Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jinak pan W. nám i volal na letiště, jestli je vše OK-jen ti místní nic moc neřeší. Koordinátorka chtěla mít vše hotové a dnes má dokonce volno:) Ani obřadní místa nám neukázala-jen nám doporučila kvůli vedru zahradu, tak to máme v zahradě.
Odpovědět
@lucil07 ahojte baby, to máte úplne super, že ste v jednom hotely naraz my sme sa predchvílkou ubytovali, hneď nám trošku sprchlo. dnes más svadbu dave, písala som mu sms, ale zatiaľ sa neozval, tak to tu ideme omrknúť, hádam to svadobné miesto nájdeme a aspoň budeme vedieť ako to bude prebiehať. tiež ste dostali dodov na privítanie?
Odpovědět
@vladenas JJ taky jsme dostali Doda na památku. Tak přejem hezký pobyt.
Odpovědět
:-D to nemá chybu, že si tu píšete přímo z Mauritiu :)
Odpovědět
@lucil07 Ahojky, tak jakou nakonec máte s Tzizkou koordinátorku? @vladenas Holky to je super, že si takhle píšete :-D Taky jsme dostali Doda-leží nám na gauči... Užívejte pohody a teplíčka 8-)
Odpovědět
@vladenas @lucil07 holky super,že tam mate so sebou notebooky, aspon tu mame každy den čerstve live informacie!Luci vy ste vo Victorii že?
Odpovědět
Holky ve Victorii-máme stejnou koordinátorky-jmenuje se sandrin myslím. malá obchutnávka-jen dnes je tu celý den zataženo a poprchalo:(
Odpovědět
Teeeeda, fakt jak z reklamy na ráj :) Holky, vychutnávejte si každý okamžik s nastávajícími a také děkuju za čerstvé zprávy z místa činu. Ono to jaksi potěší a navíc se člověk začne i těšit a uvědomovat si, že i jeho se tyto zážitky budou jaksi týkat , že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jeee luci, ked vidim tu foto nemozem sa dockat :-D dufam, ze to bol len jeden taky den a zvysok bude krasne pocasie =-) zajtra budem drzat palce a mysliet na vas, nech vam vsetko super dopadne 8-)
Odpovědět
dneska zastřelili Usamu, tak snad kvůli tomu nebude na letišti v Dubaji nějaký problém ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy tiez dufam, ze to bude ok. no tiez nevieme ci ho ozaj zabili, beriem to trosku s rezervou, aj ked vraj tentokrat to naozaj bol on ;-)
Odpovědět
snad není a nebude na Mauritiu počasí jak tady.. už se mi zdál sen, že jsme to měli uvnitř u svíček :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evaamy prave som pozerala, ze dnes rano tam zase prsalo. zacinam byt z toho nervozna, nech je tam krasne slnecno ]-( luci ma dnes svadbu, tak dufam, ze budu mat krasne jasno
Odpovědět
Holky, u nás normálně sněží :-o Jinak když jsme byli mi, tak taaky všude psali, jak je na M. deštivo a tam bylo krásně. Tak snad má Luci slunečno! A kdyby náhodou ne, tak ji bude pršet štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 to nemyslis vazne s tym snezenim :-N =-) no dufam, ze s tym dazdom to tak aj bude, a ked len osviezujuca 5minutova prehanka :-|
Odpovědět
Ahoj holky-tak už jsme novomanželé:) počasí nádherné, pár kapek pro štěstí. jen ta organizace obřadu byla příšerná ale nám to neva. nejvíc jsme si užívali focení. Já myslela že se budu stydět a nakonec bylo super jak si nás lidi fotili a tleskali a gratulovali. Nakonec to byl doják.Titzka s budoucím manželem byli s áma a fotili nás a natáčeli. Ale jinak je vše krásnéééééééééééééééé pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07: gratulujuuuuu :-D začínám nervit, mám to za 10 :-D
Odpovědět
tak jsem po dlouhé době nakoukla holky a gratuluji všem novomanželkám a přeji hodně štěstí a krásné manželství x-)
Odpovědět
@dellores: ahoj, prosím tě, kdo byl váš fotograf? A ve kterém hotelu jste se brali?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Moc blahopřeju!!! To je super, že Vám to tak vyšlo a hlavně to počasí! Kdyby jste se brali dnes tady v Čechách, tak by Vám i sněžilo x-) Už se těším na fotky!!! Mějte se tam krásně a pořádně si užívejte! Pa Martina :-)
Odpovědět
@beremka brali jsme se v hotelu Le Cannonier, ale jak se jmenoval fotograf ti bohužel neřeknu, každopádně je to jejich jediný hotelový fotograf ...
Odpovědět
@dellores: Aha, díky za info. Ptám se proto, že my se nerozhodli pro Ellieho, jako mnozí, tak mě zajímá, jak fotí ostatní :)
Odpovědět
Tak to by mě s tím fotografem taky zajímalo!! Gratuluju novomanželům :-)
Odpovědět
@lucil07 Luci, gratuluji moc ke svatbě! To máte super, že si to navzájem natáčíte. My máme na kameře jen pár záběrů, manžel točil před obřadem a pak v mezičase po obřadě před focením. Užijte si krásné líbánky! A všem dalším mauricijským nevěstám, kterých je tu teď koukám víc, přeji ať se vše vydaří podle vašich představ!
Odpovědět
@hanakniha Přeju at vše vyjde. Jinak holky moc děkujem, už si budem jen užívat volna-manžel se ještě nestihl okoupat v moři:)
Odpovědět
@lucil07 Gratuluju k svatbě. Přeju hodně štěstí a krásný manželský život. Užívej si to tam.
Odpovědět
@kata13 Tebe to za chvli čeká, co? Téééda....zavidím. Přeju, aby vám vyšlo počasí a celá svatba ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, co? Nějak jsem nestíhala. Stačila jsem se přihlásit na školu, tak jsem zvědavá. Jinak svatbu zatím neřešíme. Pak to bude ale rychlý. Každopádně letos to být musí :-D To jsme si řekli.
Odpovědět
Profilova fotka
@barum dakujem, no uz ma chyta nervozita ;-) este mam aj fofry v praci...uz nech som tam 8-) @lucil07 luci aj ja gratulujem, coskoro sa vidime. ;-)
Odpovědět
Holky, je tu niekto, kto jede v září do Le Victoria (ako my)? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?