Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
1
44
45
@pincola Ahojky. no tak já mám úplně ten samý problém.... Pořád nevím, jestli jsou to ty pravé. Dneska jsem si je byla vyzvednout a pořád jsem pokukovala, jestli si ještě nevzít nějaké jiné... Ale říkám, že každá nevěsta je pěkná...ať už má šaty jakékoliv... :-) Já zítra teprve dostanu klíče od sálu,takže toho mám moc...ale aspoň padnu únavou do postele a budu spát,tak bych pořád přemýšlela, co ještě udělat atd... :-)
Odpovědět
@paja424 @pincola Výzdoba na auta dnes došla uffff :-D S šatama mám ten sám problém, dneska jsem si je ještě zkoušela, protože svědkyně si chtěla nacvičit šněrování a mám pochybnosti o dekoltu. Mám celkem velké prsa a v těch šatech to jsou prsa dmoucí :-N Nevím jestli je to jenom můj pocit, ale necítila jsem se =-)
Odpovědět
Tak jsme tom stejně. zajímavé je, že ostatní nevěsty se mi líbí. i ty vaše fotky mi přijdou pěkné. Já si v nich přijdu celá "dmoucí". Ach jo, ale voněj krásně. vyswej na ramínku a voněj svatbou:-)
Odpovědět
Drahé nevěsty. Držím vám palce aby váš zítřejší den byl tím nejkrásnějším. POčasí se umoudřilo úplně stejně jako loni nám :-) a hlavně štastné a spokojené manželství
Odpovědět
Holky tak hodně štěstí, krásnou svatbu a hlavně šťastné manželství vám přeje vaše Pincola:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Andulko, zítra na tebe budu myslet:)
Odpovědět
Holky, tak hodně štěstí, ať je ten zítřejší den ten nejkrásnější.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak hodně štěstí , užijte si to!!!! ať to stojí za to!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak jste si užily svůj den? Já super. Snad kromě kytek mělo vše malej zádrhelík, ale vše se podařilo zvládnout a bylo to super :-))) až budeme mít foto, tak nějaké sem dám.
Odpovědět
@leg Byla to pecka. Vyvedlo se nám vše a pokud se něco nevyvedlo, tak to byla asi taková prkotina, že jsem to ani nezaregistrovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na jedničku :) byla to krásná svatba, každý si to užil, byla to skvělá párty....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ja uz to mam taky za sebou. Bylo to perfect :) V albicku uz mam i par fotecek.. pocasek me v patek malicko pozlobilo, ale nastessti na foceni bylo vzdy pekne.. Co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,.. tak sobota pěkná, ne? :) Nám se vše povedlo téměř dle našich představ. Až na první tanec, ten nám tak trochu pokazila manželova maminka, ale na vše se posléze zapomnělo, takže paráda... No a teď už jen ty jistoty a pozitiva. Tak doufám, že jste si to užily jako my a dneska bych měla dostat fotečky, tak je sem kdyžtak dám, pokud budu mít časík :) mějte se krásně a užívejte manželství :) Kacabkav
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, svatba předčila mé očekávání. všechny víme jak náročná byla příprava proto je pro mě obrovskou odměnou to, že naši svatební hosté ji nazvali svatbou snů. Byla prostě nádherná, dokonalá. vše vyšlo jak mělo a ještě o kus víc. Sešli se skvělí hosté, Dj, účinkující, počasí, jídlo atd. Poslední noci jsme téměř nespali a měli jsme toho "až pokrk". Ale nelitujeme ani jedné minuty, kterou jsme přípravě věnovali, protože to bylo na konečném výsledku vidět. Určitě každá z vás si v sobotu svatbu snů prožila a tak vám přeji šťastné manželství bez mráčků :-) .
Odpovědět
Ahojky holky, tak svatba neměla chybu...bylo skvěle..počasí, hosté, dětičky...no prostě skvělé---až budu mít fotečky,tak je tu dám...užívejte manželství.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní :) Svatba byla krásná, nezapomenutelný zážitek a pařba jak se patří, akorát první posvatební dny mi moc veselo nebylo - z toho vedra jsem já a ještě část rodiny chytla úpal, takže teploty, nevolnosti apod. ]-( , ale už jsem se z toho dostala a můžu se soustředit na manžela :-D
Odpovědět
Ahojky holky, také se přidávám, svatba byla naprosto úžasná a nezapomenutelná :-) Samozřejmě se objevilo pár věcí, které nevyšly, ale nebylo to nic až tak velkého a podstatného :-) Celkově to byla nádhera a moc jsme si to užili :-) Až budu mít fotečky, nějaké sem přidám :-) A všem vám do nového začátku přeji jen to nej! :-)
Odpovědět
Svatba byla nádherná, trávím to ještě teď. :-) Tak všem gratuluju, jsme mladé paní!!! Fotky ještě nemám, ale až budou, tak dám do alba:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
ahoj holky, chci se s Váma podělit o malou radost. V červenci nám přibude do rodinky přírůstek :-))) Jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
@leg Gratulujuuuuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg Takže se přesunuješ na MK?:D Jako většina z těhle stránek? A taky moc gratuluju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka No ani ne. Už mi doma běhá 2,5letá dcerka a diskuse na MK jsem snad ani nikdy nevyužila. :-))) Pro zdroj informací mám švagrovou přes plot se stějně starým prckem a kamarádky :-))). A jelikož mě tvoření svatebních dekorací celkem chytlo, tak se tomtu hodlám trochu víc věnovat a už mám první zakázky, takže jsem tu skoro denně a chytám inspirace :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@leg Ty jo, tak to jsi dobrá, že ses do toho pustila:)
Odpovědět
@leg Gratuluju :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahojky holky, jak je skoro rok poté? :-)
Odpovědět
1
44
45
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?