Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Tak jsme se včera vrátili z Dubaje....let s Emirates super, dokonce se do ČR vracela jedna nevěsta, asi se brali na Mauritiusu, tak která z Vás to byla?:-)))))
Odpovědět
]-( @kotatko77 a jak bylo? :o))
Odpovědět
Vsem zarijovym Le Victoria nevestam - dnes jsme prijeli, sedime na baru a cekame na vas:) Je tu krasne!
Odpovědět
...jo a ty prirucni zavazadla u nas ten den nikdo neresil ani nevazil, meli jsme carry on kufr, maly batoh, ja kabelku a vak se saty v ruce a nikdo nic nerekl:)
Odpovědět
@sarusbride tak to je super:-) zavazadla asi taky risknu:-)) a kdy mate svatbu?? Za chvili jsme tam jak na koni :)))
Odpovědět
@miskule666 My v podělí 16.9., teď jsme přijeli z úřadů a ani rodné listy nikde nechtěli vidět :) Je tu opravdu nádherně, pláž v kombinaci s lehátky a slunečníky je opravdu kýč jak se patří :D
Odpovědět
Dubaj super, 44 stupňů ve stínu, a nakoupila jsem si tam velmi dobře oblečení. Ale při příletu jsem přemýšlela jak jsem unavená a představa, že ještě v Dubaji 3 hodiny čekat a čeká tě znovu ještě jednou 6 hodin letu, tak se mi udělalo zle. Dokonce někdo říkal, že v Dubaji vám dají Emirates znovu jídlo. A já při zpáteční cestě měla pocit, že pořád jím. Jinak na letišti v Dubaji jsme potkali pár a ona nesla bílý vak, asi letěli na Mauritius.....nebo že by to byla sarusbride?:-))) Taková hezká blondýna to byla.
Odpovědět
@kotatko77 Nene, já jsem taková pěkná bruneta :)
Odpovědět
@sarusbride Já jsem zase takové ježkovité ošklivé kačátko :-)
Odpovědět
@miskule666 Kdy vy přilétáte?
Odpovědět
Tak holky trochu toho života do toho umírání, kdo mi pak před lednem poradí, spoléhám na vás...:-))) Hezký víkend všem:-)))
Odpovědět
@sarusbride 19.9. jsme tam :-) budete tam ještě ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 Tak coo přípravy? už máte všechno oblečení? :-) už se nám to blíží jupík :-)
Odpovědět
@sarusbride jeee ,díky za live info :-). My priletame 22.9 to uz budete asi pryc co ?? At Vám vse krasne klapne v PO :-). A je tam teplo ? More asi studeny co ?
Odpovědět
@miskule666 jj skoro všechno ,jen košili pro Michala ,ale tu pry poresi příští týden ,jak dorazime do ČR :-). Jinak uz všechno ,hurá :-) uz jen podstoupit ty zkraslujici procedury,což bude velmi příjemné :-) jeste mi znovu napis kdy odketate potom ma zpět ,at stihnem ten coctail :-) jak bylo ve Valticích ?? :-)
Odpovědět
@miskule666 Budeme, lezime domu az 22.9. v 22:15 ;) Tak se tu snad sejdeme. @nikus30 Jestli priletite casove spojem jak my, tak bychom tu meli jeste byt pres den ( my prilitali na Mauritius v 9:50 rano) Jinak more trochu studeny, ale neni az takove vedro, takze koupani nemam moc potrebu vyhledavat. Jen me dnes trochu prekvapila koordinatorka, ze moje planovana kytka-ta mistni bila se zlutym pristredkem (nevim nazev:) )- tak na ni pry neni sezona, ale zkusi mi ji sehnat. Holky, mate se na co tesit, je tu klidek, ani moc lidi na hotelu neni.
Odpovědět
...ted na to koukam, lezime tu samozrejme taky, ale domu letime :)
Odpovědět
@nikus30 tak to je super!:-) Jj na zkraslovani se taky těším:-) odlet 30.9. večer ,podle me jich stihnem i víc za víc večeru:-)))) Valtice supr,akční bylo kolo cca 35 lidi po flamu :D ale dali jsme to všichni nak :-))) vino chvili vidět nemusím ;).. No těším se na odpočinek...
Odpovědět
@sarusbride ty jo,to je frangipanie tu bych taky chtěla :-((( a jaky jiný kytky maji?? Tak snad seženou..držím palce! Mate to taky v altanku?? Tak se snad taky potkáme :-) a co večery? Je to asi na svetr viď? Ja ho urco beru ..
Odpovědět
Jojo mame altanek, vypada to asi opravdu nejlip. Na vecery vylozene svetr asi neni potreba, ale ja mam na sobe ted saty a pres ne sako-a jsem v pohode, a to jsem zimomriva :) Svetr spis do letadla-tam ja doporucuji mekke teple ponozky, mela jsem je v prirucnim zavazadle a na 6+6 hodin letu je super se vyzout a byt v teplych ponozkach :D
Odpovědět
@miskule666 A jinak kytek maji spousty, v katalogu je jich asi 30 typu kytic-ja ale nejsem na zadny barvy, jen jednoducha bila takze jako variantu mam bile orchideje s nevestinym zavojem :)
Odpovědět
@sarusbride ja to samy je mi furt zima :-)) tak je fajn,ze je teplo..ok s tema ponožkama dobry vědet,děkuju :-) taky je přibalim:)))
Odpovědět
@sarusbride tak to je fajn,z 30ti snad taky vyberu :-)) kdyz nevyjde frangi :-) ja jsem i pro barevnou hlavne aby aspon par h vydržela :-)))
Odpovědět
@miskule666 V kolik prilitate?
Odpovědět
@sarusbride jak vy cca,9:35h bysme tam měli byt
Odpovědět
@miskule666 Tak to je stejny, my jen z Dubaje vyleteli asi o 40 minut pozdeji. Tak 19. vecer na baru ne? :D
Odpovědět
@sarusbride Jj myslím,ze to lítá porad stejny čas, ok budeme tam :D
Odpovědět
@sarusbride jj priletime ve stejny cas jako vy . Na tu kytku tam snad není sezóna nikdy :-) rozzarce řekli v červnu to samé hi hi :-) jak to myslíš není moc teplo ? Nestras :-). Těšíme se moc :-)
Odpovědět
@miskule666 tak super ,ze jste si to užili ;-) my pak odketame 1.10. Asi jich fakt stihneme víc:-) přemýšlíme,ze by jsme nejaký večer vyrazili do Grand Baine ( nevím jak se to píse ) :-) za zábavou :-)
Odpovědět
@nikus30 No jak zapadne slunko, tak teplota jde trochu dolu, my prijeli a prselo a bylo 19 stupnu, ale dneska jsme se vzbudili a modra obloha, 30 ve stinu pres den. Tak aspon posledni nas vecer se mozna vsech sest sejde na baru v den co prijedete :) My uz jako manzele...vubec nam to tu v tom klidu nedochazi ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?