Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 @kata13 Já měla rodné listy, oddací list s apostilou, občanky a rodné listy dětí. Nakonec jim řekli že mají napsat, jména svědků neznámá.
26. kvě 2011 v 11:54  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
 @lucil07 takze si nakonie mena svedkov nepotrebovala emoticon emoticon
26. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 No snad ne. já mám spíš problém že na mauriciu je zajímalo jen jména původní za svobodna a i ten oddací list mi vydali na staré jméno-úředník mi to na svatbě vysvětlil že u nich to tak je-tak snad s tím nebude problém.
26. kvě 2011 ve 12:00  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @lucil07 jj ja mam tiez zatial svoje meno, predpokladam, ze to sa bude riesit u nas na matrike
26. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 Nakonec i pan W mi říkal do telefonu at napíšu jak jsme se měli a měl zájem i o negativní postřehy-tak jsme mu popsala tu práci naší koordinátorky. MY jsme nad tím mávli rukou, dovča nakonec byla výborná ale pan W byl rád že jsem mu to napsala-že si prý takové jednání nemohou dovolit a že jim to jako celému hotelu může poškodit jméno. Tuto koordinátorku prý zrovna nezná.
26. kvě 2011 ve 12:26  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mauricius2011
1
Registrovala se 15. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 3. srpna 2011
    Mauricius - Les Pavillons, Jihoafrická republika
fotoportrét
fotoportrét
mauricius2011
1
Registrovala se 15. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 3. srpna 2011
    Mauricius - Les Pavillons, Jihoafrická republika
 Ahoj holky, tak misia splnena emoticon
Svadobne saty kupene, obrucka objedanna, tak uz len topanocky pre mna a zenichovi koselu a sme ready emoticon
ale to uz je v pohode, tak som nesmierne stastna, ze som mala taky plodny den emoticon Idem este objednat fotografa emoticon lebo uz budu vsetcia zabookovani, kym sa ja rozhodnem...tak pekny zvysok dna...paaaa emoticon
26. kvě 2011 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @lucil07 mne tiez dnes pisal, aby som mu napisala ake to bolo. ja som jedine negativne na ziadost mojho manzela emoticon napisala, ze sme museli opustit izbu o 12 na obed, ale mne osobne to nejak nevadilo. ale napisal mi p W, vzhladom k tomu, ze od 12 do 18 by si za tu izbu vypytali 50% z ceny na noc, tak nam to ani neponukali, lebo to je prilis vela. ale nakoniec aj tak sme sa mali kde osprchovat a prezliect, takze to bolo ok, to len ten moj si musel najst nieco na co moze frflat emoticon
@mauricius2011 hod sem saty, nech sa pozrieme emoticon

inak dievcata vcera som hodila fotky na facebook a pocas dnesneho dna v praci som si ich pozrela asi tisic krat. vsetci znami maju skvele ohlasy na nasu svadbu, tak si to prezeram a citam stale dookola emoticon
26. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 taky se pořád dokola kochám fotkama a na FB jsme měliskvělé ohlasy a známí byli překvapení.
26. kvě 2011 v 16:45  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
Registrovala se 27. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
Registrovala se 27. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 ahoj holky, vám pan W psal nebo volal? nás nekontaktoval ani těsně před svatbou ani po ní, uplně na nás kašle...
26. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
 @viwy Teda tak to klobouk dolů-fakt super fotka! emoticon
26. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
 @lucil07 Luci, musíte říkat, že jste svědky neměli!!! emoticon
26. kvě 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
 Holky,
pro všechny kdo půjdete na matriku. Až se Vás zeptají na svědky, tak řekněte, že jste žádné neměli-pak je to bez starostí. Teda nevím jak je to na Slovensku...
26. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petik83
1
Registrovala se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petik83
1
Registrovala se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Region Zlín.
 Ahoj holky,
tak jsem konečně tu emoticon
Vrátili jsme se v pondělí, ale nějak nestíhám, až bude chvilka tak sem hodim fotečky.
Bylo to skutečně nádherné, samozřejmě se pár chybiček objevilo, ale celkový dojem to nezkazilo, jsem moc
ráda, že jsme se takto rozhodli.
Let byl teda dost dlouhý, ale naštěstí pan W. zajistil sedadla po 2, tak jsme se nemuseli s nikým mačkat,
tak za to jsem byla moc ráda.
Po příjezdu (ve čtvrtek)na nás čekal řidič, odvezl nás do hotelu, tam při vyplňování nějakých papírů nám přinesli osvěžující ručník a drinčík. To bylo moc příjemné, fakt to bodlo emoticon
Jen jsme museli čekat 2 hodiny než nám připraví pokoj a recepční nám nějak zapomněla nabídnout náhradní pokoj, tak z toho jsme byli trošku unavení, areál hotelu je nádherný, jen mě 1. den vyděsilo a zklamalo moře -tedy spíš oceán emoticon šli jsme se koupat cca ve 4 a už byl odliv (což jsme 1. den nevěděli) a vody bylo max. po kolena, to jsem myslela, že mě trefí. Pak jsme si museli vychytat čas kdy je příliv a dalo se normálně plavat. Jinak v době odlivu, tam je skutečně všude o hodně méně vody, tak jsme jezdili kajakem k takovému ostrůvku a tam si zaplavčili emoticon
Jídlo bylo vynikající, 2kg navíc jsem si přivezla emoticon
Přijeli jsme děsně rozmlsaní emoticon
Druhý den jsme jeli po úřadech do hlavního města. To proběhlo v pohodě, soudce měl obrovskou srandu z našich jmen, nemohl je přečíst a dostal záchvat smíchu emoticon
Odpoledne jsme měli sraz s koordinátorem a pak s delegátkou.
Myslím, že delegátka by měla jezdit hned 1. den a ne až 2. protože jsme si spoustu věcí jak to tam chodí zjistili a pak už nějak nebylo na co se ptát. A o hotelu jsme nakonec věděli víc jak ona.
Koordinátor byl skvělý, strašně milý, ochotný a schopný. Obešli jsme kadeřnici (v přízemí pod recepcí) a kosmetičku (ve wellnes centru) a dohodli časy na zkoušku.
Zkoušku líčení jsem měla v sobotu před obědem, měla jsem Stephani, byla strašně milá a líčení moc hezké (byla jsem tam tak půl hodiny), po obědě jsem šla ke kadeřnici, měla jsem obrázek s účesem. Po hodině a půl jsem však odcházela dost rozladěná, přišlo mi , že kadeřnice - Nataša nějak moc nerozumí jinému tipu vlasů než mají oni sami _brutální chlupaté kudrny. Takže jsem jí řekla, že se na svatbu učešu sama a ať mi tam dá jen kytku, protože jsem nechtěla riskovat, že budu na svatbě jak ovce.
Neděli jsme měli volnou, a v pondělí svatba. Dopoledne jsme byli na kajaku a tak a po obědě jsem se šla chystat, přinesli mi na pokoj žehl. prkno na přežehlení šatů, kytici - překrásná a vydržela celou dobu poytu, ve 2 přišla Nataša dát mi kytku do vlasů, v půl třetí přišla Stephani a nalíčila mě, bylo to krásné, fakt šikulka. Před 4 přišel fotograf. Ve 4 jsme vyrazili z pokoje na obřad.(celé dopoledne bylo krásně, ve 3 hodiny začalo pršet a přestalo asi v 15:55! to jsem byla dost nervní.
Jinak přítel měl dostat náhradní pokoj a mě měla pomoci do šatů kosmetička. Nakonec žádný pokoj nedostal (možná kdyby se ho domáhal, tak by mu nějaký dali, ale s jejich "rychlostí"...., tak jsme to nechali a nakonec mi pomohl do šatů on, tak jsme to ani neřešili)
Obřad trval asi necelou půl hodinku, bylo to v poho, koordinátor nám ji natáčel. Pak jsem šli hned fotit se Steevem Dubois, bylo to moc fajn, Steeve skutečně neodešel dokud jsme neřekli,jak sliboval emoticon byl moc příjemný. Udělal nám album s 60 foto (dohodlých a zaplacených bylo 50), CD se všemi foto, svat. oznámení a malé knížečky s foto na klíče. Přivezl nám je v pátek.
Večeře byla výborná a ráno snídaně na pokoj byla taky super emoticon
Pak už jsme si užívali líbánky, byli jsme na výletě s vlastním programem - výroba lodí, čaje, sedmibarevná země, vodopád, .... Výlet katamaránem,kde jsme viděli delfíny, proháněli se přímo u lodi, bylo to nádherné. Vyzkoušeli jsem vodní lyže, bylo to super, myslela jsem si,že je to těžké a nic na tom není emoticon , šnorchlování, kajaky, šlapadla, windsurfing, lukostřelbu,..
Zmákli jsme to i s naší špatnou angličtinou, někdy to bylo těžké jim rozumět, kor když se nesnažili a strašně drčeli, ale dalo se to.
Jinak byli všichni moc milí, pořád zdravili, ptali se jak se máme emoticon
tak jsem to snad tak nějak schrnula, kdyby vás cokoliv ještě zajímalo, tak se klíďo ptejte, já vás jdu dočíst emoticon
27. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @petik83 Vítáme tě doma a gratulujeme ke svatbě. Ten návra doreality je drsný že?? člověk najednou musí sám uvařit a driky mu už taky nikdo nenosíemoticon
27. kvě 2011 v 08:54  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @petik83 gratulujem a vitaj spat v realite emoticon uz sa tesim na fotky...

@lenule26 leni skoda, ze som si to tu neprecitala skor, dnes som bola na matrike a tiez chceli svedkov.
, tak im musim dat vediet. volala som rano p. W a ten mi povedal, ze to este zistuje, ze skoda, ze som si to nezistila ked sme tam boli. no a to ma fakt nenapadlo emoticon
ale nevadi, aj tak tu ziadost budu z matriky posielat az v pondelok, tak to tam este dopisu. celkom ma prekvapil postup ktory mi opisali na osobitnej matrike - kym to tam pride postou su tri dni, potom maju dva tyzdne na to aby sa vobec na to pozreli a zadelili to niekomu a az potom zacnu na tom pracovat a kedze ide letne obdobie a dovolenky, je mozne ze im to bude trvat aj tri mesiace emoticon
27. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 No vím ž e tu někdo psal že to trvalo 3msíce a mně žříkala na amtrice že na to mají měsíc tak jsem zvědavá.
Takže aspon enjsem jediná, co po mně chtěi jména. Ale shánět je nebudem.
27. kvě 2011 v 09:48  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @lucil07 odo mna chcu aj datum narodenia, snad to p W zisti, ak nie tak si asi nieco vymyslim emoticon
27. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 Taky chtějí všechny údaje. Pan w říkal že při nejhorším to zjistí, ale na zvláštní matrice jasně píšou že to není potřeba.
27. kvě 2011 v 09:55  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @lucil07 ja som zrovna natrafila na pani, ktora tieto veci nikdy nerobi, lebo ta co to robi bola dnes chora, ale bola ochotna, ze aby som nemusela chodit v pondelok tak to vypise a da jej to v pondelok skontrolovat. tak mozno ich nakoniec ani nebude treba.
27. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 No nám to taky zadají do systému a vytisknou a nachystají k podpisu na příští týden. Asi t ta naše dělala poprvé. nás se to posílá do Brna.
27. kvě 2011 v 10:16  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
 @petik83 Moc gratuluji ke svatbě a přeji mooc lásky a štěstí ve společném životě. Nás to čeká příští rok emoticon
Moc krásné vyprávění, to se člověk pak čím dál více těší. V kterém hotelu jsi byla? At vím kde kadeřnici nebrat emoticon
27. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @nicol8 jeee nicol super a do ktoreho hotela sa chystate? alebo sa este rozhodujete?
27. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
 @kata13 Rozhodovali jsme se mezi Victorií a Shandrani. Pan W. nám doporučil spíš Shandrani kvůli vstupu do moře, že tam nejsou kamínky. Máme malou 3letou holčičku. Vy jste byli ve Victorii, že? Máte krásné fotečky.
Jak to tam tedy bylo s tím vstupem do moře? Taky rádi šnorchlujeme a to prý je taky lepší u Shandrani. Ještě jsem uvažovala pobyt rozdělit na dvě půlky mezi těmito dva hotely, ale asi by se mi na dovolené nechtělo stěhovat, ještě s malou. Máme to ještě za dlouho.
27. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @nicol8 stahovat by sa ani mne asi nechcelo pocas pobytu. vo Victorii je ten vstup trosku horsi, niektorí tam mali tie boty do vody, my nie a dalo sa, ale je pravda, ze tie korale neboli velmi prijemne, trosku sme si davali pozor, aby sme nestupili na nejaky ostry. neviem ako je to v Shandrani, ale ak je tam ten vstup lepsi a rozhodujete sa len kvoli tomu urcite by som volila ten, aj kvoli snorchlovaniu.
s hotelom ako takym sme boli velmi spokojní, ale ked sa tam budeme vracat tak budeme volit asi iny hotel prave kvoli tomu vstupu do mora.
snad som ti aspon trochu pomohla emoticon
27. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
Registrovala se 11. srpna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 546 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Dubnica nad Váhom, Region Ilava.
  • Svatba byla 6. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
Registrovala se 11. srpna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 546 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Dubnica nad Váhom, Region Ilava.
    Slovensko
 @nicol8 my sme boli v shandrani a je fakt, že čo sme chodili na dve pláže, tak na jednej bolo plytké more, čo je pre deti výhoda a šnorchlovanie, my sme pri hotely ani nešnorchlovali, boli sme len na tej loďke s presklenným dnom, ale videli sme ludí aj šnorchlovať. ale je fakt, že na egypt sa to nechytá. ja som len raz šnorchlovala pri tých koráloch čo sú v zátoke pre hotely, no ak to bolo to najlepšie z maurícia ako hovorili, tak ak si šnorchlovala aj v egypte, tak porovnávať sa to s tým nedá
27. kvě 2011 v 11:05  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
 @kata13 Pomohla, díky moc. Stejně to popsal i pan W., že s dítkem určitě spíš Shandrani. Ve Victorii se mě líbí ty úžasně velké pokoje. Ale nejedeme to trávit na pokoj emoticon . Jsme byli před půl rokem právě v Egyptě a malá se od moře nehnula. Tak je pro nás ten přístup do vody důležitý.

@vladenas Moc díky za info. To si malá užijeemoticon S tím šnorchlováním je to to škoda, že to na Egypt nemá. Tam nás to právě chytlo emoticon V září se chystáme znovu, tak nemáš nějaký tip kde je dobrý vstup do moře v Egyptě a skvělé šnorchlování? Naposled jsme byli na Makadi a mooc se nám tam líbilo. Ten podmořský život opravdu úžasný emoticon
27. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
    Slovensko
 @nicol8 no my sme boli pred rokom v Marsa Alam a tam že je najrkajší podmorský svet, že ešte neni taký narušený. Boli sme v hotely Akassia a ten má tiež výhodu pre deti, je tam aquapark a pri hotely je vysekaná časť korálov v mori, takže je tam pekný piesok a tiež nie príliš hlboké. šnorchlovať sa tam dalo aj v mori popri koráloch od móla k mólu, my sme tam neboli, ale chválili to, že je to tam nádherné.
Inak v Shandrani sú tiež obrovské izby, nám dali deluxe aj keď sme ju nemali zaplatenú a tá mala 60m2.
27. kvě 2011 v 11:18  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @nicol8 Co píšou hlky-pokud jsi se namlsala šnorchlování v Egyptě tak na Mauriciu je toho tak 10%. A přístup do vody tam pro děti moc enbyl-tak pokud vám nevadí cena volila bych Shandrani.
Ve victorii super vařili a tolik mořských potovr a ryb a hovězích bifteků jsme nikdy nejedli. Manža měl i několik druhů tataráků a je super že tady nehrozí žádné průjmy, měli jsme v drincích led a chutnali různ neznámé věci a v pohodě.
27. kvě 2011 v 11:22  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @vladenas Jé taky jsme byli v marse alam-v Solimare solitaireemoticon
27. kvě 2011 v 11:22  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladenas
    Slovensko
 @lucil07 aj ste šnorchlovali?
27. kvě 2011 v 11:41  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš