Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@dave7842 Jejda my žádný víza nemáme :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jee luci to mi je fakt luto, ze chlapci su zase chori, no drzim palce aby ste sa ako tak dali vsetci do soboty do poriadku. urcite bude vsetko coskoro ok. na pocasie velmi nepozeraj, do 3.5. sa to urcite este zmeni ;-) myslim, ze do dubaja su potrebne vize, len ak tam zostavas urcity cas. aspon nam to tak p. W vysvetloval, ked sme chceli zostat jeden den v dubaji, ze to uz by sme si museli vybavovat viza. myslim, ze na ten cas co budeme len prestupovat a cakat na lietadlo nas z letiska ani nepustia, takze nebudeme ani viza potrebovat. fakt stastie, ze mate uz vsetko pripravene
Odpovědět
Aké víza???? tiež žiadne nemáme???
Odpovědět
k vízam od p. Waltera - celou dobu budete pouze v tranzitnim prostoru. Viza do Dubaje nejsou potreba.
Odpovědět
Klídek slečny, nestresujte, už tak těch nervů máte dost :-D Víza jsou samozřejmě potřeba jen při návštěvě Dubaje, když tam jen přesedáte, tak ne. My tam při cestě zpátky zůstáváme na 3 denní stopover, takže je potřebujeme..
Odpovědět
@vladenas - dik za info. Skoro ma porazilo, že sme na niečo zabudli......
Odpovědět
Díky holky snad to bude ok. Jo a dnes je řpedpověd jiná než včera-dnes hlásí na 3. května jasno 8-)
Odpovědět
@dave7842 - tak to vám závidím :-) Nechápem prečo to nás nenapadlo - tiež by som sa išla pozrieť do Dubaja.
Odpovědět
Profilova fotka
ja vam tak zavidim, ze uz idete tento vikend ;-) no viem, ze tych 10dni utecie riadne rychlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka my sme nad tym rozmyslali a priatel sa o tom dohadoval s p. W, no kedze sme chceli len nejaky jeden den tam byt nam to pan Walter neodporucal, tak sme to nakoniec nechali tak. niekedy nabuduce ;-)
Odpovědět
taktiež dúfam, že sa tam niekedy dostanem
Odpovědět
@titzka Nám to pan W anbízel. @kata13 Tolik příprav a nervíků a ani se nenadějem a budem doma. Přítel mi včera zase říkal, že s obřadem nechce dělat žádnou vědu-že to chce mít co nejdřív za sebou a užívat si dovču-to je ale romantik:)
Odpovědět
Článek se načítá
@titzka - No nechci rýpat,ale nám to navrhli sami ve Svatbách v ráji, se kterýma jedeme. Překvapuje mě, že p.Walter, kterýho tady každej tak vychvaluje, vám to nenabídl..
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 z toho si nic nerob, my obaja chceme obrad co najrychlejsi, radsej si ten den uzivat na plazi ;-) sice ja som romantik, ale toto ma nikdy nechytalo, preto som ani CD nechystala :-D
Odpovědět
@kata13 My máme CDnachystané, kolikrát jsem se přítele ptala jestli si chce písničk poslechnout a že prý ne a nechá to na mně. už jsou vypálené tak jsem to doma pustila a říká mi: co je to za kvílení...? Tak mu říkaám...naše svatební CD :-D Prý kdyby nemusel tak se ani nežení........tak snad mi za týden řekne I do........
Odpovědět
Profilova fotka
@dave7842 no nam prave p. W povedal, ked sme sa na to pytali, ze pri Maledivach to odporuca, kedze sa caka dlho na prestup, ale pri Mauriciu nie, tam su to len tri hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D to su chlapi no, z mojho si robia srandu teraz vsetci kamarati, este aj moji bratia, ze je v strese pred svadbou...
Odpovědět
Holky a snad v té Victorii žehlí šaty opravdu zdarma-mám je zmuchlané v kufru a přítel pořád netuší že mám nové-teda snad. A Nikča teda asi letí s náma v sobotu z Prahy? my máme už lístky na pendolino tak snad nám neposunou odlet..
Odpovědět
@kata13 No u nás se to enví,t ak to pak bude sranda-asi pošleme maily rovnou z mauricia at to stihnou vydýchat než přijedem:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 leni tu pisala, ze svadobne zehlenie je zdarma. my pojdeme do prahy asi v piatok a prespime u znamych kusok od prahy. kedze ideme autom nechceme to riskovat, ze sa nam v sobotu rano nieco po ceste pokazi. takto par kilometrov od prahy si prinajhorsom zoberieme aj taxi, keby sa uz inak nedalo.
Odpovědět
@kata13 - to jsi mě nepochopila, samozřejmě, že při přestupu 3 hodiny se z letištní haly ani nedostaneš, ale my právě po příletu z Mauritia do Dubaje zůstaneme 3 DNY, aby jsme si prohlídli Dubai a nakoupili. Je to právě výborný v tom, že aji tak tam máš mezipřistání, tak proč toho nevyužít, když už tam budeme, jezdit tam pak sólo už nebude nutný, ono tam toho zase na týden není.. A navíc pak budeme říkat, že jsem měli svatbu na Maurutiu a svatební cestu v Dubaji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dave7842 jasne pochopila, len som tym chcela povedat, ze napr. nam to p. w neodporucal, lebo sme tam chceli zostat len jeden den. co nam povedal, ze uz by sme museli min. 24hodin, lebo tak by letelo najblizsie lietadlo, to uz by sme museli mat viza a uz by sme potrebovali aj nejaky hotel, ktore su tam dost drahe. takze nam ten jeden den neodporucil, ak by sme chceli na viac urcite ano. no tym casom medzi letmi som myslela, ze sa da cas vyuzit ak pri maledivach cakas nejakych 12hodin, tak sa ti uz oplati vybavit viza a ist sa pozriet von. viem, ze vonku nepojdeme pocas troch hodin. ;-)
Odpovědět
@dave7842 - tak svadbu v raji m ani nepripomínaj tam sme boli na začiatku a ten prístup bol otrasný. Mlada cica čo tam sedela sa tvárila ako by sme ju obťažovali....
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka to ste boli v BA?
Odpovědět
Konečně to tu ožilo-posledních pár dní tu nebyla ani noha:) Jinak já o svaebním účesu nemám páru-asi si jen necham dát kvítko do vlasů. @titzka Tak co ještě pořád vás neláká lov žraloků a marlinů na otevřeném moři?? :-D
Odpovědět
No ony ty stopovery právě v kombinaci s Mauritiem bývají výhodný, protože Emirates Airlines samozřejmě chtějí zvýšit cestovní ruch v Dubaji, takže když už někdo přes tu Dubai letí, tak proč ho tam chvíli nezdržet,že :-D Nás to vyšlo navíc oproti Mauritiu na 8.600,-/osobu (je v tom trošku dražší letenka, ubytování 2 noci ve 4* hotelu se snídaní, víza, transporty letiště-hotel-letiště) což při celkové ceně za celej Mauritius vč. svatby je cca 8% z celkové ceny a to je za 3 denní prodloužení dovolené navíc Dubají podle mě hóódně v pohodě.. :-D
Odpovědět
@dave7842 To je super cena-my si mauricius z původních 7 nocí prodloužili na 9 nocí-ale i tak to bude pro děti dlouhé-z domu vyrazíme v sobotu ráno a naši nám je pak dovezou až téměř za 14 dní ve čtvrtek ráno...škoda že to cestování je tak dlouhé. Celkem 24hodin :-o
Odpovědět
@kata13 - my sme z Ba tak sme išli do najbližšej pobočky - vôbec neodporúčam. @lucil07 - musím ťa sklamať - ja mám panickú hrôzu z rýb a hlbokej vody :-(
Odpovědět
@titzka mne stačila komunikácia s ňou cez skype a mail. tiež mi to tak pripadalo ako keby som ju obťažovala. strašne neochotná
Odpovědět
@titzka To je škoda, musíme někoho sehnat.:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?