Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl děkuju! Petr večer právě začal plašit, že nemáme adaptér, pak se mu ještě rozbil ten noťas a už k hádce taky nebylo daleko :-D jsem měla být asi radši v práci, určitě budu taky balit špatně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 vis co, ja pri baleni neplasim. Ridim se zasadou, ze pokud jdu do nejake civilizovane zeme a ne uplne divociny, tak co zapomenu to bud ozelim nebo koupim. Muj ale muj nazor nezastava :-) Navic ja mam na vsechno strasne moc casu, baleni o pulnoci, nekolik hodin pred odjezdem je u me naprosto normalni. Pred svatbou jsem musela manzelovi slibit, ze budu "hodna "a balit budu nekolik dni dopredu...uz si nepamatuju, jestli jsem ten slib dodrzela..jak se znam, asi ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl taky si myslím, že když budeme mít, pasy, šaty a prstýnky, tak to stačí a zbytek tam kdyžtak koupíme. Petr ale má stejný názor jako tvůj manžel (není náhodou taky rak?) a budu muset oželet moje balení o půlnoci a začít asi už odpoledne. ;-) Teď jsem mluvila s p. Walterem a fakt je zlatej, doufám, že i ta delegátka Mirka bude fajn. Už se faaaakt moc těším!!!! :-D
Odpovědět
@bromlegirl Fotky ne, ja jsem stydlivy. Ale musim rict, ze se Eliemu podarilo me vyfotit tak, ze vypadam lepe nez normalne :-D
Odpovědět
@vikynka33 Zasuvky jsou 230V/50Hz ale britske!!! V pokoji byly navic dve evropske, ale jen dvoukolik (pro holici strojek, nabijecku telefonu), ale treba zdroj od notebooku do toho zapojit nejde. Ja si predem vyrobil redukci vlastni, jelikoz ty bezne prodavane nic neresi, jelikoz taktez neumi pripojeni trokolikove evropske zastrcky.
Odpovědět
@bromlegirl Ja jsem zapomnel ctecku pametovych karet, ale v pohode jsem ji koupil v Dubaji na letisti, ne tak rychlou a dobrou, ale ucel splnila. Mirka je v pohode, ale moc jsem ji nepotreboval :-) Videli jsme se 2x, jednou prvni den a pak nahodou pri jine svatbe jineho ceskeho paru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 vy jste meli ceskou delegatku? aha ..to jsou mi veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 tak je vysoce zcenzuruj ( myslim ty fotky) a posli na ukazku na nas email, kdo chce...nebudes je muset zverejnovat :-)... jak vidis ..ja se nevzdavam :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred ...Navic, nemyslim, ze jsem v zivote videla blbe svatebni fotky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 díky!
Odpovědět
@vikynka33 pohodovy let zítra a at vse klapne :-)
Odpovědět
@alfred1 jeste jeden dotaz ,rezervoval jsi některý s těch výletu dopředu jako třeba velky kočky :-) nebo vse az na míste ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 děkuju! Snad to bude vše v poho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 juuu, tak si to uzijte:-) zavidim:-) taky uz chci jet:-) urcite to bude naaaadhera:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ty jo, to to uteklo:-) muzu taky poprosit o ten tvuj seznam vyletu?:-) jak dlouho jste tam nakonec byli?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jakpak jdu pripravy? ja uz chci jet, uz to proste nevydrzim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 bude, uvidis!!! Hezky si to uzijte a fotte!!!:-)XX
Odpovědět
@bromlegirl Jak se to vezme. Meli, ale moc jsme ji nevyuzili - tedy spis jako vubec. No jsi vynalezava, to se musi nechat :-D
Odpovědět
@nikus30 Ne, vsecko az na miste a s nicim nebyl zadny problem. Naopak si myslim, ze s nejakym rezervovanim by byl vetsi problem jim to tam nejak vysvetlovat...
Odpovědět
@nikus30 Je to proste jako si rezervovat vstupenku do ZOO :-) Nevim jak v UK, ale v CR to fakt neni potreba :-D
Odpovědět
@alfred1 no já jen ,ze na tom webu ,pisou rezervovat s předstihem ,ze jsou lvi dost populární :-)). Ale asi to nechame taky všechno az tam .
Odpovědět
@nikus30 Bylo tam asi 60 lidi a z toho tak 1 trida mistni skoly na exkurzi. Dovnitr jdou skupinky tak po 6-10 lidech, takze si treba 20 minut pockate - nic strasneho. A ono se to prostrida, nekdo jde na lvi a nekdo na gepardy. Fakt se toho vubec neboj.
Odpovědět
@alfred1 Jo tak to jo ,to je v pohode :-) diky
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 rikas lehce vydelane prachy pro vasi delegatku, kdyz jste ji moc nevyuzivali :-):-) to my jsme kladli na nasi koordinatorku vysoky natlak....ale tak hrozne to snad pro ni nebylo...zatim s nama furt udrzuje kontakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 vynalezava jsem, ale nejak te s tema fotkama nemuzu zlomit :-D:-D:-D ...Alfrede, aspon jednu,.kde si treba zezadu..at vidime aspon nevestu;-)
Odpovědět
@bromlegirl @bromlegirl ty jsi dobra s tím přemlouváním :-))
Odpovědět
@bromlegirl Event coordinatorka a delegatka jsou dve ruzne osoby :-D
Odpovědět
@bromlegirl A co tak fotka, kde je Elie? 8-) Pripadne ja + Elie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka díky, taky se dočkáte, neboj! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jasně, budeme fotit i točit :-) jen tak mimochodem jsme právě dobalili :-D :-D :-D byla to docela makačka, museli jsme to protřídit, abysme se vůbec vešli a na drobné výměny názorů už taky došlo, je to asi fakt všude stejný :-) A příště už se vám snad ozvu z Mauritia! :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?