Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
anet_1
Registrovala se 25. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 19. září 2014
fotoportrét
fotoportrét
anet_1
Registrovala se 25. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
 @inatali1 užijte si to a pak poreferujteemoticon)
mluvila jsem přímo s nim a opravdu mě nepřesvědčil. Asi toho má hodně a není vždy 100%
ale to ke asi jedno, s kým nakonec letíš, hlavni je, aby to klaplo.
my máme dinarobin a vy?
27. dub 2014 ve 20:53  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
Registrovala se 26. března 2013 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
Registrovala se 26. března 2013 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 @sara22 My byli v Le Victoria, uzasne misto, plaz jsme si behem naseho potuvani zazili jinde hezci, ale jidlo a servis je paradni!!
29. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
Registrovala se 1. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 333 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 Ahoj holky, vy co jste si s sebou braly šaty na palubu, v čem jste je měli? Já je chci mít na ramínku, v obalu a personál požádat, aby mi je někam dal. Udělala jste to tak některá? Nebyl problém?
30. dub 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sara22
Registrovala se 15. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 59 příspěvků. Má 7 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sara22
Registrovala se 15. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 59 příspěvků. Má 7 přátel. Region Bratislava.
 @zuzineckah mne to takto odporucili v SVR,ze je to idealne,len si je treba pri vystupovani saty vypytat,aby sa na ne nezabudlo emoticon coho sa ja osobne dost bojim,ze v tom zmatku pri vystupovani a unave je dost mozne.. :-\ ja dumem nad tym,ci ich zehlit este doma a potom aj tam,alebo kaslat teraz na to a vypigluju sa len tam..
30. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @sara22 v lietadle možeš chrápať, takže budeš vyspinkaná do ružova emoticon ja už som nabila sluchátka, máme tie, čo eliminujú ten hukot, takže si ich pekne hodím na uši a budem mať polnoc emoticon ale my letíme z Dubaja na Maur v noci, takže sa bude chrňať dobře emoticon No, tak ak ich budeš dávať na palubu - čiže sa ti nijak extra nezmačkajú, tak by som ich asi prežehlila doma a tam len prebehla. Ale ak je nejaký predpoklad, že sa zmačkajú a aj tak ich budeš musieť tam žehliť, tak by som zbytočne doma s tým nestrácala čas emoticon
1. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sara22
fotoportrét
fotoportrét
sara22
 @zuzineckah no ja dufam, ze tam chrnet budem, nerada by som prespala prvy den na tom uzasnom ostrove emoticon Mne sa s tym zehlenim nechce blbnut, lebo viem, kolko bude roboty sa zbalit a pripravit a ozehlit vsetko to, co tam budeme tie 2 tyzdne potrebovat..a pripravit byt na odchod, vyupratovat, vyglancit..tak sa mi nechce este aj so zehlenim siat piplat.. emoticon Vy kedy letite? Uz to mate za par, nie?
1. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @sara22 jááááj, budúcu sobotu letíme už emoticon)) už aby to bolo! Sa teším jak malý cigán na novú hračku emoticon
Ešteže som doma na materskej, začnem baliť tak v utorok a robiť to priebežne, lebo naraz to nedám ani náhodu :( s tým malým stíhačom za zadkom...no way. Jirko chodí z práce po siedmej večer, moja mamina dojde až vo štvrtok, svokra až v sobotu okolo obeda....takže aby som to v kľude zvládla začnem skor emoticon
1. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sara22
fotoportrét
fotoportrét
sara22
 @zuzineckah Hej, to mas vyhodu..Ja zacnem v piatok vecer, alebo sobotu rano- zalezi od masakru v praci..A budem pokracovat cely vikend az do stvrtku.. emoticon Toto je presne ta cast, ktoru na dovolenke neznasam..aj ked..to balenie tam je este zazivne, ale to vybalovanie, pranie, zehlenie po prichode, to je hruza..
1. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hud093
Registrovala se 6. září 2013 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Svatba byla 1. května 2014
fotoportrét
fotoportrét
hud093
 Holky prosim poradte. Jsme v Shandrani hotelu a chceme se vydat na vylet. Koho mame oslovit, taxikare na hotelu? Nejsou moc drazi? Nebo si nekde pujcit auto, ale kde? Diky moc. Ps: neni tady nejaka nevesta taky;)))
2. kvě 2014 v 08:53  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Region Hodonín.
 @hud093 ahojky, v hotelu bývají opravdu nejdražší. My jsme byli třeba v Le Victorii a na hotelu dost pálka. Když jsme s taxikářen jeli, tak nám dal vizitku, že mu máme příště zavolat a že bychom se setkali kousek za hotelem a že nám dá lepší cenu emoticon Shandrani je mimo město. Jedině zkusit pronájem v Mahebourgu, to je blízko emoticon. A když tam budete, jukněte na krásný hinduistický chrám. Busem (mhd) se dá jet na krásnou pláž BLue bay- to je napsáno i na ceduli na busu. A celkově mi přišlo, že všude po ostrově bylo dost nabídek na pronájem. A kam chcete na výlet?
2. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
 @hud093 gratulace k včerejší svatbě a hiodně štěstí a lásky... emoticon
2. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
Registrovala se 9. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
 Ahoj, letíme také v červnu na Mauricius do pondělí se máme rozhodnou kam. Rozhodujeme se mezi La Victoria a Shadrani and spa. Co doporučujete? Děkuji, spáchá.
3. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @akivdeh ahoj, my budeme v Shandrani příští týden od soboty emoticon Co říkáš na Shandrani? Jak jste spokojeni? Jaká byla svatba a kde jste ji měli?? Jsem tak zvědavá, že až!
Jinak hodně holek říká, že se vyplatí mhd, ale když ne, tak rozhodně taxi mimo hotel.
A gratuluji k svatbě emoticon
3. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @akivdeh jéééé, trubka jsem, né pro tebe to bylo, ale pro @hud093 emoticon
3. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hud093
fotoportrét
fotoportrét
hud093
 @akivdeh
@zuzineckah

Holky diky, uvidime. Nakonec si pujcime auto snad pres jednu spolecnost. Jinak diky za gratulace, my nakonec meli svatbu v cesku den pred odjezdem. A tady jsme na libankach. Ke to tu krasne. No raj na zemi. Mas se na co tesit ;).
3. kvě 2014 v 16:20  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @hud093 díky! To moc rády slyším!!! emoticon ...vlastně čtu emoticon Užívejte si to tam emoticon
3. kvě 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
fotoportrét
fotoportrét
akivdeh
 @hud093 no já si říkala, že ráno po svatbě už hledáš, jak se dostat někam na výlet emoticon
4. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sin_bunny
Registrovala se 18. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sin_bunny
Registrovala se 18. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
 @slunecnicem Ani v jednom hotelu jsem (zatim) nebyla, ale podle fotek mi u Shandrani prisla hezci plaz. V La Victoria meli zase vice nazdobeny ten svatebni altanek a na fotkach to vypadalo moc hezky. Zkus se podivat na holidaycheck nebo tripadvisor na fotky od lidi, co tam uz byli. Bude asi hodne zalezet i na momentalni obsazenosti daneho hotelu, ale v cervnu by tam mohlo byt urcite mene lidi, nez na podzim. My se rozhodovali mezi Lux le morne a Shandrani a nakonec jsme zvolili Shandrani, protoze v Lux le morne to bylo s all inclusive uz o dost drazsi a zas tak vekly rozdil jsem mezi temito variantami nevidela, takze jsme radsi zainvestovali vic do prstenu. emoticon
4. kvě 2014 v 10:16  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
 @sin_bunny Ahoj,moc děkuji. Asi taky zvolíme Shadrani.Jen mě překvapilo,že na západě,kde je La victoria je tepleji a méně deštivo.
4. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @slunecnicem Ahoj! My se loni rozhodovali právě mezi Shandrani a Le Victoria a od pana Waltera z BM nám byla doporučena právě Le Victoria - poměr cena výkon je úžasný a byli jsme tam opravdu spokojení. Ofiko mají sice o hvězdu míň než Shandrani, ale není to tam poznat. Je to normálně 5 hvězdový luxus. u Shandrani jsme byli upozornění na blízkost letiště - letadla tak jde vidět i slyšet přistávat, prý to není moc slyšet, ale citlivý jedinec slyší. V Le Victoria jsou bezkonkurenčně největší pokoje.

Finálním argumentem pro nás byla cena, raději jsem v rámci budgetu vyměnili týden v Shandrani za 10 nocí v Le Victorii a byla to naše nekrásnější dovolená včetně svatby. Personál úžasný a gastronomie byla neskutečná!!! Pláž písečná, nejhezčí po během dlouhé procházky po pobřeží je určitě v Trous aux Biches emoticon
4. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuzineckah MHD super, byť neexistují jízdní řády, tak se dá v pohodě všude dostat, když se zeptáte řidiče na svůj hotel, hned vám kývne jestli tam jede nebo ne emoticon
4. kvě 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martym
11
Registrovala se 21. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martym
11
Registrovala se 21. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 7 přátel.
 @sarusbride taky jsme byli ve victorii naprosto spokojeni ;)
4. kvě 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
 @sarusbride Ahoj a byli v ALL i míchané nápoje nebo na co se vztahovala allinclusive?
4. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @sin_bunny @slunecnicem my jsme na Shandrani vsadili hlavně díky referencím na booking.com emoticon když dáš mladé páry, tak hodnocení bylo 9,2 (z 10), což bylo nejlepší ze všech mauricijských 4 a 5* rezortů emoticon
Těch letadel tam moc nelítá, to je informace od známých, co tam byli. Osobně mi letadla vůbec nevadí,denně mi létají nad hlavou (nalítavají na Ruzyň co minuta) emoticon
Už se tam moc těšíííím emoticon emoticon
4. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sarusbride
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @slunecnicem Skoro vsechny, s klasickym alkoholem, ne zadny mistni veci jako to byva v Egypte ;) V listku u vseho co je v All maji znacku, takze se to prehledne emoticon rozhodne jsme nemeli potrebu si noc kupovat, i perlive vino v ramci All bylo vyborne a sampano nebylo treba kupovat - meli jsme ho na svatebni veceri.
4. kvě 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @slunecnicem pokud zvolíte Shandarani a budete mít to jejich fully AI, tak budete mít i šampáňo od nějaké hodiny každý den v ceně emoticon je to na stránkách BM všechno vypsané a na stránkách hotelu taky emoticon Můžu ti příští týden napsat pokud tě to zajímá emoticon
5. kvě 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @hud093 prosim te jeste dotaz, jake mate pocasi?? Abych vedela do jake miry verit yr.no, nebo accuweather ( i kdyz tomu vlastne nevychazi nic uz dlouho...) v Blue bay ale kazdopadne podle obou servru skoro kazdy den prsi... je to pravda??
5. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hud093
fotoportrét
fotoportrét
hud093
 @zuzineckah ano opravdu tady kazdy den prsi ale vetsinou jsou to jen prehanky. Krome soboty, kdy prselo skoro cely den. Pres den byva polojasno s obcas destem. K veceru uz fouka a je zima. No klasicka letni dovolena to neni ale ja jsem rada ze nejsou paraky emoticon
5. kvě 2014 v 16:33  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
fotoportrét
fotoportrét
zuzineckah
 @hud093 nestraš, já se těším na vedro emoticon ale na náš týden to právě ukazuje jasno, max. polojasno a příjemné teploty emoticon tak doufám, že to vydrží. Šíleně potřebuju svoji dávku horkého slunce emoticon))
5. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
fotoportrét
fotoportrét
slunecnicem
 Ahoj, děkuji za názory. rozhodli jsme se pro Shadrani.Mám jiný dotaz. Kupovali jste výlety od BM nebo až na místě? Co je lepší a vyplatí se? Děkuji
7. kvě 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš