Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
@lusijap Krásné. Kápla mi i slza :-D Kate byla moc krásná nevěsta, slušelo jim to.
Odpovědět
@baracudas Mně taky.... :-) Bylo to krásné a dojemné. Moc jim to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap můžeš mi ještě prosím tě dát vědět, jak dlouho jste čekali na termín focení a na kontakt od fotografky? Nakonec jsem se domluvila s kamarádkou a půjdeme do toho spolu. :-)
Odpovědět
@leg, no já jsem se přidala ke dvěma holčinám, co už měly termín domluvený, takže přesně nevím. Já jsem se rozhodla někdy na začátku dubna, protože tu jedna z nich psala, že jdou 1.5.,tak jestli se někdo nechce přidat. A já jsem potřebovala jít o víkendu, takže jsem se rozhodla podle toho. Pak se k nám přidala ještě jedna holčina, takže už jsme čtyři. Jinak vím, že víkendy jsou už na dlouho obsazené, protože Lucka fotí i svatby. S termínem v týdnu by asi neměl být takový problém (ale nevím to jistě). Takže ani nevím, jak rychle jim Lucka odpověděla, protože já se prostě jen přidala... :-( Ale zkus mrknout na tuto diskuzi: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... Je to vlastně jen o tom a občas tam někdo píše, že má zamluven termín a hledají ještě někoho. Tak hodně štěstí! :-)
Odpovědět
Holky já na nad tím taky uvažuju, já bych mohla i některý všední den. kdybyste některá chtěla... já koukala na ty stránky a můžem fotit v čem chcem, takže já bych si asi přinesla závoj, popůlnoční šaty(ještě je nemám ušité, takže bych mohla až tak za 14dní až budou), pak bych si vzala možná nějakou noční košilku. Já asi uplně do prádla nepůjdu. Ne že by se mi to nelíbilo, ale já nejsem tak odvážný typ. Asi bych se tvářila uměle:-))Já bych chtěla"decentnější" fotky, ale podle mne to vůbec nebude problém. Tam může každý být v čem chce:-)
Odpovědět
@pincola Jasan, můžeš se fotit úplně v čem chceš... Já si taky beru závoj :-) Ale ani z toho spodního prádla nemusíš mít strach... Ona to Lucka nafotí tak, že to stejně není úplně vidět ((když to tak chceš samozřejmě) - např. detail na obličej a jen lehce rozmazaně je vidět, že jsi asi ve spodním prádle atd... Ono fakt záleží na tom, jak si to představuješ Ty. Ale hodně holek psalo, že se napřed styděly a že Lucka je tak úžasná, že se úplně uvolnily nakonec šly do spodního prádla i když nechtěly :-D Ale když nechceš, tak i ty šatičky jsou super :-) Já si beru i šatičky i spodní prádlo a uvidím :-) No zítra večer sem napíšu, jaké to nakonec bylo :-D
Odpovědět
@lusijap Tak to se budu moc těšit na dojmy:-) Hodně o tom uvažuju a asi rozhodne, co o tom napíšeš ty a jak budeš spokojená. Je to drahá věc, ale dárek tak trochu pro oba:-)
Odpovědět
@pincola Přesně tak, je to dárek pro oba a hlavně je to originální :-) Tak mi holky, zítra držte pěsti, ať překonám trému a stud :-D
Odpovědět
@lusijap Držím palečky! A dej pak hned vědět dojmy. A pošleš mi na email pak nějaké fotky na ukázku?
Odpovědět
@pincola Tak už to mám za sebou a musím říct: BYLO TO ÚÚÚÚÚŽASNÉ!!!!! Opravdu vřele doporučuju :-) Holky jsou vážně kouzelnice. Hned od začátku parádní, příjemná a přátelská atmosféra, pořád jsme se smály. Janička je kouzelnice, co se týká vizáže a Lucinka zase dělá neskutečně nádherné fotečky... Holky, vůbec se nestyďte, je to paráda, navíc vám to nakonec ani nepřijde. A s Luckou je focení tak fajn, že si ho budete neskutečně užívat a ani se vám nebude chtít skončit. Já se teď nebudu moct dočkat, až budou fotečky hotové :-D
Odpovědět
@lusijap TAK TO GRATULUJU, POŠLEŠ MI PAK FOTEČKY NA EMAIL?
Odpovědět
@pincola Hodím sem pak nějaké fotečky do alba jen pro přátele ;-) :-) Dám pak vědět
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, mám prosbu, do jaké barvy byste ladili svatbu k takovýmhle šatům? Já bych asi šla do stříbrné, aby se ta černá odlehčila (na fotce to není moc vidět, jsou ale i stříbrně vyšívané) , ale co k tomu? Bílou, oranžovou, rudou ...???
Odpovědět
@leg No to je těžké, ale ta bílo-stříbrná by mohla být moc hezká. Nebo i červená se k té černé hodí :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, dlouho jsem tady nebyla, ale už se musím vrhnout na tu organizaci.. :) Nemohla byste mi některá poradit co k obědu? Svíčkovou jsme zavrhli, ale padl návrh na knedlo vepřo zelo, ale do toho se zase moc nechce mně. Jak je to u vás? A jak to řešíte s cukrovím? Nemáte představu o nějakém množství, třeba čeho kolik a tak? Nebo kila... Nebo se z maminek asi už zblázním... :) Děkuji!!!
Odpovědět
@kacabkav Ahojky, no co se týká jídla, přítel by chtěl svíčkovou a jeho rodina taky, já pořád váhám. U nás se to zase až tak moc nejí - myslím u našich, ale ne že by to nikomu nechutnalo.... Tak ještě přemýšlím nad nějakým přírodním kuřecím řízkem nebo tak něco.... Ale uvidíme. U cukroví jsem taky hodně dlouho přemýšlela... Známá mi radila, že prý se počítá cca 10 kusů cukroví na osobu, pokud máš klasickou celodenní svatbu. My máme napřed oběd jen s úzkou rodinou a pak večer oslavu a raut s přáteli a zbytkem rodiny, takže se mi 10 ks zdálo moc. Nakonec jsem počítala 5 ks na osobu. Plus zvláště výslužky, tam počítám cca 20 ks do krabičky. A taky počítám zvláště svatební koláčky. Myslím, že by to mělo stačit, protože přeci jen v létě se cukroví zase až tak nejí a nechci aby se to pak zkazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@leg Ahoj, taky budu mít asi šaty s černou krajkou a ostatní výzdoba bude do oranžova. Ale myslím, že se k tomu hodí jakákoli barva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@swacinka no já to nakonec vybrala na hlavní barvu stříbrnou (šaty jsou dost i stříbrně vyšívané) s drobnými detaily v červené barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap my jsme nad jídlem moc neváhali. Švagrová měla loni jako hlavní chod něco jako knedlo zelo vepřo, ale na talíři byly jak bramborový tak houskový knedlíky, červený i bílý zelí a plátek vepřového a plátek kuřecího masa. Myslím, že si všichni z toho něco vybrali.
Odpovědět
@leg To je také dobrý nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, skladbu svatební hostiny taky akorát řeším, svíčkovou nechceme, knedlo zelo mi přijde dost težké.. přemýšlala jsem nad něčím jako jako krůtí roládka se štouchačkama.. nebo tak něco.. Ale tak nějak začínám panikařit, něco málo přes 3 měsíce do svatby a my se pořád nerozhodli, kde bude hostina...
Odpovědět
@veru_m Ta krůtí roládka zíní taky dobře. Já se právě bojím těch těžkých jídel v srpnu... No ale ještě uvidíme... Záleží, kolik máte lidí na hostinu, ale snad by to ještě neměl být problém :-D My zase pořád nemáme dořešený počet pozvaných lidí :-D A ne a ne do rozlousknout....
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap No já se právě znám jak sem schopná se nacpat takovym jídlem a pak se ani nezvednu ze židle :) Myslim, že co bude k jídlu se dá klidně dořešit 14 dní předem. S hostama to u nás bude taky trošku překvápko :) Čekáme kdo vše nám to potvrdí..
Odpovědět
My si počtem hostů taky nejme jistí, hlavně nevíme, jestli známí vemou děti, nebo je nechají na hlídačku babičkám, to budou muset sdělit kvůli počtu jídel 8-) Jinak, abych vás pobavila...v úterý jsme šli slavnostně vybírat svatební oznámení, přivítala nás moc milá paní v salonu, usadila nás, dala před nás asi osm alb s oznamkama a prý až si vyberem, máme houknout. Otevřem první album a uvědomili jsme si, že jsme vůbec, ale vůbec nespočítali kolik těch oznamek vlastně budeme potřebovat. K oznamkám jsme chtěli vybrat i zvací kartičky, a u těch jsme přirozeně taky neznali počet. Takže jsme si doohlíželi alba, pro představu, paní u kasy kápli božskou jací jsme blbečci :-D a slíbili, že to doma spočítáme a v pátek příjdem zas :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty deti nam v tom prave taky delaji peknej zmatek.. ale myslim, ze to se dozvime tak 14 dni predem :( Tyy jo oznamka bych měla už taky porešit. Pracujemen a tom s kamaradkou a porad si rikam casu dost, ale ono ho asi uz tak moc neni. Jinak @baracudas to se vám docela povedlo :)
Odpovědět
Holky tak jsem šoupla do alba pro přátele malou ukázku foteček z boudoir focení. Tak koukněte, kdo máte zájem, ať to můžu zase smazat (aby na to přítel nepřišel) :-D
Odpovědět
Ták, dneska 90 dní do dne D :-D Už se to teda pěkně blíží. Pamatuju, když byl listopad, prosinec, jak jsem si říkala, kolik ještě zbývá času 8-)
Odpovědět
@baracudas Tak to je mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zase nějak zamrzly. :-) Já jsem se věnovala v posledních pár dnech (resp. týdnech) oznámením a už konečně máme hotovo. Už jen zbývají jmenovky. A jinak došel materiál na věnečky do auta (2m umělé myrty na drátku za 18 Kč), a ozdoby na auta a koupila jsem si materiál na podvazek. :-) A co vy? Jak pokračujete s přípravama?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?