Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 To právě netuším :-D @kata13 To nám vadilo a proto tam nechceme. jsme už definitivně rozhodnutý. datum svatby zatím neřešíme. Musíme nejdřív domluvit hotel, pak měsíc a naposledy datum. Jsem na to sama zvědavá. :-D
Odpovědět
@barum a jak je to tam s počasím?? jako kdy se tam jezdí... No aještě že převážná část naší rodiny nebyla ani u moře tak nám to nehrozí, že by někdo jel taky...
Odpovědět
ahojte baby, obedujem a tak čítam čo máte nového. Bolí ma ruka z vypisovania daňových priznaní :-D už som zabudla aké je to písať rukou :-D Mne by dnes mali prísť jedny šaty čo som si objednávala ever pretty, tie by som si dala na svadobnú večeru ak sadnú a na ceste by mali byť aj plavky z www.otto.sk tak som zvedavá aké to všetko bude. My už sa tam tešíme. A hlavne ja aby som vypla. Najradšej by som sa zobudila 25.4. keď mi skončia všetky daňové povinnosti :-D
Odpovědět
@lucil07 Tak to máte sakra výhodu. kdyby nevyhrála teta, tak tam jedeme. No s počasím je to tam jiný. U nás zima, u nich teplo... Takže zatím to vypadá, že to budeme posouvat o měsíc nebo o dva. Ale fakt uvidíme.
Odpovědět
@vladenas Já vypisuju daně na elektornickém formuláři:) Ale letos měli lepší program a nikde to nešlo vytisknout, ted o jen odevzdat. Přemýšlím kdo je ted na řadě-jednu svatbu máme v březnu že?? a pak už jem my květnačky??
Odpovědět
@vladenas Tak pak napiš, jaký jsou. S lucil se vám to blíží, viď? Jéé, já vám tak závidím. Četla jsem recenze na ty hotely a skoro všechny jsou tam dobrý, takže se těšte... :-D
Odpovědět
@lucil07 kdo je v březnu? Teď fakt nevím :-D V květnu se to tu pěkně rozjede :-D
Odpovědět
@lucil07 ja som tiež vypisovala na nete, ale teraz jedno ručne a riadne my to dalo zabrať. mám svalovicu na ruke a prstoch :-D
Odpovědět
@barum No třeba poletíte ještě hne d v dubnu:) Vladi tak držím pěsti aby bylo vše objednané OK. Já se taky začínám těšit, jednu dobu jsem přemýšlela jestli jsme vybrali dobře a tak ale ted se jen těším...
Odpovědět
@lucil07 Lucil, vybrali. ten váš hotel má pkěné recenze. jen se těš. já už bych byla nedočkavá. To určitě takhle brzo ne. To by byla hodně velká honička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci a kto ma svadbu v breznu? uz nas tu je tolko, ze ani neviem :-D
Odpovědět
Holky nějaká ta holčina co žije myslím v Anglii párkrát tu byla a měla nějaký doaz-řekla bych že svatbu mají kolem 22. března. No a jinak jsme ráda že mě to znovu nadchlo:) a začínám mít tu pravou dovolenkovou horečku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 no jasne, uz sa mi nieco mari, no uz tu davno nebola :-D uz ani nie dva mesiace, to utecie.... 8-)
Odpovědět
@kata13 No my letíme za 1,5 měsíce-je to mazec jak to uteklo...
Odpovědět
@lucil07 utíká to jako blázen. nedávno člověk řešil nabídku, datum a teď už si balí....
Odpovědět
No ani to není možné, jak o uteklo ale obávám se že tak rychle nám o uteče i tam a budem doma :-o
Odpovědět
@barum Baru tak ten první je super!
Odpovědět
holky, dnes sme konecne vybrali prstienky a koncom mesiaca ideme na skusku ci dobre padnu... a mame uplne ine, ako sme chceli :-D uz chcem aby bol maaaj 8-) x-)
Odpovědět
@lenule26 Jsou oba pěkný a recenze mají taky super. Páni, jsem zvědavá, jak tohle dopadne :-D
Odpovědět
@barum I my :-D
Odpovědět
Zdravím, to musí být krásné. Zajímalo by mě na kolik to vyjde? Kolik lidí berete sebou ? Jsem sice už vdaná, ale člověk nidky neví. :-p
Odpovědět
ahojte, tak tie šaty som si včera vyzdvihla na pošte a sú super.
Odpovědět
@vladenas takže ti sedí krásně?? a budeš je nějak upravovat nebo je necháš bohatší? Tero ceny jsou různé 8-)
Odpovědět
@lucil07 tie svadobné si nechám upraviť, ale včera mi prišli ever pretty, a tie si tam chcem dať na svadobnú večeru
Odpovědět
JJ já už v těch šatech mám zmatek, ak to je dobře že ti jsou. Já vyrážím na nákupy v pátek a sobotu tak snad už většinu seženu.
Odpovědět
Profilova fotka
super vladi, to su tie posledne co si vybrala? uz mam chaos v tych satoch, stale menime :-D my sme vcera boli u zlatnika, no isli sme tam zbytocne, lebo nam este nic nevedel povedat, da nam dnes vediet kolko nas vydu...ak prilis vela, mame vybrane jedny do zalohy, tak snad uz tento tyzden budu objednane :-) ja som uplny blazon vcera som citala kopec recenzii na victoriu a dnes rano ako som prisla do prace, prve co bolo som zacala znova :-D ...no nemozem sa dockat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaj ever pretty, ja ze tie svadobne :-D a ktore ever pretty si objednavala
Odpovědět
@kata13 Taky to ču pořád dokola, protože žádné nové recenz jsem neobjevila:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som si dnes este pozerala nejake fotky co tam niektorí maju, a tesim sa, vyzera to super. este aby aj to pocasie bolo super, z tych co tam pisali, ze im prsalo, tak vacsinou len taka rychla sprcha. este rozmyslam nad tymi vyletmi, ci to mam booknut cez net, alebo pockat az tam a uvidime co a ako.
Odpovědět
@kata13 My výlety objednáme až tam. Jinak s etaky dívám pořád dokola na to samé:) Jen ybch si přála aby nám na focení svítilo sluníčko, když je pod mrakem není to ono ty fotky :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?