Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, myslela jsem na te vsechny 4 dny ...no hlavne s tim nemoznym pocasim. Dneska jsem se rozhodovala mezi zimni a podzimni bundou. Nakonec jsem to riskla s podzimni. Nedivila bych se, kdyby dnes zacalo snezit. V kvetnu 10 stupnu!!! To jsem tady jeste nezazila! Ale aspon vam neprselo. Kdybyste tu byli dnes ...moc byste si to neuzili. Lije tu jak z konve. Jak sis ten vylet uzila? Jake bylo ubytovani a tak. Tou atmosferou jsi myslela, ze je tu blba nebo dobra?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jako dobra atmosfera:-) fakt bych se hned prestehovala:-) Jen by byla asi trochu problem to prosadit doma:-D ve ctvrtek jsme jednou zmokli a dokonce nas chytly kroupy:-) ale jinak dobry, dokonce na nas koukala i modra obloha:-D ubytko bylo super, bylo to na kraji Londyna, tusim na uplnem jihu. A moc fajn. pani byla mila, jidlo bylo fajn, tepla perina...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka a v jake casti jste byli? Nevis? Trebas byla blizko a nevedely jsme o tom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl to fakt nevim:-( ta adresa, co jsem ti posilala. popis typu velke parkoviste, jeli jsme pres kruhac a kolem Tesca asi nepomuze:-D
Odpovědět
@rozzaarka vítej zpět a vse nej k svátku :-)). Takže výlet hodnotis kladne ? :-) To je super , jen ta cesta busem :-( taky jsem ji jednou absolvovala před lety a už nikdy více :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jeee, dekuju:-) jj, bylo to fajn:-) jen to bylo takovy pekne napresovany:-)
Odpovědět
@rozzaarka a kde jste všude byli ? Big Ben? Tower? Buckhingam? Hyde Park ?....
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 covent garden, piccadily, oxford street, trafalgar, national gallery, buckingham palace, st james park (ci jak se to jmenuje), houses of parlament, big ben, london eye - utery. St Oxford - mesto a un. kolej, nakupy a zamek Windsor, pak jesten ejaky nakupy. a ct nulty polednik, lod Francise Draka, st pauls, millenium bridge, tower bridge, the tower of london trochu mazec:-) treba v toweru bych rozhodne chtela zustat dyl... nebo i v st pauls.. ale bylo to fajn. jen jak jsme jeli domu a vratili deti, mela jsme dojem, ze jsme si je brali den predtim:-)
Odpovědět
@bromlegirl Bez cestovky asi do stejneho (nebo do lepsiho). Ale vzdy zalezi na tom kdo da lepsi cenu - v zasade je mi fuk kdo mi preproda hotel. Primo od hotelu mam nejake vouchery uz, takze uvidime, kdo bude levnejsi...
Odpovědět
@bromlegirl Jojo, my chceme jet zase s Blue Marlin i s Emirates, byli jsme spokojeni. Hotel buď ten stejný nebo na druhé straně ostrova (záleží, jak moc se to liší cenou), chceme dohnat, co jsme nestihli. Taky už plánujete návrat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka vcera jsem delala fotoknihu nasim ze svatby...a tak jsem vzpominala :-) nam v hotelu rikali, ze paradoxne pres cestovku je to levnejsi nez na vlastni triko. Potrebuju vyhrat ve sportce :-) nemate nekdo nejake dobre cisla? :-)y
Odpovědět
@rozzaarka teda ,zo jste toho teda stihli hodně ,wow. Možna víc než já za 10 měsíců :-)). Je tam toho spousta :-). Mauricius už se blíží co ? My ještě 4 mesice ,leti to strašně :/). Porad si budete půjčovat kola? Jsem zjistila , ze ve Victorii taky pujcuji ,myslím za 12€ na den.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 jeste nevim... zase jsem v anglii zjistila, ze to rizeni je jen volant na druhe strane a razeni a pedaly jsou stejne, tak to neni zas tak zly... jeste uvidime:-) 12E na den je za kolo celkem dost... za 50 mas auto, kterym stihnes vic. Asi to poresime na miste:-) treba se nam nakonec nebude chtit nikde courat:-)
Odpovědět
@rozzaarka no asi jak už jsem dlouho tady ,tak mi 12€ moc nepřijde :-)). No my si je půjčovat nebudeme ,možna jen na par hodin.my jdeme určitě do auta :-). Našla jsem stránku kde nabízí taxi na cely den za 50€..ale můj se chce projet nejakym pořádným autem ,tak uvidíme jak to dopadne :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 posles pak odkaz na stranky? nejak jsme ted Mauri vypustila:-) jak byla ta anglie a tak... my mame 5 tydnu do odletu:-)
Odpovědět
@rozzaarka to uz je za par :-)) tady odkazy www.taxiholidaymauritius.com full day tour 50E. a tohle taky nevypada spatne www.taximauritiustours.com :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 dik moc:-) to je i s ridicem, vid?:-)
Odpovědět
@rozzaarka no je to taxi ,tak asi Jo :-D nemáš vůbec zač .
Odpovědět
@nikus30 tak to jsem zvědavá, čím se bude chtít projet ten můj :-D...každopádně to budeme mít komplikované tím, že budeme požadovat dvě autosedačky, na Mauriciu je prý nepoužívají , tak jsem zvědavá, jestli někde seženeme půjčovnu, kde je budou mít :-)....Pavel má zálusk na hlubokomořský rybolov, je to rybář, uvidíme, jestli to dopadne, cena je docela vysoká, ale prý bude aspoň chodit s holkama chytat na molo - takže je to jasné - táhneme sebou i prut :-D...což pro mě znamená - nejmíň o dvoje šaty míň :-)
Odpovědět
@alneha Prut urcite neni tezsi nez moje potapecske nacini 8-)
Odpovědět
@alneha to vůbec nevím ,ze nepoužívají autosedačky,to je zvláštní :-(. Ale určitě se něco najde ,když jim tam jezdí tolik turistu :-) no Michal taky přemýšlel o tom rybolovu ,ale jak říkáš ta cena :-((. To potahnete i průt jo ? To jste dobří :-). Nehraje Pavel náhodou tenis ? Aby se ten můj měl s kým pinknout :-)). Jinak k tomu svedceni,říkal pan Walter pouze pasy a já Vás pak mám nahlásit jen koordinatorce :-)).
Odpovědět
@nikus30 Co mě překvapilo bylo, že když jsme v ČR hlásili jména svědků (příbuzní), tak to není v oddacím českém listě vůbec napsané. Čekala bych to tam, když už je nahlásím.
Odpovědět
@kalkulka no tak to ja bych cekala taky :-) a chtel po Vas vubec nekdo videt ty originaly prekladu ,rodnych listu a te zadosti ??
Odpovědět
@nikus30 Jojo, potáhneme i prut, ale Pavel má jeden takový malý, tak doufám vezme jen ten :-)...No tak kdyby měl náladu a chuť, tak by se mohli dohodnout a vyrazit na to moře spolu - by se podělili o náklady :-)...Tenis asi kdysi hrával, ale teď ne, ani nevím, jak moc to umí. Naše Nelča chodí do tenisové školy, ale s ní si taky moc nezapinká, přeci jen je to ještě začátečník :-) a já jsem sportovní antitalent :-) Jojo, s tím svědčením super, pasy mít budeme :-) , takže to není problém.
Odpovědět
@alfred1 ty jsi táhnul potapěčské vybavení? Pavel se potápí, ale určitě sebou nic nepovleče....to ten prut zabere opravdu minimum místa :-)
Odpovědět
@alneha no ja mu to navrhnu :-) Ja jsem prave taky sportovni antitalent :-) ale pry tam nekdy poradaji turnaje pro hosty,tak treba bude mit stesti :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha tak po tvem prispevku dekuju bohu, ze muj chlap nebude nic takovyho tahat:-D muj ma zas psychicky problem, ze nevydrzi bez cviceni. jeste ze v cene jsou kurty atd. ve vedlejsim hotelu mame v cene posilku a spoustu dalsich nesmyslu:-)
Odpovědět
@alneha Ano prosim. Ja nejsem uplne lehatkovy valeci typ :-) @rozzaarka Ad ty kurty, asi je to jak ve kterem hotelu, ale u nas byl sice kurt zdarma, ale rakety a micky byly ponekud velice drahe :-D
Odpovědět
@alfred1 no mas pravdu ,je to ruzne .ve Victorii rakety k pujceni gratis,ale musis si koupit micky cca 12e :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 pry si mcky muzes vzit svoje:-) na to jsem se ptala p.Waltera:-) i kdyz je otazka jak u vas:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?