Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1nemas rada coco ?:-D:-D
Odpovědět
@bromlegirl Jo aha ,ale jak říkáš ,ma toho asi dost :-)). Díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nam ten vylet na ostrov nabizeli, a na fotkach to tam vypadalo super, ale po zaplaceni delfinu a ponorky jsme si rekli, ze vsechny vylety podnikneme priste az se dostaneme na Mauricius ( pravdepodobne v duchodu :-D). Nechteli jsme kazdy den delat vylet ...uprimne receno chteli jsme se valet :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 fakt jsem jim prala slunecne pocasi, pac to pak ma Londyn uplne jinou energii...Kdyz je hezky, tak je to super mesto, v desti nebo, kdyz je zatazeno mi prijde Londyn depresivni ...ale to asi kazde hlavni mesto...kdyz jsme s babama jeli pred x lety do Parize, bylo tam presne jako vcera v Londyne ...sedivo...a bohuzel me to odradilo tam jet zpatky na dost dlouho dobu.
Odpovědět
@bromlegirl Tak ja to internet nazyvam ostrov dvou kokotu (Ile de Duex Cocos). Ostrov patri stejne spolecnosti jako hotel, kde jsme byli a tak docela koukam, ze ho konkurencni Beachcomber nabizi ve svych hotelech 8-) Ale bylo to na cely den na druhe strane ostrova (takze jeste dve dlouhe cesty) a neprislo mi to jako neco extra. Teda podvodni park Blue Bay me lakal a laka, ale na to nemusim platit 100 eur za osobu.
Odpovědět
@bromlegirl mate tam hnusne Jo ? My tady v Dublinu celkem ok. Mě se po Londýnu strašně stýská :-(. Když jsem tam žila ,tak si pamatuji leto ,kdy bylo 30st. A to byl mazec :-).
Odpovědět
@bromlegirl no ten můj ,rekl ze mi věnuje 2 dny na výlety :-)) tak musím pečlivě vybírat :-)
Odpovědět
@nikus30 Tak toho si neber :-D
Odpovědět
@nikus30 Ne, hele my byli taky na dvou vyletech (teda jako dva cele dny taxikem). Za ten den se da zvladnout tak 4-6 mist co navstivit. Takze urcite se toho da za 2 dny stihnout hodne. Jenom ty namorni vylety zaberou hodne casu.
Odpovědět
@alfred1 :-D :-D
Odpovědět
@alfred1 tak to jsem rada ,ze se toho dá za 2 stihnout hodně ,třeba ho ještě ukecam na 3 dny :-)
Odpovědět
@alfred1 A auto s řidičem jste si domlouvali v hotelu nebo někde sami?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 no prave. My jsme si rekli to same. :-) leze to do penez, bohuzel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ty se nechces valet??:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no hnusne vylozene neni, ale zadne slunko nevidet... tezky nedostatek vitaminu d:-)
Odpovědět
@sarusbride No zalezi vzdy na korunach, kolik jich jste ochotni dat. Moznosti jsou: a) chytit si taxika na ulici jen tak (dle me riskantni, nejlevnejsi - 1200-1800Rs) b) objednat si taxika po telefonu (docela v pohode a s touhle variantou jsem puvodne pocital, cena kolem 1500-2500Rs) c) vzit si hoteloveho taxika (bezne auto - Mazda, Toyota, jistita bezpecnosti, vyssi cena kolem 2000-3000Rs) d) vzit si hotelovou limuzinu (luxusni auta - Porsche Cayene, VW Tuareg, Land Rover, pohodli, velka cena 4000-6000Rs) My nakonec vzali variantu D, jelikoz mam rad pohodli, auto bylo zrovna u vchodu a ridic byl takovy sympatak. Krom toho nam ridic bral automaticky s sebou piti, rucniky, destniky. A po te co jsem videl jejich autobusy verejne dopravy, tak bych tim radsi moc nejel - nevypadaji moc moderne a asi 4 jsme za dny videli na silnici rozbite.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nekteri maji radi spoustu vyletu a spoustu akci ...ja se rada kocham i vleze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 my meli vylety organizovane pres hotel, takze transfer taxikem je v cene.
Odpovědět
@alfred1 Díky za vyčerpávající odpověď :) Předpokládám, že je to cena za den? :)
Odpovědět
@sarusbride Jojo, jasne. Bezne tak od 8:00-9:00 do 17:00-19:00. Podle toho jak se domluvite a jak vam to casove vyjde.
Odpovědět
@alfred1 myslím ,ze ty ceny nejsou vůbec špatne :-)
Odpovědět
@bromlegirl no ja uz se prave moc nevalim, nejak me to preseason bavit :-).ja jsem spis na to poznavani ,ale vzdycky to mame na dovolene pul na pul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no ja to valeni musim mit zpestrene bud dobrou knizkou, dobrou muzikou, dobrym obcerstvenim nebo odpadat unavou ..jinak po 5 minutach nevim co sama se sebou :-) Takze souhlasim s tim pul na pul ..to je ideal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uplne od veci; tolik novinaru jsem uz pred nasi 70 Whitehall budovou a No10 uz dlouho nevidela. Ochrana vsude mozne. :-(
Odpovědět
@bromlegirl to kvuli tem psychopatum ze vcera ??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jo, presne tak. Kdyz jsem vcera odchazela po 6 z prace, tak vsude ochrana, nasi security manazeri vsichni u vchodu v pozoru, pred budovou novinari a kamery...ale to jsem o nejake vrazde nemela ani paru. Myslela jsem, ze se porada nejaka dulezita schuze nebo tak. Pak jsem otevrela Evening Standard a tam to bylo vsechno zdokumentovane. Ty bedo, jak moc clovek musi byt totalne vyhrabeny a brainwashed, aby pobodal cloveka, oddelit hlavu od tela a pak do nej kuchat jak smyslu zbaveny...a pak se nechat fotit a natacet....za bileho dne....pro rodice toho mrtveho vojaka to musi byt hrozne.... byla jsem z toho, a furt jsem sokla.:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ted jsem na fcb videla poprve fotku toho zavrazdeneho vojaka....takovy sikovny mlady kluk...mel vsechno jeste pred sebou :-(
Odpovědět
@sarusbride My jezdili na pláže okolo pobřeží s taxíky z ulice, vycházeli nejlevněji, řidiči byli milí, základem bylo smlouvat o cenu, v pohodě bez mrknutí oka cenu snížili třeba o 200 rupií, ani nečekali, že by někdo nesmlouval :-) Manžel chtěl jet s jedním taxikářem i okolo ostrova na delší výlet, ale na to jsem neměla odvahu. Hotelový taxík je zbytečně předražený.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy co uz jste na Mauriciu byli a chcete se tam vratit...planujete jet stejnou cestovkou do stejneho hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl @nikus30 Ahooooj, tak jsem zpet:-) Stano fakt promin, ale nedfalo se to. furt jsme nekde byli a kdyz jsme nekde meli rozchod, bylo to zatracene daleko. Na Downing jsme byli hned v utery, po ceste autobusem jsem byla jak mrtzvola, coz jsem teda i ted:-D nejradsi bych se taky prestehovala, ta atmosfera Britanie je uplne jina...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?