Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@vladenas Někteří lidé v okolí řeší takové blbiny-tak třeba manžeova sestra se mě ptala, kdo nám byl za svědky-tak ji říkám že místní a ona byla v šoku, že byli cizí a že nám nešli svědčit kamarádi-NO A CO....mně to líto nepřišlo a bylo to exotické a netradiční jako celá svatba. Někteří zkrátka svatbu na které nejsou svatební koláčky a vše jak má být asi neberou....Samozřejmě pado i to, že v květnu nemají být svatby.........
Odpovědět
@lucil07 Tak jí řekni, že zaplacení cesty a ubytovvání jednomu svědkovi stojí minimálně 54 tisíc a ona to hned pochopí :D Je to pouhá závist.
Odpovědět
@kalkulka JJ:) Asi to tak bude....
Odpovědět
ahoj holky, dovolená super, ale svatební servis pokulhával. svatbu jsme měli v Les Pavillons. tady jsou mé negativní postřehy, které nám pan W zatajil nebo slíbil a bylo to nakonec trochu jinak. nutno podotknout, že něco z toho není nic závažného, ale člověk třeba čekal něco trochu jiného. pan W na svých webstránkách píše: slavnostní snídaně po svatbě až do vašeho pokoje. ne- ta snídaně je na terase! dekorace obřadu v ceně: jo, ale opravdu pouze základ a to potahy na židle, ubrus a velká kytice na stole.(ale i tak byl altánek hezký, víc výzdoby nakonec nebylo potřeba kvůli pár fotkám) pokud budete chtít víc kytic/slavobránu nachystejte si aspon 10000,-. dort si vybrat nemůžete, nějaký vám donesou. my i naši známí jsme měli bílý dvoupatrový s kytičkama- byl hezký to ano, ale byl to jen piškot obalený v cukrové polevě. opravdu jen jako rekvizita na focení.. svatební koordinátorka si s námi dala dvě schůzky před svatbou a byla pouze na začátku obřadu, pak už jí nebylo. pan W píše, že se vám bude věnovat během celé dovolené, že vám pomůže vybrat místo obřadu a já nevím co- není pravda. musíte si o to říct, ale sama od sebe nic neudělá. na letenkách nám neseděl čas odletu.. letadlo letělo o 20 min dřív než bylo uvedeno, takže si to raději ověřte. nemůžete si vybrat čas obřadu jak nám pan W sliboval, svatby bývají pouze v 15hod. ale my měli už od začátku s panem W špatnou spolupráci.
Odpovědět
@evaamy To mě mrzí- ale vidím že nejsme jediní komu se nelíbila práce svatební koordinátorky. Jiank bylo vše ok-ale jak píšeš-svatební místa nám ani neukázala, kdybych neznala spoustu věcí tady z BRMS tak nevím no. ALe je pravda že v globále byla dovolená skvělá jen ta příprava svatby..... :-| ALe my jsme to nějak přešli a jsme rádi, že bylo krásné počasí v den svatby, vyšly nám hezké fotky a že jsme kápli na nicm moc koordinátroku tak se nedá nic dělat.
Odpovědět
Ja som bola prekvapená, že dokonca sama koordinátorka nám zobrala kameru do ruky a natáčala nás. Inak nám miesta sama išla ukázať kde chceme mať sobáš
Odpovědět
abych nebyla jen negativní, tak tady jsou pozitiva: hotel vypadá opravdu tak hezky jako na fotkách je tam perfektní klid, turisté na úrovni, nikdo tam na sebe nepokřikoval, žádné děti ani Rusové:-) je tam čisto, žádné odpadky, nedopalky od cigaret apod( třeba jako v Egyptě) moře je teplé, čisté, klidné, uvítala jsem boty do vody personál milý, usměvavý, pozdraví vás i zahradník jídlo jako od Pohlreicha, servis v restauraci super- přisunou vám židli, dolijou když vidí, že dopíjíte apod.. servírují tam speciality, my kolikrát vůůůůůůbec neměli tucha co jíme:-)))a jak se to má jíst:-))prostě gurmánský zážitek. nedává se tam žádné spopitné- to až při odjezdu na recepci a oni si to na konci roku rozdělí večer tam hraje živá hudba- v baru kapela se zpěvačkou, na pláži v Obergine hraje černoch na kytaru a zpívá pokud je zrovna self servis-švédské stoly( snídaně a občas večeře) tak se nepodepisují účty. jinak ano, i pokud máte allin, ale není to vůbec obtěžující. někdy tam byla uvedená nula někdy nějaká částka, ale nic jsme neplatili, oni si to na recepci pak vynulují. minibar pravidelně doplnován, takže během dovolené jsme opravdu ani jednou neměli pocit hladu nebo žízně. personál ochotný, rozhodně nemáte pocit, že někoho obtěžujete.. je to opravdu hotel na úrovni vřele všem doporučuji výlet na ostrov Iles des deux Cocos a katamarán
Odpovědět
@vladenas Asi fakt záleží na jakou koordinátorku zrovna kápneš. MY se tím nenechali otrávit ale dkyž to srovnám s tím jak např před rokem dvěma psaly holky jak to probíhalo tak si myslím, že už ta péče a příprava svateb upadá-mají dost zákazníků tak se někde snaží čím dál míň.
Odpovědět
Jinak evamy jak píšeš takové skvělé jídlo a servis jsme ještě nezažili-to byla paráda. Drinky nám nosili usměvaví číšníci až na lehátko na pláži nebo k bazénu. Jako dovča a svatební cesta super-jen ta koordinátorka:)
Odpovědět
@evaamy nepridáš aj nejaké foto?
Odpovědět
@vladenas snad během zítřka, ted nejsem na svém pc.. x-)
Odpovědět
jestli můžu doporučit, domluvte se s někým kdo tam bude ve stejnou chvíli jako vy a odsvědčte si to navzájem, my to tak měli a já to velmi uvítala. je to příjemné tam mít někoho kdo umí česky, dobrá psychická podpora, oslaví to s vámi, pomůžou..
Odpovědět
Článek se načítá
ještě jsem si vzpomněla- měli jsme zaplacený deluxe room, ale dostali jsme prestige junior suite. ale zdál se nám lepší tak jsme neprotestovali. nevím jestli to měl být nějaký "dárek" od pana W nebo jestli to byla nějaká organizační chyba..měli jsme venkovní sprchu a výhled na magickou horu Le Morne. ta hora je opravdu fascinující a je snad dvakrát větší než se zdá na fotkách, ráno měla špičku pod mrakem-úžasný pohled. fakt nádhera.
Odpovědět
Dobré ráno:) konečne sa k vám pridávam. Tak my sme mali mať svadbu 4.5. 2011 ale v ten deň tak strašne pršalo, že to nebolo môžné. Hotel nebol vôbec pripravený na takúto situáciu. Našťastie po "výmene názoru" s manažérom našej koordinátorky sa nám to podarilo presunúť na 5.5.2011 :) mali sme šťastie, že v ten deň nebola v našom hotel svadba. Čo sa týka koordinátorky tak ako povedala Lucil07 tak nič moc. Nasľubuje všetko čo chcete - len potom jej to treba sto krát pripomenúť:) a ešte ma zarazila výzdoba priplatili sme si 250 eur za kvetinovú výzdobu altánku ale vôbec to nezodpovedalo cene. Takže určite to nedoporučujem. Čo sa týka hotelu a ostatných služieb - tak to sme boli nadmieru spokojní:)
Odpovědět
Lucil07 - tak ako to dopadlo doma čo povedali na svadbu? A deti určite sa tešili, keď ste prileteli?
Odpovědět
@titzka Ahoj tak jsi tu:) Představ si že nám Sandra těsně před odjezdem donesla ten oddací list s apostilou-včera sjem ho poslala na překlad. Jinak máme v sobotu tu grilovačku-jak jsme tady už psala rodiče manžela přijali svatbu dost chladně a ani nám ruku nepodali.... Děti to Titzko zvládli výborně-jen ten maldší byl dost nemocný. Tak si ted užíváme a já se pořád nemůžu přeorientovat na normální fungování:)
Odpovědět
@Lucil07 - tak to ma mrzí, ale vôbec si ich nevšímaj. Myslím, si že časom to prekusnu a budú sa tešiť s vami. Tak to je super, že máte papiere len som zvedavá kedy nám dorazia :-.
Odpovědět
@titzka No u nich mě to ani nepřekvapuje-zkrátka takoví jsou. Manža už to řekl i v práci, prý na poradě pokukovali-všimli si prstýnku a byli z toho paf, kde že sme měli svatbu.
Odpovědět
@lucil07 Luci a ako to bolo s hudbou?A vy ste niečo doplacali za svatbu?
Odpovědět
@marije My jsme měli vypálené svoje CD a to nám pouštěli. To vyšlo dobře. A my jsme nakonec připloáceli 4600rupií za večeři-chtěli jsme nějaké mořské plody v Horizontu.
Odpovědět
@lucil07 ake pesnicky ste mali napalene na tom CD? Dakujem :-)
Odpovědět
@lucil07ďakujem a na tu svadobnu večeru ste si mohli vybrat miesto a restauci?A ešte ...na tej večeri si už asi nebola vo svad.šatach,že nie?
Odpovědět
@titzka máš krásne fotečky!Kto vas fotil?Vy ste mali obrad na pláži? ;-)
Odpovědět
@mauricius2011 Měli jsme soundtrack z Velmi nebezpečných známostí, Pehu-Zpomal, Green day 21Guns, U2 Beautiful day, pak to Over the rainbow. @marije No právě že v základu nás toé nenadchlo tak jsme si připlatili beach menu v Horizontu.A byla jsem už v jiných-svatební sjem měla mokré a špinavé z focení:)
Odpovědět
@lucil07 a beach menu stalo za to?
Odpovědět
@marije Tak ochtnali sjme specialitky a tygří krevety atd-nemůžu to ale porovnat s tím menu vzákladu ale prý bylo dobré. @titzka Máte krásné fotky, Daniel si umí pohrát s barvami i s retuší a dá si záležet na detailech, fakt hezké.
Odpovědět
@titzka máte krásne fotky :-)
Odpovědět
Holky, všem co jsem ještě nenapsala gratulaci pod nějakou fotečku moc a moc gartuluji ke svatbě snů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady nová...máme svatbu na ostrově Mauritius v hotelu Le Canonire. Je tu někdo, kdo tam svatbu měl? Co cesta letadlem dá se to zvládnout?Já letím s přítelem po druhé, takže máme trošku obavy :-S Každopádně se MOOOC TĚŠÍME! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka Prosím, prosím! Kdo Vás fotil? Máte moc krásné fotky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?