Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
simass: Moc chceme jít s přítelem na procházku se lvy. Můžeš mi o tom prosím něco napsat? Jestli se dají hladit atd...? Moc Ti děkuji za informace...
Odpovědět
Holky, tak jsem do alba přidala dnešní foto-tak bych měla vypadat...jen nejsem nalíčená.......
Odpovědět
simass: Díky moc za info. Já do Shandrani jedu a pan Walter mi říkal, že je to krásný hotel s nejlepším AI na ostrově. Čeká mě to za rok, takže...času dost. Kolik se tam pohybují ceny za výlety? Třeba ty lvi? Mz teď řešíme nejvíc asi šaty :-( lenule: za chvíli budeš vdaná paníííííííí. Myslím na tebe, jak musíš být nevozní. jedete v noci? Kdy že přiletíte? Nějak 14.9, viď? Tyyyy jooo, tak ještě zítřek a je to tu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a to jak tam píší Program ALL INCLUSIVE hotelu: Neomezené vodní sporty: vodní lyžování, windsurfing, malý katamarán, kajaky, výlety s lodí s proskleným dnem, šlapací lodě, šnorchlovaní, aqua aerobik.... tak to neplatí? Nebo vy myslíte další výlety? Walter se mi pořád neozval, psala jsem 3x, takže vůbec nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lenule26: Jsi krásná nevěsta :-o
Odpovědět
Lenule: woow moc Ti to sluší :-)
Odpovědět
lenula si krásna :-)
Odpovědět
Leni moc ti to sluší, budeš krásná nevěsta 8-) Raweno my myslíme spíš výlety po ostrově, hlubokomořský rybolova a tak. to jaou potom pálky. Jinak co píšeš je opravdu u hotelu zdarma-záleží na hotelu.
Odpovědět
A nevíte náhodou kolik ty výlety stojí?
Odpovědět
mne p. Walter ponúka výlet na jeden deň s osobným šoférom, ktorý je zároveň sprievodca (ukáže nám čokoľvek čo chceme vidieť), že keď si to zakúpim u neho tak to víde pre oboch na 120€, ale že tam je to už drahšie.
Odpovědět
No o tomto nám psal taky a přítel by chtěl ještě vyzkoušet ten rybolov a to už stojí asi 350E což je dost ale když už tam budem ;-)
Odpovědět
takže vidím, že ten výlet od p. Waltera sa oplatí. aj sme o ňom uvažovali, lebo takto uvidíme aspoň všetko zaujímavé na pevnine. inak jeden známy spomínal, že na hodinu stojí prenajatie vrtuľníka tuším 400€
Odpovědět
Článek se načítá
No taky zvolíme asi tento. četla jsem na netu že nedoporučují kupovat zájezdy od místních mimo cestovku, že tě taky třeba někam zavezou, zkasírují a nechají tě tam :-o
Odpovědět
Profilova fotka
luci07: to jsem taky četla. My musíme počkat, na kolik nám to spočítá, abychom si mohli vybírat dál :-)
Odpovědět
Holky, my určo pojedeme na ten výlet co nabízí - těch 120euro, pak asi ty lvi. Rybolov přítel moc nemusí a já taky ne. Myslím, že je toho tolik zdarma u hotelu, že zvládnout všechno a ještě výlety zabere hodně času ;-) Budete mít co dělat všechno stihnout za týden :-D :-D lenule: opravdu budeš krásná a těšíme se pak na fotky. rawenna: to je divné. Pan W se mnou komunikoval přes email, takže u pc je. Nechceš mu raději zavolat nebo si tam sjet? Je to ale daleko, co? lucil: tu cenu rybolovu máš od pana W.?
Odpovědět
Nene Baru to jsem našla někde na netu.
Odpovědět
že by to bylo tolik peněz? na dovolených nešetříme, ale tohle je trošku moc dát skoro 10.000,- za koukání do vody a čekat na rybu :-D :-D
Odpovědět
Mně tak přijde že na tom Mauriciu je drahé asi tak vše, když vezmeš že příplatek za večeři na pláži jak tu ěnkdo psal je 100E a různé ty výlety a tak. Ale je t oexotika a není asi pro každého tak si musíme připlatit.
Odpovědět
lucil: tak ten altán chápu, že chtějí 100euro. je to nějakých 2500,-, což není tak extra moc. Shandrani má ale samotnou výzdobu moc hezkou, takže bude stačit ta. Kolik vás to vyjde úplně komplet? Myslím se šatama, prstýnkama atd...?
Odpovědět
Já to radši BAru dohromady ani nepočítám. 8-) Můj zase není doma a to jsme měli jakože oslavovat nástup do školky-i zákusky máme nakoupené ;-)
Odpovědět
je v práci? Můj taky odjel ještě do práce, tak jsme na tom stejně. Lucí, píšu si na diskuzi s jednou zatím slečnou - je to v Ostatní přípravy a Emmi mariage. jede v pátek do salonu a mrkne mi na šaty, co se mi líbí, tak jsem zvědavá, co napíše. Prý je omrkne. Jinak mi napsala ta paní z toho salonu a prý mi může dát slevu i na půjčení. Tak by šla asi na 6tis na 20dní. Je to dost slušné. Zrovna má akci na ty naše šaty na pláž. Z 24.000 na 13.500,-. Jsou to tz antické a dají se z nich udělat i minišaty, takže 2v1. Nebo má ty Vanessa, co mám v albu za 11.500,- z 22.000,- . Prý jsou pokryty kamínky Swarovski atd...proto asi ty ceny. Jsou ale krásný všechny. No joo, budeme tam muset zajet, ať mám klid na duši :-D
Odpovědět
nad jsem ty ceny napsala správně :-D
Odpovědět
Jo Baru tak to jsou za originály dobré ceny. No ten můj Baru jel v 5.30 ráno a já letěla v dešti koupit zákusky, malej na něho čeká a tatka nikde......
Odpovědět
lucil: jéé, to mi je prcka líto. Snad brzo dorazí a oslavíte to. Budou ve škole stejně tak hodinku, tak to při nejhorším oslavíte zítra :-(
Odpovědět
Jde do školky Baru a tatka přijde zase pozdě....jen já jsem si pořád nezvykla..ale odbočuju od tématu 8-)
Odpovědět
Klidně odbočuj, to je jedno. Dřív byl normálka doma? Hele, můj má taky teď výmluvu, že když chceme takovou svatbu musí makat ]-( Já to chápu, ale...Hlavně ti je líto malýho, viď?
Odpovědět
Můj má finí plat, takže mu hodiny navíc nepřilepší :-D On tak chodí skoro pořád......
Odpovědět
nemáte se dozvědět jak to vůbec bude s jeho prací? Víš co, zase je to někdy lepší. kdyby byl doma pořád, tak z něj bude takovej "fotr". Víš jak to myslím? takhle se na něj těšíš ;-) Joo, holka, když si vymýšlíš Mauricius :-D :-D Už máš vybrané oznámení?
Odpovědět
My oznámení dělat nebudeme BAru a já už mám půlku Mauricia-našetřila jsme to z mateřské ;-)
Odpovědět
Fakt? ty máš mateřskou snad 20tis, ne? :-D Ty jsi teda šikulka. My vůbec nezačali šetřit. Konečně máme tu postel, co jsme potřebovali a ještě jsem objednala nábytek do koupelny. Cena byla super, tak mi to nedalo :-D Musíme začít od příštího měsíce. Přece jen to je dost peněz. A do toho ještě prstýnky, šaty...noo, pěkně budeme cálovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?