Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ajoooo vždyť já to tam četla-ach ta skleroza :-D Holky, lezou na mě bacily... Zrovna teď! Ach jo :-(
Odpovědět
Aho holky :-) silvi: máš pěkné fotky, ale už vyprávěj, ať něco víme. rawenna: fotografové jsou fakt drahý všude. Budeme volit asi hotelového, ale ještě rozhodnutý nejsme. Uvidíme ještě. Je to fakt jediná památka. lenule: tak co, těšíš se? Já bych snad už nespala :-D Jsem zvědavá, jaké budete mít fotečky, ale určitě krásné jako celou svatbu. Hlavně piš než odjedeš. Taky jsem četla, jak tam štípou ty mrchy. Lampionky máš? Jak jsi pořešila ty boty?
Odpovědět
ahoj barrcaa, prišla ti už ponuka na ten dinarobin?
Odpovědět
vladenas: jojo, přišla. Vychází nějak na 98 000 na osobu. Takže to je prostě 200.000,- za oba :-(
Odpovědět
Ná mdělali nabídku na ten Les pavilons to je nádhera ale cena je taky úplně jinde- Tak nesmíme být nároční a určitě bude hezká i Le Victoria. ;-)
Odpovědět
no to je už slušná pálka barrcaa lucil, aj my sme ho chceli lebo je fakt krásny, ale trošku sme zvolnili z požiadavok a vybrali sme si shandrani, tiež 5* 8-)
Odpovědět
vladi já původně poptávala Le Mauricia nebo Canonier a nakonecj sme zvolili Victorii. přítel by chtěl vyzkoušet hlubokomořský rybovov a pak chceme na nějaký výlet-takže peníze se nasčítají...
Odpovědět
no to je jasné, že tá suma nie je konečná, lebo človek si povie že keď tam je, možno sa tam už viackrát nedostane, tak chce vyskúšať 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, která jste ve spojení s panem W. Mohly byste mu napsat, jestli se mi může na ten můj email ozvat? Já od něj pořád nemám žádnou odezvu :-(
Odpovědět
ja čakám už týždeň na zmluvu, asi má toho dosť veľa. skús mu zavolať a budeš to mať asi najistejšie
Odpovědět
Taky čekáme na smlouvu.
Odpovědět
rawenna: to je divné, dneska jsme si psali maily. Dostal ho od tebe? Napiš mu určitě znova. vladenas: Shandrani je prý nejlepší volba a nedá na něj dopustit lucil: je jasný, že to není konečná cena...proto se taky trošku děsím :-( Snad to bude ale v pohodě. Nevíš ale co bude za rok. Nooo, vy to máte všichni v květnu a ten půlrok je přece jen kratší doba :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
No ale když už člvoěk jede takovou dálku nemůže sedět na hotelu a nejet na výlet a tak. já jsme se spíš rozhodla, že nám bude asi stačit základní výzdoba na obřad a CD přehrávač.To radši investujem do výletů a poznávání okolí.
Odpovědět
lucil: taky nechám tu jejich výzdobu. Je zbytečný si vymýšlet a jak říkáš...radši poznáme ostrov než mít altán plnej kytek. Taky si nahrajeme nějakou písničku na CD a hotovo. Žádné výmysly :-D
Odpovědět
No když tu holky psaly co stojí výzdoba altáánku a kytarista apod. Radši dáme ty peníze na výlet a tak.
Odpovědět
no ta výzdoba snad stojí 100euro. Takže za to máš nějaký výklet nebo aspoň část. Kytarista ani nevím na kolik vyjde. Pořád čekáte na smlouvu, jo? Za 2 měsíce k němu jedeme, takže jsem sama zvědavá, co se dozvíme. Už bych to měla nejradši zaplacené a za týden odlétala :-D
Odpovědět
my tiež budeme mať len pesničky na cd, o inom som ani neuvažovala ;-)
Odpovědět
já taky ne. jde jen o pár minut a stejně to pořádně nejde ani při natáčení slyšet. Slyšíš jen šumění vody a pak tradááá do pokoje :-D určitě si pořídím nějaké prádlo.
Odpovědět
žádné tradá do pokoje Baru-fotit a pak na večeři a pak teprve..... Dnes jsem zrovna četla na netu že prý po uzavření manželství spolu partneři "spí" o 3/4 méně než předtím :-D
Odpovědět
lucil: fakt jo...to snad ne. Je pravda, že se pak řeší běžné věci, děti, domácnost a není na to nálada. Ale na druhou stranu bez sexu je člověk jak bez mozku :-D
Odpovědět
baby, to je len štatistika. vy môžete dopadnúť úplne ale úplne inak 8-) :-D
Odpovědět
No to teda nevím jak by to vypadalo u nás už :-D :-D Můj skoromuž je v práci od rána do večera..Proto se i těším na tu naši dovču, bude se nám sice týskat ale po dlouhé době si užijem jen my dva spolu a to bude klid. 8-)
Odpovědět
no tak ja to mám podobné, stretávame sa až večer doma :-S
Odpovědět
No ale peníze jsou potřeba tak to kolikrát jinak nejde. Ale někdy mi to leze na mozek že jsme s dětmacelý den samaa vše musím zařídit a tak.Ted nastupuje starší do školky a já z toho mám depku |-| že to tak uteklo a z miminka je tříleták.
Odpovědět
takhle malý prcky, jo? Noo, my se vidíme hned po práci a to je v 14:30h, pak jsme doma. Víkendy jsme pořád spolu. Někdy si říkám, jak to zvládám, že mi neleze na nervy. Za 10 let budu ráda, když na chvíli vypadne :-D
Odpovědět
Tý jo BAru tak to závidím. Je to hrozné když je člověk pořád sám i na děti a běžné starosti. víkend pak rychle uteče a je to pořád dokola. jenže si říkám že když bude v práci do 3 sotva by splatil hypotéku a tak. A vidím že u vás to jde ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
lucil: Lucí, my nic nesplácíme, proto je to jiný. Děti taky nejsou. Tebe obdivuju, že to všechno zvládáš. Jsi dobrá. Přítel má hlavně práci, že nemusí někde sedět jako já. Já pracuju od 6h do 14:30h. Na šestou jsem snad dorazila 2x :-D Jinak spíš na 6:30h. No a domů chodím podle situace, ale nejdýl v 14:30. To je paráda. Přítel jede většinou taky domu a nebo doarzí tak ve čtyři. Noo, je to dobrý a budu ráda, když to tak zůstane i když budou děti. Já věřím, že ti ty víkendy musí utéct jako by ani nebyly. Vynahradí ti to ale krásnou svatbou. To musíš uznat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, když vás tak čtu, jak já vám závidím ;-) vloni touhle dobou jsem na téhle diskusi trávila dost času a hledala co nejvíc informací o Mauritiu :-) za Shandrani se rozhodně přimlouvám, úžasný resort, vzpomínáme stále s láskou, AI naprosto bezkonkurenční, neskutečně milí lidé, tři nádherné pláže a která budete bydlet v tomto hotelu, rozhodně vemte sebou šnorchl nebo zkuste potápění, bohatý podmořský život tady stojí za to, nejhezčí na celém ostrově, právem jde o přírodní podmořskou rezervaci pod patronátem National Geographic. Výlety lezou dost do peněz, ale stojí za to, i když jsou tak drahé - walking with lions v Casela parku, výlety katamaránem na přilehlé ostrůvky, vodopád ve vnitrozemíy, drsný jih ostrova s nádherným divokým pobřežím, výrobna čaje a třtinového cukru a krokodýlí farma La Vanille nás uchvátili a byli jsme moc rádi, že jsme ty výlety absolvovali, paráda :-)
Odpovědět
Barrcaa: Tak botky jsou vyřešené-mám je v albu. Lampionky jsou doma :-) Prostě už máme vše. Jen odletět... Moc moc se těším! Dnes mi kamarádka kadeřnice vyzkoušela účes-byl naprosto nádherný!!!! Snad budou kadeřnice šikovné a udělají mi ho. Opravdu mi moc sluší-ale obávám se, že tam nebudou moc zdatné... Co jsem viděla fotky nevěst, tak většina má rozpuštěné vlasy a když sepnuté, tak to vypadá jak culík a pak z toho něco jako drdol :-( Já rozpuštěný prostě mít nemůžu-jedině rovné, ale v té vlhkosti tam se mi to příšerně zvlní a budu vypadat jak ovce :-D Tak přesně podle těhle starostí je vidět má projevující se nervozita...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?