Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas hmm no ja ho vidim, ked som prihlasena pod sebou a mam tam taky zamok, to asi znamena, ze ho nemoze nikto vidiet alebo a neviem ako to zmenit
Odpovědět
@kata13 už to vidím :-D
Odpovědět
@kata13 šaty sú super. pokiaľ ich máš? po kolená?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas nad kolena, rozmyslam, ci si ich nemam dat skratit este trochu. ale asi ich necham tak, ked budem mat este vyssie topanky tak by to malo byt ok. este dufam, ze sa mi stihne zahojit noha do vtedy :-D
Odpovědět
@kata13 nemáš fotku kde je ich vidieť na tebe celé? máš ich také volnejšie alebo na telo? A čo máš s nohou?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas nemam celu, ked pride kamoska tak ma odfoti a hodim to sem. mam ich volne. cez prsia je gumicka, a potom su volne. su tam aj ramienka, ale budem asi bez. nic nemam z nohou, len ma minule strasne svrbela a som si to uplne rozskrabala a nechce sa mi to zahojit, uz tam mam asi mesiac chrastu a nie a nie zahojit sa a uplne sa to hodi k tym satom :-D pri najhorsom na svadbe pouzijem tu telovu naplast nejaku aby to nebolo az tak vidiet.
Odpovědět
ja by som sa už mala konečne vybrať s tými šatami do salónu aby mi ich nejako upravili, aby boli také jednoduchšie. však zachvílu letíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas no veru najvyssi cas, a ako si ich chces dat upravit?
Odpovědět
@kata13 tú sukňu zúžiť, asi spustiť to čo je také "nariasené"
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas to nariasene chces spustit? no som strasne zvedava aky bude konecny vysledok. uz sa tesim ked sem das foto ;-)
Odpovědět
@kata13 Já nemůžu to tvoje album najít.
Odpovědět
no to som aj ja zvedavá ako to ešte vymyslíme. chcem ísť do svadobky. luci musíš ísť na www.mojasvadba.sk
Odpovědět
Článek se načítá
JJ díky už to mám, šaty jsou hezké, jako pro vílu. Mně se paní neozvala, šaty měla dostat dnes. Tak čekám, jeslti napíše, že je má a odesílá.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi v salone ti urcite poradia, oni budu vediet co mozu a co nie, aby ich nepokazili. dakujem luci, predpokladam, ze ked bude mat saty tak sa ti ozve, ze ich posiela. je to dost neprijemne, ked sa takto neozvu, clovek nevie co si ma mysliet. mozno jej zdrzali balik na colnici alebo nieco take, ked to je zo zahranicia a preto to trva aj dlhsie
Odpovědět
@kata13 Kdyby aspon napsala doba dodání 4 týdny tak s tím počítám a pokud by to bylo dřív, tak bych byla příjemně překvapená. ale napíše 2-3 týdny, já se těším a nakonec z toho budou týdny 4.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a ked si jej pisala, tak ti aspon odpisala ci su uz na ceste alebo tak? drzim palce, ze by ti co najskor prisli
Odpovědět
@kata13 No jen mi předtím napsala že jí mají přijít ve čtvrtek, ale sama od sebe nidky nenapíše. Což si ymslí že dkž věděla že tu třítýdenní dodací dobu nestihne měla sama napsat....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 este dobre, ze ich nepotrebujes uz tento vikend...az to by bol pruser :-N pani si to ocividne az tak neuvedomuje
Odpovědět
@kata13 No kdybych je objednávala na poslední chvíli a chyla se doby dodání 2-3 týdny tak by mě kleplo a to mi paní psala, že moje šaty a ejště jedné slečny nechala šít jako první-tak nevím no. Jasně že enspěchám ale už bych je ráda měla doma a věděla jakv vypadají a sedí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to ti verim, ved aj ja som zvedava na ne, dufam, ze budes spokojna ;-)
Odpovědět
@kata13 No taky doufám protože se obávám podle ochoty paní že bych z ní těžko dostala peníze nazpáek kdyby y šaty byly nějak moc pokažené.
Odpovědět
tak ja mám na pošte už aj plavky z otta, som zvedavá či sadnú. dúfam že už konečne hej a budeme mať takmer všetko potrebné.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas tak super, ako dlho trvalo kym ti prisli?
Odpovědět
@kata13 v nedeľu by to boli tri týždne čo som ich objednávala, takže dva týždne 5dní
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 pani sa so satami este neozvala?
Odpovědět
@vladenas Skvele ze je tu konecne nekdo kdo nema typicky bile saty! ;-) Ja mam sedo stribrne... Diky diky, uz se necitim blbe! :-)
Odpovědět
Kazdopadne kdo muzete, na Maur vyrazte a uzijte si ho.. Vzhledem k tomu, ze jsem se ted ucila o zvysujici se hladine mori a oceanu, Maur se za par zmensi a zmensi az uz nebude :-( :-(
Odpovědět
@kata13 No psala že je odeslala a že je určtě dnes dostanu a nic. Každopádně zase napsala až jsem jí já napsala-sama od sebe nikdy nenapíše. Já jsem se vrátila z nákupů a nemají vůbec nic-ak to nebudu hrotit no....
Odpovědět
@kata13 Ted mi paní psala, jesli mi vpořádku přišly šaty, že je posílala expres mně a jedné slečně a jí ráno přišly a mně ne a na poště je ještě taky nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak snad pridu v pondelok, cez vikend asi nechodia. no som zvedava... co som pozerala uz zacinaju mat letne veci dnes sa nam zlatnik konecne ozval, obrucky co chceme vie spravit a do troch tyzdnov ich mame. tak som rada,dalsia vec z krku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?