Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
A jepravda že bychom se ted nerozhodli jinak i řpes malé mouchy to bylo skvělé.
Odpovědět
@mauricius2011 jedny čo sme sa stretli v hotely tak boli na tom rybolove a jemu (lebo je to jeho koníček) sa to lúbilo, takže asi záleží na tom, či potom fakt túžite. ak hej, tak do toho investujete
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 nejsou to takové tipické řecký styl na pláž..Jsou víc svatební, ale jednoduché nic přehnaného korzetové. Chtěla jsem plážové že si koupím nebo něchám ušít, ale pak jsem se do těch původních zamilovala a řekla si že to jsou ty pravé a ikdyž to bude na pláži tak i tak chci být jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mauricius2011 neboj, v pohode vsetko postihas, este mas par mesiacov. inak ja som tak zhanala svadobne topanky a nakoniec som na svadbe bola bosa a topanky som mala len na veceri 8-) rybolov neviem, ale katamaran urcite odporucam, teda aspon s tou partiou co sme boli my. boli fakt super, robili nam riadnu show. ked pre nas rano prisiel autobus, sme isli este do vedlajsieho hotela pre jeden par - svajciarov, na nich sme cakali asi pol hodinu, mali sme strasne nervy, lebo sa nevedeli rozhodnut ci ist alebo nie = bola trosku zatiahnuta obloha rano a vsetci do nich hucali, ze urcite sa vyjasni, no nevedeli sa rozhodnut. po ceste spat som sa ich pytala ci nelutuju a povedali, ze vobec nie, ze den pred odchodom chcu ist este raz :-D tak sme sa z nich vsetci smiali
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h hod sem potom nejake foto ked budes mat, som zvedava ;-) drzim palce, urcite su krasne
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 určitě je sem hodím. Snad nám fotograf udělá i oznámení bylo by to fajn... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h a koho mate fotografa? urcite ano. nam fotograf nakoniec hodil oznamenia len na CD a chystam sa ich cez vikend vytlacit a v pondelok rozposlat po rodinke
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 nevíme koho budeme mít uvidíme koho nám nabídnou...ale asi jen obyč. z hotelu. Jede s Námi ještě jeden pár a tak se budeme fotit a točit navzájem :-)
Odpovědět
Bylo to super že fotograf udělal i oznámení a že máme album-když jsme přijeli aspon jsme ho mohli rodince ukázat a rozdat oznámení. Jinak my jsme využívali v hotelu to šlapadlo a pak lodky-bylo to v AI. A výlet na jih byl krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj ten album bol super, este budem sice robit albumy aj celkovo z dovolenky aj z oslavy, ale to kym sa ja k tomu dostanem budeme oslavovat prve vyrocie :-D tak som rada, ze mam aspon tento :-D my sme tiez vyuzivali asi vsetko co bolo v AI, ja som teda nemala odvahu na vodne lyzovanie, ale moj to v posledny den skusil a celkom som sa nasmiala, no keby trenoval cely tyzden tak by to na konci aj vedel :-D
Odpovědět
@kata13 Manža to chtěl taky zkusit ale pak si říkal že nechce letět takovou dálku polámaný:) Jinak já jsem enchala udělat i fota z dovči a koupila jsem i album-takže je to hotové. Jinak nám vyřídili reklamaci poškozeného kufru že nám bez domluvy poslali jiný. Sice je dobrý ale měli sjme ten náš týden a záruku na něj dva roky a tento máme bez jakéhokoliv papíru...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 oni vam poslali novy kufor? a co sa vam vlastne stalo s tym kufrom, nieco som tu citala, ale to bolo tak narychlo, ze uz ani neviem
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 No jako na potovru se při zpáteční cestě rozbil ten nový-ulomila se ta vodící ručka, tkerou si vytáhneš a vezeš kufr a polámala ručka. Cestování s tím nazpět vlakem teda bylo. oni si poslali pro ten náš že ho spraví a hend druhý den přišel jiný a nový. Jenže my tu sadu máme novou a nevím kdybychom jeden z té sady museli reklamovat-jeslti by nevadilo že nemáme všechny 3 a taky k tomu co nám poslali nemáme žádný papír-asi tam zavoláme at něco pošlou.škoda že nerozbili ten starý.........
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ahaaa tak to hej, ale aspon, ze boli ochotní s tym nieco spravit. snad vam poslu nejaky papier
Odpovědět
@kata13 Ale je to škoda-měli jsme dva takové normoš kufry a řekli jsme si že si pořídíme lepší a celou sadu a zrovna se musel rozbit ten nový.....ale než jsme to vyřídili-to bylo telefonátů................
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem ta, co letí koncem května :-D Snad nám sopka dovolí odletět, s návratem už by tak spěchat nemusela, že? Jsem celý týden jak na trní a chci, ať už je úterý a můžu stresovat oprávněně :-) Holky, jsou v AI také vodní lyže? Nevíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna :-D dufam, ze sa sopka umudri a na cas odletite. my sme vodní lyze v AI mali
Odpovědět
@kata13 Kati a stihli ste využít aj saunu alebo tenis?
Odpovědět
Profilova fotka
@marije na saunu som uplne zabudla a tenis sme hrali raz, povedali nam, ze sa mame den pred nahlasit, ale ked sme hrali boli sme tam sami, ale to bolo vecer 17.30, tak mozno pocas dna to je plne. su tam tri kurty. stolny tenis sme nehrali, aj ked sme jeden vecer rozmyslali, a v posilke sme sa boli pozriet co tam vsetko je a tiez sme tam nakoniec neboli cvicit.
Odpovědět
@kata13 tak ono sa neda stihnut všetko :-) a rakety na tenis vam požičali?
Odpovědět
Profilova fotka
@marije ano rakety pozicali v hoteli, lopticky sme si priniesli svoje, tie nepoziciavaju a vraj v hoteli su drahe, no netusim kolko tam stali
Odpovědět
Holky tak mám za sebou první vyřizování na úřádě. No paní matrikářka se velmi špatně vyspala-řekla že nám snatek nezlegalizují pokud nedodáme jména a údaje o svědcích. Tak volám p W a on mi potvrdil že to není pravda že si mají zavolat na zvláštní amtriku a že jim to potvrdí. matrikářka byla protivná, že prej jestli je an matrikář že tomu tak rozumí...že si kdejaká agentura dělá v cizině svatby a prd tomu rozumí apod. ...nakonec to snad půjde ae naštvala mě teda- v telefonu příjemná a dnes taková nálada.ještě jim nejle výtah tak jsem do schodů nesla kočár i s malým.......
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jeee luci, no ja som dnes bola pre preklad a rano sa chystam na matriku, lebo dnes tam nie su. tak dufam, ze nase tety matrikarky budu lepsie vyspane
Odpovědět
@kata13 Ony si ěm právě pozvali v neúřední den že je to na dýl. Teda tak protivné jsem je nikdy nezažila.
Odpovědět
u nás to bolo na matrike tak, že potrebujú mena svedkov, ale že pokiaľ nemám tak si môžeme vymyslieť, alebo dať aj z rodiny niekoho. ale písala som p. Walterovi a ten mi to zistil a poslal.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a ako dlho to trvalo? tam sa len nejaka ziadost vypisuje alebo nieco nie? dufam, ze to nebude dlho trvat, aby som stihala do prace. potrebovala si aj rodne listy alebo nieco ine okrem sobasneho?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas tak mu idem napisat, dik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nie su svedkovia napisany na tom liste co nam dali hned v den sobasu?
Odpovědět
@kata13 zober si kópie vašich občianských, rodné listy kôli údajom rodičov a ak nemáš tých svedkov tak si vymysli. inak na tom liste od nich sú údaje neni
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas dakujem, pisala som p. W kvoli tym svedkom, ak sa neozve si vymyslim. uz nech mam tie papierovacky za sebou lebo ma slahne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?