Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, my jsme takhle měli šetřit už už června a pořád do toho něco leze :-D Tak snad příšítí měsíc už něco bokem dáme :-) My jsme si nechali poslat vzorky přáníček, tak už asi máme vybráno
Odpovědět
raw: to mi povídej. Pořád čekáte na nacenění, co? Říkáme si kolik se nám sejde a během měsíce je skoro všechno pryč. Od příštího měsíce ale musíme začít. Joo, to na lucil nemáme.
Odpovědět
raw: jaké máte? Já chtěla vtipné, netradiční...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme vybírat asi ty červeno/růžové, co mám v albu... ještě jsem si nechali poslat něco, tak uvidíme, ale buď ten kytičkový nebo podobný vzorek :-)
Odpovědět
joo, ten je pěkný. Takový romantický. ještě uvidíte, co přijde. kdy chcete dávat oznámení rodině?
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud to vyjde, tak jsme chtěli na Vánoce, ale asi je to zase brzo =-) Tak nějak kolem dubna... jich se to stejně víceméně netýká, tak co x-)
Odpovědět
Já to budu dávat už v lednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky stejně až do dubna nevydržím :-)
Odpovědět
Ahoj tak kde jste kdo?? Leni už zítra letí, tý jo.
Odpovědět
Jo jo už zítra, určitě musí být nervozní :-) my letíme v sobotu...
Odpovědět
Tý jo Irčo taky to máš za pár, já už bych byla nervozní jako hrom. u ž máš vše pořízené?? a kdy budete balit?? Já už ted řeším v čem bych chodial na večeři a tak 8-)
Odpovědět
ahoj holky, tak konečně odešli všichni ze školy a je klid. Zítra to ale začne :-( lenule a irusza: holky, budu na vás myslet. Takhle pos obě letíte? A kam letíš iruszo? myslím jaký hotel?
Odpovědět
Článek se načítá
lucil: :-D :-D Koukám, že chceš být připravená půl roku předem :-D Já budu volit na véču šaty a sukně. Jinak zatím nic neřeším. Pořád čekám na listopad a na schůzku s panem W.
Odpovědět
Baru já totiž přes léto nosím 3/4 kalhoty a trička. šaty mám snad jedny a sukni vůbec. Aspon si něco pořídím a budu konečně za dámu. ono to s dětma na písku stejně nejde :-D Já se omlouvám ale taky mám zmatky v tom kdo kam letí a tak. Honzík už je ve školce a prý tam bude i spinkat, tak jsem jako na trní. Ale zase s iříkám že dopo doma aspon něco udělám.
Odpovědět
Ahojda holky, Iruzsa letí do Le Cannonier :-) Jediné z čeho jsem teď nervozní a co řeším je mé nechlazení. Smrkám, kašlu, mám rudý nos a oteklé oči!!! Ach jo to je jak naschvál :-( Chtěla jsem mít nádherné fotky a místo toho budu nemocná-sakra!!! Nic mi nezabírá...
Odpovědět
Leni no to je pech, já jsem taky většinou nemocná dkyž to nejmín potřebuju. A bylas u dr??třeba by ti dali něco co rychle zabere....Prý pomáhá Bioparox-ale je to hnus.
Odpovědět
lenule: no to si děláš srandu ]-( Jdu na oběd a za 20min napíšu, vydrž.
Odpovědět
Profilova fotka
lenule26: zkus i mořskou vodu do toho nosu, nebo vincentku. Určitě si to nakonec krásně užijete. Jinak já už taky teď koukám po šatkách :-)
Odpovědět
lenule: tak jsem tu. určitě bych nasadila mořskou vodu. Prodávají jí v lékárně. Zjistím jak se jmenuje. Hodně medu. Bioparox je hnus, ale zabírá snad ze všech nejvíc.
Odpovědět
lenule: jmenuje se to MAR.
Odpovědět
lenule: nebuď z toho smutná. Teplé počasí,mořská voda, jiný vzduch tě z toho dostane ;-)
Odpovědět
já si též myslím do pondělka to bude ok. :-)
Odpovědět
Luci: ještě nemáme všechno, já totiž všechno nechávám na poslední chvíli. Jinak balit se začnu pomalu zítra, v pátek ještě musím k rodičům ( mám tam šaty). A v sobotu ráno na vlak a v jednu odlet :-)
Odpovědět
Tý jo holky vy se máte, že už jedete. Já jsem na baení hrozná, nejradši balím týden dopředu :-D
Odpovědět
Já balím tak dv dny dopředu. To stačí. nakoupím to nejnutnější a pak to jen hodím do kufru. Já mám upřímně ráda trošku frmol. nebaví mě pak ten klid a čekání :-(
Odpovědět
Moej kamarádka letí třeba večer na dovču a balí v poledne a to má taky malé dítě. pak zjistí že něco nemá a letí to koupit, to není nic pro mě. Já musím mít vše naplánované a anchystané. já jsem např tak dlouho dopředu koupila věci do školky, že má Honzík velké papučky a dnes musím letět koupit menší :-)
Odpovědět
lucil: moje mamča je taky taková. Nejradši by mi psala seznamy. Samozřejmě že nebudu balit ten den. Balím tak dva dny dopředu. myslím, že to je akorát a ještě máš další den koupit, co jsi zapoměla. Noo, ale jsme už hoooodně vepředu. ještě ani nemáme mlouvu a my už řešíme balení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenule26, pokud jde o ty lvy, tak ta procházka trvá asi hodinku, nás bylo asi 10, pustili mezi nás dva mladé lvy a šli jsme s nimi asi dva kilometry přírodou, mohli si je volně hladit, jít vedle nich a tak, celou dobou s námi šel fotograf a pak sis mohla koupit fotky i video. na konci nám cvičitelé s nimi předvedli pár kousků, jak lezou na strom, jak vysoko vyskočí a tak.....a každého zvlášť nás s nimi nafotili, krása! stojí to za to, myslím, kdybys chtěla, můžu poslat do IP odkaz na fotky, ať víš, do čeho jdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ravenna, v rámci AI máš všechno, co popisuješ, vodní sporty, koktejly atd...ale výlety autem mimo hotel si platíš zvlášť, stojí pokud si to dobře pamatuju od 200 do 350 euro za pár, taxikář tě všude doveze, ukáže, dělá ti průvodce celý den...my jsme cestovali hodně po ostrově, chtěli jsme toho co nejvíc vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simass: Děkuji za info. My ale letíme jen na týden, tak doufám, že vůbec nějaký ten výlet stihneme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?