Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 urcite hodim, v piatok bola u mna kamoska a som jej zabudla povedat nech ma odfoti...hned ako sa mi bude dat, snad vecer
Odpovědět
@kata13 JJ mně se na jednou nic nechce, jaksi s euž nechystám a mám utlum:) Ale čekám co napíše paní o šatech, psala dodání 2-3 týdny a ve středu to budou 3 týdny a zaím se neozvala.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 dufam, ze ti uz pridu tento tyzden, som zvedava ake budu. skus jej napisat, mozno uz su na ceste. ja som na tom podobne, sice sa tesim a najradsej by som tam bola, no tiez som nejak prestala stresovat a rozmyslat, co este je potrebne. teda okrem tych topanok, tie ma trosku stvu, dufam, ze nieco najdem
Odpovědět
@kata13 Já jsem nakonec ráda že jsem vše řešila ak dopředu protože se mit ted jaksi už nechce:) No asi jí napíšu.
Odpovědět
Holky já mám na vás speciální prosbičku. Rozhodli jsme se s msnžou začít sbírat těžítka(takové ty sněžící koule) z každého města, kde spolu budeme jako manželé. Byla by některá z Vás tak hodná a přivezla by mi nějaké z Mauricia? Je mi jedno co v něm bude, hlavně aby na něm bylo Mauricius a bylo trošku hezké. Myslíte, že by jste si na mě některá vzpoměla? Penízky bych Vám poslala hned jak by jste mi napsali kolik mám poslat. Je mi vcelku jedno kolik bude stát-hlavně aby byla "koule" pěkná. Klidně mohu peníze poslat dopředu a vy by jste m pak zbytek zaslali i s těžítkem. prosím prosím smutně koukám :-(
Odpovědět
@lenule26 Já si to Leni někam napíšu, snad si vzpomeneme:)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme se rozhodli pro Jamajku. Snad u s vámi můžu zůstat :-( když to nemáme na Maur.
Odpovědět
Profilova fotka
jak vás tady čtu, hned bych se tam vrátila :-) holky, jen si dovolím pár poznámek - není pravda, že písčitý a hladký vstup do moře je jen u hotelu les Pavillons, v Shandrani je též a co vím, i ve Victorii, tak žádný strach :-) :-) :-) a podmořský svět - sever nic moc, jih paráda!!! na jihu (kousek od Shandraniú je dokonce podmořská rezervace National Geographic, takže kdo holduje šnorchlování, tady je na správném místě ;-) manžel se potápí, tak byl s instruktorem i dál od pobřeží a byl nadšenej!!! ;-)
Odpovědět
@lucil07 Jeee to by jsi byla zlatá!
Odpovědět
@simass Jen jsem citovala, co nám napovídal pan W. A u Victorie rozhodně není písek hlaďonký-na jedné pláži kamenitý pás a na druhé spousty úlomků korálů. Není to prostě ten písek, kam se rozeběhneš a nic tě do noh netlačí :-) A o tom podmořském světě jsem psala, že nešnorchlujem a byli jsme pouze na loďce s proskleným dnem a tam to stálo za prd :-D
Odpovědět
No tak třeba v Egyptě bylo super šnorchlování-známý říkal co tam s náma byl že je tam lepší pod mořský život než v Karibiku ale do vody se tam endalo choit vůbec-jen přes dlouhé molo-všude je asi něco. My pak ještě budem šeřit a jednou bychom jeli s dětma do té Dominikány 8-) Já mám ted útlum v přípravách, už se mi jaksi nechce-ale v pátek jdu na nákupy-snad budou mít letní oblečení, potřebuji ješě jedny plavky a nějaké letní šaty a sluneční brýle...
Odpovědět
@barum A do jakého hoelu, hod nám nějaké foto a se pokocháme... Sranda je že jsi toto forum založila a i mně vnukla myšlenku na svabu na Mauriciu 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no mne tiez p. W vyzdvihol vo Victorii tu plaz, ze je krasna a velmi dlha. trochu sa obavam, ako to tam v skutocnosti bude. dufam, ze to bude fajn...radsej to uz asi nebudem ani riesit. :-.
Odpovědět
@kata13 No aky jsme volili Victorii protože tam je dlouhá pláž. Myslím že to bude hezké:) Hlavně aby každý den nelilo a budem spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 presne tak, hlavne aby bolo krasne pocasie a aby sme si to tam uzili....radsej uz nebudem nad nicim premyslat. :-)
Odpovědět
Kate mě už naštěstí to pochybování přešlo spíš v těšení, budem u moře, budem tam mít svatbu co víc si přát. hlavně to dobré pčoasí, aby se nám moc nestýskalo po dětech a jim po nás a abychom si třeba před dovčou nezlomili nohu a tak:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to mas pravdu luci...ja som sa trosku zlakla, ked nam znamy rozpraval o tych odpadkoch a vykaloch, ze tam je spinave more. no ako som pisala, uz radsej nebudem nad nicim rozmyslat...len nad tym co este potrebujem ;-) tie obrucky este stale riesime, dnes mame ist za zlatnikom..zajtra mozno skocim este po obchodoch pozriet tie topanky, snad nieco najdem a uz len nejake to oblecenie a plavky ;-) a este poistenie, ale to je raz dva na nete a tu nocnu kosielku si nakoniec kupila?
Odpovědět
@kata13 Jedu nakupovat v pátek a v sobotu a ráda bych už věšinu koupila at je klid. A říkal ti známý kde byl na Mauriciu že to tam bylo špinavé???
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nie neviem kde presne, on osobne nebol, to kolegyna z prace, vraj tam bola minuly rok. no nenapadlo ma sa spytat na hotel =-) ale to bol prvy od ktoreho mam takuto info, ani v recenziach som nic take necitala.... ja tiez dufam, ze coskoro to budem mat vsetko pripravene...na zaciatku som si hovorila, ze do aprila to chcem mat vsetko, este mam dva tyzdne tak snad to stihnem ;-) bola by som rada a v aprili by som si uz len chystala doma veci, musim povytahovat vsetko letne a vybrat co si zoberiem, poprat, pozehlit, ze by som to nemusela posledny tyzden pred odchodom robit :-)
Odpovědět
@kata13 Já jsme dokone přemýšlela že když jedem koncem dubna ak to nebudem letní oblečení potřebova, že nás sbalím klidně týden před odjezdem a je klid. budu pak muse balit děti k babičce a bude toho dost tak bych enrada balila s dětma za zadkem v pátek:):)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ved prave, to je vyhoda, ze teraz to letne oblecenie vobec nepotrebujem, tak si to uz mozem chystat :-D ja toho budem mat zase v praci vela pred odchodom, aby som to vsetko stihala a nestresovala, radsej si to porobim skor. v sobotu letime a v piatok si chcem zobrat volno...na posledne pripravy, keby sme nieco zabudli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 teraz ked sa o tom bavime, tak ma zase chytila ta super naladicka a nedockavost :-D to mi pripomina, ze by som sa mala ozvat este Steevemu pred odchodom, ci vsetko plati...pre istotu
Odpovědět
@kata13 No taky mu budu psát, ale až těsně před odletem. Nakonec jsem ráda že máme někoho jsiého než se stresovat jaký hotelový by měl ten den službu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som mu pisala teraz, ci vsetko plati a ze sa mu ozvem po prichode. tak snad sa ozve ;-) ja som tiez rada a stale mam v zalohe, ze ak by sa nahodou stalo, ze nepride, tak mozme este zobrat hoteloveho, no to je fakt ta najhorsia varianta. zatial vyzera byt spolahlivy a tiez si dam cez neho spravit tych par oznameni.
Odpovědět
JJ určitě nás má napsané:)
Odpovědět
@lucil07 To je pravda. my tam chtěli, ale jede tam už druhý člen rodiny a my si s nima nechceme povídat na jakých jsme byli výletech, co oni viděli a my ne a pod. To nás prostě odradilo. Maur. je určitě nádherný a závidím, jak se ti to blíží. Zkusím hodit fota hotelů ze kterých si vybíráme.
Odpovědět
@lucil07 http://www.dovolena.cz/zajezdy/negril... http://www.dovolena.cz/zajezdy/negril...
Odpovědět
@barum Ahá kuknu na to a termín svatby necháváte??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 uz mi odpisal: Hi Katarina. Everything is OK. Just get on the plane and come get married in Mauritius. Relax and have a big smile for me on the wedding day. Cheers Steeve :-D :-D tak to mi dnes celkom zlepsilo naladu, ked ma od rana hlava boli :-D @barum tak jamaica vyzera tiez super. to sa da pochopit, ze chcete ist tam kde este nikto nebol, hlavne pri tychto destinaciach ;-) a uz ste sa teda na 100% rozhodli pre Jamaicu? a datum svadby zostava ten isty alebo sa vam to posuva? to tu budes asi prva rozpravat zazitky :-D
Odpovědět
@kata13 Tak to je dobře, myslím že to focení sním bude zábavné-jen příe se nerad fotí:):)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?