Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych potrebovala nekoho kdo se bude ptat jestli mam uz to a to a to. Kdyz jsem napsala druzickam co mam a co jeste ne, tak mi rekli, ze to fakt moc hrotim...no co si sama neudelam, to nemam, ale lepsi mit to pripravene nez mit zkazenou svatbu,ne?
Odpovědět
jo taky potřebuji,aby se mě někdo ptal a co nemám,tak si napsat:-) Dneska dodělávám jmenovky na stoly, tak doufám,že jsem na nikoho nezapomněla:-)
Odpovědět
Holky, tak se nám to blíží. Začínám šílet, protože celou svatbu jsem začala plánovat cca před měsícem. Ale budeme mít jenom maličkou svatbu takže kolem toho není zase tolik starostí jako máte vy ale i tak mi jde hlava kolem. A hlavně jsem na trní z prstýnků, mají přijít 18. (2 dny před svatbou!) takže jestli se něco pokazí tak jsme bez :(
Odpovědět
Profilova fotka
No mě třeba stále děsí, že nemám zajištěné kytky. Dneska už snad na pevno vyřeším dort a mini dezerty..
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem to tady nenavštívila... vždy se jenom zděsím, jak to letí a pak zase letím já... Koukám, že většinou jsme na tom stejně. Já jsem si například svého nastávajícího předvčírem vůbec nechtěla vzít. ;-) No musím dořešit tombolu, potom vytvořit ozdoby na auta. Dodělat pořadí aut (to je snad nejhorší) a tak kolem... Je to náročné, ale už se také těším... jen doufám, že ten můj nebude moc vrčet... :) a že jeho maminka nebude moc organizovat... :) No tak piště co ještě nemáte a třeba si na něco vzpomenu... :) tak zatím páčko
Odpovědět
@leg No tak to u nás je to s přístupem toho mého podobné... Ale nejlepší je, když se jednou za čas probere a chce tedy něco řešit, ale tím stylem, že začne rozebírat to, co už máme zajištěné - řeči typu: "počkej, ale já jsem měl kamaráda, co to taky dělá...." když už je dávno zaplacená záloha a shánění kamaráda, kterého sto let neviděl by do svatby stejně nestihnul.... nebo: "a myslíš, že to je fakt nejlepší? Koukala jsi, zda se to někde nedá sehnat levněji?..." - po tom, co jsem strávila měsíce vyhledáváním nejlepších variant... :-D Vím, že to nemyslí špatně, ale teď prostě potřebujeme řešit to, co ještě není a ne se šťourat v tom, co už je hotové... No a pak nemějte infarktové stavy.... :-D
Odpovědět
@kacabkav Jo tak tyhle stavy jsem taky měla :-D Ale asi je to i tím, že jak má z toho člověk víc nervy, tak je tu větší šance, že vypukne hádka... :-D U maminky mého nastávajícího se taky bojím - ona je zlatá ženská, opravdu si nemám na co stěžovat, a hodně nám pomohla - ale stejně, ráda organizuje a občas to přehání. A tady jde přece jen o NAŠI svatbu, takže bude těžké vysvětlit jí, že tentokrát to opravdu bude pouze a jenom tak, jak chceme MY...
Odpovědět
No my jsme o víkendu doladili (konečně) svatební menu, dodělala jsem jmenovky a dekoraci svíček. Už mám skoro hotovou výzdobu na auto - o víkendu jsem to zkoušela na taťkově autě a vypadalo to super. Takže jen doladím detaily a už by to taky mohlo být z krku. Včera jsem ještě stihla vyrobit koláž z našich dětských fotek jako součást dekorace :-) Teď bych potřebovala dodělat (nebo spíš začít dělat - ještě jsem na to nesáhla) tombolu, ale nějak na to nemám čas a začínám se bát, že to nestihnu...
Odpovědět
@katerinanov Tak držím pěsti, ať prstýnky dorazí včas a v pořádku! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky konečně napevno vyřešené sladké.. bude 4patrový dort plus jeden jednopatrový na večer a 200 minidezertů.. snad to bude stačit :) Dneska snad objednám kytičky.. Začínám z toho maličko panikařit. A to mě dnes čeká zkouška účesu.. A v sobotu rozlučka.. už se těšííím..
Odpovědět
To to uteklo co? Za 19dní.....
Odpovědět
@pincola No je to mazec, jak rychle to letí...
Odpovědět
Článek se načítá
holky a jka se cítíte? nervy už pracují? u mne chvílema dobrý a chvílema nervy jak hrom.
Odpovědět
U mě nervy pracují hlavně večer před spaním. Jakmile se sklidním, tak začnu uvažovat nad vším, co ještě není, co není dodělané, co chybí..... 8-) Se divím, že vůbec usnu :-D
Odpovědět
@pincola No myslela jsem si, že nervy mít nebudu, ale opak je pravdou... Začínám je mít, přesto že všechno důležité máme zamluvené... Ale člověk přemýšlí nad těma "maličkostma" co ještě chybí apod. Navíc jsem teď měla dva dny období, kdy jsem dostala depku z toho, že jsem si měla vybrat jiné šaty/jiný účes...všechno :-D Přitom se mi to všechno líbilo... No o víkendu jsem se se sestřinou pomocí do šatů oblékla a uklidnila se, už zase vím, že to jsou ONY jediné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap @pincola @baracudas No já mam např. zrovna dneska nějaký nervíky. Žaludek na vodě a celá jsem taková netrpělivá. Přitom vlastně vůbec nemám důvod.. Děs běs.. jen mě minulý víkend teda vystreslo, že jsem vůbec nebyla spokojená s líčením :(
Odpovědět
@veru_m Tak to s tím líčením se mi taky stalo. měla jsem z toho hrozné nervy. Ale beru to tak, že až vizážistka odejde, tak si to trochu poupravím. To já dělám vždycky. Ne že to smeju, ale tu uberu támhle přidám:-)) @lusijap Ono těch maličkostí je taky hodně. A člověk už je vyčerpanej z těch velkých příprav. nakonec to bude určitě pěkný, uklidňuju se, že nakonec to tu zvládla každá:-) @baracudas jojo tyhle noční stavy taky mívám. Večer se vkrádá do hlavy uplně samo :-D Holky, co si představujete, když si představujete svou svatbu? Já si furt představuju ani nevím proč vysedání z auta před zámkem. pak jak jdu uličkou, což je jasný. Umím si to představit z venku jako divák, ale vnitřně, pocitově si to vůbec představit neumím. Držím vám palce!!! Ještě musíme vydržet:-))
Odpovědět
@pincola Já si zase představuju jak se bude tvářit přítel, až mě poprvé uvdí v šatech :-D A pak jak budeme už vedle sebe stát před oddávajícím, už si připadám jako mačo 8-) :-D Taky se uklidňuju tím, že holek už se vdaly miliardy, tak proč by měl být zrovna u mě problém :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas to jsem si taky představovala a nakonec jsem byla zklamaná:D přede mnou šla (no, právě že spíš nešla) svědkyně se psem, takže si spíš všímal toho, jak pejsan zlobí:D Ale pak, když si mě všimul konečně, tak se na mě díval tak zvláštně:)
Odpovědět
@baracudas @kajovaevicka já si tohle raději nepředstavuju, abych nebyla sklamaná. Ale furt se vidím jak vystupuju s těma bílejma nohama z toho auta a nemůžu tu představu dostat z hlavy. Přijde mi jak kdyby to nemělo být za pár dní, ale tak za rok a tři měsíce, nebo tak:-))
Odpovědět
@kajovaevicka Hahaha, promiň, vím že pro tebe to není směšné, ale já se pobavila :-D Psy nebrat 8-) @pincola Taky mi to příjde jako sci-fi. V práci mi to furt někdo ještě připomíná: Silvi, už to máš za pár...uáááá, já vím sakra 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Ale jo, se klidně směj, mě už to taky přijde vtipný:D Ale víš co, ještě jsem ho neviděla a hlavou se mi honilo- tak, ještě tři kroky a uvidí mě. Ty jo, proč se na mě nekouká? Už by si mě měl všimnout. Co se sakra děje? On se na mě vůbec nekouká. Ježiši kriste, on je určitě zklamanej. Proč se neusmívá? Proč se na mě ještě nepodíval? No nejdelší tři vteřiny v životě. Pak se mi rozepla bota, já se začla tlemit a on se na mě konečně podíval. Ale díval se na mě tak divně, jako proč se tlemím:D No když jsem k němu konečně dopajdala, tak mi zašeptal, že jsem krásná a pak jsme si to vysvětlili, takže jsem zjistila, že se díval na psa a on zjistil, že jsem šla s rozepnutou botou. Ale jak říkám, celou dobu jsem se na to těšila a ono takhle:D
Odpovědět
@kajovaevicka No tak hlavně, že jste si to nedorozumění vyříkali :-D Mě uvidí už u našich doma. Naši mají kočku, ale předpokládám, že z těch všech lidí bude tak vyjukaná, že nevystrčí čumák, tudíž její konkurence snad nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Hele, i kdybysme si to nevysvětlili, tak by mě to tak netrápilo. Byl to tak nádhernej den, že takovýhle blbůstky jako zklamání zapomene, já si to spíš pamatuju, protože spíš než smutný to bylo vtipný:D Uvidíš, že to bude bomba:) Já se na ty vaše svatby tak moc těším:) Hlavně aby vám vyšlo počasí holky.
Odpovědět
@baracudas @kajovaevicka Nervy dělaj svoje a myslím, že se to projeví klidně v tomhle okamžiku. Třeba mu vyletí z pusy "ježišmarja" a on to bude jen šok, že vidí tu svou jako nevěstu a nevěsta nad tím bude přemýšlet celý obřad..nic. budu to brát tak, že tenhle okamžij je halt nejistej. já mám svoje bílé nohy v autě a to mi stačí :-D :-D
Odpovědět
@pincola @kajovaevicka Já myslím....doufám, že bude dojatý, nedávno jsme seděli s kamarády a když mu holky začly vyprávět jaká budu čačaná, prohásil /a nemyslel to vůbec ze srandy/ "No jo, a co když se rozbrečím" :-D No jestli to teda pustí, tak já to zákonitě pustím taky, pak mamky a bude to fakt bomba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Já prořvala téměř celej obřad. Když pro mě šel kamarád a řekl mi, že jsem krásná nevěsta, tak jsem začla. Pak jsem natahovala pořád, pak jsem se teda smála té botě, ale jakmile oddávající spustil, tak jsem se hrozně musela držet. No a při gratulacích mě totálně odrovnala svědkyně, ta ze sebe nedostala ještě ani slovo a už brečela. No a já s ní :D Jako přiznávám, že není nic horšího, než popotahující nevěsta, takže nezapomeňte na kapesníčky. Já zapomněla:D
Odpovědět
@baracudas @kajovaevicka Holky nestrašte! Já budu řvát až půjdu uličkou. Určitě budu řvát a bude to nevhodný... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola proč by to bylo nevhodný? svatba by měla být plná emocí. Lepší, než se mermomocí držet a vypadat jako ledová královna. Já myslím, že kdo brečí se nemá za co stydět. Mně to prostě dojalo a k dojetí nějaká ta slzička patří.
Odpovědět
No to je, krásné slzičky nevěsty..ale mě potečou nudle z nosu a budou ze mně stříkat slzy :-D @kajovaevicka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?