Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kotatko77 já přiletim 18.12. tak to s tebou budu aspon sdílet :o)
Odpovědět
@sarusbride tak jak zapadne slunce ,tak to chápu :-) ty jooo 30 st.to ani neocekavam :-) to bych v záři nečekala :-) to by jsme se mohli sejít a jeste naši svědci ,takže by nás bylo 8 :-) . Me to taky jeste nedochází ,ale Vám uz by mohlo hi hi :-)
Odpovědět
@miskule666 mně taky tvrdili, že na frangipani není sezóna. Ale my byli na začátku jejich zimy, tak možná ještě někde nějaké zbytečky po létě vyhrabali:-). Protože nakonec byla. A teda koordinátor Giovanni volal hned, ještě při naší schůzcce, takže jsem to věděla okamžitě, že bude...Kéž by vám to taky vyšlo, byl to splněný sen. A úplně božsky voní...
Odpovědět
@vede byla bych nadšena,kdyby vyšly...no uvidíme,taky se mi moc líbí..nechám se překvapit,je pravda,ze všechny kytky co jsem u nevest tam viděla,se mi líbily...ale tuhle bych volila..:-)
Odpovědět
@miskule666 Misi a fialovy maji taky? :)
Odpovědět
@anetkaerik jj nejaky fialový tam mají ,psala jsem mail přímo do hotelu :-)
Odpovědět
@anetkaerik tak dobry,ze fialová naka bude..:-) u frang. budem asi rady vůbec za nějakou :-)))) ale ty to mas vlastne v době jejich leta,tak budes mit podle me lepší vyber ;-)
Odpovědět
@nikus30 :-)) Jj tam to vlastne víc žije :-) místní život mimo hotel,to by nemuselo byt spatny :-)) Chtěla bych se naučit tu segu :-D
Odpovědět
@miskule666 taky si říkám ,aspoň jeden večer vypadnout :-) v tom hotelu ta večerní zábava konci strašně brzy :-) :-) . No třeba budes mít příležitost se to naučit :-)
Odpovědět
Holky ja frang. mit nebudu, nesehnali mi ji :( treba budete mit vic stesti nektera z vas..
Odpovědět
@nikus30 Jj někdy o půlnoci,to je blby :-) Jj třeba nas segu nakej místnak naučí :)))
Odpovědět
@sarusbride tak to me mrzí..:( tak asi se s ni uz taky loucim,uvidíme..
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 Nedochazi nam to v tom klidu vubec, dokonce mame pocit, ze nase koordinatorka je mirne v soku, ze my nestresujeme a vlastne po ni nic moc nechceme :) Jedine to ze nam obrad dali na 16:45 a to podle toho co vidime neni cas s dobrym svetlem tak "svatebni foto" budeme delat uz od 15:00 kvuli svetlu...tak to jedine nejak special vyrizovala. 8 dohromady? tak to je v klidu :) musim rict ze za dva vecery kdy jsme vyzkouseli i A la carte restaurace tak jidlo moooooc dobry:)
Odpovědět
@miskule666 ne ne uz kolem 22h jen bar je do půlnoci :-)
Odpovědět
@sarusbride :-) to my po ni taky nebudeme nic chtít :-) aspon myslím a koho mate ? Ja si domluvila Marisu :-). Ni na jídlo se taky strašně těším ,strašně me baví ochutnavat nové jídla :-). Tak to my budeme mít obřad taky tak ,což mi nevyhovuje ,protože jsem chtěla aby me ženich videl až u obřadu ,no co uz :-).
Odpovědět
@nikus30 To ja taky, ale dneska jsme se domluvili abychom se videli pri nejake prilezitosti, tak si v ty tri predame on me kvetinu a ja mu pripnu korsaz, tak jak se to asi dela v CR - ale mam to jen odtud z beremese, protoze zvyky jsem uz pak moc nestudovala Jidlo sk uzijes, ja sice moc nemusim sea food ale Pete si ho dava vzdy kdyz muze - dneska mel salat s chobotnici a moc si pochutnal, tady je aspon jistota ze je to cerstve :)
Odpovědět
Jooo a hudba v baru a na parketu dobry, hraji nove veci ( Rihanna atd + hrisny tanec a tak) :)
Odpovědět
@sarusbride tak to ja jsem zvyky taky nestudovala :-). Jeee ja miluji sea food ,to mas pravdu tam je jistota cerstvosti jista :-) no uz se těším !!! Tak říkáš hraji tam dobre jo ? :-). A zítra te čeká zkouška účesu atd... ? Nebo uz jsi mela ?
Odpovědět
@nikus30 Dneska jsem prave zkousku ucesu mela a pani bez problemu za 2 minuty vytvorila, a musim rict ze krasny, zakladni cop - co bych mela mit posilam na fotce. a hudba super!!!! ;)
Odpovědět

Odpovědět
Jsem tu dlouho nebyla a jak se tak dívám, tak se nás tam sjede v září opravdu hodně :-)
Odpovědět
@alneha ty priletis kdy? ;)
Odpovědět
@sarusbride krásný účes :-)
Odpovědět
@nikus30 jj škoda,asi noční klid :-D
Odpovědět
ten čas obřadu bych dala taky dřív..třeba na jednu :-/...focení holt dopředu..
Odpovědět
@miskule666 Na plaz mi prijde super - neni moc tesny , ale na rozpustene vlasy tu moc fouka :)
Odpovědět
@sarusbride 21. září - ale nejsem nevěsta - nevěsta už jsem byla v červnu - jedeme na svatební cestu :-)...a mimo jiné jsem svědkyně nikus30 :-)
Odpovědět
@sarusbride jj tak tak, je pěknej..já to chci taky tak napul sepnutý a po straných pár pramínků..potáhnu radši kvůli tomu větru i svůj lak mimo jiné :-D
Odpovědět
@sarusbride fakt nádherný účes...
Odpovědět
@alneha ale @miskule666 přilétá až 22.že? :) Jinak to máte krásně spojené, svatební cesta a jestě to odsvědčit :) Zítra jdeme na pláž mimo resorty, kde se scházejí místní - údajně tu přes víkend stanují a hrají na bubny a chlastají, tak abychom to tu poznali nejlépe jak můžeme tak to jdeme zjistit :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?