Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@vladenas Pořád několikrát denně-bylo to super-i v hloubce-máme krásn é podmořské fotky, tentokrát jsme koupili fotáky pod vodu dva a škoda peněz za vyvolání fotek. V marse to byla nádhera ten podmořský život-jako z pohádky. i rjenoci, želvy, ty papouškové ryby-super. Jen ta příroda v egyptě není a nedá se chodit na procházky.
Odpovědět
@vladenas Na Akassii jsem taky koukala. Exim už má na tuto sezonu vyprodáno. Možná zkusíme tentokrát Sharm nebo Marsu Alam. V tom posledním hotelu na Makadi se mám moc líbilo, tak možná pojedeme i znovu tam. NO já si právě hned zarezervovala Deluxe. To je fajn, že vám dali zadarmo :-D . Ale těžko vědět zda nám ho dají taky. Ještě se mi dost líbil Le Cannonier, ale ty pokojíky mi připadaly takové strašidelné. A v Paradisu bohužel není ALL inclusive a bez toho bych neměla odvahu. Se celý pobyt strachovat kolik bude účet ;-( @lucil07 Na ty mořské potvory a ryby se těším nejvíc. Já žila rok v Mexiku a tam jsem nejedla nic jiného :-D Ale opravdu to máme ještě za dlouho :-)
Odpovědět
@nicol8 No bylo to super to jídlo-úplné hody. A vy jezdíte i s malou do egypta?? nám každý říká, že maléd ěti do takovýchto destinací nebrat. My si v egyptě i zuby čistili balenou vodou a i tak jsem měla dva dny faraona jako hrom.
Odpovědět
@lucil07 NO právě na tom Makadi měli postavenou krásně osvětlenou promenádu kolem pobřeží a dalo se volně procházet mezi hotely a taky tam bylo nově postavené takové menší pěkné centrum, tak se dalo i procházkovat po večerech. To bylo fajn :-) A dokonce žádný nepořádek.
Odpovědět
@nicol8 Makdi hotel Stella jsem měla vybraný původně na svatebku-manžela to tam láká do egypta kvůli tomu šnorchlování. byli tam známí co jezdili do KAribiku a říkala že tam marsa alam je na šnorchl mnohem lepší než ten karibik.
Odpovědět
Profilova fotka
@petik83 gratuluji ke svatbě. Pak přidej fotečky ať se můžu kochat než pojedeme :-)
Odpovědět
@lucil07 Byli jsme na podzim i s malou to měla přesně 2 roky a super. Bylo tam spoustu malých dětí. Malá žádný problém neměla, spíš zácpu :-D Ona pořád jedla špagety a pizzu a dortíky. Faraona jsme naštěstí neměli a to se divím, já mám chronický zánět střev, takže jsem docela na jídlo citlivá. Jen příteli bylo jeden den divně tak nasadil Antinal a OK. Opravdu bych se s dětmi nebála /jen miminka do roku bych asi nebrala/. I ty animační programy, dětský koutek, jídelní přizpůsobený pro děti aby dosáhly, fakt vše super. Až mě to překvapilo. Byli jsme v hotelu Prima life Makadi, Má ho Exim.
Odpovědět
@pavla_h Jé vy už to máte za pár. Tak at to rychle uteče a krásnou svatbu a líbánky :-)
Odpovědět
@nicol8 D9ky moc co si budem povídat, když chceš hotel s AI tak egypt vychází nejlevněji. To řecko nebo mallorca je mnohem dražší. My letos s dětma někam blízko-uvidíme jeslti stihnem našetřit:) Jinak my byli na muriciu sobecky bez dětí a užili jsme si to skvěle sice e nám stýskali-ale už sme potřebovali mít i nějaké chvilky pro sebe:)
Odpovědět
@lucil07 No mít dvě děti, tak je asi taky nechám doma. A navíc se to pěkně prodraží. Za malou letenka 20tisíc, takže to musíme stihnout dokud je sama, pak už bychom to těžko zaplatili :-D Ty ceny na Egypt jsou ted úžasné, je to o dost levnější než na podzim. Řecko, Mallorca fajn, ale s malou je to zatím stejně jedno, pořád jsme jen u moře a večer s ní lítat není to pravé. Takže nám v Egyptě nic nechybělo :-) Nejhorší bude asi ten let, tak snad to zvládne v pohodě. Kolik to bylo čistého času do Dubaje a pak na Mauricius?
Odpovědět
@nicol8 No čistého času je to "jen" 12 hodin ale s čekáním na přípoj, s tím že tam musíš být 3 hodiny předem a s dopravou na letiště jsme byli na cestě 26hodin..........
Odpovědět
Ahoj holky, moc moc děkuji za gratulace :-) Už jsem přihodila fotečky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petik83 super fotky. aj tie šaty si mala super
Odpovědět
@petik83 Krásné fotky, moc gratuluji. Sluší vám to..
Odpovědět
@petik83 ahoj, olétali jsme ze Le Canonier dva dny po vašem příletu, a byli jsme naprosto spokojeni. Koukám, že jste nedostali svatební apartmá, všichni co jsme tam byli před váma, jsme ho dostali, a bylo to úžasné. Jakého koordinátora jste měli?
Odpovědět
Ty ceny za Egypt pořádně klesly, taky jsem se dívala, ale i tak bych do té oblasti teď nejela, natož s malým dítětem.
Odpovědět
ahoj holky, měla jsem svatbu 11.5. a stále mi nedošly z Mauritia žádné dokumenty, jak jste na tom vy??
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy sobasny list nam dali uz pred odchodom, len ten sme potrebovali tu na matrike
Odpovědět
@lucil07 taky moc gratuluji ke svatbě, fotečky máte moc krásné , sluší Vám to :-)
Odpovědět
@evaamy Moc gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstí :-) moc vám to slušelo :-)
Odpovědět
@kata13 velká gratulace, přeji hodně štěstí a pohody, krásné foto :-)
Odpovědět
@monenkaj měli jsme Roshana, nám to bylo fuk, nakonec jsme byli rádi, že jsme se mohli upravit navzájem :-))
Odpovědět
@vladenas moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už se nám to blíží - v úterý odlétáme :-) Máte pro mě někdo ještě nějaké doporučení, na co není dobé zapomenout a tak? :-)
Odpovědět
@evaamy Ahojky :-) my uz ich mame doma, prisli vcera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy a ake papiere vam este prisli postou?
Odpovědět
@rawenna My si nekoupili ty boty do vody a určitě bychom je využili. Přejem krásnou dovču i svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna aj ja prajem krasnu dovolenku aj svadbu, uzite si to tam, drzim palce
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla minulý týden s přítelem na schůzce v BM a už definitivně máme rezervovaný datum svatby 30.4.2012 v hotelu Shandrani :-D Teď mi padlo oko na kalendář a je to přesně za 11 měsíců ;-) No já vím, je to ještě daleko, ale oba už se strašně těšíme! :-) Chci se zeptat, jak dlouho dopředu jste si objednávali fotografa (jiného než Eliho)? Abych to pak neprošvihla...
Odpovědět
@genevieve AHoj my si fotografa objednali někdy na podzim a svatbu jsme měli 3.5., takže cca půl roku dopředu, ale šaty jsme doma měla hned-ikdyž jsme si pak koupila jiné:):) ALe náhodou to bylo bezva, postupně jsme sháněla info a kupovala letní věci a tak....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?