Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 my to máme stejný - přijedem ve čtvrtek ráno a svatba v sobotu, tak Ti pak dám vědět, jak se to dalo stíhat :-). Ale výlety určitě plánuju až po..
Odpovědět
@rozzaarka 1) jedno dopoledne 8-12 hodin, ale zalezi taky z jak vzdaleneho hotelu clovek jede. 2) zalezi na tom, co po ni chces a co si navymyslis za blaznoviny - u nas asi hodinku, ale to jsme spis pokecali jak se tam maji a tak... asi ji zvykla na blazny, co vymysli barvy kytek, hudbu a podobne :-D 3) zalezi na fotografovi, pokud je na cely den, tak asi po snidani, pokud ne, tak po obede. V zasade, kdyz vynecham foceni, tak pro zenicha povinnosti zacinaji zhruba v 15:30 a pro nevestu asi tak ve 13:00 (uces) a kolem 16:00 zacina obrad. Obrad je asi tak 15-20 minut, pak jeste nejake foceni a pak v 19:00 vecere...
Odpovědět
@rozzaarka Zkouska ucesu byla asi 10 minut, jelikoz to moc ani zkouska nebyla - spis domluveni se co chceme. Bacha na jakekoli dalsi procedury mimo ucesu a makeupu, jelikoz za ty se plati (pro priklad kvetina do vlasu, manikura, pedikura, lakovani nehtu,...).
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 diky moc:-) ty urady byly docela rychly:-) my jedeme odtamtud, co vy:-) to me celkem potesilo. my asi moc narocny co se tyce koordinatorky nebudeme - kouknu na kytky, ukazu a bude. bud do ruzova nebo fialova a to tam mit urcite budou. mani a pedi si necham udelat jeste tady a kytku do vlasu uvidim:-) dekuju moc:-) a hudbu si privezeme na CD, takze pohoda:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka no bude to nabitý ,začínáme s přípravami hned v neděli odpoledne ,tak nam to říkal p.Walter :-). Ale já jsem za to rada ,aspoň pak bude klidek a relax ,budem tam pak jeste týden po svatbe ,takže dostatek času ,aby nam oddaci list a fotky :-) my to mame taky na 9 noci ,vy take ze ? Pokud se nepletu :-) super ,ze uz mate doplaceno!!
Odpovědět
@petabon určitě pak dej vědet !! A kdy vy vlastně letite ? Uz v tom mám zmatek :-)
Odpovědět
@alfred1 teda ted jsi me dorazil ,poplatek za kytku do vlasu :-(( tu já určitě chci ,ale tak asi to zas neni závratna částka :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jojo, taky 9. ja jsem taky rada ,ze to mame vepredu:-) taky bych zacala klidne v tu nedeli. treba to pujde, ze potkame koordinatorku a spousta veci se vyresi hned v nedeli:-) a nebo napisu p.Waslterovi, ze nam to je jedno a klidne hned v tu nedeli:-) jak jsem hodila na papir co kdy a tech par vyletu, vypada to nejak plne:-)
Odpovědět
@rozzaarka jj je to tak určitě lepší :-) určitě za zeptani nic nedáš :-) tak co jsi naplánovana??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 hele zlato, asi skrtam jeden vylet - http://www.youtube.com/watch?v=vx5zNt... . jeste kouknu nekam jinam, ale tohle me uplne nemotivovalo... kazdopadne ten vyhled z vrchu je naprosto super:-) jinak pujdeme hladit kocicky, delfiny a mozna zelvy. asi jsme se rozhodli pro cyklovylety:-) je to vsechny ve vzdalenosti hodku hodku a pul na kole, coz nas netrapi a p.Walter psal, ze po pobrezi je rovinka. A grand basin uvidime, jestli stihneme. Hlavne nas to nezruinuje a Honza ukoji svoji vasen po sportovani:-D
Odpovědět
@rozzaarka no výhled luxusni !! ,ale my tam taky nepolezeme :-) No cyklovylety,dobry :-) o tom jsme ani nepremysleli , já jsem ted zacla jezdit do práce na kole a to my stačí :-D :-D Uz jsi zjistovala kolik bude stát půjčovny ? Mate přímo v hotelu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jako kolo? my mame kola v hotelu, jen nevim za kolik... ale tipuju, ze to bude rozhodne levnejsi nez taxik:-D asi tam poslu dotaz:-) a nejradsi bych ceny hotelovyho obchodu, ale to se asi nikde nedopatram...
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka jj kolo,ja bych rekla ,ze to bude levny :) vy jste teda sportovci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka 1) určitě počítej min. půl dne, vrátili jsme se kolem 13,14hod. 2) se svateb.koordinátorkou jsme řešili věci podle potřeby každý den do svatby a je to na domluvě, vždy to byla jen chvilka, to záleží na vás, kdy budete mít čas a ona kdy si ho udělá. 3) já jsem žádnou zkoušku účesů neměla, šla jsem na ostro, u mě nebylo co zkoušet, takže to ti nepovím. měli jsme celý dopoledne volný, v půl 1 jsem byla objednaná na vlasy a make-up, byla jsem za hodinu hotová. Takže jsem měla pak ještě 2 hodiny čas před obřadem, byl v 15:45, ženich měl být v 15:30 na místě oddání, takže ten se tak před 15hod začal chystat a já byla taky hotová, jen jak odešel tak jsem si oblíkla šaty a jen čekala až si pro mě přijde koordinátorka...samotný obřad trvat asi 15-20min, pak jsme se asi 2 hodky ještě fotili...a pak jsme měli volno a na 20hod jsme si objednali večeři a to je na vás v kolik a jak si uděláte.
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka diky, jsi uzasna:-) nevim, co byhc si bez tebe pocala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 vis co, nez se 20 plahocit autem, klidne si vyrazime na kole... do hor bych nejela, ale tohle klidne:-) hlavne si vic uzijes to okoli:-)
Odpovědět
@nikus30 Pohoda - 5 eur me nezabije.
Odpovědět
@rozzaarka no jako jo proc ne ,hlavne po spravne strane:-) ja si zatim zvykam tady :-) ale nastesti mam od domu az do prace stezku,jsem na silnici minimalne :-)
Odpovědět
@alfred1 tak to je zadarmo ,to jsem v klidu :-D
Odpovědět
@rozzaarka No, rovinka bych uplne nerekl, ale je to porad tak +- 20 metru.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ale neni to Ceske Svycarsko:-D:-D lehky sklon mi neva:-):-)
Odpovědět
@nikus30 teď ve středu :-). A klasicky dělám všechno na poslední chvíli a do toho jsem ještě ulehla s chřipkou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my pred svatbou nic neplanovali..co kdyby me pred svatbou sezral delfin :-D:-D:-D:-D ? Navic ja mela z cesty takovy jetlag, ze jsem 2 dny byla jako kostra pohanici se vetrem. Prvni den jsem prakticky prospala, druhy den jsem prospala, ale uz na lehatku u more a bazenu..treti den jsme jeli do Port Louis, 4. den dopoledne jsme meli masage a zkousky, a 5.den svatba, takze vsechny akce reakce jsme delali az po..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon tak sup zazvorovy caj, cibule cesnek a bude dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka a hlavne na nikoho nedychej ( po te cibuli a cesneku !) :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl sezral delfin?:-D tak to me nenapadlo:-D:-D ale z toho ani strach nemam:-):-) je fakt, ze nemam paru, jak moc budu unavena, nikdy jsem tak dlouho nikam neletela. Ale zas do Turecka jsme to meli taky v podstate pres noc (odjezd 22), protoze jsme leteli z Mnichova a celkem jsme fungovali:-) uvidime, nic nedomlouvam na pevny termin, spis tak lehce soupu polozkama:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka jojo, smrdim česnekem na sto honů :-)). Už je to daleko lepší. Jestli někdo máte vikynku na FB v přítelích, tak tam už dala spoustu fotek z Mauritia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Az si me vezme, muzu dychat na Honzu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon no to je klasika, ze? Zakon schvalnosti... Tak doufam, ze se brzo vykuryrujes..neboj Mauricius te vyleci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Fakt? jdu se mrknout :-) uz jsem na ni zvedava :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?