Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl hlavne jsem zvedava na ty ceny :-) kamoska rikala,ze musim jit na hammam a ja vubec nevim co to je :-(
Odpovědět
@petabon Aha, tak my to meli ve stredu. Nam teda rekli, ze to nejde kvuli jejich zakonum, tak nevim.
Odpovědět
@katkapresov Ahoj, my meli svatbu ve stredu, tak asi proto 16 hodin. No, my meli hotel Le Mauritia, nejlevnejsi, ale byli jsme moc spokojeni. Byla tam fura vodnich sportu a manzel porad radil na vodnich lyzich :-) Zkusili jsme i plachetnici, ale tu se nam podarilo omylem prevratit :-)) na to nezapomenu, malem jsem si utopila bryle den pred svatbou :))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nejaky druh masage? Nevim.. Vygoogluj si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkapresov ahoj, pokud je svatba o víkendu, tak se oddává v poledne, jak ti psala @petabon. Taky jsme to tak měli, jen kvůli dešti se to posunulo na půl 1 a vše v pohodě. Překladatelka, oddavající, svědci i fotograf počkali a začalo se už za krásného sluníčka. :-) To bylo teda v Shandrani, ale určitě to budete mít super i v Paradisu. Jinak nám Mirka celý obřad přeložila do slovenštiny a slib jsme po ní pak opakovali česky a anglicky se vůbec nic říkat nemuselo. Říkali jsme si slib u předávání prsťýnků a bylo to moc hezký a takový zavazující, víc než jen prosté "ano" tady u nás na úŕadě.
Odpovědět
@nikus30 my jsme na tom byli v Turecku a docela příjemný,ti udělají peeling,pak nás něčím umyvali,pak byla fajn masaz :-) takže to spa nemáme v cene?neco základního by mohlo byt :-)
Odpovědět
@miskule666 super diky :-) no nevim ,nemyslim si ze neco bude v cene :-(
Odpovědět
baby tak nakoniec sme Shandani zrusili a ideme do Paradis, svadba bude 15.5.2014 o 16.hod..len sa neviem rozhodnut na kedy objednat fotografa ellieho..ci na cely den (kde bude 600fotiek) alebo len popoludnie (300fotiek)..ako ste sa rozhodli vy? ;-)
Odpovědět
@katkapresov my mame take Elieho ,holky co ho meli take psali ,ze dostali mnohem Vic fotek :-). My mame ten balicek za 700€ od 14-18:30 h
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kocky este jedna vec ohladom casu svadby..kazda ju mate o 16stej?budeeme stihat nafotit fotky kym sa zotmie?resp. ste absolvovali fotenie v satach a s muzom este pred obradom?
Odpovědět
@katkapresov vy uz taky vite cas ??? Ja myslim ,ze se to bude v pohode stihat,tam je ted zapad kolem 18:30 pry :-). Popripade pred a po :-). Nam cas reknou az na schuzce tam .
Odpovědět
Článek se načítá
@katkapresov teda ale taky zalezi od kolika mate fotografa ? My od 14-18:30h
Odpovědět
@nikus30 ahoj niki..pan walter mi pisal cas ze bude o 16 hod..fotografa sme si dali nakoniec na cely den. Ideme aj so syncekom tak nam urobi aspon pekne "predsvadobne" fotky ;-) ... ale ja som chela aby ma muz videl v satach az pri obrade takze svadobne fotky budeme musit za hodku zvladnut :-p a vy do ktoreho hotela idete?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @miskule666 tak co, holky? balite?:-) pripravujete? mate uz vsechno?:-) jestli se tesite se ani neptam:-) uz se vam to pekne blizi:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jinak z hammam jsem v Turecku nadsena nebyla... napred jsme byli v saune a solny jeskyni, pak nas dali do ty typicky turecky koupelny a tam te umyji, delaji peeling... na konci byla rychlomasaz celeho tela. celkem prijemna, ale rozhodne znam lepsi. za 20 nebo 30E nas to fakt nenadchlo...
Odpovědět
@katkapresov nám pan Walter psal taky přibližně 15-16h,ale 100% jistý je to až po domluvení se na úřadech tj. den před svatbou...no snad se brzy nesetmí..my máme fotografa,taky na cca 4 hodiny..ale další "fotografové" budou sestra s manželem :-)
Odpovědět
@rozzaarka jj balení v plném proudu, právě jsem zjistila,že šaty asi nenarvu do příručáku :-D ještě si pujčuju větší,tak zkusím to a v nejhorším je vezu bokem :-) .. už máme téměř vše,ještě teda čekám na naušnice a náramek,ale údajně je už na cestě,tak snad :-) už bych fakt posunula čas aspon o týden :-D ale utíká to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 to balis brzo:-) ja taky cekala, ze budu balit driv a byla to nestihacka:-) jinak v Dubaji uz se prirucaky vubec neresi, lidi jezdi normalne s kuframa. V Praze to pry nekdy nekdo resi, ale malokdy. fakt ty kufry jsou obrovsky, absolutne jsme nechapala, proc jsem se skoro bala vzit si svoji tasku pres rameno, co vozime k vode:-D
Odpovědět
@katkapresov jo tak to jo :-) to budete mít krasne fotky i s prckem :-) my jedeme do Le victoria . Taky jsem chtěla aby me přítel videl až na obřadu ,ale to asi teda neklapne :-( no uvidíme .
Odpovědět
@rozzaarka nebalime a všechno nemáme :-) :-). Jen připravujeme ,konečně jsem doladila hudbu a ted pracuju na seznamu výletu :-).ale dnes mám v planu projít skříň ,co si vezmu .u me to bude děsný balení ,musím se zabalit do ČR a jeste na ostrov :-(
Odpovědět
@rozzaarka jj snažím každou prázdnou chvilku,tam něco přihodit, příští víkend máme volnou jen sobotu,ještě do toho jedu na tři dny s prací a den před odletem jdu ještě do práce...tak něco do kufru vždycky přihodim,když můžu :-) jj ty kufry mazec , i když my ty velky máme bych řekla tak akorat...ani nevím zda jsou dané rozměry nějak? vím,že velkej 30kg a příručák 7kg, ale když takhle někam letíme třeba na prodl. víkend,tak nám ty kufry rvou do těch šílenejch konstrukcí,zda náhodou nemáme o cm víc :D
Odpovědět
@katkapresov Ahoj, my meli svatbu v 16 hodin a mame dve plna dvd svatebnich fotek :-) Obrad trva 15 minut a pak byla spousta casu!
Odpovědět
Holky co ten slib? I když oba anglicky umíme tak se stejně možná přikláním říct si třeba i svůj v češtině... Jak to plánujete vy? :o))
Odpovědět
@anetkaerik my budeme asi chtít kombinaci aj i cj symbolicky :) podobu doladime na míste
Odpovědět
jj nebo kombinaci to je taky pravda:o)) mě jde o to že to chceme i před rodinou utajit a pak jim pustit video a tím jim to oznámit tak třeba pro babičky by to bylo lepší v češtině :D jedině jim tam hodit kdyžtak titulky :D
Odpovědět
@anetkaerik :-D jj tak u vás by to bylo možna lepší v cj :))) Tak to bude pekny prekvapko :-)
Odpovědět
@miskule666 jj to asi jo no :o))) no uvidime času dost :D (na to že to ještě vlastne oficialne nevim :D) 28. máme výročí tak už mi to snad můj milej zlatej řekne :D ale před tou rodinou bych to chtěla utajit no... 18. přilétáme a na 21. je naplánovaná oslava mýho přítele 30. tak tam bych jim to prommítla ;o) - nejdřív fotky jakože jen z dovči a nakonci pustit video :o)
Odpovědět
@anetkaerik ty jo,to bude super :) tak hlavne se pak neprokecnout :-D to bych měla problém :-D dej pak vědet,jak to proběhlo na výročí :-))))
Odpovědět
@miskule666 no uvidíme snad se neprokecnem no :o)) jj napíšu ;o) jsem na to taky zvědavá :o))) už aby to bylo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?