Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ravenna, určitě aspoň nějaký podnikněte, stojí to za to!!! vnitrozemí je nádhera, národní park Black River Gorges a pak doporučuju platbu katamaránem na ostrov Ille Cerf :-) nejdřív jsme si mysleli, že budem jen lenošit a necháme se hýčkat a rozmazlovat možnostmi hotelu :-D , ale pak nám to nedalo a poznávali jsme :-)
Odpovědět
My jedeme na 9 nocí ale první dny nám zabere svatba tak uvidíme co stihnem, asi ten jih ostrova a pak ten rybolov.
Odpovědět
Holky, všem Vám moc moc děkuji za rady atd... Loučím se s Vámi a vrátím se 14.9. :-) Iruzsa, vy si to pořádně užijte ;-) Papapaaaaaaaaa PS: Doufám, že mě to do pondělí přejde-no snad ano....
Odpovědět
Leni mějte se krásně a tfuj tfuj.
Odpovědět
Profilova fotka
lenul, příjemný let a MOC si to užijte v ráji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, držím palce, ať Vám to vyjde podle Vašich přestav a očekávání! :-)
Odpovědět
Holky, ještě jednou Vám moc moc děkuji. Jste moc fajn a už se těším až Vám budu moci předat pár zkušeností ;-) Mimochodem-stále mám prázdný kufr :-D Ale už jdu na to....
Odpovědět
ach baby, máme to za 3/4 roka a už sa tak moc tešíme. už aby to bolo čo? sima, tie foto by som si aj ja rada pozrela. pošli mi pls link. tak lenula držím palce a nech to dobre dopadne. už čakám netrpezlivá na návrat a tvoje zážitky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, v práci je takový fofr, že nestíhám ani oběd. Napíšu jen pár vět :-( simass: Kolik prosím tě stojí ty lvi-výlet? Jen orientačně stačí. Koukám, že to chce s sebou min 30.000,-, co? Zrovna ráno jsem si vzpoměla na lenulku. těším se hrozně na vyprávění. vladenas: Já to mám až za rok :-( ]-( :-o To ej ještě děsná doba. Září mi ale uteče jako voda, protože ve škole je šrumec díky dětem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však se holky taky dočkáme :-) Mě dnes dojdou zbylé vzorky oznámení, tak se definitivně rozhodneme které 8-)
Odpovědět
raw: To joo. Už se ozval pan Walter? byla jsi to zy, viď? Mám v tom bordel, omlouvám se ;-) Já si vybrala na originalniprani.cz, mají fakt nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, ještě se neozval. Říkala jsem si, že mu dám čas do konce týdne a v pondělí tam zavolám.
Odpovědět
Článek se načítá
to je divný...zavolej mu hned. Nedávej mu čas, ať pak si můžeš vybrat z více volných termínů na svatbu. Hned mu brkni.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jaké máte vybrané? ;-)
Odpovědět
my si vybrali s názvem : Potkali se a zamilovali. Jsme mladý, tak se to hodí. Nechala jsem si tam domalovat pejska, který k nám patří ;-)
Odpovědět
barča, tak si ti učiteľka? rawenna, ani ja ešte nemám tú zmluvu, takže asi maká na aktuálnych svadbách. ale skús tam v pondelok zavolať a budeš si na istom.
Odpovědět
vladenas: nene, jsem v kanceláři, ale děti chodí pořád něco potvrzovat atd...Pak učitelé, že něco chtějí. Do toho se rozbilo zvonění, takže sehnat opraváře dneska. Do toho X faktur, pořád zvoní telefony...ááá, pomoc. raw: fakt nečekej...kvůli datumům. Normálka zavolej. On je fajn a jestli máš zaolat v pondělí nebo dnes...Radši dnes a on určitě pošle hned tu nabídku. Potřebujete to taky vědět kvůli tomu, zda to klapne nebo ne.
Odpovědět
Holky, jdu dát dohromady nástěnku, hned jsem tu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak supér, čtvrt hodinový rozhovor s panem W. a jak to hned jde :-) Emaily nedošly, asi nějaký hloupý filtr. Zítra bych měla mít nabídečku, jupííí :-D
Odpovědět
no tak to je super že si sa mu dovolala a ide to takto rýchlo 8-)
Odpovědět
raw a aj máš vybratý nejaký konkrétny hotel?
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom chtěli Le Mauricia...
Odpovědět
a na ako dlho chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
Jen na 7 nocí... :-| Já bych tam nejraději zůstala napořád :-)
Odpovědět
raw: no vidíš, ještě že jsi mě poslechla :-D Šikulka. Le Mauricia je taky moc pěkný. Kdy pošle nabídku? Mám stejné otázky jako vladenas :-D
Odpovědět
Holky za pár minut Lenule odlétá,to je napínavé. Já nemám náladu nic moc, malej ráno vyváděl,t ak na něj myslím, jak se mu ve školce daří.nebaví mě ani brouzdat po netu a kukat na šaty :-o
Odpovědět
lucil neboj on si zvykne
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídku by měl poslat do zítřka, ale známe, že... Už teď se těším. Holky, jak budete v tomto případě řešit přání ke svatbě a svat. dary? Bude nějaká "after"party, nebo jak?
Odpovědět
Rawe my max uděláme něco malého na zahradě nebo pozvem rodiče na oběd. uvidí se podle situace v rodině. tchánovci moc zájem nejeví takže uvidíme pak. Taky jsme původně chtěli Mauricii nebo Canonier.
Odpovědět
ja by som najradšej nerobila nič, ale moja mama chce nejaké posedenie. a dary nechcem žiadne, to som už aj povedala. keď nebudú na svadbe tak neni prečo dávať. ale ako poznám tak určite niečo budú chcieť dať. rozmýšlam, že dáme urobiť z nejakej našej svadobnej foto oznámenie, že sme sa zobrali, ktoré dáme po návrate
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?