Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
1
128
129
@masotri Predstavu mam jasnou. V ceskych pujcovnach takove saty stejne nejsou. Ale chci si vyzkouset ten pocit se nechat obskakovat jako nevesta.
Odpovědět
@masotri @aurinko Tak jsem si dnes dopoledne udělala výlet do vedlejšího města, kde mají otevřený salon i v sobotu a vyzkoušela si pár šatů...i přesto, že jsem nikdy nechtěla princeznovské šaty, tak mi kupodivu seděly nejlépe a ještě jsem si je zkoušela s korunkou na hlavě :-D já zase jsem pro šněrovačku, protože se znám a mám dost kolísavou váhu 3-4kg nahoru a dolu...takže nechci riskovat zip a navíc se pokoušíme o mimčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko a jaké šaty bys chtěla?
Odpovědět
@masotri Chtěla bych takové, které mě zahřejí, protože obřad bude v kostele na horách. Především se mi nelíbí, že styl šatů mají stále ten stejný - bez ramínek.
Odpovědět
@aurinko Co plánuješ jako vrchní vrstvu přes šaty?
Odpovědět
Ahoj holky, jsem zasnoubená asi měsíc a termín máme 13.12. na můj svátek, chtěla jsem to rychle, protože se snažíme o miminko, už je téměř vše zařízené a moc se těším. Teď už jen mít pěkné počasí, mám šaty bez ramen a přes ně ten kožíšek, ale věřím že to přežiju a je to zas něco originálního, v létě se vdává každý, takže jen do toho :)
Odpovědět
Ahoj,taky se hlásím k zimní svatbě :-) Máme termín už 22.11.2014 a jediné,co máme je ten termín a vybrané prstýnky:-) Čekáme miminko,vdávat bych se měla v 19tt,obřad bude na radnici, chceme spíše civilní svatbu, v okruhu nejbližší rodiny a nej.přátel.. jen nevím, jaké šaty...jestli spíš kratší a k tomu kozačky bílé, které potom užiji i na normální nošení, nebo delší,ale bojím se bláta a bylo by mi líto zablácených šatů.. Je to už má druhá svatba, takže bych se asi nebála ani jiné barvy, ale zase klasika je klasika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko @anul1nka @agenz Tak co, vy zimní holky? :-D Jak pokračujete :)
Odpovědět
@masotri my pořád jen nad vším přemýšlíme realizace žádná :-D na poště mám závoj, tak zítra pro něj letím. V pondělí máme dovču, tak doufám, že vybereme prstýnky. Sonduji po městě, kde uděláme hostinu, nabídky dorazily, tak teď už jen vybrat. Nejhorší na všem je, že o svatbě můžu mluvit jen tady, nikdo to zatím neví, přítel to chce jako překvápko na Vánoce, tak se musím přemáhat, abych se někomu neprokecla, ani prstenu si nikdo nevšiml :-D Nejsem rozhodnutá, v jakým stylu pojmout svatbu. Zvažuji nad klasickou bílou nebo bílo červenou. Miluju červenou a ještě bude Valentýn...tak nevím, jedná se mi o to, zda vybrat bílé šaty, bílé boty, bílou květinu nebo zda na bílé šaty dám červenou stuhu s mašlí, červenou květinu a červené botky - dilema :-D Šatky budou s bílím rukávem, teplejší krajka, tak jsem se rozhodla v tom přežít bez kožíšku nebo bolerka. Líčit se budu sama, jen mám domluvenou kadeřnici. Na dortu jsme se taky ještě neshodli, pořád je jako čas, ale celkem to utíká :-) pořád probíhá rekonstrukce bytu, tak si to stále nějak neuvědomuju, ale předpokládám že koncem listopadu bude hotovo a místo Vánočního šílenství bude svatební 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toužíte po nádherné zimní svatbě? My také :-) Vyhlašujeme jedinečnou akci - 50% sleva na svatební šaty i na koordinaci celého svatebního dne v měsících listopad 2014 - únor 2015!!! TO TU JEŠTĚ NEBYLO! Objednávejte se předem na tel: 603 288 975 8-)
Odpovědět
1
128
129
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?