Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
já jsem se v pondělí vrátila po 14dnech z Le Canonier a nemůžu nic vytknout, i když jsem hrozně rýpavý a náročný klient. Náš koordinátor byl naprosto úžasný, se vším nám pomohl. Vymyslela jsem si kytku, která zrovna nekvetla na naší straně ostrova, nechal mi jí proto dovést až z opačné strany, na svatební noc nám zařídil luxusní apartmán, a na celou dobu pobytu nám dal pokoj s výhledem na moře, i když jsme ho neměli zaplacený. Byla to ta nejhezčí svatba a dovolená, kterou jsem zažila. Dykuji panu Walterovi, že jsem dala na jeho rady a rozhodli jsme se pro hotel Le canonier, byli jsme se podívat i v Le Mauricia, a nebyli jsme vůbec nadšení. Ps: na odlet se nemusíte vůbec informovat, vaše delegátka vám da vědět. Jo, a ten odlet měli jiný úplně všichni, i cizinci co s náma letěli.
Odpovědět
@pavla_h Ahoj, zrovna jsem se z tohoto hotelu vrátila, byl to úžasný hotel. Super servis a koordinátor byl naprosto úžasný. Máš se na co těšit. Kdy letíte
Odpovědět
Profilova fotka
@monenkaj Ahojky letíme 17.června a svatba bude 21.června :-) . My máme svatby dvě jede s námi ještě jeden pár a bereme se v jeden den jen hodinu si tam musíme upřesnit- jdeme si navzájem za svědky. Byli jste na nějakém výletě? Kolik stál? To jsi mě moc potěšila většinou tady holky co psali v našem hotelu nebyli...tak jsem měla trochu strach...
Odpovědět
@pavla_h My byli na výletě Mystický jih-stál pro oba jen 115E a byl super. Ostatní výlety nám Mirka nabízela za 250E a výše-což nám přišlo dost. Jinak jsme tam taky viděli dvojitou svatbu-byli to Slováci.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Ahojky máš moc krásné fotky, doufám, že nám taky vyjdou tak pěkné. Snad půjde i udělat oznámení...
Odpovědět
Profilova fotka
@monenkaj a jakého jste měli fotografa?
Odpovědět
@pavla_h MY měli toho steeva Duboise-dělá sice obyč fotky ale nám se právě líbily. A je to sympaták. Oznámení nám duělal za 1E kus. I jsme byli rádi že fotky nalepí do alba a člvoěk se s tím enmusí piplat. Ale to dělá každý fotograf.
Odpovědět
@rawenna - fotil nás Jean Danyel .... tu je jeho stránka http://mauritius-wedding-photographer... Dá si záležať hlavne na svetle - tam kde nie je podla neho dobré svetlo Vás ani nebude fotiť (má na to nejaký prístroj ktorých to merá). Moc neretušuje fotky hlavne čo sa týka osôb tomu sa nevenuje - také ako ramienko od podprsenky, vrásky to nerieši. Ale okolie si všíma viac vymaže nedokonalosti na pláži prípadne loď v diaľke a podobne.
Odpovědět
@titzka Jejda a já pořád myslela že jste měli Daniela Villerse. Jsem to popletla. Jinak my tam máme lodě a všechno kolem, i ty vrásky mi nechal:):)
Odpovědět
@vladenas Diky za odpoved a ako ste boli spokojni s restauraciami, ktora bola podla teba najlepsia? Boli ste aj na vyletoch? Ak ano objednali ste si ich az na mieste? My rozmyslame ze by sme si ich objednali skor cez http://mauritiusattractions.com/.
Odpovědět
Ahoj holky, taky by mě zajímalo, jak je to s výlety. Jestli to řešit přes delegátku nebo přes nějakou mauricijskou stránku. Nevíte, prosím, jak je to se žehlením šatů na hotelu? Odlítáme 31.5. a samozřejmě řeším vše na poslední chvíli :(
Odpovědět
@papajas Nám šaty i oblečeni ženicha vyžehlili-bylo to zdarma.
Odpovědět
Článek se načítá
@zitka11 nám sa lúbili všetky reštaurácie, akurát čo sa týka jedla, tak nám obom thajská nesedí, ale skúsili sme. výlet sme mali autom - požičaným a boli sme ešte na výlete rýchločlnom, bolo to super a objednávali sme cez delegátku Mirku. Ale ak vieš aký by si chcela výlet, tak tým, že si to objednáš dopredu určite nič nepokazíš :-ň
Odpovědět
Holky tak tu máme na matrice ochotnou paní a sama mi i volala, co a jak. říkala že matrika v Brně na to má max 30 dní. Já jsem se lekla když jsem tu někde četla že někomu to trvalo 3 měsíce. Nám by měl překlad přijít zítra a příští týden razíme na matriku.:)
Odpovědět
Jinak co se týká výletů tak mně na místě přišly přs delegátku drahé. Jen ten jih se dal. Ale dát za šnorchlování s pozorováním delfínů 270E to nám přišlo přehnané. ALe ten celodenní výlet na jih byl hezký.
Odpovědět
@lucil07 my sme si boli včera zobrať preložený sobášny list, už sme boli na matrike, papiere máme nachystané, len to tam dnes donesiem a budeme čakať cca 2 mesiace
Odpovědět
@lucil07 fotograf sa vola celym menom Jean Daniel Villiers takze si nic nepoplietla ;-)
Odpovědět
@vladenas Nám řekli že ze zákona na to mají max 30dní a nesmějí tu lhůtou přesáhnout. @titzka AHá:) Holky jedny šaty mám prodané a odeslané.:)
Odpovědět
@lucil07 už som bola dnes na matrike a mne u nás povedala, ale žiaľ bude to trvať 2-3 mesiace. ale mne to nejako nevadí. ty si teda šikovná, ja by som ich mala vyfotiť a zavesiť na web, ale akosi neni čas :-N
Odpovědět
@vladenas No asi je to jak kde. Já zas chc mít vše vyřízené. Snad brzo prodám i druhé šaty. Mně dnes čeká hora žehlení, po návratu jsme jen prali a prali a nikdo nežehlil:(
Odpovědět
ahoj holky, přidala jsem do fotoalba pár fotek. pokud byste chtěli vidět něco konkrétního(pokoj, recepce- cokoliv) tak napište a já to tam přidám.
Odpovědět
@evaamy super fotečky aj prostredie
Odpovědět
Já našla na nějakých anglických stránkách /byl tu odkaz/ let vrtulníkem nad ostrovem, asi 5000 kč na jednoho. Sice to trvá asi 30 minut, ale to bych do toho investovala, na jiné dovolené se těžko rozhodnu letět nad pobřežím. Jen by mě zajímalo, zda je to možné zařídit přes ně. Spíš se zeptám až na schůzce s p.W. Dát 270 eur za plavání s delfíny nebo procházku se lvy mi připadne přehnané, nevím. Nebo je dobré si půjčit auto a projet ostrov, akorát se poprat s řízením na druhé straně :D
Odpovědět
a hlavně ty delfíny ti nikdo nezaručí..
Odpovědět
ahoj, budeme se brát 21.6 ve Viktorii a chci se zeptat jak je to s rodnými listy? Stačí si vzít sebou ten přeložený v angličtině a originál (taková ta stará knížečka) nebo je vhodnější si nechat udělat nový originál? Začínám mít nervy jestli máme všechno tak se radši chci ujistit. :-)
Odpovědět
@pavla_h Vůbec neměj strach, nevím jestli to byly jejich první dovolené, nebo si tu hrajou jen na nějaké fifleny. Mě taky před odletem vystresovaly. Baví se tu o hloupostech, místo o podstatných věcech. Ale neboj, užijete si to. Jen nevím, jak to budete mít v tom vašem termínu, není to pro ně sezona. Možná tam budete mít menší výběr jídla, a né tak hbitý personál, ale zase budete mít prázdnější pláže a celkově nepřeplněno. V tomto hotelu se máš na co těšit.
Odpovědět
@lauren13 AHoj nám udělal překladatel úředně ověřené kopie RL a k romu přivázal ty překlady AJ. Ještě jsme s sebou měli ten originál žádosti o svatbu. Pár týdnů před odletem to budeš i s kopií pasů posílat panu W a on by ti řekl jstli ti něco chybí nebo tak. Neboj se ho zeptat, rád poradí.
Odpovědět
@monenkaj Co je špatného na Le Mauritia??? Mně teda na fotkách připadl naprosto v pohodě, tak by mě to fakt zajímalo.
Odpovědět
@monenkaj Prosím Tě vážně by mě zajímalo, kdo tě tu před odletem vystresoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka já nevím, ale 31.5. tam letíme, tak uvidím a potom Vám podám info :-) Mě se tam určitě bude líbit, protože si to chci užívat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?