Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
JO, to jo, ale ty Maggie sottero :-D
Odpovědět
Jo ty maggie sottero stály originály od 6-8000. kdybych neměla svatbu na pláži tak je beru, seděly pěkně a ty látky a vše okolo bylo fakt kvalitní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tý brďo, tak za originály dát 6-8000,- mi přijde dost málo!A které si budeš kupovat ty druhé šaty?
Odpovědět
No je to stará kolekce. Které druhé??mám v tom už zmatek :-D Když mi nesednou tyto nechám si asi ušít nebo hodím řeč s Irushkou.
Odpovědět
ahojte irča, gratulujem a želám všetko len to najlepšie do spoločného života :-) som moc zvedavá na fotky dave, mne robili SVR ponuku a vyšlo to drahšie ako od BM, preto sme zvolii BM, nie kôli všeobecnej mienke. inak s tými fotkami, to je trochu inak ako píšeš. za foto ti vrátia 100€ a aby ti vrátili 500€ musíš napísať príbeh o tom ako ste sa zoznámili ... až po svadbu
Odpovědět
Ahoj holky, tak netrpělivě nakukuju jeslti jsou tu fotky Irči a jestli se tu objevila Leni 8-)
Odpovědět
Ahoj Lucí, taky se dívám :-D Včera jsem byla v NDR, tak jsem nemohla psát :-D Koukám, že šaty jsou pořád žhavým tématem. Taky je pořád řeším. Pojedu určitě do té Dolní Lutyně - emmi mariage a uvidím. Sice vychází kolem 10tis, ale co. Jen plesové na maturák mě stály 6000,-
Odpovědět
Ahoj tak si myslím že co se týká toho lsibu v češtině-tento je krásně jedoduchý a vystihuje vše. Já, (jméno) odevzdávám se tobě, (jméno) a přijímám tě za manželku (manžela). Slibuji ti věrnost v časech dobrých i zlých, ve zdraví i nemoci, v hojnosti i nedostatku. Chci tě milovat a ctít po celý svůj život, dokud nás smrt nerozdělí.
Odpovědět
Ahoj holky, jsem doma od úterý stejně jako Irča, jen ještě nebyl čas napsat. Až bude chvilka, napíšu podrobnosti.... :-)
Odpovědět
Ahoj leni, tak v prvom rade gratulujem a želám všetko dobré do spoločného života :-) už sa tešíme aj na fotky aj na zážitky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Leni, taky Ti moc gratuluji a přeji mnoho štěstí ve společné cestě životem! Už se těšíme na fotečky! :-)
Odpovědět
Leni ahoj taky tě vítáme doma a gratulujeme ke svatbě 8-) A těšíme se na fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak už mám doma šaty. Sedí mi krásně a na to že stály 1100 jso usuper. Sice nejsou bílé ale smetanové, což nemám ráda, ale tu chvilku to přežiju. 8-) Musím přehodnotit ozdobu do vlasů a boty, protože nemám bílé šaty ale času je dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šup, pochlub se nám, jak v nich vypadáš :-)
Odpovědět
Nene po mně chtějí dnes všichni jenom fotku. Fotku ve svatebních šatech dopředu radši dělat nebudu: jen ta čelenka se ktomu nebude asi hodit, tak si nechám dát do vlasů živou květinu. Já netrpělivě čekám na fotečky od holek ale ony asi užívají novomanželského života:)
Odpovědět
Profilova fotka
A proč ne? Všechny budoucí nevěsty se fotí ve svatebních šatech :-) Já korunku asi taky nakonec zruším, protože mám vybrané jiné šaty a dám si taky květinu do vlasů... Jj, holky nás napínají!
Odpovědět
Ahoj holky, jéééé, kde jsou fotky??? :-D :-D Honéééém. lenule: Gratuluju ti k svatbě a ať vše klape podle vašich představ ;-) Pak napiš, jak ses měla, jaký bylo počasí, co lidi, co jídlo, co výlety... :-D :-D lucil: pochlub se s fotkama v šatech. Ostatní se taky chlubí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám čas napsat pár řádků, jen vůbec nevím kde začít :-) Letěli jsme přes Paříž a přestup jsme měli jen tak tak... V Praze nám palubní vstupenky vytiski pouze do Paříže, že prý nemají systém na tisknutí až na Mauricius. Takže jsme v Paříži museli na přepážku pro nové PV-tam ale nikdo nebyl-pžepážka byla již zavřená. Naštěstí jsme našli transferní přepážku Air Mauricius a pán nám dohodl, že nám je vytiskne Air France. Cesta zpět už byla v pohodě-na Mauriciu tisknou PV až do Prahy. Pokud některá berete jeden kufr pro oba, tak z Prahy můžete mít 30kg, ale zpět jen 25kg. Co se týče šatů v letadle, tak ČSA mi je bez problémů pověsili, Air Mauricius s tím měl hrozný problém-že na to nemají místo apod. Šaty jsem si musela dát do sříňky nad hlavou. Jinak letadlo AM bylo strašně nepohodlné a letušky dosti nepříjemné. Takže pocity z letu nic moc... Když jsme dorazili, už na nás čekala zástupkyně CK, která nás dovedla k našemu autu a dostali jsme na přivítanou dva plyšáky-ptáky DoDo-nálada se zlepšila :-) jen počasí první den nevyšlo-pršelo a bylo zataženo. Na hotelu jsme si dali snídani a pak hurá na úřady. Trvalo to cca 2hodiny i s cestou, takže pohodička. Ubytovali nás až po návratu z úřadů. Druhý den jsme měli sjednanou schůzku se sv.koordinátorkou Karin. Přišla ale její asistenka, že Karin není dobře. Domlouvání zabralo asi 3hoďky. Normálně je to asi rychlejší, ale asistentka tomu moc nerozuměla, takže stále odbíhala se někam optat. Působilo to na mě dosti neprofesionálně. Vybrali jsme místo, květiny, přípitek atd... Stále nám nabízela věci za doplatek. Dvakrát jsme ji vysvětlili, že jsme si zaplatili balíček klasik, takže chceme jen to, co balíček obsahuje. První nabízení chápu-chtějí mít kšeft-ale pak už to bylo takové vnucování :-( Holky dostala jsem na výběr asi z 25-30 kytek-vůbec jsem se nemohla rozhodnout :-D Zkoušku vlasů a makeupu jsem měla na neděli-trvalo to asi 20minut-byla jsem v šoku. Makeup probíhal tak, že jsem ji dala obrázek a ona mi napatlala jedno oko a jestli to tak může být-strašné!!! do nemáte rády tmavé líčení a černé linky tak POZOR!!! Musela jsem ji vysvětlit, že tak teda ne, že na obrázku je makeup lehký a světlý. Ona na to, že zítra to udělá světlé a hotovo. A na vlasy už vůbec nemám slov... Během 10ti minut mi tam něco smotala a že si nemám dělat starosti, že to bude v pondělí ok. To jejich Dont worry be happy mě začalo opravdu rozčilovat. V noci jsem nemohla moc spát, jak jsem z toho byla rozladěná. Strašně jsem se bála, že mi na hlavě udělají to co dopoledne a mě trefí. Už jsem plánovala, jak se budu přečesávat... Takže-první dojem na nás byl hrozně neprofesionální. Doslova jsme byli v šoku z toho přístupu. Větu Dont worry be happy už nemohu ani slyšet. Jednalo se o svatební den a oni na vše mé otázky atd používali tuto odpověď-no byla jsem vážně na nervy :-D Jdu si uvařit kávu a budu pokračovat.... Už vidím jak na polovinu zapomenu a budu to pak dopisovat :-D
Odpovědět
No teda Leni ty mě děsíš ale těším se jak to bude dál 8-)
Odpovědět
Leni ty sis smázla album??
Odpovědět
To je divný, že Vám v Praze nevystavili místenku i na Mauricius, nám to normalně vystavili. My jsme sice letěli z Paříže s Air France ( jumbem- dvojpatrový). Jinak my jsme byli ušetřeni s tím nabízením služeb za poplatek. Jen nám nabídli jako připítek šampaňo což jsme nevyužili a dali jsme si koktel. :-)
Odpovědět
No je to jasné že budou nabízet i věci za příplatek. Pro mě je důležité abych věděla co je za kolik aby se mi enstalo že na něěco kývnem a pak nám na účtu naskákaly sumy jako hrom. Irčo a co ty fotečky 8-)
Odpovědět
Musíš si to pohlídat. Jojo fotečky budou, měla jsem teďka hodně práce a večer jsem padla.....
Odpovědět
Jeee Luci, nechci Tě děsit :-) Jen jsem Vám chtěla sdělit můj pocit. Podle toho co jsem četla na diskuzích jsem prostě čekala malinko lepší přístup. Ale abych Tě neděsila, tak prozradím, že svatební den neměl chybu a počasí nám vyšlo úplně nádherné ;-) Manžel křičel, že má hlad, tak jsem musela něco uvařit. Teď jdeme ven, tak v psaní románu budu pokračovat večer ;-)
Odpovědět
Ok Leni však málokdy je něco bez chybičky, zatím pá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to je mazec... my se na tom letišti fakt ztratíme a pokud nám ještě něco nevytisknou, tak tam i zůstaneme :-D
Odpovědět
lenule a kdo vám to zařizoval??? SVR nebo BM???? my to máme přes BM, letíme přes Dubai s Emirates. vlasy a make-up si plánuju udělat sama, jen mě někdo musí dostat do sv. šatů:-)
Odpovědět
lenule: to je teda děsný příběh :-D :-D No hlavní je, že vám vyšel ten svatební den. Jak to nakonec dopadlo s účesem? Já si ho chci nchta udělat a pokud malování bude děs, zvládnu to i sama. Teď povídej o ostrově. Nádhera, viď?
Odpovědět
Ve svatební den na nás čekal v 10:00 na recepci Elie (měli jsme ho na celý den) a šlo se fotit. Pak jsem šla ke kadeřnici a na makeup. Díky té zkoušce jsem měla hrozný strach. Ale makeup byl nádherný!!! Vlasy zepředu vypadaly tak, jak jsem chtěla, ale zezadu se na to nešlo dívat-původně jsem chtěla závoj pod drdol, ale raději jsem ho dala nad, aby se to zakrylo :-D A pak oblíkání do šatů... Byla tam se mnou Karin a její asistentka-celou dobu se hihňaly a povídaly si francouzsky-takže jsem se cítila dost divně. Na balkoně čekal Elie, aby mohl nafotit přípravy. Šběrovaly mě dvě a stejně ty šty neuměly utáhnout-takže jsem je celý sv.den popotahovala nahoru-na videu to vypadá dost vtipně :-D Pak nějaké focená před obřadem, donesli mi kytku (byla nádherná!!!) a hurá k našemu altánu. Tam už na mě čekal můj milý :-) Obřad byl fajn-myslím, že to zvládne i ten, kdo umí opravdu minimálně anglicky (taky moc neumím). Oddávající povídal a povídal a pak najednou, že si máme říci něco v češtině-to jsme v plánu neměli. Jako svědky jsme si vybrali svatební koordinátorky-Krista si u obřadu celou dobu smskovala a jednou dokonce volala. Takže na našem sv.videu věčně pípají smsky. Na přípitek jsme měli objednaný koktejl v ananasu-oni na to jaksi zapoměli. Takže donesli šampaňské, které jsme měli mít večer jako dárek na pokoj. Koktejl udělali dodatečně o 3hodiny později. Dort donesli až půl hodiny po obřadu. Ale nic z toho jsme neřešili-nechtěli jsme si kazit náš den. Počasí bylo nádherné celý den-lépe nám to vyjít nemohlo. Focení jsme měli do půl sedmé. Pak jsme se šli převléknout a čekala nás večeře. Měli jsme ji v italské restauraci-nádherně připravený stůl i s květinou co jsme měli na sv.stole. Výborné menu, obsluha a ještě nám přišli hrát takový ty pánové na kytaru(netuším jak se jim říka). V pooji už na nás čekali dárečky-pro manžela tričko a pro mě takový plážový šál. Postel vyzdobená okvětními lístky. V umyvadle a vaně natrhané červené gerbery... Ráno po probuzení nám pokojová služba připravila snídani na terase-mňamka ;-) Jinak fotograf Elie je vážně super človíček! Tak to je ke svatbě asi vše...
Odpovědět
Co se táká výletů tak nic moc nevím. Byli jsme na jednom výletu, kdy jsme si zaplatili auto na celý den a on nám zastavoval na hzajímavých místech a vždy nám dal malý výklad. myslím, že pan W. to nabízí jako Mystický jih. Bylo to zajímavé. Kdo chcete na procházku se lvy, tak objednat hodně dopředu-je to nabité. Nevím co vše bych psala, tak se kdyžtak ptejte a budu se snažit odpovědět :-) Jak jste se tu měli? Jo a jinak asi 4dny z pobytu jsme měli zataženo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?