Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja prave rozmyslam, ci ten Flat Island objednam cez net, ale este si to necham prejst hlavou a poradim sa doma... tak dufajme, ze pod mrakom nebude :-p
Odpovědět
@kata13 Hlvně aby nepršelo, jedem akovou dálku aby byla svatba na pláži a kdyby měla být v restauraci, to by byla smůla... My to objednáme tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a co saty, pisala si jej?
Odpovědět
JJ psala že jí mají přijít ve čtvrtek-doufám že je obratem pošle a budu je mít doma v pátek. Ale ona se ta paní sama vůbec neozve-dokud já nenapíšu tak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne aby ich poslala, som zvedava ake budu ;-)
Odpovědět
@kata13 No já taky, hlavně si říkám když ta komunikace je taková nijaká, jak bch s es ní pak dohadovala na vrácení peněz kdyby třeba byly zkažené nebo o 5 čísel většíí
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 snad tie saty skontroluje ked jej pridu, a ked jej pises odpisuje hned?
Odpovědět
@kata13 No včera už neodepsala. uvidíme no...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 drzim palce, daj potom hned vediet
Odpovědět
@kata13 JJ díky, jsem napnutá:)
Odpovědět
toto sú tie šaty. sú úplne vzdušné.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas velmi pekne, skoda, ze mne tento styl moc nesedi...dnes bude druha vlna nakupov, hlavne na topanky...drzte palce, mam pocit, ze asi budem musiet vybrat inu farbu ako bielu, v bielych nemaju skoro ziadny vyber, co ma dost mrzi, lebo ja by som to znosila
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 kati a čo tie tvoje šatičky, nedáš foto? na biele topánky možno ešte natrafíš, ešte máš stále čas ;-)
Odpovědět
@vladenas Vladi moc hezké já právě takové mít nemůžu že nemám prsa a nedá se pod ně nosit podprda.
Odpovědět
@lucil07 to je zase pre mňa výhoda, že nemám problém že by som sa nezmestila :-D
Odpovědět
Já dlouho oužím po těchto ale nemám ten vrch do nich.
Odpovědět
Profilova fotka
jj vladi, dam urcite foto, dnes vecer som sama doma, tak dufam, ze na to nezabudnem ;-)
Odpovědět
@lucil07 tak tie sa mi tiež lúbili, ale bála som sa ako by mi sadli.
Odpovědět
@kata13 tak už sa teším.
Odpovědět
Taky se Kate těším na fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že řádíte s šatama, co? Já si koupila plavky a musím je vrátit, protože jsem mi nahoře malé :-D Jsem zvědavá, co si koupím, když ve všech se mi zdá, že mi něco leze :-D Za 3 týdny budou prstýnky, pak už jen pánskou košili a je to :-)
Odpovědět
@rawenna U té VS právě můžeš kombinovat velikosi podprdy a kalhotek. Ale prodávají takhle zvlášt hodně plavek.
Odpovědět
Ahojky holky :-) tak jsem dnes doplatila zbytek peněz - účet zabrečel :-N prstýnky už máme hotové, jen je vyzvednout :-D mám strach, jestli to budou ty pravé 8-) Holky tuším, že jste to tu také někde rozebíraly o těch svatebních šatech, zda není blbé kdybych je měla i u té večeře. Mě by se to docela líbilo, ale nevím... Jinak za 2 měsíce touto dobou už budu (ikdyž ještě neoficiálně v ČR :-D ) vdaná paní :-D :-D :-D to je až neuvěřitelný, jak to utíká :-)
Odpovědět
@viwy přesně jako my a spousta dalších :-D taky jsme šli s jasnou představou a nakonec jsou úúplně jiné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 ;-) ve Victorii byla kolegyně a nestěšžovala si....my byli v Shandrani a tam je dva kilometry dlouhá písčitá pláž, vstup do vody parádní, píseček......ale je fakt, že zase velké vlny, protože tady není korálový reef, který je téměř po celém obvodu ostrova a jen na několika málo místech je přerušený ;-) šnorchlování na severu stojí za prd, na jihu paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 na Mauritiu rozhodně není špinavé moře, žádný strach :-) :-) :-)
Odpovědět
@simass Tak je to asi o názoru-každý máme představu jemého písku jinou :-D
Odpovědět
pridavam svoj nazor k lenule26, my sme mali pas na plazi kde bol piesok ako preosiaty cez to najjemnejsie sitko, ale to bolo tak na 20 % plaze, zvysok bol hrubsi piesok z kuskamy polamanych koralov, vecerna prechadzka popri mori na boso bola ,,pichlava,,
Odpovědět
Profilova fotka
tak sa mi podarilo spravit vecer nejake foto, som to hodila do albumu. topanocky sa mi zase nepodarilo kupit, mam pocit, ze v obchodnych centrach to budem musiet vzdat a popozerat klasicke obuvi. ked sa mi aj nieco pacilo, nemala som ochotu to ani skusat, ked som pozrela na cenu, teda 70eur je pre mna prilis vela dat za topanky a v tych lacnejsich som zase nic nenasla ]-(
Odpovědět
kati, ja tvoj album akosi nevidím. možno keby s tými topánkami ešte počkáš chvílu, možno bude väčší výber.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?