Menu Forum

Vdáváte se také v zimě?

24. říj 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Má 24 přátel. Havířov (obec), Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Má 24 přátel. Havířov (obec), Region Karviná.
 @aurinko Jojo, vyzkoušet určitě zajdi. Hodně ti to pomůže v dotvoření jasné představy emoticon
23. srp 2014 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 755 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 755 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
 @masotri Predstavu mam jasnou. V ceskych pujcovnach takove saty stejne nejsou. Ale chci si vyzkouset ten pocit se nechat obskakovat jako nevesta.
23. srp 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agenz
6
Registrovala se 14. února 2014 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků a 1 inzerát. Má 5 přátel. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
agenz
6
Registrovala se 14. února 2014 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků a 1 inzerát. Má 5 přátel. Region Louny.
 @masotri @aurinko Tak jsem si dnes dopoledne udělala výlet do vedlejšího města, kde mají otevřený salon i v sobotu a vyzkoušela si pár šatů...i přesto, že jsem nikdy nechtěla princeznovské šaty, tak mi kupodivu seděly nejlépe a ještě jsem si je zkoušela s korunkou na hlavě emoticon já zase jsem pro šněrovačku, protože se znám a mám dost kolísavou váhu 3-4kg nahoru a dolu...takže nechci riskovat zip a navíc se pokoušíme o mimčo emoticon
23. srp 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
 @aurinko a jaké šaty bys chtěla?
24. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
 @masotri Chtěla bych takové, které mě zahřejí, protože obřad bude v kostele na horách.
Především se mi nelíbí, že styl šatů mají stále ten stejný - bez ramínek.
24. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
 @aurinko Co plánuješ jako vrchní vrstvu přes šaty?
24. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klenda
Registrovala se 3. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 13. prosince 2014
fotoportrét
fotoportrét
klenda
Registrovala se 3. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 13. prosince 2014
 Ahoj holky, jsem zasnoubená asi měsíc a termín máme 13.12. na můj svátek, chtěla jsem to rychle, protože se snažíme o miminko, už je téměř vše zařízené a moc se těším. Teď už jen mít pěkné počasí, mám šaty bez ramen a přes ně ten kožíšek, ale věřím že to přežiju a je to zas něco originálního, v létě se vdává každý, takže jen do toho emoticon
19. zář 2014 v 16:40  •  Svatba byla v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snezenka123 (32 r.)
Registrovala se 18. února 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 5 přátel. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 22. listopadu 2014
    Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
snezenka123 (32 r.)
Registrovala se 18. února 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 5 přátel. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 22. listopadu 2014
    Region Česká Lípa
 Ahoj,taky se hlásím k zimní svatbě emoticon Máme termín už 22.11.2014 a jediné,co máme je ten termín a vybrané prstýnkyemoticon
Čekáme miminko,vdávat bych se měla v 19tt,obřad bude na radnici, chceme spíše civilní svatbu, v okruhu nejbližší rodiny a nej.přátel..
jen nevím, jaké šaty...jestli spíš kratší a k tomu kozačky bílé, které potom užiji i na normální nošení, nebo delší,ale bojím se bláta a bylo by mi líto zablácených šatů..
Je to už má druhá svatba, takže bych se asi nebála ani jiné barvy, ale zase klasika je klasika emoticon
30. zář 2014 v 09:59  •  Svatba byla v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
 @aurinko
@anul1nka
@agenz Tak co, vy zimní holky? emoticon Jak pokračujete emoticon
24. říj 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agenz
6
fotoportrét
fotoportrét
agenz
6
 @masotri my pořád jen nad vším přemýšlíme realizace žádná emoticon na poště mám závoj, tak zítra pro něj letím. V pondělí máme dovču, tak doufám, že vybereme prstýnky. Sonduji po městě, kde uděláme hostinu, nabídky dorazily, tak teď už jen vybrat. Nejhorší na všem je, že o svatbě můžu mluvit jen tady, nikdo to zatím neví, přítel to chce jako překvápko na Vánoce, tak se musím přemáhat, abych se někomu neprokecla, ani prstenu si nikdo nevšiml emoticon Nejsem rozhodnutá, v jakým stylu pojmout svatbu. Zvažuji nad klasickou bílou nebo bílo červenou. Miluju červenou a ještě bude Valentýn...tak nevím, jedná se mi o to, zda vybrat bílé šaty, bílé boty, bílou květinu nebo zda na bílé šaty dám červenou stuhu s mašlí, červenou květinu a červené botky - dilema emoticon Šatky budou s bílím rukávem, teplejší krajka, tak jsem se rozhodla v tom přežít bez kožíšku nebo bolerka. Líčit se budu sama, jen mám domluvenou kadeřnici. Na dortu jsme se taky ještě neshodli, pořád je jako čas, ale celkem to utíká emoticon pořád probíhá rekonstrukce bytu, tak si to stále nějak neuvědomuju, ale předpokládám že koncem listopadu bude hotovo a místo Vánočního šílenství bude svatební emoticon
24. říj 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
galaxys
Svatební salon, agentura a prodejna JULIANA
Stanislava a Blanka PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kroměříž
16

“Zpříjemnili jsme vám prvomájová sváteční den. Užili jste si letošní 12. ročník netradičního svatebního dne "Svatba jako v pohádce", který se uskutečnil 1.5.2015 od 13hod. v historických sálech Arcibiskupského zámku v Kroměříži. Kamera a report: Art Company https://www.facebook.com/radiokromeriz/videos/959812747372797/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
galaxys
Svatební salon, agentura a prodejna JULIANA
Stanislava a Blanka PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kroměříž
16

“Zpříjemnili jsme vám prvomájová sváteční den. Užili jste si letošní 12. ročník netradičního svatebního dne "Svatba jako v pohádce", který se uskutečnil 1.5.2015 od 13hod. v historických sálech Arcibiskupského zámku v Kroměříži. Kamera a report: Art Company https://www.facebook.com/radiokromeriz/videos/959812747372797/”
(Před 1 rokem)

Toužíte po nádherné zimní svatbě? My také emoticon Vyhlašujeme jedinečnou akci - 50% sleva na svatební šaty i na koordinaci celého svatebního dne v měsících listopad 2014 - únor 2015!!! TO TU JEŠTĚ NEBYLO! Objednávejte se předem na tel: 603 288 975 emoticon
24. říj 2014 v 09:01  •  www.svatbyjuliana.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš