Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 fotka ty a Ellie bude určitě dokonalá, sem s ní!!! :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ..ale Ellieho sis doufam nebral :-D:-D:-D Jakakoli fotka postaci. Bloody hell, you are a hard work!! :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 pockej, delegatka je ta co organizuje vylety a tak? No chudina ta nase dostala od nas kapky, ze nasemu ridici, co nas odvazel z letiste do Le Victoria dala jmeno jineho hotelu uplne na opacne strane ostrova. Vsimla jsem si toho nahodou, kdyz jsem se mu pres rameno mrkla do papiru. :-)
Odpovědět
@bromlegirl Ne, ale domluvili jsme se, ze az se rozvedu, tak se za nim odstehuju :-D
Odpovědět
@bromlegirl Tak tak. Ona i ten transfer patri pod Solis. Ale tak byste meli zadarmo okruzni vylet po ostrove.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 libi se mi tvuj optimisticky pristup !!aneb jak udelat z negativa pozitivum :-D
Odpovědět
holky nemáte typ na nějakou písničku na obřad? Zatím mám Boba Marley Dont worry, be happy a Over the rainbow. Ještě bych chtěla jednu pohodovou, ne moc sladkou.
Odpovědět
jo a přehrajou mi to i z flashky nebo musí být cd?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon my museli mit cd..my meli book of love , coz je nase oblibena, ale chapu, ze to neni kazdeho krevni skupina.. Pak jsme meli od U2 " One"...
Odpovědět
@bromlegirl jo ty jsou krásný.. a stačí teda jen dvě?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon zalezi na vas, u nas doporucovali 4-5.
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon nam pan Walter taky rekl cd. my mame samy cesky pisnicky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka a jaký třeba? Vidíš, to mě ani nenapadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon na nastup mame panna a netvor, pry se tomu rika laska, ty jsi ma laska ty jsi muj sen, uz nejsem volna a mozna neco od kolare. ty posledni jeste budu asi pilovat:-) my jsme si rekli, ze kdyz uz se budeme brat tak daleko od domova, dame si k tomu ceske pisnicky:-)
Odpovědět
@rozzaarka to jo pravda, bude to pak víc jak doma :-). Já už to asi nechám, mám Merry you (kvůli textu :-), Over the rainbow, Dont worry, be happy a asi Raindrops are falling on my head, tu máme rádi.. stejně nevim, co budou hrát v jakym okamžiku, tak to nechám na nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon budu mluvit jen z vlastni zkusenosti, ale 5 pisnicek pokrylo cely obrad vcetne krajeni dortu, podpisu a tak. Pousteji to podle toho jak to mas namichane a vypnou to pouze na proslov oddavajiciho a slib, pak to zase pusti. My se jich ptali, jestli by to mohli zesilit..cele to bylo hodne neformalni a uvolnene. Porad se tam zertovalo...:-)
Odpovědět
@bromlegirl zrovna si Tvoje příspěvky, co jsi psala, když jste byli tam :-). To strašně uteklo, tou dobou jsem si říkala, že se toho nedočkám.. no :-))
Odpovědět
@vikynka33 My měli klasické české zásuvky, zapojili jsme bez problémů notebook. Klidně si do hotelu napište email a zeptejte se na zásuvky, tak jsme to nakonec udělali my a hned nám odpověděli.
Odpovědět
Prosím všechny:))holky zamilovala jsem si svatebky a ne a ne je nikde vyslídit:)je to trošku složitější jak je vidět..na stránkách Blue marlin,běhají v pozadí fotky(hned při té hlavní nabídce) a ty svatebky jsou na fotce jak paní a pán stojí v altánu,jsou jednoduché,krajkové a béžové..nevím jak více popsat,všem díííky pokud něco o nich najdete.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon joojoo, loni v tuhle dobu jsem kontaktovala Tropical Sky o Mauriciu... Nemuzu uverit, ze uz je to jeden rok!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon vidis ....a dockalas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carriejanee Ty jsou krasne a netradicni. Primo stvorene na plazovou svatbu... Mrknu se po nich na netu. ...
Odpovědět
Profilova fotka
@carriejanee uplne stejne nikde nevidim...podobne jo, ale bud nejsou sampan, nebo tam neni krajka nebo nejsou tak lezerni...
Odpovědět
@carriejannee úplně tě chápu, tyhle šaty jsem původně taky chtěla a strávila jsem hodiny hledání, abych je našla. Nakonec mám teda jiné, jsem malá a ty šaty by mě ještě zkracovaly, ale švadlena by mi je nabízela ušít za 3 200.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl @alfred1 @tripitaka a vsichni, co uz jste tam byli:-):-) Ahoj, resim harmonogram a mam na vas par dotazu:-) 1)jak dlouho trvala vyprava na urady? 2) jak dlouha je schuzka se svatebni koordinatorkou? Muzu si vybrat jestli dopo nebo odpo, abych do toho kdyztak naplanovala nejaky vylet? 3) v kolik zacinaji pripravy ve svatebni den? Klidne odpovidejte vsichni, aspon budu mit vic moznosti:-D moc dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @bromlegirl @alfred1 @tripitaka a jeste jsem zapomela - jak dlouho trva zkouska ucesu?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my vyjeli taxikem do Port Louis v 8 rano a zpatky jsme byli kolem 2 odpoledne ..ale to pocitam i se zajizdkou do Grand Baie...takze si odecti tak 45 minut.:-) Schuzky s koordinatorkou jsme meli pred svatbou zhruba kazdy den, ale jen tak 15-25 min..kdyz ji reknete, ze mate program, tak ona si to preplanuje na jinou dobu. Zkouska ucesu a makeupu trvala zhruba 2 hodiny, ale ja to mela i s masazi, manikurou a pedi, takze tezko rict. Ja jsem tam byla cele odpoledne...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl dekuju moc:-) my ten zacatek budeme mit asi trochu hekticky. prijedeme v nedeli rano a svatba je ve stredu... tak pocitam, co v to po a ut. nejradsi bych jela hned na delfiny, at nemame pak vsechny vylety nahazeny do jednoho dne... ale vzhledem k tomu, ze behem tech dvou dni musime do port louis, zkouska makeupu, koordinatorka a schuzka s delegatkou, tak se bojim, ze to bude mazec:-)
Odpovědět
@rozzaarka no my to mame podobne ,příjezd NE rano a svatba v UT ,takže pro Nás výlety az po svatbe :-)) ted jsem viděla fotku na FB od těch Tvých fotografů ,moc pekne místo ten Coral Island ,musím zjistit něco víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak to budete mit dost perny pondeli... ja si to ted vyfikla na papir a celkem valim bulvy, kolik toho musime stihnou a co chceme stihnout nad ramec:-) jinak mame zaplaceno a mame vouchery:- na kolik noci vlastne ješdete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?