Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
V den svatby jsme měli krásné počasí...svítílo sluníčko, nefoukal moc silný vítr. Den před námá měli svatbu frantíci a ti měli silný vítr a mraky. Jinak jak jsme jezdili po ostrově tak bylo místy zataženo. Výlety se pohybují od 100-300rup/na osobu jen ta Casela je dražší, tak je základní vstup 300 a pak třeba na to introduce je 800 na os. Jinak kadeřnice super, jen ta vizážistka byla nějaká šilená...přeháněla to s očima ( děsně silné oční linky atd..) jak jsem jí řekla, že se mi to nelíbí tak šla zavolat manžu a ten jak mě viděl tak se začal smát...tak potom den svatby jsem si to pohlídala... jinak Baru byla jsem Le canonnier
Odpovědět
Lena myslím měla přijet včera nebo dnes...nejsem si 100% jistá
Odpovědět
Taky myslím, že má tak nějak přijet. A koli je ten rup euro? Jéé, no tak to jste chytli dobře. bylo jinak vedro?
Odpovědět
no na to jsem taky zvědavá, jak to bude s kadeřnicí a vizážistkou :-D Hodíš aspoň pár foteček? Co šaty? Dobrý?
Odpovědět
A irčo jak ti nakonec sedly šaty?? a neuvažuješ že je prodáš?? 8-) Mně se líbí jak je máš ušité. A bylo to tam fakt tak hezké jako na fotkách nebo vás i něco zklamalo??
Odpovědět
38 rup na 1 euro. Umorná vedra tam nebyly, bylo příjemné teplo :-) Fotečky buď dnes nebo zítra. Šaty byly dobré, jen skočili trošku více špinavé :-D
Odpovědět
A fotil vás hotelový fotograf??
Odpovědět
Jé já ostuda ani nepogratulovala novomanželům...........tak Irčo přejeme krásný manželský život a at je vám spolu pořád tak krásně jako ve svatební den.
Odpovědět
tak pokud jsou výlety od 100 rup, tak to je docela levný. Výletý jste si zařizovali až tam teda?
Odpovědět
Jéé, no vidíš. Hlavně, že mám otázky. Taky přeji vše nejlepší do manželského života a snad bude v manželství krásně jako ve svatební den ;-)
Odpovědět
Děkuji :-) Jako ty vstupy to není drahé jen pak potom ty suveniry jsou dražší... Měli jsme hotelového fotografa stál 360 euro a měli jsme vytisknutých 50 fotek+10 navíc za 20 euro ( ty jsou černobile atd..to bylo bokem) a na CD máme 120. Fotil fakt dobře.
Odpovědět
Tý jo a já myslela že hotelový stojí cca 250 euro. ty ceny jsou tam fakt drsné. :-| Já se s fotografem snad ani nedomluvím :-D :-D Bude chtít at si stoupnu támhle a takto a já nebudu rozumět :-D
Odpovědět
Článek se načítá
A jakou sis nakonec vybrala kytku? měli na místě větší výběr??
Odpovědět
irusza - gratuluji moc ke svatbě, ať jste šťastní :-). Jakou jsi měla kadeřnici, tu mladou na mikádo? Tu jsem měla já a byla hrozně moc šikovná a jak vypadala ta co tě líčila?
Odpovědět
Neboj on ti to ukaže jak máš stát.. No právě, že mi nabídli úplně jiné kytky než co posílal Walter, výběr byl myslím z 10...ti fotografové si to nechávají pořadně zaplatit...ale to prý i tady
Odpovědět
Dellores děkuji :-). Moje kadeřnice byla taky mladá, ale měla delší vlasy a ta co mě líčila se jmenovala Katherine ( měla šperk na zubu a myslím že i v nose)
Odpovědět
a jsou fakt tak příjemní jak každý píše?? A co ty šatky...budeš prodávat? :-D
Odpovědět
aha, tak mě líčila jiná, já si právě ještě linky domalovala sama :-)
Odpovědět
Jo jsou opravdu moc milí, pořád se na nás usmívali, dávali se s náma do řeči... Ještě nevím, asi jo
Odpovědět
Já pořád Irčo žádné šaty nemůžu vybrat a nemám odvahu si je nechat ušít. Zítra nebo ve středu mi přijdou jedny obyč z netu tak uvidím ejstli mi sednou. Ty tvoje jsou hezky ušité-jakou máš asi velikost?? 8-)
Odpovědět
Kdy máš svatbu? Však právě, kdyby Ti nesedly tak je můžeš vrátit ne? Tak jsem to měla já, že pokud by se mi nelíbily nebo nesedly, že je můžu vrátit a oni je přešijou. Ta velikost šatů je asi 38, nevím to jistě mám to přesně na míru.
Odpovědět
Já mám svatbu 3. května. Mám objednané ty z netu-poslední v mém albu. myslím že na pláž by stačily. u toho jednoduchého stylu se ale bojím že mi bude vidět ten můj pupek :-p
Odpovědět
iru: takže vše na jedničku. taky budeme voloit hotelového fotografa. přítel umí anglicky, tak snad nebude problém. Já mám pořád vyhlídnuté ty Vanessy, tak se těším, až si je pojedu zkusit. Můžu se zeptat kolik jste s sebou měli? jen cca. Jestli to stačilo. Lucil: chudinka ira přijela a ty už chceš její šaty :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo vše bylo na jedničku, měli jsme 800 euro :-) Jinak s tou angličtinou se to dalo, sice jako přízvuk té francouštiny dost matl, že ze začatku jsme měli problém porozumět, ale to bylo o zvyku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jsem nemocná, tak Vás nestíhám :-) Irčo gratuluji ke svatbě a přeji Vám moc a moc štěstíčka do "nového" života :-) Píšeš, že bylo vše super, ale bylo něco, co by jsi vytkla? Luci: odkud sis nechávala posílat ty šaty? Já právě plánuji, že si je taky nechám ušít přes net, tak doufám, že budou sedět a nebudou z nějakého na první pohled levného materiálu. Jinak jak jste se bavili o AI, tak v našem hotelu Le Mauricia je taky vše AI, tak jsem zvědavá... Hotelového fotografa bereme určitě, jinak výlety si budeme kupovat asi přímo tam v hotelu u koordinátky.
Odpovědět
Ahoj já netrpělive čekám na fotečky 8-) Rawe sehnala jsem obyč letní na MMB. Stály jen 1099Kč a na pláž by stačily. Mají mi přijít, tak snad mi budou.Jsou to ty poslední v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, taky si chci nechvat šít od paní z MMB, doufám, že to nebude jako ty čínské šatky z aukra? Ty je máš přímo koupené, nebo šité? Já asi nakonec půjdu do těch Meggie Sottero, moc se mi líbí...
Odpovědět
Já mám obyč šatky od ever pretty. Maggie sottero mám možnost koupit, vyprodávají v salonu starou kolekci. Ale není to můj styl.
Odpovědět
Profilova fotka
A za jakou cenu? Mě by je paní ušila kolem 5.000,-
Odpovědět
Psala jsem že stály jen 1099Kč. ale nejsou to svatební.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?