Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@vladenas No právě to bude problém že tam takhle musíme oba-a manžel než siv řídí volno v práci to zas bude a protáhne se to.
Odpovědět
@lucil07 u nás stačilo, keď prišiel jeden
Odpovědět
@vladenas Paní mi říkala že pokud nemáme tu dohodu o příjmení musíme přijít oba, tak se ještě domluvíme. Viw krásné fotky a gratulujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi uz to mas vybavene, treba najskor prelozit ten oddaci list z mauricia? aj nejaky kolok alebo nieco?
Odpovědět
@kata13 kati, daj si preložiť sobášny list, my sme si dali preložiť tú kópiu a to s kolkom sme si nechali, zbehni na matriku (neviem, ale asi treba tam kde máš trvalý pobyt) a tam sa len spíše žiadosť, kde sa vypíšu údaje oboch, o oboch rodičoch (tak si radšej zober kópie rodných listov), dohodne sa aké meno sa bude používať a ešte chceli kópie našich občianskych. je to žiadosť na 2xA4, ktorú pani vypisovala a vytlačila, ja som už len podpísala. nebolo to ani na dlho, rýchlo to bolo vybavené. nechávala som jej tam číslo na mobil, keď to príde, ozve sa mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas oni to posielaju asi na tu specialnu matriku do BA, ze? teraz som im pisala, co vsetko potrebujem. my mame trvaly pobyt v BA. Dufam, ze mi odpisu.
Odpovědět
@kata13 hej posielajú
Odpovědět
@viwy Ahojky, gratuluji-krása! Ta fotka v altánu s pozadím Le Morne je božská!!!
Odpovědět
@lenule26 tak to máš pravdu
Odpovědět
@kalkulka Le Mauritia je moc pěkný, ale spíš celý v moderním stylu, takový hotely najdeš všude. Ale hotel Le Canonire byl typický pro tropy, proto jsme si ho vybrali, a asi proto jsme z něho byli nadšeni. Ale to je pouze náš názor, určitě tam budete spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi a obciansky a ostatne veci budem moct menit az ked budem mat papier z matriky ze? ja som z toho vsetkeho jelen :-N
Odpovědět
@kata13 hej, až keď ti dajú papiere, že je to oficiálne aj u nás si môžeš vymeniť doklady. na to sa bohovsky teším, zase všetko meniť :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@lenule26 Dakujem pekne :-) fotili nas aj ludia z hotela a to je jedna fotka od nich, super paparazzi :-D
Odpovědět
@viwy Máte krásné fotky!! Kde je prosím to Les Pavillons? Nevidím to v nabídce Blue Marlin nebo jsem slepá?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, konecne sa mi podarilo pridat par fotiek ;-) len nie vsetky mi chcelo nacitat
Odpovědět
@kalkulka Dakujem pekne :-) Hotel sa nachadza na juhozapade ostrova 8-) a na stranke bluemarlinu ho najdes pod kolonkou "svatba mauricius" na pravej strane pod hotelom Shandrani ;-) tak skus mrknut este raz... =-)
Odpovědět
@kata13 nejako sa na tvoje fotky nemozem dostat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy musis prejst na mojasvadba.sk
Odpovědět
@kata13 Moc hezké fotky Kate. Holky zas ta blbá sopka soptí-stejně jako loni-snad dnes nikdo neletí..........
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 dakujem Luci. to vazne? ani neviem, stastie, ze sme to stihli predtym. ale myslim, ze koncom maja mal niekto letiet
Odpovědět
@kata13 No taky jsem ráda, těil jsme se domů a kdyby nám to protáhli. Ale není to prý letos tak hrozné jak loni-tak snad bude brzo klid.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jaká sopka??
Odpovědět
@pavla_h Zase na Islandu jako loni-zatím ruší lety v Německu a británii a večer bude omezení i u nás. ALe vy máte ještě čas tak to je OK.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je dobře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h jeee pozeram, ze tu mame este cakajucu nevestu ;-) uz som stratila prehlad kto to ma za sebou a kto caka :-D ako idu pripravy, uz mate vsetko?
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 Ahojky... no přípravy ani moc nejsou a to jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro svatbu v zahraničí :-) . Šaty si půjčuju ze salonu a prstýnky už doma taky máme...takže už se jen těšíme a doufáme, že vše bude jako v pohádce. Rozlučku mám 11.6. takže trošku s holkama popijeme... :-) . Ještě jsem si byla v pondělí udělat radost a koupila jsem si nové plavky... Přítel bude mít krémové plážové kalhoty a krémovou košili - mám totiž krémové šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h to je na tej svadbe v zahranici to super, ze nie je tolko stresu..este len budete radi, ze ste sa tak rozhodli, pre nas to bol fakt skvely den, nezabudnutelny. vsetko dopadlo nad nase ocakavania a ked sa nas aj niekto pyta ake to bolo, tak kazdemu hovorime, ze sa to neda slovami opisat. boli sme cely cas uvolnení a krasne sme si to vychutnali. urcite to dopadne aj vam krasne, ako v rozpravke 8-) my sme este tyzden pred odchodom dokupovali mojmu kosele, lebo on mal stale cas :-D a ake mas saty?
Odpovědět
presne, bolo to úplne úžasné
Odpovědět
Ahoj holky, no ja zajtra planujem ist na seriozne nakupy: svadobne saty a topanky, zenich uz ma vsetko okrem kosele a obrucky a ja niiiiiiiiiiiic, len obrucku :-D A chcem sa este opytat, ci ste niekto boli na tom rybolove? Ci sa oplati investovat do toho, alebo radsej zvolit iny vylet? Dakujem ;-)
Odpovědět
@mauricius2011 Nakonec jsme na ten rybolov nešli. Nabízela nám nejelvnější snad za 390E . Možná je lepší sehnat si to přes místní. Manžel ěml s sebou prut a rybařil kde chtěl a chtal malé rybky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?