Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ty bláho...Divím se, že jsi jim nic neřekla. Já bych to celé přerušila a tu pípající paní vyhnala pryč. Vím, jsem trotl, ale v jakém hotelu jsi byla? Ve Victorii, viď? Co jinak ostrov? krásný? Ty akce zadarmo jste využili - šnorchlování atd..?
Odpovědět
Byli jste tam na týden, viď? Byla ale na koupání, ne?
Odpovědět
Nechtěli jsem si to kazit, tak jsme to brali s úsměvem :-) Jjo byli jsme ve Victorii... Personál usměvavý tak půl na půl. Snídaně a večeře celkem výběr, ale obědy stáli za prd. Koktejlky výborné! Na šnorchlování nejsme, takže to jsme nevyužili. Využívali jsme šlapadlo a kajak. Chtěli jsme na vodní lyže, ale nakonec jsme se báli, aby jsme si nezlámali nohy :-D Jednou jsme byli na vyjíždce loďkou s proskleným dnem. Ale teda musím říci, že nic moc-pár rybiček a to je vše-celkem jsme se na loďce nudili. Spíš jsem chytala bronz než koukala do vody :-D Ale je pravda, že lidi tam šnorchlovali dost, tak tam asi něco muselo být vidět. Barčo, my byli čistých 11dní na ostrové. přiletěli jsme v pátek brzy ráno a odlétali v pondělí o půl jedenácté večer. Nevím co bych Ti k ostrovu napsala... Hlavní město je pěkné a stále ucpané...taková ta turistická místa jsou krásná. Mimo jsou vetšinou jen otřískané baráky nebo chatrče. Všude se potulují psi. Oproti jiným zemím ale nemají odpadky v příkopech :-) Byli jsme tam kde vyrábí ty lodě-to bylo krásné. Pan W. nás nalákal na kvalitní levné značkové oblečení-moc jsme se těšili na Armani. projeli jsme spousty obchodů a jediné co jsme všude viděli, byli předražené kopie!!! Suvenýry všude celkem drahé-hodně smlouvat pokud to je. Nejlevnější suvenýry jsme koupili na jedné vyhlídce-ale opravdu si nepamatuji název :-| Barčo, neboj Mimo ty dny kdy bylo zataženo bylo teplo. jen trochu foukalo, ale to bylo spíš přijemné. Večery teda byli studené. Měla jsem s sebou spoustu šatů a měla jsem jen jedny na svatební večeři. večer mi byla prostě pořád zima. Voda byla na koupání. teplá nebyla, ale ledová taky ne. Já se teda koupala jen jednou a to ve svatebním :-D
Odpovědět
Holky, kdo jedete do Victorie, tak o večeřích tam nějaké přehnané šaty nikdo nenosí. Takže se nijak netrapte oblečením na večeře. Mně byla stále zima, tak jsem nosila džíny nebo dlouhé kalhoty. Manžel jednou přišel na večeři v triku bez rukávů, tak to se jim nelíbilo. Ale jinak většina lidí měla džíny, kalhoty a pár žen šaty. Podpatky jsem viděla na ženách jen minimálně. Nevím možná to bylo tím, že teď v září jsou večery ještě dost chladné...
Odpovědět
díky moc za info. Asi nejsi moc nadšená, viď? :-( Musí se to brát opravdu z té dobré stránky. Počasí bych neřešila, protože kdyby ses vdávala tady, tak je tu zima jako s...., takže tam jsi přes den mohla být aspoň u moře :-D Měli jste pít alkohol...Zahřála by ses :-D Prostě se opíjet :-D :-D Co ta výroba lodí? Koupili jste si něco?
Odpovědět
Barčo, bylo to tam nádherné už jen proto, že jsme tam měli svatbu. Užili jsme si to :-) Já jen ocenila to, že o večeřích nemusím nosit šatičky :-D Co nás teda rozčilovalo, bylo věčné podepisování účtů. Měli jsem allin a stále jsme museli podepisovat účty s nulou. Po obědě, po večeři, v baru-prostě všude. S tím jsme se ještě nikde nesetkali... Jsme si říkali že snad raději pásky na ruce než pořád čekat na účet :-D Ty lodě byli opravdu nádherné!!! Koupili jsem jednu takovou malou pro dědu-zamlada byl námořník :-) Asi bych sem měla dát nějaké foto, ale jsem líná to zmenšit :-D Za chvilku se do toho pustím. Zkusím tam dát i foto těch lodí, ale asi mi to smažou-četla jsem že se můžou dávat pouze věci svatební... Jinak fotek ostrova moc nemám, protože jsme raději točili videa. Jestli to mé vyprávění vyznělo tak, že se mi tam moc nelíbilo, tak tak to opravdu není. Jen jsem nechtěla psat pořád jen ty kladné věci, ale taky to co se nám moc nelíbilo. Letěli jsme na Mauricius s nějakou představou (vyprávění od p.W, diskuze...) a tak jsem jen chtěla popsat, co tam není tak jak všude píšou... Jinak je tam opravdu krásně!!!! Oceán je nádherně průzračný. Pláž u Victorie je také krásná-ani ta kamenitá část mi nevadila-byli to drobné kameny, takže pohoda... byli jsme nadšeni z takových žlutých ptáčků. Lítali k nám na terasu, protože je tam manžel krmil jablkama :-D Pod recepcí mají udělané takové jezírko a tam krásné velké bílooranžové ryby... Sporty: tenis, stolí tenis, volejbal, fitness(celkem dobře zařízený), spinning, aerobik, vodní aerobik a mají tam i Power Plate-ale byl dost drahý... Možnost i masáží-ceny nevím, nebyli jsme. Jinak pokud budete potřebovat s něčím pomoci, tak určitě volejte Mirku-je skvělá! Dostali jsme pokoj v prvním patře hned u restaurace-takže jsme bohužel stále slyšeli hluk-třískání nádobím atd... Paní Mirka nám hned další den zařídila pokoj jiný-dokonce jsme dosatli deluxe úplně na druhé straně. Je opravdu milá a hlavně schopná! Den před odletem jsme žádali na recepci o prodloužení pokoje do večera-odlétali jsme večer. Bylo nám řečeno, že v žádném případě. Musíme se do 12:00 vystěhovat a pak nám před odletem půjčí na 20minut pokoj na osprchování. Tak jsme napsali Mirce sms a během pár hodin zařídila, že pokoj můžeme předat až půl hodiny před odletem.
Odpovědět
lenule, ten přístup těch vašich svatebních koordinátorů by mě teda dost naštval, vyřizovat si telefonáty při obřadu? to se vážně nehodí .. Nám nikdo nic za příplatek necpal, svatební koordinátor Ajay, byl úžasný člověk a velmi ochotný. Pomohl nám i s věcma, co se svatbou neměli nic společného. Naplánoval nám celý jeden den, který jsme si vyhradili pro výlety, sehnal auto, rezervoval místo abychom si mohli zaplavat s delfíny (mimochodem moc doporučuju, byl to velmi silný zážítek x-)), abychom mohli v casella parku na procházku se lvi, fakt skvělý člověk :-). Ta Mirka tam za námi přišla jednou, ale co se týkalo těch výletů, tak moc neuměla poradit, takže Ajay byl i takový náš delegát :-). Co se mi taky moc líbilo bylo to, že jsme si přivezli hudbu na obřad, ale to cd jim tam nešlo pustit, tak se ptali, co tam bylo za hudbu a jak jsem šla k obřadu, tak mi jednu tu píseň z cd pustili, to bylo moc hezké, že i přesto, alespoň jednu píseň sehnali a pustili ji.
Odpovědět
Tak teda mě Lanulka docela vydesila, opravdu tam byla zima? A o té koordinátorce ani nemluvím! Tak nějak teď vůbec nevím co si mám o tom myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jste mě tedy dost vyděsili.... nechystáte se někdo také do Le Mauricia?
Odpovědět
Teda já sem taky pěkně vyděšená.. rawenna: v úterý odlítáme do Le Mauricia.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Tak se těším na report a doufám, že Vám to dopadne suprově a všichni na Vás budou milí!
Odpovědět
Holky, psala jsem že zima byla večer-tak se neděste :-D Za 11dní pobytu bylo zataženo 4dny, jinak bylo teploučko. Pokud poletíte v sezoně, tak určitě i ty večery budou teplejší. Dellores: Nám zase výlety zařizovala právě Mirka. Nad koordinátorkami jsme mávli rukou-nechtěli jsme si to kazit. Teď se jen známý smějí našemu videu, že to vypadá jak když mám v šatech mobil a pípají mi smsky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj teda Leni ty mě trochu děsíš. Chápu že nakonec to bylo krásné ale mě by i ty detaily jako že nebyl hned dort a nepřinesli objednaný přípitek a tak podobně asi rozhodily.A byli jste v té rybí restauraci na pláži??
Odpovědět
rawenna: Děkujeme. Zabalila jsem si ještě jednu mikču navíc :-D Ale to zvládneme, snad dopadne všechno tak jak má.. Report bude co nedřív 8-)
Odpovědět
A taky o úrovni jídla a all inclusive jsem si myslela že to tam bude super-za ty peníze 8-) Mysko jé vy se máte, tu mikču si teda radši vem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, kdybych měla letět já za 3 dny, tak bych asi štěstím nebo čím nespala! Už se moc těším... A mikču potom raději taky na noc přihodím, na procházky se bude určo hodit :-)
Odpovědět
No to já budu mít už tak měsíc před odletem střevní potíže:) Hlavně bude děti hlídat babička tak aby někdo neonemocněl a tak. Já jsem si Leni myslela že když to tak všichni chválí že to nebude mít jedinou chybičku, ale asi v poslední době je těch svateb tolik že už je to pro ně asi rutina a nesnaží se jako dřív. :-|
Odpovědět
Teda holky, mrzí mě že jsem Vás vyděsila-to jsem nechtěla.... Myska, určitě bude vše báječné!!!! Však naše svatba i přes těch pár detailů byla nádherná!!! Mikču přibal, určitě se bude na večerní procházky hodit. Ale čím více k sezoně, tím bude asi tepleji ;-) Lucil, přesně to jsem si taky myslela. vysnila jsem si vše bez chybičky :-) Někdy se prostě nějaká najde. Ale jak jsem psala-svatební den to nijak neovlivnilo-prostě se jen dort i přípitek fotil déle... Aspoň máme foto s šampaňským i s koktejlkem :-D Jinak allin je super, jen nám vadili ty věčné účty s nulou. Výběr jídla nebyl pouze o obědě-asi proto, že na oběd chodilo minimum lidí. Nejvíc mě překvapila svatební kytka-snažila jsem se ji usušit, ale bohužel se mi to nepodařilo :-(
Odpovědět
Len ia byli jste v té rybí restauraci??
Odpovědět
Jeee zapoměla jsem na to odpovědět. nne nebyli, protože nejím ryby. Ale několikrát jsme okolo šli a určitě to bude dobrota. V té italské bylo jídlo luxusní!!!!!!!
Odpovědět
Jo a v té rybí byla i dvakrát svatba a bylo to pěkně vyzdobené...
Odpovědět
leni, my ideme v máji a to je koniec sezóny tak to tam s tými teplotami v noci budeme mať asi podobné?
Odpovědět
Holky ahoj, pořád nakukuju co je tady nového a ono nic 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já zase vyhlížím Tvoji fotku v šatech a ono nic :-)
Odpovědět
Já pořád vyhlížím fotky z mauricia. Fotku v šatech zatím dělat nebudu, možná časem.
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec se neděste. My máme svtabu v září, to začíná i sezona a je nejsušší období. To období je tam už od května. Počasí nezaručí nikdo. Musíte po eečerech pít, aby vám bylo teplo :-D Jinak co se týče účtů, tak proto jsme volili Shandrani, protože tohle tam nehrozí. Určitě budete mít všichn krásnou svatbu.
Odpovědět
Ahoj holky, měla jsem svatbu na Mauriciu teď 9.9.2010 byla moje druhá a jsem ráda, že jsem to tak udělala. Nádhera, pohoda, žádný stres. Koukala jsem, že řešíte šaty, vlasy atd. stejně jako jsem řešila já, ale tam je pak vše úplně jinak :-) Já jsem taky byla vybavena obrázky :-) :-) :-) a pak jsem řešila vlhko, písek, vítr...ale bylo to úžasné a něměli jsme problém absolutně s ničím a s níkým. Pokud potřebujete něco vědět, klidně se ptejte, ráda Vám pomůžu, aby ten Váš den byl taky NEJ!
Odpovědět
ahoj raduš, v jakém hotelu jsi byla? Fotky nemáš?
Odpovědět
Ahojky, byla jsem v Paradisu je to spojené s Dinarobinem, takový velký a nádherný resort. Fotky mám, ale jsem tu poprvé a studuji vše kam se co dává :-D
Odpovědět
Dinarobin je nádherný podle fotek. my volili Shandrani, tak snad jsme udělali dobře. Dej sem jen pár fotek...stačí z ostrova pokud nechceš dávat ze svatby ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?