Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka jj mi taky muzem svoje,ale asi to nepotahnem :-)
Odpovědět
@alneha Měli jsme půjčené auto i s autosedačkou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak to my si to baleni 5ti miscku vezmeme:-) ale golfovy nemam, abychom vyzkouseli golf:-D
Odpovědět
@rozzaarka me se to vozit nechce a Michal ted rika ,ze bude hrat ,ale az tam dojedeme tak nebude ,to znam :-)). My mame golfovych spoustu ,Jen nemame v hotelu golf :-). Ale pry muzeme do nejakeho hotelu ,to musim jeste zjistit.
Odpovědět
@nicol8 tak snad tam pro nás taky nějaké ty dvě sedačky vyhrábnou :-)
Odpovědět
Tak jen tak pro zajímavost, jak se mnou komunikují ze SVR. Včera jsem vznesla mailem dotaz ve 20.59, ve 21.18 mi přišla odpověď...
Odpovědět
@vede Slusne, mozna nebyla pani pred rokem, kdyz nekomunikovala se mnou, ve forme.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 jenze my "jednali" s Prahou... V Brne to evidentne funguje lip:-) jaky jsi mel prodlevy na maily?:-)
Odpovědět
@rozzaarka Haha, 3 tydny a osobne to nebylo o moc lepsi :-D
Odpovědět
Nechavali jste si někdo prekladat rodné listy v Praze a kde? Děkuju za tip ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Ahoj, nam je prelozil Pavel Korman - levne a za 2 dny:-) poslal jsem mu je mailem a pak jen donesla kopie, abychom tam nemuseli 2x:-) je fakt mily, ochotny a rychly:-) sidli v centru, ale my si je nakonec vyzvedali u nej doma - na Hostivari
Odpovědět
@rozzaarka děkuju moc,to zní super a Hostivař mám kousek :)) děkuju!:) zítra mu zavolám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miskule666 neni zac:-) jinak platili jsme 700 za oba, tak nevim, jestli treba lehce nezvedl ceny, ale oproti jinym prekladum, ktere jsme poptavala, vysel daleko nejlevneji:-)
Odpovědět
@rozzaarka To je fajn, teď jsme ho zkontaktovala přes ten jeho formulář :) Ušetřila si mi čas a hledání a ještě je levnej :), moc děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 neni zac:-) kdyz muzu, rada pomuzu:-) koukam, ze mate jeste docela cas:-) do jakeho hotelu jedete?
Odpovědět
@miskule666 Potvrzuju, ta cena je fakt dobra - ja platil jinde skoro 2x tolik.
Odpovědět
@miskule666 tak koukam,ze taky Victorie :-)) to Nas tam bude :-) od kdy tam budete a na jak dlouho?
Odpovědět
@miskule666 jestli ,uz jsem se TE ptala ,tak sorry:-)) uz to tady nejak nestacim sledovat :-)
Odpovědět
@miskule666 ahhh uz vim ,uz jsme domluvene na koktejl :-D :-D :-D
Odpovědět
@nikus30 tak tak :-D :-D 18.9. odlet a pokud si dobře vzpomínám vy odlítáte v den naší svatby :-D..přílet Praha máme 1.10. :)))
Odpovědět
@alfred1 Mazec, že až takovej může být rozdíl...tak jsme zvědavá co odpoví Mgr. :)
Odpovědět
@nikus30 Myslim, že Češi budou mít prvenství na tom hotelu :-D ... co vím, tak 26. 9. je tam další svatba, pže tenhle termín jsme původně taky měli v nabídce,ale pak si ho už někdo zarezervoval, tak máme 21. :))..
Odpovědět
@miskule666 jjj presne tak ,to mas lepsi pamet nez ja :-D my odletame z Mauriciusu 1.10. No ty brdo ,to nas tam fakt bude :-) :-)
Odpovědět
@miskule666 my platili za preklady ,taky cca1200kc :-(
Odpovědět
@vede omlouvám se, že vám sem lezu, občas z nostalgie nakouknu - brali jsme se na M. před 3 lety :-) na brněnské SVR si opravdu nemůžu stěžovat, dokonce jsem ještě ze stayover v dubaji něco s nimi řešila. psala jsem poměrně brzo ráno sms a paní ověřila, dojednala a zpátky to sms potvrdila, takže můžu potvrdit, že s nimi se nám jelo opravdu skvěle :-) tak hezkou svatbu i vám :-)
Odpovědět
@nikus30 to teda :) uz se tak těšim :))
Odpovědět
Profilova fotka
hm, ake to papiere to potrebujeme na svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
dali Vam vediet co budete potrebovat, lebo nam BM este nic nepovedali
Odpovědět
@thaniam Rodny list, pas a formular ... to je myslim vse
Odpovědět
@thaniam jj dali nam vedet hned.Je to jak pise alfred1 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?