Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ve Francii jsem vzdycky permanentne ovinena. Vinem malem zapijime i toast ..namisto kafe :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-D :-D
Odpovědět
Tak decka a uz jsem doma, bohuzel.
Odpovědět
@alfred1 A jak jste se měli? Ukážeš nám fotečky ze svatby?
Odpovědět
@alfred1 tak povídej,jak bylo ? Určitě skvěle ze ? :-) a gratulace ke svatbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Moc gratuluju Vam obema a preju hodne stesti!! Strasne to ubehlo!...uz mas fotky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 mas depku, ze jsi zpatky? Ja mela a trvala tak 2 mesice. :-D
Odpovědět
Vrátli jsme se v prosinci uprostřed zimy a deprese jsme měli ještě dva měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka i kdyz Alfred prijel z horka do tepla, tak to by snad tak velkou depku mit nemel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neni Beag uz taky na Mauriciju? Mam pocit, ze rikala neco o dubnu ...nebo breznu? Uz v tom mam zmatek...A co Vikynka? Kdy jede ta?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak vítej zpátky a taky moc gratuluju k svatbě a přeju krasné manželství! Doufám, že jste si dovču i přes částečnou nepřízeň počasí pořádně užili a stihli jste i nějaký výlety (prosím o poslání toho tvýho seznámku) :-) díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl my letíme v pátek odpoledne :-D vůbec nestíhám, tak vás tu trochu zanedbávám :-( zkusím se ozvat, až dorazíme na místo, ale svatbu máme až 5.5. ;-) jinak už máme od víkendu hudbu, plavky jsem taky sehnala a už několik dní mám pocit, že jen něco kupuju, peru nebo žehlim ]-( v práci je taky hroznej blázinec, takže už se fakt těsim, až budu v letadle a nebudu muset dělat vúbec nic :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vikynka33 to se ti vubec nedivim. V letadle ten stres z tebe spadne :-)
Odpovědět
@nikus30 No bylo to tam takove, ze uz pocitam, kdy se tam vydam znovu 8-) Nevim jestli to bylo konkretnim hotelem, ale krom jedne jedine veci jsem nenasel vubec nic co by se jim dalo vytknout. @bromlegirl Fotky mame a Elie je fakt skvely - nejen jako fotograf, ale je s nim neuveritelna sranda. Ja mam depku z ceskych lidi uz asi tak 3 dny, ale to mam vzdycky kdyz prijedu z ciziny...
Odpovědět
@vikynka33 Omlouvam se, trosku jsem na to zapomnel :-) Seznam vyletu mam a mam k nemu i nejake poznamky, kdyz uz jsme tam byly, takze poslu. Jinak my si brali hoteloveho ridice, bylo to trosku drazsi, ale bylo to pohodlne auto (na mistni pomery i luxusni) a naprosto bez problemu.
Odpovědět
@alfred1 tak to je super !! Tak už plánujete další let na Mauricius ?? A ukázes nam aspoň nějakou fotecku od Elieho ? Říkáš s Eliem spokojenost Jo ? Jsem na nej zvědavá :-). Na kolik vyšel prosim cca ten hotelový řidič ? Nemohl by jsi mi tak poslat ten Tvůj seznam ? Diky :-)
Odpovědět
@alfred1 ahoj, taky se pridavam ke gratulacim a taky bych poprosila o seznam vyletu, my jedem ve stredu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon toto uteklo?! Co saty? Ktere sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak uz nas nenapinej s tema fotkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 v pohodě, měl jsi jiné starosti :-) to je dobrý nápad s tím hotelovým řidičem, taky prosim info k ceně
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jsem teď přiběhla z práce, ještě jsem ani nejedla a čtu si, co je tu nového :-) ale všechno jsem dnes v práci dodělala a zítra už mám volno, tak jen dojedeme pro šaty, obarvím si hlavu a v klidu zabalíme, takže stres už snad nebude :-)
Odpovědět
@bromlegirl sama nevim, co si vezmu, jedny mam doma a druhy ns ceste.. Ja a saty, never ending story, me zachrani jedine odjezd :-)). Kdo me zna, tak chape :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 Tak zustan v pohode :-) my se den pred od letem s manzelem malem prizabili ...asi jsem nesystematicky balila veci do kufru...takze padly poznamky typu: vis;co...kdyz jsi tak chytry ...bez se ssbalit i sam ..no a den pred svatbou jsme na sebe byli taky nastvani a veceri jsme jedli mlcky...Napeti , ze se dalo krajet . Po svatbe jsme si rikali, ze dava smysl se pred svatbou radejc nevidet, pac kazdy je trochu nervozni ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon rikas, jsi nerozhodny typ? A ty, co sis objednala jsi jeste nevidela. Ja jsem na tebe strasne zvedava...no jsem zvedava de facto na vsechny. Hrozne rada se divam na fotky!:-)
Odpovědět
@bromlegirl ja na cizi taky, ale vlastni nezverejnuju, ani na fb nemam profilovku, jsem na tohle hrozna.. A muj by se zblaznil :-)). Jojo nevdecna jsem, jak prebiram furt, tak jsem uz prebrala :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl no, snad bude při balení vše v pohodě a pojedeme v dobré náladě :-) ale je mi jasný, že před svatbou nervíky určitě budou ;-)
Odpovědět
@bromlegirl My jsme se stihli den před svatbou ještě do krve pohádat :-) ale už ani netuším, kvůli čemu to bylo a on taky ne :-) A balila jsem jen já, tak jsem byla pěkně nervózní, že něco zapomenu, pasy a prstýnky jsem kontrolovala asi milionkrát.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka to si muzeme podat ruce. Bylo to kvuli nejake hovadine...nic konkretniho...asi jsme se museli nejak ventilovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dávám ještě dotaz pro ty, co už se vrátili nebo se ptali osobně p. Waltera - je třeba vzít si adaptér k zásuvkám nebo na pokoji najdeme i klasickou EU zásuvku (jedeme do Shandrani, ale snad to bude všude stejné)? Jo a kleknul nám právě notebook :-(((( (naštěstí je zatím v záruce), takže máme po průběžném posílání a zálohování fotek a budeme se modlit, aby ipad vydržel.
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 adapter neni treba. Na Mauriciu se pouzivaji i evropske i anglicke zasuvky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?