Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele víš,že já počítačům nerozumín pro mě je všechno pc tak nemachruj joooooo ]-( ]-( ]-( ]-( A k té tchýni bud ráda na jednu stranu,že jí tam máš by jsi tam byla sama a třeba by ses bála takhle hlídkuje celou noc a kontroluje jesli je zamčeno a potencionální gauner jí bude slyšet a ani tam nepůjde.To je jako bys měla ochranku :-D :-D ,ale kecat by teda u toho už nemusela to máš recht,ale zase aspon je jí slyšet a víš kudy chodí a popřípadě se jí můžeš vyhnout.Je to hrůza to věřím,ale každá němoc má něco bud ještě ráda,že aspon není ležící a nemusíš jí koupat a utírat prdel :-( kdy budeš mít výsledky??Držím palce ;-)
Odpovědět
To mas pravdu Petulo :-D . Muze to byt s tchyni i horsi. Vysledky nevim kdy budou. Kamoska rikala, ze ji to trvalo 2 tydny. Tak uvidime. Chystate se nekam na leto na dovcu? A co Pavel dela? Tu hospodu uz nema teda? My bysme chteli az tchyne odjede, tak jet na dovolenou na okruzni plavbu. Jeste nevime kam. Laka me po rece Misisipi, ale to bysme museli letet do New Orleans. Ale je to super, jedes luxusni parni lodi, je hodne velka a zastavuji na spoustu mist a tak hodne vidis z USA. Ale Steve by asi radeji na plavbu po oceanu. No uvidime. Ale moc se tesim. Potrebujeme byt sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to zní prádne to bude super. :-D Pavel hospodu nemá a je ted na sezonu na Staromáku na zahrádce a když tam skončí chcem na měsíc někam pryč a dovolenou si dáme přez Vánoce chcem jet za teplem :-D aspon nenastane opět trapná otázka od tchýně at jdem na Vánoce k nim haha :-D to víš nasrat budem u moře!!!!! :-D :-D A jak se jinak cítíš???
Odpovědět
Profilova fotka
Halo??? Už zase začínáte?? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! hlásím návrat z víkendu. Dneska jdu pro kupní smlouvy na byt.... Tak jen abych to nezakřikla....A chtěla byh ještě stihnout dojít k dětské doktorce, jestli nás vezme... Nemůžu to pořád odsouvat. abych pak nehledala bůh ví kde.... Jinak je všechno při starém a neděje se nic nového. Jen se už musím pustit do přebírání věcí co tu máme a pomalu to připravovat na stěhování. By člověk nevěřil, co věcí je schopný za pár let nasyslit a ani neví, že je má... Tak já se připojím odpo.... Zatím papa
Odpovědět
No co se ti nelibi Petulo? :-D Tak to je super, ze pojedete na mesic pryc. Steve zase planuje az odjedeme do CR, tak rok odpocivat. Ale bude pracovat na sve webovce a byznysu. Ale taky se na to tesi. Nam tu dojede kamoska ceska co ma za manzela Reka a bydli v Nemecku :-N . Dojedou ve CT a pujdeme spolu v sobotu do Disneylandu, tak to bude super. Uz tam jdu potreti a moc se tesim. Jinak jsme tu vcera meli zase zemetreseni. Bylo to hnusny. Epicentrum nekde v Los Angeles a citili to lidi co jsou 4 hodiny od LA. Bylo to 5 stupen. Ja byla zrovna na pocitaci dole a pekne jsem se trasla. Peto, citis se dobre. Na miminku jeste nepracujeme, protoze je cas. Doktor rikal 3, ale spis 6 mesicu a dneska presne na den je to 2 mesice co se malej narodil ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zde jupí co??Dneska tady byl nádherný a den a já mám migrénu a chudák trpím jako zvíře je to hnus humus už půjdu spát at jsem zítra fit jeden za kámoškou na Háje.Máme ted furt nějaké výlety :-D ale musím si užít auta než půjde papa :-D
Odpovědět
Tak to chce otehotnet na tu migrenu ;-) . Pamatujes, zabralo ti to. Hehe. A vy budete prodavat auto? =-) . Ja jdu uklizet. Ceka nas ta navsteva, tak at je tu cisto. Takovy velky barak je hodne na uklid. Ale jeste jsem si to poradne neuklidila po tech co tu byli predtim. Je toho moc. Tak jdu na to. Ted jsem si uvarila cesnecku a jdu si dat neco sladkyho a jdu na to. I kdyz sladky bych nemela, vaha pak nejde vubec dolu. Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak my dneska paráda!!Byli jsme u doktora Maxouš má 69,5cm a 7680g to je kusanec,co??Doktorka nevěřila očím jak je dlouhe a já taky nee :-N !!Máme další dávku hexa a prevenar a super,žídná reakce a Maxouš spinká..já půjdu směr vana a taky spát jsem utahaná jak blázen.Na zítřek taky hlasí teplo a na čtvrtek tropy až 30st..tak to bude paráda!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky! Peťo tak na Háje jo? A kdypak zavítáš za mnou? Vždyť jsem tu taky! A já jsem na Vinohradech pořád.... Zítra ale jedu do Uhř. k té dětské doktorce, ještě jsem jí nestihla :-( pak do bazénu na Slavii a pak domu. Musím uklidit (přijde se podívat na byteček jedna kamarádka, že by sem šla po nás), přesadit nějaké kytičky, Roman mi dotáhnul hlínu a nové květináče ...no a to je myslím na jeden den aý dost :-N Večer padnu jak podťatá... Jo a strašně mě poslední dobou bolí lýtka - jako žíly, prostě mám nohy jak kdyby mi je někdo zabetonoval :-( Nevíte nějakou dobrou radu na tyhle problémy? Kristý neboj to zvládneš a za chvilku bude všude čisťoučko! ;-) Ale kdybys potřebovala ještě něco navíc, tak klidně přijď k nám. Poslední dobou mě to nějak nebaví, nechce se mi do toho a když, tak se pustím do přebírání a likvidace věcí, které už nechci stěhovat...no a garantuju ti, že už jsem toho vyházela až to hezké není. Prostě jsme syslili pět let a někde to prostě vidět je no :-N Jdu do hajan ať to zítra všechno zvlládnem. Zatím papa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Kristý úklid klído hlásím i k nám do baranky tak šup šup :-D Jo barák je na úklid určitě hrotný já ten náš pidi byt mám za chvilku vyšúrovanej a je zase na chvilku klid.Zase malý prostor se dřív zaneřádí :-N Dneska tady bylo krásně Rebeka byla venku bez ponožek a jak jí vítr foukal na nohy tak rozkošně kroutila prstama no super.Na Hájich bájo prošly jsme se v lese :-D Já nějak Alo ted furt někde lítám je to děs Pavel jede krátký dlouhý a do toho mám ještě na schůzku 4 kamarádky a nejsme schopné zkloubit termín.Hrůza a to nás musím objednat k zubaři a to bude určo taky peklo se trefit. jdu poposílat penízky Kristý nestraš s druhým bych se ted z toho picla holka já si chci co nejvíc užít Rebeky a možná pak někdy.Lupu i prášky :-o Jedno dítě a život utíka s dvěma si to nechci ani představit a to chci tři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš x-) x-) x-) ..ona ještě ani Rebeku nenaučila sedět a che tři děcka :-D :-D ...chápete to???? :-N :-N Já teda neee... :-p :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Ilco, vsak az casem, neboj ;-) . A ty chces jen jedno? To ja chci aspon 4. Pak az budeme stari, tak se aspon bude mit kdo o vas postarat ;-) To mame vymysleny co? Hehe. Ja ted mam zanet mocovyho mechyre, tak mam antibiotika. Curala jsem i krve :-| . Docela hruza a ta bolest. Tak ted je to lepsi. Dneska dojde kamoska co jsem poznala na beremku, manzela ma Reka a bydli v Nemecku a ona je ceska. Jsou tu na navsteve v LA u pribuznych a tady budou dve noci spat a v sobotu jdeme do Disneylandu, tak se tesime. Je to tam super. Tak ja jdu snidat a jeste neco pouklizet. Ja to uklizela dva dny ten barak a jeste neni vsechno hotovo. Kdyz ja umyvala i zdi a dvere a to pak trva. Ti co tu driv bydleli meli psi a meli je doma a nejen ze citim psa, ale taky jsou chlupy. No fuj, tak vsechno drhnu ]-( . Tak se mejte krasne, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ilono my už docela sedíme tak toho nech!!!! :-D kristý to uklízení ti teda nezávidím.Já jdu rychle zkontrolovat poštu a spát Rebekla vstávala ve 4 tak jsem hotovo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky...my ještě nevíme kolik dětí, ale já bych teda jedináčka určitě nechtěla...tak uvidíme kolik jich nakonec budeme mít :-D Kristý tobě to uklízení taky nazávidím! Mě čeká jen úklid toho našeho nového bytečku (a manže mi samo pomůže), a to tam nebudou chlupy, jen asi bordel po dělnících nebo po manželovi, až tam bude dělat tu linku :-D Brácha už má pro mě kytičky na balkon, jen ho musím přeměřit a koupit truhlíky...Bývalá kolegyně mi prý namnoží nějaké kytičky...tak to budeme mít doma určitě brzo moc krásné! :-D Jen abychom se už přestěhovali!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Tak to já hlasim,že u nás Maxík zůstane jen jedním dítetem!!Žádné už nechci!!!Teda Kristý 4 děcka,to je odvaha to tě povim holka..by mě vodvezli..a,e se má o Vás kdo postarat jo??Tak na to bch teda nespol=hlala většinou čim víc dětí tim víc na tebe se... :-N jedno spolehá,že tam dojde druhé atak dokola a dopadne to tak,že nakupovat tě chodí sousedka :-D Petko vy se máte...taky už chci,aby ten kluk seděl x-) :-N :-N No já uklízele přes víkend,ale co Vám budu povídat už to neni vůbec poznat..Je to děs..na noc stěhuju půl baráku nahoru a přes den zas půl baraku dolů...a tak to jde pořád dokola..a tedko k tomu ještě přibylo vše pro Maxu..a představa,že ,ám 2 děcka 8-( 8-( ,hrůza!!jednomu stěhuju pleny a flašku druhému pro změnu aktovku..dejte mě pokoj!!!Já si s jednim vystačím až až :-N :-N . Elis a na ty bolavé nohy zkus thajské masaže,je to paráda..uleví se ti..a klidně si dej i masáž zad je to paráda!!Já chodila celé těhu a nemohu i to vynachválit a chodím teda pořád jen už ne na těhotenské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem slyšela, že masáže v těhu nejsou vhodné...tak nevím. Ještě jsem o tom nepřemýšlela. Každopádně nožky otékají.... :-( Tak těď aspoň plánuju kadeřníka a kosmetiku a manikůru....možná i pedikůru, páč se ohnout je pro mě čím dál tím větší problém :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na den dětí přebíráme byt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak nám držte pěsti ať je tam všechno v pohodě a manža může nastoupit a má měsíc na to, aby spáchal kuchyň, postel, skříň a vymaloval ;-) Pak už tam nastoupím já a budu se trochu snažit, ale do té doby to bude jeho pracoviště, takže budu vařit a v kastrůlkách asi vozit večeři na místo činu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No eElis ona neni masáž jako masáž,když půjdeš tam kde to opravdu umej,tak je to vbalzám§!A opravdu to za to stojí!!A hlavně tě to pomůže!!Zkus mto a uvidíš!! Jinak gratuluji už skoro k bytečku!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju!!! Moc se na to těším! O víkendu musím přivézt nějaké věci na balení od našich a pak už hurá na to!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Alco, moc gratuluji k bytecku. Tak jste se konecne dockali ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý děkuju! :-D :-D :-D A jak se máte vy? Co je nového?
Odpovědět
Ahoj Ali, no u nas dobry. S tchyni to jakz takz zvladame. Tesime se na den az ji povezeme domu a budeme zase sami. A treba nam vyjde i nejaka dovolena. Potrebujeme oddech. A co ty Alco, jak je? Mas neco na konikovi? Uz kupujete oblecky? Tak ja valim do hajan. Je po pulnoci a musim se jeste sprchnout. STeve jeste chudak pracuje :-| . Snad se ozvou i Petula s Ilcou.
Odpovědět
Profilova fotka
Na koníkovi toho moc nemám. Nějaké věcičky už kupujem, ale protože teď už vím, že se budem stěhovat, tak chci ještě chvilku počkat a nakupovat to rovnou do nového! ;-) Obcházím obchody a hledám, šetřím penízky a...no a pak udělám nálet na krámy a bude po penízkách, ale mrňousek bude mít všechno zařízené! :-D Moc se na to těším! Zatím mě jen kope o sto šest a už ani v noci se mi moc dobře nespí...mě kolikrát už i vzbudil jak řádil :-N Manža si to taky užívá, se mu líbí jak do něj kope když mi dá ruku na břicho. Včera jsme byli na kontrole a tak jsem zjistila, že zatím jsem přibrala 9 kilo...takže to už je celkem hodně...no ale doktorka mi říkala, že u mě je to hodně vody, že k tomu mám dispozice a je to vidět. Tak snad to pak půjde rychle a hlavně všechno dolu. Ale na mrňouska už se moc těšíme!!! Jinak se teď chystáme na zařizování a na konci června na stěhování....už aby to bylo!Ale je toho hodně, ikdyž budem stěhovat jen malou garsonku. No a při mé pohyblivosti teď to bude taky sranda :-D :-D :-D Už se vidím s hadrem v ruce a jak uklízím koupelnu, kuchyň...no a hlavně se těším až budu moct zařídit linku a lehnout si do nové postele.... na to se možná těším nejvíc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tady,ale jen na skok :-D všechny vás moc pozdravuju jak tak čtu nic se ani neděje. kristý jak dlouho tam budete mít hlídačku baráku tchýni?? :-( A kam pojedet na dovču?? Pavel už taky po něčem koukal ale já se tak bojím letět s Rebekou a ještě časový posun a jak to všechno zvládnem,ale zatím máme čas a na žádné takové dovče jsem nikdy nebyla tak se i těším.Docela s tím teda bojuju.A taky nevím kam dáme Nikču ta se po.... :-N Alo v kolikátém jsi??Letí to co??K bytu moc gratuluju to je dobře,že se to povedlo před porodem. ;-) Ilonko abych tě vyvedla z omylu Rebeka sedí jen když jí posadím.Je to lenoch nic se jí nechce,ale když jí dávám na zem tak má natažené nohy a chce stát tak nevím :-D tak jí sem tam postavím a má z toho děsnou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím, že zítra začínáme 7 měsíc (kalendářní) no a jenak jsme zítra (pondělí) 27+0...je to fakt rychlost!! Snad všechno stihnem zařídit než budem rodit! :-N Bylo by to fajn! No a u nás dovča hrozí až příští rok, ale pojedme určitě a už teď se moc těšíme!! Jen ještě jak to všechno bude zvládat Ufonek...no doufám, že dobře a na vodu ho zvykám už teď, tak to snad vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
byteček přebrán!!!! :-D Už abychom se stěhovali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ženský!!!!To jeale ostuda!!Už jsme byly na 3 stránce!!Fujjj :-D :-D :-D :-D Jedna běhá s Rebekou :-N druhá se stěhuje :-N ...třetí za louží nevim co dělá :-N a já...zas pořád chovám Maxu..a pak to tady takhle vypadá!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si tu připadám jak kdybych mluvila sama se sebou....Stěhování je hrůza! A to nové zařizování je pro mě ještě horší! Kdyby už byla ta kuchyň, tak bych snad byla nejšťastnější na celém světě!!! Vůbec nevím jak a z čeho jí spáchat.... a to už by se měla pomalu dát do výroby :-( no a pak nejsou spotřebiče, takže další hrůza! :-p
Odpovědět
Alco, gratuluji moc k bytecku a neboj nejak to dopadne. Hlavne klid ;-). Steve ma dneska narozeniny, tak asi zajdeme do kina. Vcera tu bylo hodne zajimavy pocasi. Trochu prselo a byly hrozny blesky. A normalne padaly kroupy. To se podrzte v lete v Kalifornii mame kroupy =-) . No bylo to zajimavy. A ty blesky byly tak blizko, jsem jich plno videli. A ty rany pak, vsechno se traslo. No byl to zazitek x-) . A zitra ma byt opet bourka. Ted tu aspon nemame ty vedra a 35, ale je tak kolem 24, coz je super. Tak se mejte holciny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?