emoticon
9. led 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš