Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kotatko77 ty jo,to je výrazne dražší než v záři :/ za další noc příplatek 10 tis..mazec
Odpovědět
@miskule666 Jo jo mazec, ale bereme se jen jednou....a já doufám, že mi narostou vlásky, pak mi je i jedno , kde to bude:-))))) Třeba kdekoliv a zadarmo, jde o partner a o zdraví....tedy pro mě. Skvělého chlapa už mám (tedy doufám), tak ještě ten zbytek:-))
Odpovědět
@vbakosova no silena cena :-(.nam to natoci svedci a bude :-)
Odpovědět
@nikus30 Ty máš prostě štěstí, a kde si ty svědky sehnala?:-)))
Odpovědět
@kotatko77 neves hlavu ,třeba taky sezenes ,řekla bych ze tam Češi budou :-). Ja je sehnala tady na beremku :-)
Odpovědět
@kotatko77 Jj to určitě,souhlasím :-) clovek si to musi uzit :-)a letenky jsou asi porad stejny,kolem těch dvaceti viď? To se asi noc nemění..tak držím palce se svedkama,aby jsi našla česky par:-)
Odpovědět
@miskule666 letenky 21.500 Tam asi neušetříme:-))))) I když holky je to jen svatba, důležitý je život , aby stál za to:-)))
Odpovědět
@kotatko77 jj :-)
Odpovědět
@kotatko77 Proč tak chcete české svědky? My měli svědky hotelové, jedním byl svatební koordinátor, druhým nějaký animátor, nevěděli jsme ani, jak se jmenuje. Ale bylo nám to fuk. Mně naopak vyhovovalo, že byli zaměstnaní a že tam s námi nebyli ( v altánku jsme většinu času byli jen my dva, oddávající a fotograf), koordinátor při tom zdobil dort, animátor pouštěl hudbu, a to jsem si uvědomila až potom, při obřadu mi to bylo úplně jedno. Vlastně nám jen ten koordinátor přinesl v mušli prstýnky a pak se oba podepsali. Jinak jsme tam byli jem my, a to i na fotkách ve finále. To je přece nejdůležitější. Tím, že jsme se rozhodli prožít tento okamžik sami dva, nám opravdu bylo jedno, kdo to odsvědčí... Výhoda svědků je, že ti někdo pomůže se svatebním dortem :-) , protože je tam u toho obřadu o dva lidi víc. Koordinátor i ten hudby pouštěč je tam vždy. A možná natočí, ale to myslím můžeš oslovit kohokoliv, s kým se seznámíš. To jsme my neřešili.
Odpovědět
Já nemusím mít české svědky, ale někdo tady psal, jak to byli ti koordinářoti a dělají to každý den, tak si třeba při tom sms -kovali, se jim sice nedivím, je to nuda, cizí lidi a každý den, tak proto........:-)))
Odpovědět
@kotatko77 Já teda nevim, moc jsem při tom obřadu nevnímala, co dělají svědci. Bylo to tak emotivní, že mi to bylo úplně jedno... Proto to píšu, že to není tak důležité, když to není teda na fotce. To by vypadalo blbě, kdybych měla fotku s někým, kdo smskuje. Ale v Le Victorii jsou svědci (i když máš svoje) tak trochu mimo. My jsme stáli u pravého zadního rohu altánku, v pozadí moře. Svědci, když měli svoje, seděli sice v altánku, ale v protilehlém koutě (přední levý). A naši svědce v altánku víceméně nebyli vůbec...
Odpovědět
@rozzaarka Tak máme 33 A a B Pha Dubaj, pak na Mauri máme 25JK u okna..jídlo vypadá super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@miskule666 tak třeba budete mít takovou kliku jako my, že na trojsedačce budete jen dva. My to štěstí měli obě cesty a nakonec to bylo lepší než to dvousedadlo (které jsme měli cestu z Prahy a do Prahy), protože jsme si mohli natáhnout nohy a roztahovat se na těch třech sedadlech, jak jsme chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 tak 33 je jeste trojka a 25 je nad zadni casti kridla... ale na ten nocni let bys stejne nic moc nevidela:-) i kdyz mozna s za ty 2 mesice trochu posunul vychod slunce...tak uvidis:-) ja byla napred zklamana a pak mi doslo, ze je to stejne jedno:-D
Odpovědět
@rozzaarka ok,tak uvidíme a necháme se překvapit :-D
Odpovědět
@vede tak to by bylo fajn,tak jsem zvědavá,jak to budeme mit :-)
Odpovědět
My dnes letíme na dovolenou na dovču a přemýšlím jaké sedadla si mám říct, dvojky jsou samozřejmě dávno odbsazené. Koukám rozzaarka a miskule jsou ranní ptáčata:-)
Odpovědět
caute baby.planuje niekto svadbu v maji 2014 v shandrani?my uz mame termin 3.5.2014 o 12hod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 @vede My meli koordinatorku a fotografa jako svedky, oba byli sympataci, ale I kdyby to byl nekdo jiny z hotelu, asi by nam to bylo jedno. V podstate jde jenom o podpis. Clovek lidi pri ceremonialu vubec nevnima a uz vubec jsem si nevsimala, co pri ceremonialu delaji.
Odpovědět
Profilova fotka
@vbakosova uz se na te tesim, Verco. Ja taky nesnasim baleni, ale miluju vybalovani po dovci ;-) Lidi to maji vetsinou naopak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkapresov Ahoj, my mame svatbu v Shandrani 7.5.2014... letime 3.5., tak to vas bohuzel "v akci" neuvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl To vies, ze ano... :) dnes som si prave obdnala este nejake blbosti na afterparty, co budeme mat s pribuznymi, tak si to celkom uzivam ... Ale moc nestiham, neviem ci vobec stihnem odlet :). V piatok po praci idem s kamoskou na kafco, s druhou zase vecer na veceru, v sobotu mame celodennu akciu z prace, v pondelok musim skocit ku krajcirke, v utorok mam druhe kolo prac.pohovoru a to som tam sla len tak, ze skusim, ci uspejem, v stredu kozmetika, vo stvrtok zase vecera s kamaratom este ako slobodna, v piatok posledny den v praci, takze budem musiet zostat dlhsie a v sobotu sa asi zastrelim, pretoze musim doma trochu upratat, skocit ku kadernicke, potom k rodicom a este balit. Este mi prave sef oznamil, ze ma chce posunut na inu (vyssiu) poziciu a musim sa rozhodnut, ci to beriem do piatku,tak je toho akosi zrazu moc. Do teraz nebolo pomaly do coho kopnut a teraz a toho tolko... Uz vazne potrebujem volno. Nastastie je v dohladne a ako som uz hovorila, tak svatba je bonus pri tom... :). Ja viem, ze to znie akoby som bola totalna trubka, ale chobotnica fakt nie som... :(. Proste z toho vyplyva, ze pri tom baleni sa uz zrutim :D :D :D
Odpovědět
@katkapresov Ve 12? To už víte čas? My se ho dozvěděli až na matrice tam... A ve 12 bych se bála, že se upeču. I mimo sezonu, když jsme byli my, bylo ve 12 pořádné vedro.
Odpovědět
@katkapresov Ahoj, nechci tě zklamat, ale ve 12 h svatbu mít nebudete. My se brali 12.12.12 a koordinátorka nám dva dny předem slíbila 12 hodin a den předem nám ted oddávající řekl, že zahraniční svatby oddává až od 16 hodin, mají na to zákon. Takže jsme to měli v 16 hodin. Ale vůbec nám to nevadilo, 12 hodin je blbý čas, říkal to i fotograf. Nejen, že je největší vedro, ale je hlavně blbé slunko na focení. A je příliv, pláž nevypadá pěkně, vše je pod vodou, fakt! Takže osobně z vlastní zkušenosti doporučuji později! Jo a pokud se chcete déle fotit a chceš mít pěkné večerní fotky, jak je lepší těch 16 hodin, jinak se už budeš ke konci hodně lesknout, když se nachystáš do šatů i makeup dřív (taky vlastní zkušenost). A fotograf fakt nadával, že je to blbost, fotit se a mít svatbu ve 12 kvůli tomu světlu a lesknutí. Určitě tě nechci nutit, ale promyslela bych to, i když podle mě to stejně změní oni sami...
Odpovědět
@kalkulka my měli obřad ve 12, takže to jde :-)). Říkali nám, že o víkendech ve 12 a ve všední den v 16. A taky prej podle toho, kde v hotelu jste, protože oddávající prej jede buď o polední pauze nebo po pracovní době :-))
Odpovědět
Tak jsem se dnes dozvedeli ,ze Michaluv zubar je z Mauriciu ;-) Pry mu da nejaka tipy a kontakty nez pojedeme ,tak uvidime :-) jsem tomu nemohla uverit a navic zubar z Mauriciu mluvi plyne polsky ,coz mi prijde hodne neobvykle :-D
Odpovědět
@kalkulka ahojky..ja som chela neskor svadbu, no pan walter mi pisal, ze v sobotu sa robia svadby jedine o 12hodine..ale dnes sa moj nastavajuci muz rozhodol ze chce isť radsej do Paradis (je vasnivy windsufista a tam su lepsie podmienky na to) , tak riesime zmenu a uvidime..shanddrani sa mi pozdava viac vzhladom na AI, ale tak musim sa prisposobit polovicke.. ;-)
Odpovědět
baby prosim vas kto mal pri obrade prekladatelku.ako prebieha svadobny slub,?opakujete ho po slovensky/cesky po prekladatelke,alebo aj ked mate prekladatelku musite slub zopakovat po anglicky?vopred dakujem za odpoved ;).
Odpovědět
Tak uz nam ve Victorii otevreli spa :-) tak jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no to se mate ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?