Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
lucil: tři hodinky jsou super. Musím se na to pak zeptat pana Waltera. Už ti přišla ta smlouva? raw: a co tobě? Taky už přišla?
Odpovědět
Zatím nepřišla, je to zvláštní. Vždycky bylo vše hend vyřízené a ted je to tak 3 týdny co se nic neděje. Vyhlížím ty naše mladé paní-ani nevím kdy mají přijet.
Odpovědět
ani mne stále nič neprišlo.
Odpovědět
Tak jsem panu W psala a nezapomněl na nás ale má ted moc svateb a brzo smlouvvu určitě pošle.
Odpovědět
hej, to hovoril keď som to zajednávala. myslím, že všetko potrebné zarezervoval, ale istota je istota.
Odpovědět
Ahoj holky, smlouvu taky pořád nemám a to jsem u pana Waltra byla 3.8. ale říkám si že ví co dělá a důvěřuju mu :-) i když lehká nervozita tu je. Ale mám jiný dotaz, nevíte co dave myslel tím že plný all inclusive je jen v hotelu Shandrani? Trošku jsem to nepochopila.
Odpovědět
simass - přesně jak píšeš, taky jsme to měli na chlup a to jsme fakt pomalu běželi, už mě chytala panika, tak velké letiště jsem v životě neviděla, ale naštěstí je to tam dobře označené, takže se dá v pohodě zorientovat. A při cestě zpátky jsme byli na letišti v Paříži nějaké 3 hodiny, to byla hrůza .. to jsem si říkala, co bych dala za to, kdybych musela zase běžet :-D.
Odpovědět
Martinevím co tím myslel. my máme ve Victorii All inclusive se vším všudy. Ale v shandrani je navíc nějaká masáž nebo něco. Del já letěla jen jedno u a letadlo mělo při zpáteční cestě zpoždění a tvrdl ijsme na letišti, to bylo dlouhé...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zatím mi také nic nepřišlo, letenky jsou zarezervované, datum v hotelu taky, tak co - máme na to čas 3/4 roku :-) My přestupujeme taky v Dubaji a máme tam nějaké dlouhé čekání... to jsem zvědavá. Já letadlem nikdy neletěla, takže se ztratíme už v Praze :-D Doufám, že jsou ochotní a rádi poradí :-) Horší to bude v tom Dubaji...
Odpovědět
Profilova fotka
Shandrani je jediný full AI resort na ostrově, v ceně je naprosto všechno, včetně golfu a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa, neboj, pařížské letiště je hodně přehledné a výborně značené :-) z Prahy do Paříže je to asi hodinka a čtvrt a z Pažíže na Mauritius asi 11 hodin, uteklo to celkme rychle...ve tri odpoledne jsme odletali z Prahy a v sest rano byli v hotelu ;-)
Odpovědět
sim: je super, že se letí přes noc, co? Přes den je to větší kruťárna :-D Nic jiného nám nezbyde než to najít a pelášit. lucil a martina: Většinou je v hotelech polopenze + obědy zdarma, takže jako by AI. Shandrani má vše zadarmo a je tam větší výběr z restaurací, jsou tam lázně atd....To je jediný rozdíl. Jinak moře je všude stejné.
Odpovědět
Článek se načítá
Ale baru to co ty popisuješ je plná penze kdežto AI je i s nápojema po celý den ve všech barech, svačiny, zmrzliny, sporty jako vodní lyže windsurf apod. akorát ty masáže a golf v jiných hotelech není jinak podle toho co mi říkal pan W. by vše mělo být v AI právě proto jsem nerozumněla tomu jak to dave myslí. Já právě myslela, že AI je všude stejné, jen některé hotely mají víc restaurací neo právě golfové hřiště navíc. Ale třeba se pletu...
Odpovědět
Martina: já ti přesně nevím. Jen mi říkal o Canonnieru a Victorii, že tam je správně polopenze. Oni zařídili ještě plus obědy. Jinak něco se tam platí. Myslím, že AI tam není tak jak má být. Za měsíc tam jedeme, tak se zeptám. Je víc druhů AI. V nějakém hotelu máš jednu restauraci a konec. Jinde jich je třeba pět a chodíš si kam chceš. My jsme chtěli hotel, kde neuvidíme účtenku za celý pobyt. Jinak to šnorchlování, loď s proskleným dnem atd...má každý hotel ;-) Jen má nějaký něco navíc, ale to je o hotelu. Vím, že jsem popisovala plnou penzi, ale tak jsem pochopila, že to je ve Victorii. AI nemá každý hotel právě na Mauriciusu. Mají spíš polopenzi, ale pokud tam máš svatbu, tak dávají i obědy zdarma. Tím, že jedeme do Shandrani jsem se o jiný nezajímala, ale zeptám se vám holkám, ať máte jasno a my všichni tady :-D :-D Myslím, že stačí, že tam jedeme. I tak to bude náááádhera.
Odpovědět
Baru my máme All inclusive se vším všudy. Jsou tam myslím 3 restaurace-z toho dvě na rezervaci. Ale asi tím myslel že v tom Shandrani je asi toho nejvíc.
Odpovědět
My měli v Canonnier normálně AI.
Odpovědět
Dneska mi posílají šatky, tak jsem teda zvědavá 8-) No a hlavně napnutá,jak mi budou sedět.
Odpovědět
lucil: asi jo. jsem z celého Maur už blázen. Lucí, tak hned pošli info. nechám si doma zapnutý pc.
Odpovědět
Čau holky,tady to jede,člověk tady chvíli není a pročítá další 3 stránky :-) martinasmid: "full AI" jsem zkusil v Dominikáně, znamená to, že nejenže je samozřejmě všechno v ceně (od toho "all inclusive") ale že to tak mají úplně všichni (jako že tam není někdo kdo má jen polopenzi, někdo kdo k tomu i obědy a pak někdo, kdo si zaplatil AI). Ono se to na jednu stranu zdá jedno, jenže pokud je pouze možnost dokoupení AI, tak se většinou stává, že třeba na některém baru u pláže to neplatí nebo, že končí drinky zdarma už v 21 hod atd. Prostě jsou to takový detaily, který se mě vážně nechcou až tam budu řešit a nikdo ti je většinou dopředu neřekne. Kdežto full AI znamená, že včechno, všude, vždycky je pro každýho v ceně a nidko se tím dál nezabývá a nemá potřebu to nějak rozdělovat.. Ty vodní sporty a další vymoženosti s masáží už jsou jen třešnička.. No a právě Shandrani jako jedinej na Mauriciu má automaticky jen full AI, všechny ostatní hotely mají buď možnost dokoupit AI nebo to ani nejde vůbec.. Ještě ke srovnání Svateb v ráji a BM: došla mě nabídka od BM, musím uznat velmi přehledná a podrobná, dostal jsem spoustu info, které jsem ještě neměl.. Cenové srovnání vyšlo úplně stejně, jak u SVR, tak BM je to 125.000,- :-D Nicméně, kdyby nedávaly SVR tu slevu 15.000,- po návratu za fotky, tak jsou o to dražší.. Takže tohle berte jako zkušenost, že není dobrý dát vždycky na všeobecně rozšířenej názor (že je něco špatný a tedy to ani nezkusím)..
Odpovědět
dave: díky za info. Hezky napsaný. My právě nechceme vidět účetnku a nebo řešit, který pití se platí a který ne. pan Walter je super. Dostala jsem max informací. SVR nejsou špatný. Je to podle mě nastejno. Ale BM má třeba toho řidiče...Já vím, je to blbost, ale pokud máš mít něco víc za skoro stejné peníze, tak proč ne. takže jste rozhodnutý pro BM? Co se týče toho full AI, tak hotel Shandrani bzl pro nás jasný.
Odpovědět
barrcaa: nee,jedeme od SVR,my už měli stejně zaplacenou zálohu,chtěl jsem si jen u BM ověřit,že jsem neprohloupil.. On ten řidič je i u SVR,ale narozdíl od BM to máš položkově rozepsaný a když jsem viděl 1.200 Kč za jednu cestu z letiště do Shandrani,kterej je od letiště cca 6 km,tak jsem se zasmál.. :-D Si chytnu prvního taxikáře a ta 10Euro jsem tam.. To mě právě na BM trošku vadilo,že to mají všechno komplet dohromady a nemůžeš s tím nic dělat. My jsme třeba nechtěli některý věci ze svatebního balíčku (kadeřnici a kosmetičku),ale u BM to nešlo zrušit. U SVR jsem prostě napsal co chci a co ne a bylo to vyřešený..
Odpovědět
Ahoji, tak už jsme zpět :-) Svatba byla překrásná... Krátce vám povykladám jak to všechno bylo... tak na Mauricius jsme letěli v sobotu , v Praze nám poslali kufry rovnou na Mauricius a vystavili i palubní místenky na Mauricius, přestupovali jsme v Pařízi, tam to bylo v pohodě..jen jsme se pořádně prošlí, protože tam mají mega letiště..na Mauricius jsme letělí dvoupatrovým letadlem...let byl v pohodě. Na Mauricius jsme doletěli v 6 ráno v neděli. Na letišti čekalo na nás auto, které nás odvezlo na hotel. Pak odpoledne jsme měli schůzku se slovenkou Mirkou, která nám povykládala o ostrově a nabídla nam řidiče na celý den za 100 euro a potom jsme měli schůzku s koordinatorem, s ním jsme dohodli podrobnosti o svatně. V ponděli ráno jsme měli vyřizování na úřadech, trvalo to necelé 2 hoďky. V pondělí odpoledne jsem měla zkoušku u kadeřníka a pak make up. V úterá jsme se brali. Brali jsme se ve 4 hodiny marucijského času, v jednu jsem šla ke kadeřnici, pak na pokoj přišla na make up. Obřad trval 15 minut, potom nám gratulovali, měli jsme koktejl ( když si připlatíte 80 euro tak máte šampáňo) no a potom focení, které trvalo hodinu a půl. Potom už byla večeře. Od hotelu jsme dostali jako dárek noc ve novomanželském apartmá, tam na nás čekali dárky, šampáňo, ovoce...Na druhý den ráno nám přinesli snídani do pokoje. Ten den jsme konečně lenošili na pláži a u bazénu. Ve čtvrtek jsme vyrazili na výlet ( vzali jsem si mistního taxíka za 60 euro) byli jsme ve sklárně, čajových plantáži, crocodile park, pak kde pěstují vanilku a dělají zdejší rum. V pátek jsme lenošili na pláži, protože měli státní svátek. V sobotu jsme byli opět na výletě v Casela park ( bohužel walking with lion byl už obsazený) tak tam jsme byli si pohladit lvy a oni nás u toho fotili a pak jsme byli v botanické zahradě a v hlavním městě. A v neděli jsme se připravovali na cestu zpět. Jinak co se týče oblečení tak dost drahé...Tam se to nevyplatí koupit. No řekla bych, že tam je obecně dost draho. Kdyby jste měli nějaké otázky tak pište ;-)
Odpovědět
Jejda irčo ahoj. Toto uteklo a co moře-bylo krásné??? A slib jste si řekli v AJ?? No a co šatky, padly ti dobře??? A kdy budou nějaké fotečky??já mám dotazů milion |-|
Odpovědět
Jo bylo krásné...jak jsme leželi na pláži a nikdo nechodil tak z písku vylezali krabí miminka :-) Slib jsme si řekli v Aj a úplně v pohodě, opakuješ po dvou slovech :-) Jinak fotky budou buď dnes večer nebo zítra. Klidně se ptej ;-)
Odpovědět
jéé, ahojky. tak to jsem ráda, že vše klaplo. Co počasí? nepršelo? Neplatili jste si výlety tady? vše jste nechali na výběr v hotelu?
Odpovědět
Měli jste plno výletů? Jsou drahé? Chudinko, teď bude nával ootázek ode mě a Lucinky :-D
Odpovědět
iru: piš, jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Já jsem taky zvědavá,, Co vizážistka a kadeřnice?? jak jste se domluvili a co ty šaty?? povídej a přeháněj 8-)
Odpovědět
to je hrozný, co? Zrovna, když čekáme na info, tak nic :-D V jakém byla hotelu, víš?
Odpovědět
Já nevím jestli nebyli v Canonieru. Taky sjem napnutá co a jak bylo. Ani nevím kdy má přijet Leni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?