Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka pan Korman super,rano v sedm odpověd na mailu a v po rano to bude hotové za 750 Kč,moc děkuju,kdyby aspon z poloviny fungovali takhle všichni :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nam nic nepisali asi si to mame vycucat z prsta
Odpovědět
@thaniam :-)) nam to opravdu poslali hned ,maji vsechny info na webu I formular je stazeni . Ale poslat by ti to meli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 mnam radost:-) jsem rada, ze to takhle klaplo:-) neptala ses nahodou na preklad rodneho listu?:-)
Odpovědět
@rozzaarka jj ten překládá :) v po bude hotový :)
Odpovědět
ahoj, poraďte mi prosím.. s tim oddacím listem musíme na matriku oba? Budem tam něco ještě sepisovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ja jsem pitoma, myslela jsem oddaciho listu:-) Asi si ho pak taky nechame udelat u nej, ale nemam paru zakolik to bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Volala jsem paní na matriku abych se zeptala na to samé, řekla mi že stačím jen já, jako žadatel. Nakonec jsme tam dorazili oba, protože manžel měl čas a vyplnovali několik listů s údaji o rodičích o místě snatku, vaše údaje atd. a musel tam být i podpis ženicha, tak paní potom zkonstatovala, že ještěže jsme nakonec došli oba, protože bych to pak musela brát domů a zase donést nazpátek. Takže pokud možno tak oba na žádost. Potom si pro český oddací list můžeš zajít sama.
Odpovědět
@tripitaka hm, paní se evidentně vyznala :-). Ale jestli tu žádost můžu vzít domů a donýst vyplněnou, tak to je fajn, protože my se nesejdem.. díky!
Odpovědět
@tripitaka jo a vyplňovali jste i údaje o svědcích? Já to někde ztratila..
Odpovědět
@rozzaarka na oddací jsem se neptala, ale zeptám se ho..necháme to přeložit asi taky u neho :)
Odpovědět
@petabon Presne tak. Oba, oba RL, oba OP :-) A ano, jsou treba udaje o svedcich. A je to tak, na matrikach snad sedi vyber z uredniku. Pomalejsi lidi jsem snad jeste nevidel.
Odpovědět
Článek se načítá
@petabon já teda dostala informaci, že údaje o svědcích nejsou povinné, neměli by to vyžadovat. A taky mi bylo řečeno, že kdyby to po mě matrikářka v místě bydliště chtěla, mám jí poradit, ať si zavolá na matriku do Brna.
Odpovědět
@petabon jestli teda zse něco nezměnili...tohle je informace z loňského roku...
Odpovědět
Matrikářka se zeptala, ale už očekávala, že řekneme NE. My řekli ano a i jména svědků nahlásili, ale nakonec v oddacím listě nejsou zapsaná. Podle mě bude stačit, když řeknete, že jste svědky neměli, kdyby byla dotěrná, tak ať si zavolá do toho Brna. Naše vyřizování dokumentů po svatbě by bylo na sepsání jedné knížky, taková to byla šaškárna (v ČR i v Německu).
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Nám v agentuře řekli, že údaje o svědcích není potřeba, nikdo nám ani nic nedal na Mauritius, takže jsme žádné neměli a nedovezli. Paní na matrice nás vyděsila, když řekla, že tam musejí být. Volala pak druhý den na Matriku do Brna a domluvila se s paní, že je tam mít nemusíme. Český oddací list nám vystavili, takže problém naštěstí nebyl, ale zjistila jsem že na každým úřadě ti řekne každý něco jinýho a sami vůbec nevědí jak co má být.
Odpovědět
@tripitaka My dostali úplně jiné informace v Přerově a jiné v Olomouci - výsledek byl takový, že manžel v Olomouci strávil 5 minut a já v Přerove celkem vyřizováním 6 hodin :( Chce to pevné nervy, ale teď se už tomu jen smějeme :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka jojo přesně tak, u nás to taky nebylo zrovna bez problémů, třeba když nám paní říkala, že musíme mít originál oddací list s překladem a nestačí notářsky ověřená kopie s překladem.....no....už to máme všechno hotový, takže se tomu taky můžeme jen smát :-) ale týden pře námi tam byli novomanželé z Dom.republiky a těm svatbu neuznali a museli se brát znovu na úřadě. Takže vyděsit tě dokážou pěkně :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Vy z Prahy a z Cech....ted jsem videla zaznamy ze zaplav ... jste vsichni v pohode?!
Odpovědět
V kuse furt leje,tak snad uz to brzy ustane a reky zacnou klesat :/
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 bylo tam, ze evakuovali v Hostivari a pamatuju si, zes nekde psala,;ze do Hostivare to mas kousek, tak jsem na tebe myslela. jedu zitra do Cech..a ne tak casto se stava, ze bych jela ze slunce do deste...vetsinou to byva naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl my jsme v poho, jsme v Letnanech na kopci... ale je to hruza:-( kam sem jedes?:-)
Odpovědět
@ahoj všem, zdravím z Mauricia, svatbu jsme měli dneska a byla to jednoduše paráda, ted už jen užívat zbytek pobytu v tomhle krásném prostředí.
Odpovědět
@tripitaka hmm, tak to jsem na to zvědavá, zítra tam jdu..
Odpovědět
pro inspiraci, doporučuju cewe fotoknihu vysoký lest xl panorama, vypadá to fakt super :-) https://as.photoprintit.com/web/85004...
Odpovědět
@pe04czpl gratulace ke svatbe :-) uzivejte ,uzivejte :-)
Odpovědět
@petabon moc pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl moc gratuluju!!! V kterem jste hotelu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nastesti letime do Brna. Z Prahy bysme ten odvoz na Moravu meli malinko komplikovanejsi :-)
Odpovědět
@bromlegirl @nikus30 moc děkujeme jsme v Shandrani a je to tady bomba. Jen mi to trochu kazí když vidím, co se děje doma ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?