Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Moc Vám přeju, ať Vám to suprově vyjde a užijte si to!!!
Odpovědět
@lucil07 Luci, tak držím palečky, ať Vám vyjde počasí a obřad je dle Vašich představ... Užijte si to ;-)
Odpovědět
lucil taky držím pěsti, ať vám to vyjde přesně podle představ!
Odpovědět
@lucil07 Ať Vám to vyjde podle Vašich představ!!!
Odpovědět
@lucil07 prajem vam nech je vsetko krasne, romanticke a hlavne podla vasich predstav :-) 8-)
Odpovědět
@lucil07 také přeji šťastnou cestu, nádherný svatební den a krásné líbánky :-)
Odpovědět
Pročítala jsem teď diskuzi a něco mě zarazilo - oni diktují v čem můžete a nemůžete jít na večeři??? My oblečení absolutně neřešíme, šaty a podpatky nenosím, takže budeme prostě chodit v kraťasech, tričku a mikině, oba. Za tu cenu se nemíním nijak omezovat a přizpůsobovat se. Může mi někdo říct, jak to teda je? My budeme v hotelu Le Mauritia, asi. díky
Odpovědět
A platí to jen v hotelu na večeři? Nebo i venku večer? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Já nevím, jak to tam přesně je, letíme až za měsíc :-), ale podle mě je to přece jen 4* hotel, takže mikinu na večeři bych si já osobně nevzala. Stačí nějaké kalhoty a pěknější halenka, tunika... cokoli. Určitě doma něco najdeš. Nevidím v tom žádné diktování, ani omezování, řekla bych, že je to běžné :-)
Odpovědět
ahojte baby, posledný krát som tu, sme už zbalení, zachvílu odchádzame. včera u mňa prepuklo niečo ako brušná chrípka, tak dúfam že dopovanie sa tabletkami cez noc mi pomôže a let bude v pohode. majte sa zatiaľ fajn a potom sa ozvem.
Odpovědět
@vladenas Tak snad to bude OK, užijte si to tam moc moc moc :-) Ať je vše podle Vašich představ, krásnou svatbu a líbánky přeji. ;-) Šťastnou cestu
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi stastnu cestu,uzasnu svadbu a super dovolenku, uzite si to. ta brusna chripka bude asi z nervozity pred cestou, drzim palce ;-) majte sa krasne, ja sa uz nemozem dockat, takto o tyzden sme tam aj my 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas prajem stastnu cestu bez brusnej chripky ;-) nech vsetko krasne a podla vasich predstav... 8-) :-) inac holky, uz tiez zacinam stresovat :-D este stale nemame prstienky, manzetove gombicky, naparene saty a to v stredu letime :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy a kedy si idete pre prstienky? my letime az v sobotu, a uz potrebujem len vytlacit vsetky papiere od p.W a repelent, a este idem kadernicke, veci co som oprala a ozehlila uz mam v kufri...nastastie uz toho tolko nemam ;-)
Odpovědět
@kata13 mal sa nam ozvat koncom tyzdna a neozval sa :-| takze mu musime zavolat zajtra =-) stale sme si mysleli, ze mame cas, ale zacali chodit navstevy... a nejako nestihame, ale hadam to nejako dame, no musime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy ved vie kedy odchadzate nie? radsej mu zajtra zavolajte, mozno nestihol zavolat alebo co, urcite vsetko stihnete. pozeram, ze mate svadbu den pred nami, to sa do svadby stihnes este aj pekne opalit, my v nedelu prideme a v utorok mame svadbu, tak snad aspon nejaky bronz chytim :-N v solarku som bola len tri krat a teraz velmi nechcem chodit, ked som na antibiotikach, aby som nahodou nemala nejaku reakciu, nechcem moc riskovat, no mozno len na par minut skocim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas Taky přeji šťastnou cestu a ať Vám vše vyjde podle Vašich představ a máte krásné počasí! Jinak holky, já jsem si raději pro případy střevní chřipky a infekcí z tamní vody koupila do zásoby Sagradil, vřele doporučují! Brala si ho i naše známá přímo do Afriky a zahnal i to nejhorší! :-)
Odpovědět
@vladenas Vladi, přeji Ti také ať je to tem nejkrásnější den a vyjde vše dle Vašich představ ;-)
Odpovědět
@kata13 @viwy Ty jo holky jak já Vám závidím. samozřejmě v dobrém slova smyslu ;-) Těšíte se? To je asi blbá otázka co? :-D
Odpovědět
@kalkulka Nikdo Ti nediktuje jak máš chodit na večeře. Je to jen vřelé doporučení, co se sluší... Jinak jen pánové nesmí mít tílka-to není vhodné a myslím, že ani kraťasy. V Le Mauricia jsem nebyla, ale v Le Victorii když přišel manža v tílku na véču, tak ho přišli slušně upozornit, že se to nesluší. Každopádně v mikině chodit můžeš, ale připrav se na to, že večeře jsou tam takové, že ženy chtějí vypadat co nejlépe-přeci jen přes den se na pláž nikdo nestrojí ani nemaluje, tak si to vynahrazují večer. Aby jsi si tam pak nepřipadala jako "z marsu" Já taky nechodila zrovna na vysokých podpadkách a v šatech, ale třeba elegantní žabky, pohodlné lněné kalhoty, jednoduchý topík a přesto světřík-tím vyřešíš vše ;-) Přes celý den včetně večera si můžeš chodit oblečená jak chceš. I tu večeři-jen pozor na to tílko a kraťasy u muže. Večer je chladnější, tak myslím, že i dlouhé kalhoty oba oceníte.
Odpovědět
@kata13 myslim si, ze zabudol, ze odlietame na mauricius a drzi sa svadobneho datumu 9.5, takze mu urcite cinknem. dufam, ze sa pred svadbou stihnem opalit lebo do solarka som nechodila a strasne tazko sa opalujem, takze skor budem ruzova ako prasiatko :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 ani nevies ako, uz by som ta najradsej bola ;-) ked si predstavim, ze takto o tyzden si to uz budeme uzivat naplno sa mi nechce verit 8-) som zvedava ako luci, prvy den uz maju skoro za sebou :-D @viwy tak drzim palce, ale snad ich ma uz hotove, aj tak 9. je uz o tyzden, aj tak si dava dost na cas. hlavne to s tym opalovanim neprezen, aby si nebola spalena, toho sa aj ja trosku bojim :-D
Odpovědět
@kata13 Jaj to je super! Vy se tam vlastně potkáte. tak ji pozdravuj :-) @viwy Kdy přesně letíte? Nechceš si raději skáknout 2x na solárko? Je lepší mít základ, ať pak nejsi na svatbě jak rajče 8-)
Odpovědět
ahoj holky, v pátek odlétáme a dneska jsem si naměřila teplotu 37,9 :-( včera jsem totiž zmokla.. my chodíme do solárka oba už asi dva měsíce, máme přirozenou barvu. od přírody jsme "ředitelé vápenky"
Odpovědět
Vidím, že tu má snad každý svatbu v květnu :-) To tu budou čerstvé informace :)
Odpovědět
@lenule26 Díky za info. Přítel chodí jen v tričkách s rukávy, tak to půjde a stejně si myslím, že večer bude chladno. Chápu, že v mikině tak asi nikdo nechodí, ale mám jen sportovní šatník a v jiných věcech si připadám fakt divně. No, času máme hodně na přemýšlení :D Měj se.
Odpovědět
@kata13 priatel ma stale strazi a natiera aby som sa nespalila :-D tak dufam, ze nebudem ako rajcatko :-N @lenule26 letime uz v stredu, takze solarko ani nestiham a hlavne ho mam zakazane :-S ale parkrat som sa slnila na teraske, ale to opalenie uz je fuc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy nejak nas vsetky napadla nejaka choroba rovno pred odchodom :-( poriadne sa vypot aspon po veceroch a pi vela vody a papaj vitaminov nech ta to prejde do piatku, drzim palce, urcite budes ok @kalkulka je nas tu dost co odchadzame teraz :-D @viwy no budeme sa musiet aj my strazit, aby sme to neprehnali :-D
Odpovědět
@kata13 S tou nemocí je to zvláštní. Taky mě chytla týden před. Nevystavovala jsem se v plavkách do svatby a raději měla pořád kolem krku šátek, aby se mi to nezhoršilo... :-D
Odpovědět
AHoj holky, posíláme pozdrav z MAuricia. Zatím jen běháme-schůzka s koordinátorkou, úřady a ted letím na zkoušku líčení. Cesta byla dlouhá. včera bylo nádherně a ted je tu zataženo-hlavně aby zítra bylo hezky. je tu vedro, moře teplé a koktejly studené:) Jsme tu i s Titzkou a jejím nastávajícím-je to super,že máme s kým pokecat a tak půjdeme si navzájem natočit svatbu.Pááááááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?