Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lenule26 to doufám mám je pomuchlané:) Tak se vypínám...
Odpovědět
@kalkulka Nám zase tvrdil, že nejlevnější je září :-D
Odpovědět
Všem co letíte do konce tohoto přeji ať Vám to vyjde dle Vašich představ a pořádně si to užijte, ať je na co vzpomínát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 luci tak ja som nakoniec tiez na antibiotikach az do odletu, este stastie ze to stiham dobrat. stale tie moje nestastne nohy, dnes som bola opat u dr lebo sa mi to nejak rozsiruje a mam to zapalene, tak som doma az do pondelka...nech sa mi to uz zahojiiii to je o nervy ]-(
Odpovědět
@kata13 to jsou věci před odletem. Já sjem KO-lítat koelm dvou nemocných dětí, v noci enspíme. my snad tu dovču celou prospíme a ani na sexík nebude čas:).)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 neboj tam sa nabijete energiou ;-) po tychto stresoch pred dovolenkou dufam, ze tam vsetko bude stat za to 8-) joj no najradsej by som tam uz bola. ma to jednu vyhodu, ze som doma, v klude si ozehlim a pripravim vsetko :-p
Odpovědět
@kata13 No u nás je to právě ta nevýhoda že synek nechodí do školky, je to s nima náročné a jak jsou nemocní tak ještě 2x tolik.Už at sjme v klidu na místě. Snad neposunou odlet nebo něco.
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste vsetky, balite sa? ;-)
Odpovědět
@kata13 No já netrpělivě nakukuju-sbalení už jsme snad teda:) Pořád si prohlížím fotky z Victorie a včera jsme se s přítelem rozhodli že sice obřad na pláži v altánku je super ale ty fotky a to pozadí není nic moc. Líbí se mi ty barevné fotky na terase v restauraci-jsou vidět palmy, moře i rozkvetlé keře. Já se musím smát té předpovědi počasí-pdole jednoho serveru budem mít jasno a podle druhého bouřku a pravděpodobnost srážek 90% 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja to nechavam, ze sa rozhodneme tam, kde bude obrad. ja som si prave doupratovala, konecne som si poprala vsetky veci, co som pred priatelom nemohla ;-) a pripravujem sa vsetko ozehlit, kufre nachystane a svoje veci si tam idem pomaly davat. ja to pocasie do predu radsej ani nepozeram :-N a deti ako? uz sa trosku polepsilo?
Odpovědět
@kata13 Jo tak to vypadá že ATB zabraly. Já si pořád nepřipouštím že pozítří odlétáme. máme tu čurbes jako hrom a uklízet se mi pořádně nechce. Snad to stihnu zítra, abychom se nevraceli do nepořádku. Ale zjsitila jsme že spoustu věcí a povinností odkládám že až po dovče-to toho pak bude:).)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som nakoniec celkom rada, ze ma dr nechala doma, aspon mam cas si vsetko vklude nachystat. cez vikend tu mame navstevu, takze nebudem mat cas a cez tyzden sme v praci
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 No aspon máš na vše klid. Já jsem ejdině ráda že jsem vše chystala včas a nenechala nic na psolední chvíli-protože s dětma i se zdravím je to nevyzpytatelné a ted sedíme doma a nemůžem ani do obchodu-tak ejště že vše mám. Chtěla jsem takový minidárek pro přítele ale snad mu bude stačit můj obleček na svatební noc:)
Odpovědět
no tak mne sa do toho balenia ani moc nechce. keby sa to tak urobilo samo 8-) . včera som poprala prvé veci a ešte dnes niečo a v sobotu sa zbalíme
Odpovědět
..hudbu nemám žádnou..co lepšího může být než šumění moře??
Odpovědět
@nikissek Jé ty máš svatbu ve stejný den. @vladenas Však to je hned, nejhorší je to oblečení sehnat a nažehlit. Jinak po tom co psala Lenule že jim stejně pouštěli jednu písničku dokola tak nemyslím že ta hudba bude až tak důležtá. Zítra jdu na geláky-popré je budu mít nanohách-teda pokud to na ty moje nožky půjde. Taky přijde švadlena, přešívá mi vršek těch letních šatů-pořád to není ono.
Odpovědět
lucil07: no jo! to je dobrý viď?A to teda letíme stejně, že jo? Jinak ty gelovky na nohách jsou super, záleží na nehtařce, ale já je mám jak nalakovaný-vůbec to není poznat, že jsou gelový..super záležitost..
Odpovědět
Teda holky, už to máte za pár :-) Já už dokupuju poslední věci, tento víkend budu prát oblečení co bereme s sebou. Neslyšely jste o přípravku, který narovná pomačkané oblečení? Prý něco takového existuje :-p Holky, nevíte jaká je max, velikost příručního zavazadla?
Odpovědět
petik83 :příruční zavazadlo max.do 5kg. Jinak si myslím, že s tím přípravkem je to zbytečný-všude ti to vyžehlí..nebo si kupte cestovní žehličku..
Odpovědět
Jejda my budem mít asi víc než 5kg. Ty rozměry jsou myslím 56x46x25cm. @petik83 @nikissek
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ved kazdy mate po 5kg, spolu 10, to vam bude stacit, nie? ved co potrebujete na palube okrem tych najdolezitejsich veci a laptop ja uz postupne odkladam veci do kufra...inak ta cestovna zehlicka ma napadla, ale radsej by som si ju pozicala od niekoho ako kupila. skusim pozistovat, kolko tam moze stat to zehlenie mimo svadobnych veci?
Odpovědět
@kata13 My budem mít pomuchlané asi vše a přinejhorším si to tam enchám vyžehlit nebo nevím. Jo já mám jen kabelku. Přítel ten kufřík s prstýnkama, notebookem, kamerou a tak.
Odpovědět
baby, ja som sa pýtala p. W. a písal mi že príručná môže byť až 7kg a batožina 30kg
Odpovědět
Tak mám krásné gelovky na nohách a nakonech svoje otažené taky gelem, protože lak by prý dlouho nevydržel. Tak mi volala moje dr a mám pozitivní výtěr z krku-musím si s sebou brát léky, může se mi to tam prý projevit změnou počasí atd. Ale nehty jsou krásné 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je super luci, ja si nechty ani nerobim :-| nejak si ich sama upravim ;-) aj budes brat lieky pocas pobytu? ja som rada, ze v piatok doberem antibiotika, predsa len si budem chciet dat nejaky drink a podobne za ten tyzden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj, na letisku nam budu stacit len tie veci co nam poslal p. W do mailu, nic ine nebudeme potrebovat...este si musim vsetko vytlacit pred odchodom
Odpovědět
@kata13 Taky máme jen to od panaW. mně už bolí břicho a chytám nerva. Abychom dobře doletěli a začínám mít obavy že se mi bude stýskat a dětem taky. Noa hlavně abychom měli všechny doklady, stihli letadlo atd............
Odpovědět
HOLKY tak se vypínám. Zítra ráno jedeme na vlak. mějte se tu krásně a vše nevěstám přejeme štastnou cestu:)A ymslete na nás at to zvládnem:) Páááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
tym ktorí cestujete uz tento vikend prajem stastnu cestu a uzite si to tam. urcite vsetko dopadne podla vasich predstav, budem vam drzat palce ;-) neboj luci vsetko bude ok, aj deti aj vy a dufam, ze sa stretneme o tyzden 8-)
Odpovědět
@kata13 Uvidíme se na baru Kate:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?