Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já tu jsem pořád!! Teda tento víkend trochu flálkám...peru u mamči věci pro Founíka....Tady to všechno schne jedna báseň a hlavně to tak krácné voní jak je to vzfoukané z venku!! Do Praglu se vracím až ve středu, protože tu potřebuju ještě dořešit nějaké úřady, tak doufám to všechno stihnu a bude už to konečně všechno za mnou!!!Už se těším! Tak se zatím mějte a já se ozvu asi až z Praglu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo prádlo na vzduchu to je pohádka. :-D Já jsem dneska jak praštěná noc hrůzy a já se už těším spát a mám hlad.Venku bylo krásně a jen trošku sprchlo,ale to už jsme byly doma takže pohoda :-D Jdu objednat bodýčko na narozky pro Rebeku a spát :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, super, ze jsme se tu vsechny sesly :-). My ted porad resime to stehovani. Ted Steve zjistuje kolik by stalo prepravit kontejner veci lodi z New Yorku. Uz budeme prepravovat auto. No neni to sranda se stehovat pres ocean :-| . Uz at to mame za sebou, ale zase doma nas ceka dalsi zarizovani s bydlenim atd. Vypada to, ze Steve bude moc pracovat porad ve stejne praci, tak by to bylo fajn. Akorad bude pracovat americky cas. Hlavne pak kam ty veci dat v CR. Nasi stehovali chatu, protoze jsme ji prodavali a tak je vsude kramu. No uvidime. Tak se zatim mejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj jsem tady furt.A vy už tady zůstanete??Jo to bude stěhováníčko to nezávidím máte určo hafo věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a jsem tady sama ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Jee, to je skoda Petulo, ze jsem te nestihla :-( . Ja dneska mela plno veci na praci. Tak snad te priste zastihnu. No zatim tam planujeme zustat a uvidime co dal. Asi se do USA budeme vracet. Pak se musime sejit, uz ted se na to moc tesim! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já koukám na loučení s Jacksonem je to smutný docela lituju,že nemám žádné jeho CD. A u toho vařím,ale jak furt čučím tak jsem to trichu připálila tak to asi nebude k jídlu,ale neva já mám hlad. Rebeka dneska spala až do 7:30 kočka šikovná co????Jsem jak znovuzrozená :-D Tak to bude taky hrozný se zase pak stěhovat zpátky né??? :-D
Odpovědět
Taky jsem koukala na pohreb. Bylo to smutny, hlavne kdyz mluvila jeho dcera. Stejne nemuzou byt jeho deti, kdyz jsou bily, nemyslite? Stehovat se zpatky do USA se nechystame x-) . Kdyz tak treba az bude v CR zima tak uteceme do tepla :-N . Urcite mi to pak bude chybet to slunko a teplo. Ted chceme do CR a uvidime co dal. Uz se nemuzeme dockat.
Odpovědět
Profilova fotka
A Stevovi to nevadí??To je dobrý přecejen to bude pro něj určitě velká změna.Je tady úplně jiný život. Já na pohřeb koukala taky nestihla jsem začátek,ale přišla mi to hrozná fraška tak jsem to brzo vypla.Prostě měli dát jeho klipy od začátku do konce a nazdar nějaký kecy jak ho kdo měl rád a jak byl skvělý to víme všichny.A ten Usher byl totálně trapný. Teda,ale ta jeho dcera je hrozně hezká holka.Nevím spekuluje se jestli jsou jeho tak já nevím to jsou zase takové tajnosti kolem.Je teda fakt,že když má černoch a bíla dítko ty černošské geny jsou silné a dítě je vždycky tmavé a kudrnaté :-D To už se mi smrtelníci nedozvíme. :-D :-D Jdu spát právě jsem objednla Rebece body na oslavu narozenin s potiskem Rebeka má rok tak se těším bude tam mít i oslíka a zítra letím na poštu vyzvednout balíčky přišli zase hračky. :-D zítra písnu Pavel bude v rachotě a já tady budu v klídku sedět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mám novinky ze včerejší kontroly u MUDry....tak Ufonek mám 2 kila a já jsem zatím přibrala 12 Tak nevím, jestli poroste ty poslední dva měsíce hodně, tak porodím asi malého slona Ale všechno je jinak OK, zase nám nabrala krev na nějaké testy...no a za 14 dnů máme další kontrolu...za chvilku už taky dostanu papír na mateřskou a bude veselo! :-N Kuchyň by měla být nařezaná asi v úterý, takže pak jedu směr Tábor a maminka se o nás dva bude starat a tatínek se bude muset postarat sám :-. a už teď se mu to nelíbí, ale nechce abychom tu byli v tom "prachu" (mezi náma ono ho tu zas tolik nebude, ale kecala bych mu do toho a to je větší problém). Spotřebiče už tu máme vybalené...Romčovi se moc líbí. Tak jsme snad vybrali dobře, teď ještě až je všechny zapojíme.... No a o víkendu musíme sehnat polohovací rošty do postelí...tak to už se moc těším, protože už nebudu vstávat z matrace na zemi, což je pro mě teď šílenost!!! A kor, když dneska v noci jsem musela vstávat asi 6x :-p :-p :-p Peťo nevíš, kde by je mohli mít skladem??
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to vůbec holka netuším. Já bohužel nemůžu moc psát Rebeka se mi pořád budí tlačí se ven zuby :-( chuúdě je to strašné a v noci furt řve a řve a než zabere je to zázrak tak nechci prudit a sedím tady jako myška :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak kde jste kdo? Já sem dneska úplně hotová a dostal mě ve finále magistrát!!! Bez upozornění si změnil otevírací dobu (už od 1.7) a na stránkách lidi posílají úplně někam jinam než kde vlastně jsou!! Tak to byla druhá ťafka! Jsem dneska úplně grogy...no jo, jenže teď musím vymyslet, jak to naše auto přihlásit, když Romča bude už do konce týdne bůh ví jak v práci a já se s ním sama jet bojím...navíc už to moje mega břicho :-( tak fakt nevím. Jak jsme lítali, tak jsme ve finále nenakoupili to, co jsme nutně potřebovali aby mohl Romča už od zítra pracovat...a já jsem nás na čtvrtek ještě k tomu všemu objednala na výměnu olejů a v pátek na gumy.... Asi se z toho zblázním!!! ]-( 8-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, Alo, to je chce klid ;-) . Nejak to vsechno dopadne. Hlavne se nestresuj, mysli na maly. Peto, tak ty zuby to musi byt mazec. Stevova mamka mela v patek operaci a vzali ji cely prso. Dneska ji pousti domu. Tak tam Steve jede na tyden. Ja budu doma, protoze jsem toho stresu mela dost a chci byt v klidu. Budu se opalovat a koupat v bazenu x-) . Je tu porad tak hezky. Tak se mejte krasne a zase se ozvete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! Já vím, že to chce klid, ale ono se to dobře řekne a hůž udělá! Doma máme jak po boji a hlavně na to, že za chvilku budu rodit, tak tu nic není a teď k tomu všemu ještě to auto!
Odpovědět
Tak drzim Ali palecky at to vsechno zvladnete. Ja taky nenesu dobre stres. Tak se ti ani nedivim :-| . Kor kdyz se blizi porod a nemate vsechno nachystany jak byste chteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý nemáme nachystáno vůbec nic! A všechno tak rychle utíká, že se člověk ani nestihne otočit a všechno je jinak! Asi si budu muset sednout a vymyslet ještě komoru...abych měla kam dát naše oblečení a nebydleli jsme v krabicích...ale to nevím jak půjde, protože ještě včera večer jsme tam nastěhovali co šlo aby měl Romča ode dneška volnou kuchyň s obývákem a mohl tu začít pracovat! A včera jsem nestihli nakoupit věci, které nutně potřebuje na to, aby mohl dělat...no je to všechno takové hrozně uchvátané a uspěchané.... Na nic není moc času :-( No snad se nám povede dát dohromady alespoň něco než budeme tři... A co tchýně? Je jí líp? Nedivím se ti, že tam posíláš Steva samotného. Asi bych to na tvém místě udělala stejně. On to zvládne a bude se moc těšit až zase bude s Tebou! :-D a to mu hodně pomůže! Jo a jinak moji tchánovci zase perlili! Ani jsem vám to nepsala, protože se tu kolem mě pořád pohyboval Romča a ten je z toho úplně na dně! Když jsme koupili to auto, tak se u nich chtěl Romí zastavit aby se pochlubil jaké jsme si koupili hezké auto.... No a reakce. Nikdo se na něj nepodíval. Všichni odešli. Romča zjisitl, že jeho otec má už nějakou dobu mobil a ani mu to nedal vědět. Navíc měli na návštěvě tetu(cca na týden)...no to jsme taky nevěděli. Tak odtud odjížděl a měl slzy v očích... Jak se někdo takhle může chovat k vlastnímu synovi??? Viděli jsme jen jednoho šváru - toho nejstaršího a jeho těhotnou přítelkyni - skoro nám ani neodpověděli na pozdrav. Tak já už vážně nevím! Ale podle mě, když jsme těhotné obě a skoro se stejným termínem, tak bychom se třeba aspoň my dvě mohli trochu bavit, ale ne. Prostě nic. Na cokoli nulová reakce....
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé alo neboj všechno to klapne nešil.Škoda,že jste se nepřestěhovali dřív,ale radši ted než po porodu né??Neboj všechno zvládnete.tchánovcema se nezaobírej hlavně bud v klidu at je v klidu i dítě.Po porodu uvidíš když se budou chovat dál tak se jich budeš stranit a třeba naopak si uvědomí,že je tam vnouče a budou snesitelnější. Hlavně si myslím,že by tohle měl řešit s nima Roman.Prostě at jim to řekne a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ahoj holky. Tak ja jsem porad opustena, ale zitra uz prijede Steve, tak to bude fajn x-) . Jinak tu jsou porad vedra kazdy den 34 stupnu. Ja jsem vetsinou doma s klimatizaci :-) . A jak se mate holky? A co Ilca? O te vubec nevim, neni nekde na dovolene? Petulo, Rebeka uz je tak velka z fotek na FB. Parada. Je to uz kus zenske. A kdy bude oslava narozenin? Nekdy v srpnu ne? A kolik uz ma darecku? Asi hromadu jak te znam :-D . Tak se mejte krasne a uzijte si vikendu.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to ti hnedka vynadám jsi sama doma a nepíšeš!!!!!Teda holka!!!! Rebeka bude mít 10.8. ROK je to šílené.Už skoro chodí a žvatlá no síla.Dárků bude kopa takže paráda už se moc těším. Jdu papat máme kuře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Hlásím se z Tábora... takže proto mám teď trochu absenci.... Tady nestíhám....a protože je PC u bráchy v pokoji, tak je to i trochu problém :-( Ve středu se už ale vracím....no a s Fouňou teď nějak špatně snášíme ty změny počasí :-S Tak doufám, že bude všechno jak má... Rozčiluju se na dálku s kuchyní, protože mi ji samo udělali jinak než jsem chtěla... Prostě je to hrozné!! Skříň na chodbě snad dopadla jak měla, ale tak kuchyň mě naštvala, protože to budou zase dalsí tisícovky navíc a nevim co s tím co vznikne udělat a na co takové nudle použít.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Jdu se taky nabaštit a spát...teď nedělám skoro nic jiného, protože mi je prostě divně :-( Pokusím se tu ukázat co nejdřív! Papa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
jak,že to budou tisícovky navíc když to zkonili tak at to na svoje náklady opravý né??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Jenže to měl ohlídat manža(vždzť jí dělá, ale řezali mu to v práci... :-| )no a jak to tak vypadá, tak to je i jeho chyba... Má za úkol to nějak napravit aby to nic nestálo...tak uvidíme jak to nakonec dopadne. Každým dnem jsem kulatější a tyhle věci mě nebaví a spíš štvou řešit... Nejraději bych aby to za mě někdo nastehoval a já pak už přišla k hotovému! To by asi teď pro mě bylo to nejlepší!! Nemám zatím ani dokoupené všechny věci pro Founíka... šílenost...a blíží se to nezadržitelně!!! Jdu do hajan, mám toho dneska zase tak akorát...a to skoro nic nedělám...ale to počasí. Chvilku je krásně, pak leje...kdo to má vzdržet? Ani Fouňovi se to dvakrát nelíbí, ale holt musíme ještě aspoň 1,5 měsíce vydržet!!
Odpovědět
ahoj holky, tak Steve je doma a vcera jsme sli do ZOO. Bylo to super x-) . My si koupili rocni vstupenky a ty zkonci koncem mesice, tak jsme jeste rychle sli. Bylo to moc fajn. Byli jsme tam az do 21h. To zaviraji :-) . Pak zase dam fotky na blog. Je to vstupenka rocni do ZOO a taky do Safari, kam pujdeme pristi nedeli. Akorad ta Safari je na pousti a tak je tam vedro, no jako u nas. Zoo je u oceanu a tak tam fouka krasny vanek a je to super. Tak ja valim neco delat. Musim umyt nadobi a prat tu hromadu pradla. Susicku jsme nekoupili, kdyz se budeme stehovat a tak to susim venku a krasne to pak voni. Je to taky hned suchy. Tak se mejte krasne. Petulo, uz se blizi narozeniny Rebeky, jupi. Tak si to moc uzijte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý jsem zvědavá na fotečky!!! Taky teď suším u našich venku a je fakt, že to prádlo je úplně jiné!! Zlaté povětří...ikdyž tu teď hodně prší a tak nám to většinou ještě jednou namokne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ráda bych obnovila tohle téma a zeptala se Vás, které to už máte v zimě za sebou ale i těch, které to jako mě teprve ještě čeká :-) Máte nějaké tipy? Povedla se Vám svatba v zimě? a jestli máte nějaký odkaz na web, kde se můžu inspirovat ( perelínky, kožíšky, výzdoba apod? ) Moc díky :-)
Odpovědět
ahoj marciv. Zimni svatba je krasna a romanticka. I kdyz my krome elismi zadna nemela snih. Ja mela dokonce super pocasi a taky jsem si mohla i kozisek vyslict. Ale to clovek nikdy nevi jak bude. Taky doporucuji aby sis, pokud budes mit lodicky, nechala dat protiskluzovou podrazku. Me to hodne pomohlo i kdyz nebyla namraza. Odkazy teda zadny nemam. Ale v pujcovnach maji pekny pelerinky a kozisky. Ja teda mela kozisek. Tak preji hodne stesti. A klidne se nas zeptej ;-)
Odpovědět
to tady zamrzlo ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-) ]-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý vše nej nej nej k svááátku :-D :-D nezamrzlo,ale flákaj to tady holky co???? já jsem furt hotovo holka Rebeka bude mít narozky tak já hledám ubytování pro tátu s rodinkou,ale táta má podmínku,že chce auto do garáže a já zase chci aby byl ubytovaný zase někde blízko a nebylo to za bambilion je to je na spaní tak mi to příjde zbytečné. ;-( No a je problém já na tom nemám pomalu kdy sedět a hledat to a Pavel jen když má volno :-( tak snad je ubytujem haha :-D jinak můžou na lavičku k parku k bezdomáčům :-D Rebeka už stojí bez držení tak je to paráda dneska jsme byly venku a já jsem si jí vzala z kočáru ke stromu a odlamovaly jsme kůru ta se řechtala jak blázen paráda.Velká sranda. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Je to úžasnej smíšek ještě aby začala jíst a je to všechno supééér ;-) :-D Tak já jdu zase něco dělat a spát :-( pa a pište potvory. Alo kdyže to máš termín?? marciv asi moc nepomůžu já měla taky takovou zimní teplou svatbu bylo krásně a ani jsem se moc nepřipravovala na zimu měla jsem teda takový chlup půjčený z půjčovny,ale měla jsem ho asi sekundu. :-D
Odpovědět
Jee, Peto dekuji :-). Tak to je fajn, ze uz Rebeka stoji. Parada. Ted ti nastanou novy starosti :-D . A snad to nejak dopadne dobre s tim ubytovanim. Uz se to blizi co? Steve mi dneska udelal prekvapeni. Koupil mi obrovsky balon a dalsi balonky k tomu. A taky kyticku a donaty a dalsi dobroty co mam rada. A vecer pujdeme na veceri a do kina, tak se tesim. Je to zlato x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?