Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@dave7842 Gratuluji ke svatbě! ... a super popis. My jsme měli taky Daniela Villierse (našla jsem si ho přes net), věřím, že jste s fotkama spokojeni. Nás taky pěkně pošteloval - koukej tam, přivři oči atp:o), ale výsledek nádhera. Dokonce se i vyrovnal s mojí sádrou na ruce (teda když to šlo). Jinak naprostý souhlas se SVR - taky jsme s nimi byli a komunikace s brněnskou pobočkou byla moc fajn, také vám to zařizovala Petra?
Odpovědět
@lucil07 Fíha, Luci, to vám nezávidím. Snad se to rychle vyřeší... Už se těším na Tvé vyprávění! Tak hodně štěstí s reklamací a pojišťovnou...
Odpovědět
ahojte, tak pridala som fotky a ak máte otázky ohľadom hotela Shandrani tak sa pýtajte. rada poradím ;-)
Odpovědět
@vladenas Jé Vladi a kde jsou??já to zas nemůžu najít. Já snad fotky taky brzo přidám-stávkuje ta CD romka. Oznámení jsme poslali a jsme zvědaví na reakce:) Daniela měla nakonec i Titzka-mají krásné fotky-jako focené do katalogu.
Odpovědět
@lucil07 luci, musíš ísť na slovenskú verziu, lebo tam mám konto že si mala na ceste do dubaja červené tričko a biele nohavice ;-)
Odpovědět
@nicol8 Neblázníš jako jediná, my máme zamluvený prosinec 2012, to je prý jejich rekord:) akorát se jim prý tak ze 150 svateb minimálně 3 ročně zruší, tak je zvědavý, jestli nám to vyjde tak dlouho dopředu. Nepochybuju:)
Odpovědět
@vladenas Vladi ja tie fotky tiež nevidim,iba foto prípravy,tak neviem :-(
Odpovědět
@vladenas už som sa k nim dostala!!!Super,krásné,užasné!Moc vam to tam pristane a fotky su krasne!!! :-)
Odpovědět
@vladenas Krásné fotky. No měla-vy jste letěli taky ten den jako my?? Nás ta cesta zmohla. Jak jsi mě poznala?? My se s Titzkou poznali až při přistání a Kate těsně před odjezdem. Jinak nás překvapilo blahopřání s dortíkem a šampánem v 11500 m nad zemí od letušek. jsem se až styděla 8-)
Odpovědět
Jiank pár fotek mám taky v albu.
Odpovědět
@lucil07 tiež krásné fotky a krásná nevesta!!!Vas fotil Steevie?
Odpovědět
@marije No Steeve má jiný styl-hezky jsme si to užívali. Jen vůbec neretušoval:):) a někde by to byla potřeba:):) I cenu nám dal skvělou-máme nádherné album s 50 obr fotkama a 133 na cd za 250E.
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 ja myslim,že nemal čo retušovat!!!My mame taky Steeva,tak som rada,že ste boli spokojní,aspon sa možem tešit ;-)
Odpovědět
@marije Je to hrozně příjemný pán-fotilo se nám s ním dobře. Dělal nám i to oznámení a donesl každé zvlášt v obálce.
Odpovědět
@dave7842 Ahoj, děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju za výstižné info z cest! Naprosto k nezaplacení :-) Ať se vám společným životem jde lehce a vesele!
Odpovědět
@vladenas Ahoj Vladi, máte moc krásné fotky :) Uplně jsem se pokochala a začala se nesmírně těšit! Takže u tebe spokojenost s časováním líčení a česání? obřad byl ve 12hod. teda? A ještě mě nesmírně zajímá, jak dlouho jsi vydržela v těch podpatcích, zda ještě i u obřadu jsi je měla, nebo tam už jsi byla bosa? A s lampionem štěstí jste problém nměli? já ho teda koupila také, ale trošku jsem uvažovala, zda s tím nebou mít problém, zda tam třeba výrazně nefučí vítr nebo tak...A oblékala tě koordinátorka? Děkuju za info!
Odpovědět
Holky já dlouho sháněla boty a nakonec jsme je na focení hned po obřadu sundala. Jinak líčení a kadeřnici jsem měla na 12.30 a na pokoj jsem přiběhla 14.30-byl to šrumec:) Ale koordinátorka byla v klidu 8-) My nakonec taky. Zítra přijedou rodiče manžela tak jsem zvědavá..........
Odpovědět
@lucil07 Moc pěkné fotky!! Co se stalo s tím notebookem, vy jste ho neměli jako příruční zavazadlo? Tak to blahořání v letadle muselo být super, to by mě potěšilo :D
Odpovědět
@kalkulka Ahoj, tak na prosinec 2012, tipuji 12.12.2012 to je hezké datum :-) No já chtěla 1.5. 2012, ale prý to ve svátek jde jen na 12 hodin a to je na nás blbý čas kvůli malé, bude mít příští rok 3,5roku. A ráda spinká v tuto dobu. 3 zrušené svatby do roka není tak hrozná statistika :-( Ted ještě jestli to je z finančních nebo jiných důvodů. No já taky nepochybuji ;-)
Odpovědět
@nicol8 Letíte i s malou? Já si taky říkala, že 3 svatby do roka zrušené, to ještě jde, důvody můžou být opravdu různé. Jinak máš pravdu s tím datem:-)
Odpovědět
Holky tady některá zrušila svatbu nebo co myslíte???
Odpovědět
@lucil07 Ahoj, nee, ja jen, ze jsme si objednavali tu svatbu hodne dopredu a p.W. se divil a ze nam pry drzi palce, at se ji dockame /neco v tom smyslu/. Ze pry tak tri pary za rok ji zrusi... tak proto se o tom bavime. Tady nikdo nic nerusi :D
Odpovědět
@kalkulka Nikdo jí zatím nezrušil, co vím. Spíš se jen oddaluje. My jí ale zrušili na Mauriciusu :-D Svatbu ale ne, ta bude letos. :-D
Odpovědět
@kalkulka Aha já se právě lekla. No taky když vidím tady na brms jak spolu dva chodí rok a mají v plánu svatbu na září 2012-tak si říkám že je to dost dopředu ale člověk nikdy neví....
Odpovědět
@barum A kde nakonec bude???
Odpovědět
@lucil07 Ahojky, tak co jeho rodiče? jaké byly odezvy?
Odpovědět
@lucil07 pořád do toho něco leze. V říjnu nastupuju na vysokou a do listopadu to chceme stihnout. Přítel dostal nabídku na lepší práci, takže čekáme jak to dopadne a to taky rozhodne. Vědět to má do 14 dnů. Pořád ale máme v hlavě tu Jamajku. Při nejhorším uděláme malou doma a hned odletíme, ale to bz musela rodina dělat scény v co moc nevěřím :-D
Odpovědět
@barum No je mi z té návštěvy jaksi divně, s našima jsme se objmali a proběhli ratulace a tchánovic nic-ani neřekli gratulujeme hodně šětstí............
Odpovědět
@lucil07 Nad tím nepřemýšlej. To je právě ono...ty tchýně. Já bych to neřešila. Asi jsou naštvaný, že jste to udělali takovým způsobem, ale je to váš život a takhle jse to chtěli. A co prckové? v pohodě?
Odpovědět
@barum JJ zvládli to výborně, jen ten maldší byl dost nemocný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?